Tucker Carlson: Říkat pravdu za každých okolností je projev svobody

Ve zkratce...

Nedávný projev Tuckera Carlsona, ve kterém mluví o pravdě, svobodě a otroctví.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 21. listopadu 2023

Přepis:

Ve svobodné, čestné a slušné společnosti musí být vždy měřítkem – je to pravda? Pravda musí být obranou. A bývala to naše první obrana… jeden chlápek říkával, že fakta se nestarají o vaše pocity. V poslední době svůj názor změnil, ale… Ale to zůstává pravdou. Na faktech záleží nejvíc a ještě důležitější než fakta je pravda o faktech, co znamenají? To je to nejdůležitější. A dřív jste mohli říct: No, promiňte, to jsem neměl říkat. Svým dětem říkám: nikdy neříkejte pravdu o druhých lidech v jejich přítomnosti, protože je to může zranit. Řekl jsem jim, aby lhaly.

Jediné lži, které lidem ubližují, jsou ty pravdivé. Neříkejte o tlusté holce, že je tlustá, to je kruté. To je ve výsledku funkce slušnosti. Říkal jsem svým dětem, aby byly slušné, aby jim záleželo na pocitech druhých. Ale jako právní a kulturní záležitost nemůžete trestat lidi za to, že říkají pravdu, tečka. Jinak se stanete říší lži. V každém smyslu, jak v doslovném, tak v duchovním, to je prostě pravda. A pokud vám vládnou lidé, kteří aktivně nenávidí pravdu a kteří žijí jen pro živočišné vzrušení z toho, že tak činí, žijete v temné době pod vládou velmi temných lidí.

A v sázce jsou ty nejvyšší sázky. Nejde o to, kdo bude zvolen. Jde o to, co se stane se světem a vaší duši. A tak moje rada… co s tím můžete udělat? Máme velmi akční, praktickou zemi. Lidé vždycky říkají, no, co můžete udělat? Nemám sakra ponětí, co můžete dělat. Napsat kongresmanovi? Ten si to nepřečte. Jít na schůzi školní rady? Zavřou vás. Myslím, že bys to stejně měli udělat. Říkat pravdu tak či tak. Myslím, že jediný způsob, jak zůstat v takové chvíli naživu a plně lidský, je rozhodnout se, že budete říkat pravdu za všech okolností. A pokud ji nemůžete říct nahlas, mlčte.

Pokud to zraní city někoho, koho máte rádi. To je naprosto ospravedlnitelný důvod k mlčení. Ale za všech ostatních okolností, ať už stojíte ve frontě s módními dámami ve vašem okolí u té pitomé soukromé školy… bez urážky, taky jsem do nich poslal své děti, nesnáším je.

Ať už jste na večeři, nebo ať už jsou tam kamarádky vaší ženy a o něčem se baví a vy s tím nesouhlasíte, existuje způsob, jak to udělat. Můžete být mírní, empatičtí a vždy byste měli být. Ale nikdy byste si neměli dovolit opakovat něco, o čem víte, že není pravda – to vás zničí. To není znakem svobodného člověka nebo občana, ale otroka.

Rozdíl mezi svobodou a otroctví je právo říkat, co si skutečně myslíte. O tom to je. A každý, kdo se vás snaží donutit lhát, je vaším nepřítelem a věří, že jste podlidé. Protože takhle se s dospělými lidmi podle definice nejedná. S dospělými musíte jednat, mohou mít jiné názory, jiné zájmy, jiné cíle a musíte se s nimi utkat zmíněným procesem politiky nebo vyjednávání, já chci tohle, ty chceš tamto, nech mě tě přesvědčit. Svobodnému dospělému občanovi nesmíte říct, drž hubu, musíš udělat tohle. Nemůžete to udělat uprostřed „pandemie”.

Nemůžete to udělat uprostřed války. Nemůžete to udělat za žádných okolností, jinak už nejste občan, ale otrok. A co je horší, degradovali jste sami sebe. A to je skutečná cena. Je zřejmé, že lidé, kteří věci řídí, nás ostatní považují za otroky. To je mi jasné. Neumím si představit, co by mohlo být zřejmější. Je to naprosto jasné. Nezajímá je názor veřejnosti.

Neexistuje soulad mezi seznamem věcí, na kterých lidem v této zemi záleží, a seznamem věcí, které vláda skutečně dělá… žádný soulad tam není. To není můj názor, to je Gallupův průzkum veřejného mínění. Podívejte se na posledních deset průzkumů o tom, co Američany zajímá, a porovnejte je s politickými prioritami vaší vlády. Nejsou stejné. Nezajímá je, co si myslíte, to jsou veřejně dostupné informace. Nečtou je, protože nechtějí, protože je to nezajímá.

Oni jsou u moci, vy ne. Takže pravda je, je velmi těžké s tím bojovat. Nevím přesně jak, ale vím, že to začíná silou ve vás. Pokud jste slabí, nikdy nezvítězíte. A to vysvětluje jejich odhodlanou snahu udělat z vás slabé tím, že vás krmí jedovatými odpadky, tím, že se vás snaží donutit brát „léky”, které vůbec nejsou léky. Tím, že trvají na tom, abyste mlčeli a nenáviděli se, tím, že tvrdí, že vaše děti nejsou vaše, nemají zájem na tom, abyste měli důstojnost. Vaše důstojnost a síla je pro ně hrozbou. Proto zavřeli tělocvičny a nechali otevřené výdejny trávy.

Proto zavřeli kostely, ale striptýzové bary ne. A já nenapadám striptýzové bary ve Vegas, jen říkám… co to má znamenat? A samozřejmě je to cílevědomá systematická snaha oslabit obyvatelstvo, aby se omezil jeho odpor proti tomu, co s námi plánují… je to zřejmé… „vy jste jen konspirátor”… ne, jen jsem tu poslední 4 roky žil. A to prostě nemůže být zřejmější. Nevolám po ozbrojeném povstání, doufám, že k tomu nedojde, volám spíš po tom, aby se obyvatelstvo stalo silnější uvnitř i navenek, fyzicky silnější, to si myslím, že stojí za to. Ale je to víc než to. Jde o to zachovat si důstojnost a sebeúctu. A mimochodem, když dovolíte lidem, aby vám lhali, aniž byste jim cokoli řekli, když se příliš bojíte, ať už kvůli čemukoli, já jsem to zažil, měl jsem čtyři děti, když jsem byl mladý, a dostal jsem spoustu vyhazovů. Možná jste slyšeli, a to není poprvé, co mě vyhodili.

A musel jsem prodat dům, protože mi došly peníze. Nechci se tady litovat… jen říkám, že se to stává. Není to ta nejhorší věc. Je to v pohodě. Dokud jste ženatí, tak to zvládnete. A pokud nejste, je to nejspíš vaše chyba. Měli byste se víc snažit to vysvětlit a zmobilizovat vojáky doma. Ale jde o to… dostat padáka, být neoblíbený, možná i být zavřen. To nejsou ty nejhorší věci, které se vám mohou stát. Nejhorší věc, která se vám může stát, je stát se otrokem uvnitř. A budu citovat velkého Jimmyho Cliffa: „Raději budu v hrobě svobodný, než abych žil jako loutka nebo otrok.”

A vlastně to není těžké. Nemusíte začít vzpouru nebo si objednat munici na internetu. Ale měli byste. Luckygunner.com. Ale ne, je to mnohem zásadnější. Nenechte si vzít svou důstojnost. A vaše důstojnost je zakořeněná ve vašem pocitu sebe sama jako svobodného člověka, já jsem svobodný člověk, tohle mi nesmíte udělat, nemusíte křičet… řeknete: ne, to neudělám.

A není nic, co byste mohli udělat, abyste mě k tomu donutili. Nechci se nechat zabít. Ale jsem ochotný být zabit, protože nechci takhle žít. Už jsem se tak rozhodl. Pokud to rozhodnutí skutečně učiníte a myslíte to vážně, stane se několik věcí. První věc, vaše manželství se zlepší. Zvlášť pokud jste muž… žádná žena, a vím, že tu jsou ženy. Žádná žena nechce být vdaná za muže, který si nechá líbit takové urážky, promiňte, prostě nechce. Žádná žena to nechce. Ne, to je pravda.

A většina z nich je docela milá. A tak o tom nic neřeknou. Ale jejich úcta k vám se sníží a proč by se nesnížila? A to samé u vašich dětí. Takže to je první věc, která se stane. A druhá věc, která se stane, je, že čím víc budete říkat pravdu, tím silnější budete a budete cítit, jak se uvnitř děje změna. A nemusíte věřit v nadpřirozeno, já náhodou ano… nemusíte tomu ani rozumět.

Ani já plně nechápu, odkud se to bere, nebo proč, odkud ta síla vyzařuje. Ale zažil jsem to… každý, kdo řekl pravdu, to také zažívá a okamžitě. Stejně jako lhaní a mizerné chování a být pořád opilý… také jsem to zažil. Člověka to oslabí. Říkat pravdu vás dělá silnějším. Ucítíte to. Je to jako superschopnost. To jsem právě udělal? A ostatní lidé to cítí taky. Psi to cítí. Člověk, který říká pravdu, je silný. Ostatní lidé si silných lidí váží. A pak už to jen roste.

A třetí věc, která se časem stane, když budete říkat pravdu vytrvale, tiše, jemně, zdvořile, ne sprejováním na budovy… prostě důstojným způsobem. Ne, to neudělám. Omlouvám se. A tady je důvod. Pokud chcete, řeknu vám ho, ale jsem svobodný člověk a nikdy to neudělám. Třetí věc, která se stane, když zaujmete tento postoj, je, že ustoupí. Protože lháři jsou slabí. Jsou slabí a bojí se. Nedokážou ani přiznat, že prezident je senilní. Schovávají se za fasádu lží.

Ale rozhodující slovo… sloveso v té větě je schovávat se. Schovávají se. Kdo se schovává? Slabí lidé se schovávají. Vystrašení lidé se schovávají. Lidé, kteří nesnesou sluneční světlo. Ti se skrývají. To je přesně to, co dělají. Jsou slabí a bojí se obyvatelstva a musím bohužel říct, že obyvatelstvo jim dalo jen velmi málo důvodů ke strachu. Ale stejně se bojí, protože vědí, že dělají špatné věci. Vědí, že slouží lžím, vědí, že nic z toho, co dělají nebo říkají, není ospravedlnitelné, nesnese kontrolu.

A na jakési zvířecí úrovni se děsí dne, kdy průměrný člověk… ne moderátor hloupé talk show, ale průměrný člověk, který pracuje v nějaké velké firmě a každý den se šourá do práce v nějakém podchodu s padacím stropem a zářivkovým osvětlením, že ten člověk si řekne: Ne, s tím nesouhlasím. Nebudu chodit na školení inkluze a rozmanitosti, protože si nemyslím, že byste měli diskriminovat lidi na základě rasy. Protože je to nemorální. To bylo poselství Martina Luthera Kinga. Nebudeme diskriminovat lidi na základě barvy pleti, tečka, a to z jakéhokoli důvodu. Je to vždycky špatně. Je to nemorální. Já se toho neúčastním.

Pokud to bude dělat dost lidí a podobné věci, celý tento nesmysl okamžitě skončí. To je jediná věc, kterou nezvládnou. Nemusíte vyjít do ulic, vzít si v sobotu volno a držet svíčku, nosit na prostěradle nějaký pitomý nápis, stačí říct personalistce, že to dělat nebudete a tady je důvod. A doufám, že to uděláte. Děkuji.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

 1. + Ke včerejšímu „protestu“, který byl výsměch – oni mají z nás prdel, dokud nevyjdeme do ulic všichni, jak už jsem tady nejednou zmiňoval. A co ten „proslov“ od zdravotníků – už jsem myslel, že začnou říkat pravdu o podvodu s ko*kovid, ale nene, peníze + kecy, které tady už více jak rok víme a taky víme, že kecat a demonstrovat nedělá nic!! A školy? KDE BYLI KDYŽ SE TÝRALI DĚTI VE ŠKOLÁCH! JEN TUPĚ PLNILI PŘÍKAZY., beeeeeee, JE MI NA BLITÍ Z LIDÍ, NEDĚLAJÍ NIC, CO BY POHLO SE SYSTÉMEM!
  A když jsem to probíral s lidma, že máme vyjít ven, tak raději ne.. A další si na hoďku zavřeli, většina nedělala stejně nic. Špatně využitý čas! :/ Smutné.. MY musíme všichni vyjít do ulic, jinak se nestane NIC..
  +
  +
  + Bonus:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4629.jpg
  Podivná vlákna odstraněna z plic očkovaného pacienta v Utahu. Tato podivná vlákna zde již byla k vidění, např.: https://t.me/alertamagnetica/446

  1. + !! Film „Shot Dead“ vypráví příběhy dětí, které zemřely po očkování !! SNÍMEK JE CCA 1 HODINU DLOUHÝ, ODKAZ:

   wethepatriotsusa.org/shot-dead-movie/

   „Vůbec poprvé uslyšíte příběhy o úmrtí na kovidové injekce, jak je vyprávějí rodiče, kteří přišli o své děti.“

   = A můj názor? Oni kdykoli mohli nahlas říci „TOHLE JE ŠPATNĚ!“, ale místo toho trvali na tom, že budou následovat „novou“ západní módu, nechat sebe a děti „naočkovat“.
   A teď prosí o slitování. A z jejich hlouposti těží lidé, kteří předstírají dobrosrdečnost…

   + nové další informace jsem zaktualizoval zde, pokud má někdo zájem:

   forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&p=798#p798

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů