Dr. Mercola: Lidské mikročipové implantáty a internet těl

Ve zkratce...

O mikročipech se mluví už dlouho. Čím dál více jsou prodávány jako „pohodlí” a prosazovány lidmi jako Klaus Schwab z WEF a ostatními elitáři. Jaká agenda za nimi skutečně stojí? To podrobně vysvětluje dr. Mercola v tomto článku.
Facebook
Telegram
VK

Kniha od dr. Mercoly „Pravda o COVIDU-19” v češtině ZDE

Originál článku publikován ZDE: 19. dubna 2022

Stručný přehled příběhu

  • Implantovatelné mikročipy jsou prodávány jako maximální pohodlí, ale cílem je vytvořit internet těl (IoB), který Světové ekonomické fórum (WEF) popisuje jako ekosystém „bezprecedentního počtu senzorů“, včetně emočních senzorů, „připojených k lidským tělům, implantovaných do nich nebo do nich vpravených, aby monitorovaly, analyzovaly a dokonce upravovaly lidská těla a chování“.
  • Švédsko je jedním z prvních zemí, kde se implantují mikročipy. Čip se implantuje těsně pod kůži na ruce a funguje buď pomocí komunikace v blízkém dosahu, nebo na dálku.
  • (NFC) – stejná technologie, která se používá v chytrých telefonech – nebo radiofrekvenční identifikace (RFID), která se používá v bezkontaktních kreditních kartách.
  • Implantované platební čipy jsou rozšířením internetu věcí; představují způsob propojení a výměny dat a jejich přínosy je třeba porovnat s potenciálními riziky.
  • Země po celém světě nyní pracují na systému digitální měny centrální banky (CBDC), což je měna v digitální podobě, kterou lze naprogramovat tak, abyste mohli své peníze utratit pouze za určité věci nebo na určitých místech podle přání emitenta.
  • Nakonec bude vše připojeno k jedinému implantovatelnému zařízení, které bude obsahovat vaši digitální identitu, zdravotní údaje a programovatelné CBDC. Vaše digitální identita bude zase zahrnovat vše, co o vás lze zjistit prostřednictvím sledování prostřednictvím implantovaných biosenzorů, vašeho počítače, chytrého telefonu, GPS, sociálních médií, vyhledávání na internetu, nákupů a výdajových zvyklostí. Algoritmy pak budou rozhodovat o tom, co můžete a nemůžete dělat na základě toho, kdo jste.

I když jsou implantovatelné mikročipy propagovány jako maximální pohodlí, cílem tohoto trendu je mnohem víc než jen umožnit vám otevírat dveře bez klíčů a nakupovat bez peněženky.

Cílem je vytvořit takzvaný internet těl (IoB), který Světové ekonomické fórum (WEF) popisuje jako ekosystém „bezprecedentního množství senzorů“, včetně emočních senzorů, „připojených k lidským tělům, implantovaných do nich nebo do nich vpravených, které budou monitorovat, analyzovat a dokonce modifikovat lidská těla a chování“.1

Klíčovým slovem v této větě, které PR mašinérie přeskočila, je deklarovaný cíl „modifikovat lidská těla a chování.“ A kdo bude mít tyto úpravy na starosti? Neříkají to, ale můžeme s jistotou předpokládat, že to budou ti, kteří mají z modifikace vašeho jednání a chování nějaký prospěch.

Švédsko otevírá cestu k mikročipováníPokud se Vám video nad tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE

Jak bylo uvedeno v reportáži NBC News, Švédsko je jedním z prvních zemí, kde se implantují mikročipy. Čip o velikosti zrnka rýže se implantuje těsně pod kůži na ruce a funguje buď pomocí blízké komunikace (NFC) – stejné technologie, jaká se používá v chytrých telefonech – nebo pomocí radiofrekvenční identifikace (RFID), která se používá v bezkontaktních kreditních kartách.

Švédsko se již stalo víceméně bezhotovostní společností. Nyní tento malý implantát nahradí debetní a kreditní karty, stejně jako identifikaci a klíče. K zaplacení zboží stačí přiložit levou ruku ke čtečce bezkontaktních karet a platba je zaregistrována.

Odhaduje se, že dosud bylo očipováno 5 000 až 10 000 Švédů, ačkoli švédské úřady tvrdí, že přesný počet neznají, protože neexistuje žádný centrální registr.

V současné době prý čipy nelze sledovat, ale to neznamená, že je nebude možné sledovat ani v budoucnu. A i když tyto první mikročipy obsahují pouze omezené množství informací, víme, že WEF sní o zavedení globálního systému digitální identifikace, který by o vás obsahoval vše, co si lze představit, od historie vyhledávání na internetu a zdravotních informací až po osobní bankovní údaje, sociální kreditní skóre a další.

Lidé se stávají hacknutelnými

Jak poznamenala odbornice na finanční technologie Theodora Lau, implantované platební čipy jsou „rozšířením internetu věcí“; představují způsob propojení a výměny dat a jejich výhody je třeba porovnat s potenciálními riziky.2

To platí zejména v případě, že se do nich začne přenášet více osobních údajů, čímž se stanete zranitelnými vůči hackerům a sledování. Pro BBC News řekla:3

„Kolik jsme ochotni zaplatit kvůli pohodlí? Kde je hranice, pokud jde o soukromí a bezpečnost? Kdo bude chránit kritickou infrastrukturu a lidi, kteří jsou její součástí?“

Některé obavy týkající se implantovatelných mikročipů rozebírá také pořad PBS NewsHour z roku 20194 (viz video výše). Důležité je, že čip může přečíst téměř každý chytrý telefon s nainstalovaným vhodným skenerem a „kdokoli by byl schopen ho hacknout“, jak tvrdí Dr. Geoff Watson, anesteziolog-konzultant5 , který se spojil s vynálezcem čipu, „aby zajistil, že postup implantace bude proveden podle lékařských standardů“.

Ačkoli mnozí tvrdí, že nemají obavy o soukromí v souvislosti se současnými mikročipy, lze předpokládat, že obavy o soukromí budou narůstat spolu s množstvím osobních informací uložených v čipech a s počtem lidí, kteří mají implantáty.

Krádeže kreditních karet byly zpočátku vzácné a obvykle se týkaly fyzické ztráty karty. Dnes se zdá, že si kreditní kartu nemůžete ponechat déle než několik let, než vám ji někdo odcizí, přestože ji stále vlastníte.

Krádeže totožnosti jsou také velmi rozšířené a každým dnem se zhoršují, protože miliony ilegálů, kteří potřebují novou identitu, překračují jižní hranici Spojených států.

Jak uvádí Centrum pro studium přistěhovalectví, nelegální přistěhovalci nejsou „bez dokladů“, protože většina z nich získá falešné doklady krádeží identity.6 Jinými slovy, kradou legální identitu Američanů. V roce 2020 činily celkové náklady na krádeže identity a podvody s identitou 56 miliard dolarů, což je nejvíce v historii, a postihly 39 milionů Američanů.7

Není důvod se domnívat, že s rozšířením čipování nedojde ke krádežím a podvodům. A toto riziko se přidává k rizikům spojeným s vládním špehováním a kontrolou vašeho chování i výdajů, jakmile budou mikročipy připojeny k vašim osobním financím a programovatelným digitálním měnám.

8V rozhovoru pro CNN v listopadu 2019 profesor historie a poradce zakladatele WEF Klause Schwaba Yuval Noah Harari varoval, že „lidé jsou nyní hackovatelná zvířata“, což znamená, že existuje technologie, díky níž vás může společnost nebo vláda znát lépe než vy sami, a to může být velmi nebezpečné, pokud se zneužije.

Předpověděl, že algoritmy se budou stále častěji používat k rozhodování, které v minulosti dělal člověk, ať už sám, nebo někdo jiný, včetně toho, zda vás přijmou na určité pracovní místo, zda vám poskytnou půjčku, jaký studijní program budete absolvovat, a dokonce i to, koho si vezmete.

Plán na ovládání „neužitečných mas”Pokud se Vám video nad tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE

V jiném rozhovoru Harari hovořil o tom, co Schwab označuje jako čtvrtou průmyslovou revoluci (čti: transhumanismus), a poznamenal, že se nyní učíme „vyrábět těla a mysli“ (což znamená rozšířená těla a mysli propojené s cloudem a umělou inteligencí) a že jednou z největších výzev, kterým budeme čelit, bude to, co udělat se všemi lidmi, kteří v tomto procesu zastarají.

Jak budou mít „neupravení/nevylepšení” lidé smysl života, když jsou v podstatě „zbyteční, bezvýznamní“? Jak budou trávit čas, když nemají žádnou práci, žádnou příležitost se posunout v nějaké profesi? Odhaduje, že odpovědí bude „kombinace drog a počítačových her“. Nechám na vás, zda je to vize utopie, nebo pekla na zemi.

Nic nebude soukromé – ani vaše tělesné funkce

Plán WEF pro IoB (internet těl) zahrnuje dokonce biosenzory, které měří a monitorují vaše biologické funkce a emocionální stavy. Již nyní americký Pentagon a společnost Profusa Inc. spolupracovali na vývoji malého implantovatelného biosenzoru, který odhaluje nemoci sledováním chemických reakcí v těle.9

Dokázal by například zjistit, zda jste nakaženi virem, jako je např. SARS-CoV-2 nebo chřipkou dlouho předtím, než se objeví jakékoli příznaky. Jak vysvětlila společnost Defense One, biosenzor se skládá ze dvou částí:10

„Jedním z nich je třímilimetrový řetězec hydrogelu, materiálu, jehož síť polymerních řetězců se používá v některých kontaktních čočkách a dalších implantátech. Tento řetězec, který se zavádí pod kůži pomocí injekční stříkačky, obsahuje speciálně upravenou molekulu, která vysílá fluorescenční signál mimo tělo, když se tělo začne bránit infekci.

Druhou částí je elektronická součástka připevněná ke kůži. Ta vysílá světlo přes kůži, detekuje fluorescenční signál a generuje další signál, který může nositel odeslat lékaři, na webové stránky apod. Je to něco jako krevní laboratoř na kůži, která dokáže zachytit reakci těla na nemoc dříve, než se objeví jiné příznaky, například kašel.“

Senzor nyní umožňuje zkoumat biologii člověka na dálku prostřednictvím připojení k chytrému telefonu a společnost Profusa je podporována společností Google, největší společností na světě zabývající se těžbou dat.

Je těžké si představit, že vaše biologické údaje nebudou použity ke zvýšení zisku společnosti Google a ke zvýšení vládní kontroly. Ačkoli Profusa očekávala, že v roce 2021 získá schválení od amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), zdá se, že zatím schválení nezískala.

Další monitorovací a sledovací zařízení v přípravě

Dalším vynálezem, který je připraven sledovat vaše zdraví, jsou biokompatibilní mikrojehly s kvantovými tečkami v blízké infračervené oblasti. Jak je vysvětleno v článku Science Translational Medicine z roku 2019,11 tento nový systém dodávání vakcín je schopen „dodávat do kůže vzory mikročástic vyzařujících blízké infračervené světlo“, které lze poté „zobrazovat pomocí upravených chytrých telefonů“. Stručně řečeno, sloužil by jako neviditelné tetování vašeho očkovacího záznamu.

Bill Gates také financoval vývoj antikoncepčního mikročipu, který lze zapnout a vypnout dálkovým ovládáním. Deník National Post píše:12

„Antikoncepční mikročip … by pojal téměř dvě desetiletí hormonu, který se běžně používá v antikoncepci, a vydával by 30 mikrogramů denně …“. Nadace Billa a Melindy Gatesových poskytla společnosti MicroCHIPS, Inc. více než 4,5 milionu dolarů na „vývoj osobního systému, který ženám umožní regulovat jejich plodnost“…“.

V listopadu 2019 oznámila Daré Bioscience, biofarmaceutická společnost se sídlem v San Diegu13 , že dosáhla dohody o převzetí společnosti MicroCHIPS Biotech a že do svého portfolia zařadí antikoncepční mikročip. Zajímavé je, že již v roce 2014, Společnost MicroCHIPS se zdála být přesvědčena, že bude schopna uvést produkt na trh v roce 2018, ale v roce 2022 je stále ve vývoji.

Další na řadě jsou programovatelné digitální měny


Pokud se Vám video nad tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE

Země po celém světě nyní pracují na systému digitální měny centrální banky (CBDC), což je měna v digitální podobě, kterou lze naprogramovat tak, abyste své peníze mohli utratit pouze za určité věci nebo na určitých místech podle přání emitenta.

Ve výše uvedeném videu WhatsHerFace komentuje oznámení Kanady z roku 2021 o jejím plánu na CBDC, který bude všeobecně dostupný, i když nemáte bankovní účet nebo mobilní telefon. Jaké zařízení by to mohlo být? Samozřejmě implantovaný mikročip, na kterém bude vaše digitální identita a digitální peněženka.

„Pokud protestujete proti tomu, co dělají, vypnou vám čip a vy nemáte nic… Je to naprostá kontrola nad lidmi. ~ Aaron Russo, 2007“

V roce 2007 řekl americký podnikatel a filmový producent Aaron Russo v rozhovoru pro Infowars, že cílem Nového světového řádu je vytvořit „jednu světovou vládu, kde budou mít všichni implantovaný RFID čip a všechny peníze budou v těchto čipech“.

„Žádné další peníze už nebudou a tuto informaci jsem dostal přímo od samotného Rockefellera,“ řekl Russo. „Takže si můžou vybrat peníze, kdykoli budou chtít. Řeknou: ‚Dlužíte nám na daních tolik a tolik,‘ a prostě vám to z čipu vezmou. Naprostá kontrola. A … pokud protestujete proti tomu, co dělají, vypnou vám čip a nemáte nic …“. Je to totální kontrola lidí.“

Přesuneme se do dubna 2022 a Kanada nyní ve svém novém rozpočtu natrvalo zakotvuje vládní sankce proti protestujícím.14 Jak si možná vzpomínáte, kanadská vláda zablokovala bankovní účty účastníků protestu řidičů kamionů proti povinnému očkování, a to i těm, kteří na protest přispěli pouhými 25 dolary.

Crowdfundingové platformy budou nyní přísněji regulovány a vláda rovněž zahajuje legislativní přezkum kryptoměn. Jen si představte, jakou kontrolu by kanadská vláda měla nad programovatelným CBDC. Mohla by zabránit tomu, aby se dary vůbec objevily, a zrušit účet každému, kdo by se jen pokusil věnovat pár dolarů hnutí za svobodu.

Pečlivě vypracovaný plán na ovládnutí světa

To vše se děje ve stejné době, kdy Světová zdravotnická organizace, další technokratická bašta hlubokého státu, buduje globální systém vakcinačních pasů.15 Jakmile budou CBDC a globální systém očkovacích pasů spuštěny, nebude trvat dlouho a budou spojeny v jeden celek – pravděpodobně v podobě implantovatelného mikročipu.

Můžeme to předvídat, protože nám řekli, že to je plán. Stačí se podívat na webové stránky WEF, kde popisují Velký reset16 a Čtvrtou průmyslovou revoluci.17

Přečtěte si bílou knihu Rockefellerovy nadace z dubna 2020,18 „Národní akční plán testování COVID-19 – strategické kroky k opětovnému otevření našich pracovišť a komunit“, která určuje směr sociální kontroly prostřednictvím zavedení trvalých opatření pro sledování a dohledávání COVIDu-19.

Podívejte se na Alianci ID2020,19 partnerství veřejného a soukromého sektoru založené organizací GAVI Billa Gatese, The Vaccine Alliance, The Rockefeller Foundation, Microsoft, Accenture a Ideo.org.20 Mezi členy aliance patří Nadace pro učící se ekonomiku,21 , kterou založila společnost OSN v roce 2018,22 Facebook, Mastercard, ShareRing, Simprints a další.23

Program ID2020 začal jako program digitální identity pro Bangladéš a od té doby se rozšířil na „zavádění digitálních technologií, které jsou v souladu s vizí Nadace [pro ekonomiku učení] o světě, v němž mohou studenti mapovat svůj vzdělávací pokrok, aby dosáhli svých studijních, pracovních a životních cílů“.24

Nakonec bude vše připojeno k jedinému implantovatelnému zařízení. V tuto chvíli je otázkou, zda základem toho, co přijde, bude očkovací pas nebo platforma digitální identity, ale jisté je, že ať už se bude jmenovat jakkoli, bude obsahovat vaši digitální identitu, stav očkování a další zdravotní údaje a programovatelné CBDC.

Vaše digitální identita bude zahrnovat vše, co o vás lze zjistit prostřednictvím sledování pomocí implantovaných biosenzorů, vašeho počítače, chytrého telefonu, GPS, sociálních médií, vyhledávání na internetu, nákupů a výdajových zvyklostí. Představte si, že umělá inteligence poslouchá, sleduje a hodnotí každý váš pohyb a každý úder srdce a algoritmy rozhodují o tom, co můžete a nemůžete dělat na základě vašeho chování, vyjadřování, sociálních kontaktů a osobních názorů.

Přidejte k tomu technologie, které mohou měnit vaše chování a emocionální stavy s vaším vědomím nebo bez něj, což je to, co popisuje dokument WEF z roku 2020 o IoB.25 Může to znít jako science fiction, ale právě to mají v úmyslu. Každá nová technologie, každá nová možnost dohledu, kterou přinášejí, má tento cíl podpořit.

Po desetiletí jsme přijímali technologie s ohledem na pohodlí a/nebo bezpečnost. Takto nás vždycky nalákají. Pokud však budeme pokračovat touto cestou bez spolehlivých záruk ochrany soukromí a práv na osobní autonomii, ztratíme vše, co stojí za to.

Zdroje a odkazy

Kniha dr. Mercoly v češtině, ve které popisuje nejen pozadí covidu, ale jde mnohem více do hloubky na témata jako velký reset a kam věci do budoucna směřují.

Dr. Mercola: Lidské mikročipové implantáty a internet těl • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

PS: Z každého nákupu knihy podpoříte i projekt Otevři svou mysl (affiliate odkaz)

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. A proto nenosim sebou mobil ať du kam du nemám u sebe nic mobil je taky pěkná vychytávka na lokaci ne jen GPS ale rádiové signály viz. Nejbližší vysílač monitoring apod. Dalších nesčetných kravin chceš bejt v klidu nech techniku doma a přestaň bejt že všeho posranej dřív technologie nebyli a lidí se bez ní o sebe dokázaly postarat dnes je nás tu nějakejch kolem 9 miliard pokud nejdeš někam do džungle apod. kde stejně potřebuješ satelitní telefon tak do kempu nebo města hromadný dopravy ho nepotřebuješ když už by se něco mělo stát ale závislost na fb instagram Twitter a další to už prostě nejde co a nakonec SOU ty sítě k ničemu miliony komentářů a všeho a když něco místo táhnutí za jeden provaz sami urážky a další negativní a nepřínosný věci nakonec zbytečně ztracenej čas lidí se nevyhledávají jen jsou na sítích in já na to mám sem frajer sleduj co mám a dalších tisíce nepřinosnych píčovin nakonec to lidi od sebe více odděluje než zbližuje sem tam se vyskytne něco hezkýho k pobavení ale jinak sama přetvářka a kluci a holky už nevědí co od dobroty Máj dělat selfííí to jistí sem to ale bejk a já kunda co jinak dobrý mrdání v těch pálících

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů