PRŮZKUM: Většina mladých Britů chtěla za covidu a lockdownů přísnější vládu

Ve zkratce...

Podle britského průzkumu si většina mladých Britů přála, aby vláda byla ještě přísnější s lockdowny a omezeními během covidu. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 9. března 2023

Většina mladých Britů chtěla přísnější vládu během covidu – přepis:

Paul J. Watson: Po tom všem, co jsme se za poslední tři roky dozvěděli o lockdownech a omezeních, je povzbudivé vědět, že Britové si všechny ty nesmysly uvědomili. Jo, jasně… kéž by to bylo pravda. A nechci být ten, kdo bude každý den rozdávat černé pilulky. Ale proboha.

YouGov udělali průzkum, který ukázal, že víc Britů než ne si myslí, že vláda během lockdownů nebyla dostatečně přísná. Vládni mi tvrději, tati! Nejsou to ani starší lidé, kdo ta čísla zkresluje. Nejnadšenějšími patolízali jsou mladí lidé. 51 % Britů ve věku 18 až 24 let chtěla, aby vláda byla ještě drakoničtější. Jen 13 % v této věkové skupině si myslelo, že stát byl příliš přísný. Jak dnes píše Michael Deacon v deníku The Telegraph, aktivně si zamilovali zajetí.

„Covid mladé lidi nejméně ohrožoval, zatímco lockdown je negativně ovlivnil nejvíce, přesto oni podle tohoto průzkumu podporovali lockdowny nejhorlivěji. Jejich vzdělávání a milostný život byl narušen. Nejlepší dny jejich života byly zničeny. Mladí se proboha mají bouřit proti autoritám, ne se jich dožadovat víc.“

Většina mladých Britů chtěla za covidu a lockdownů přísnější vládu

Ti mladí lidé v Británii jsou v drtivé většině proti Toryům. Vždyť obviňovali odporné nekompetentní Torye ze všech společenských neduhů. Podle nich jsou to ztělesněné zlo, že jsou vlastně pravicově autoritářští a fašističtí, ale zároveň byli naštvaní, že tato zlá pravicově fašistická entita nezneužila dostatečně svou moc, že neomezila dostatečně jejich základní svobody. Co je to za hloupnost a v jakém absurdistánu to dává nějaký smysl? T

orye nemůžu vystát! Jsou odporní a nebezpeční! Ale i tak mě zavři tvrději, tati! Cože? Ještě někomu připadá hluboce znepokojující, že mladí lidé této země, která byla v minulosti vždycky v čele antiautoritářské vzpoury, jsou nyní psychicky vygumovaní vlezdoprdelkové, kteří vůbec nechápou hodnotu svobody. Je to všechno vysvětleno zkresleným vzorkem průzkumu? Jsou patolízalové náchylnější k účasti v průzkumech? Možná, nevím.

Tady je další: většina Britů s velkým náskokem podporuje 15minutová města. Vědí, co to obnáší? Technokratickou kontrolní síť, kde jste trestáni pokutami za průjezd vlastním městem, sledováni sítěmi kamer snímajících registrační značky, další daň pro chudé za to, že jezdíte staršími, méně ekologickými vozidly, a líbí se jim to. Ano, tati, vládni mi tvrději!

Nechám vám tu jednu bílou pilulku,. 50 % versus 36 % veřejnosti chce zakázat nelegálním migrantům na lodích, aby mohli žádat o azyl. No, musíte být vděční za malé milosti.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Mimochodem, Gruzie je další okrajina.. Je zajímavé, že protestující v Gruzii vedou kampaň za to, aby Amerika měla větší svobodu kontrolovat jejich zemi. Ještě bizarnější je, že chtějí vstoupit do chronicky zkorumpované EU! Asi nepřekvapí, že EU a USA demonstranty otevřeně podporují – některé z nich lze vidět mávat vlajkami EU a USA. Západní spojenci (USA, Velká Británie a EU) prosazují, aby Gruzie (samozřejmě blízký soused Ruska) vstoupila do NATO. To vše je spiknutí s cílem rozšířit sílu a význam NATO. Je jasné, že plánem je dotlačit Gruzii na stejnou cestu, jakou se vydala Ukrajina. Nyní, když je třetí světová válka v plném proudu, se konflikt brzy přesune do Gruzie??

    USA, EU (a Británie) vybraly Gruzii jako další válečnou zónu pro konflikt s Ruskem. Vše, co se děje teď v Gruzii, se nejprve odehrálo na okrajině. Tato designová válka, do které nás donutilo bojovat Američany vedené NATO, dramaticky změnila svět. Vše kvůli záchraně země (Ukrajiny), o které před rokem málokdo něco (pokud vůbec) věděl a o kterou se nyní málokdo zajímá více než o jiné země, které jsou zapojeny do válek (Jemen, Kongo, Sýrie atd.).
    Ceny energií prudce vzrostly, protože absurdní sankce proti Rusku vedly k dramatickému nárůstu cen ropy a plynu v Evropě. Když Američané „vypnuli“ plynovod Nord Stream, cena plynu vzrostla ještě více.

    Světová (západní) ekonomika je ničena. Dlouhodobý dopad na důchody, úspory atd. bude strašlivý. Mezitím, Indie a Čína dostávají levnou ropu a plyn z Ruska. Budou hospodářsky prosperovat. Úrokové sazby se zvyšují a zůstanou už vysoké. Dojde k mnoha bankrotům a nezaměstnanosti.

    …A Osvětim byl jediným koncentračním táborem, kde měli vězni na rukou vytetovaná čísla….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů