Zemřeli 4 piloti britské aerolinky po očkování během jednoho týdne?

Ve zkratce...

V posledních dnech se objevila zpráva o tom, že několik pilotů britské aerolinky zemřeli po očkování proti covidu. O den později ta stejná aerolinka, British Airways, oznámila, že jejich čtyři piloti nedávno zemřeli. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Hugo: Ahoj, posloucháte Hugo Talks. Tohle je fáma… no, začalo to jako fáma. Týká se třech pilotů British Airways, kteří všichni v posledním týdnu zemřeli, což tvrdil anonymní zdroj. Také tvrdil, že všichni byli očkovaní. Jde o audio nahrávku, která se dnes ráno začala šířit na internetu. Jakmile vyšla ven, Reuters zveřejnili „fakta ověřující” článek. Byla to velmi rychlá, fakta ověřující a popírající reakce… vážně rychlá. Podezřele rychlá. Popřeli, že tohle není pravda, že jde o falešnou zprávu. Ale British Airways před pár hodinami na Twitteru reagovali a řekli, že v nedávné době během krátkého období zemřeli čtyři jejich piloti. Ale než se k tomu dostaneme, poslechněme si tuto audio nahrávku od anonymního člověka, který tohle vše spustil.

Audio nahrávka: Jo, věci jsou šílené. Nevím, jestli jsem ti říkal, ale můj kamarád je pilot pro BA, který mi právě řekl, že v posledním týdnu jim tam zemřel třetí pilot. Třetí mrtvý pilot v posledním týdnu. První dva piloti byli ve věkové skupině nad 40 a nad 50, a tento třetí nad 30… naprosto zdravý, bez žádných problémů. Dostal druhou dávku a během pár dní zemřel. Stejně jako první dva. BA kvůli tomu komunikuje s vládou o tom, jestli umožnit očkovaným pilotům létat. Problém s tím je samozřemmě ten, že podle mého známého v BA, 80-85 % pilotů bylo už očkovaných. Takže jim může zbýt kolem 10 % pilotů, kteří budou moct létat. Malý počet, co?

Hugo: Tady to máte. Jak jsem říkal, naprosto anonymní. Nemám ponětí, odkud získal tyto informace. Když jsem tu zprávu slyšel, říkal jsem si, že to může být hoax. I když rychlá odpověď „ověřovatelů faktů”, kteří to popřeli, mě přiměla zamyslet se, že na tom možná něco bude. A dnes večer jsme dostali odpověď od British Airways na Twitteru. Napsali: „Bohužel čtyři členové naší komunity pilotů v nedávné době zemřeli. Naše myšlenky jsou s jejich rodinami a přáteli.

Nicméně, není vůbec žádná pravda na tvrzeních na sociálních sítích o tom, že ta čtyři úmrtí spolu souvisí. Julie.” Takže potvrzují, že čtyři členové jejich komunity pilotů nedávno zemřeli. To je hodně pilotů, kteří zemřeli v krátké době, nemyslíte si? Je normální, aby čtyři piloty jedné aerolinky během jednoho týdne zemřeli? Ten člověk v audio nahrávce řekl, že 85 % pilotů dostali injekci.

To je uvěřitelné číslo… dovedu si představit, že letiště a aerolinky požadují po pilotech a zaměstnancích, aby se nechali očkovat. Dovedu si představit, že je to pravda, což znamená, že je dobrá šance, že všichni čtyři piloti, kteří nedávno zemřeli, byli očkovaní… nebo alespoň tři ze čtyř, ne-li všichni. British Airways nic nezmínili o vakcíně, nebo jestli byli očkovaní, jen řekli, že ta úmrtí spolu nesouvisí, což nám toho moc neříká.

Každopádně, tady to máte… dejte nám vědět v komentářích, co si o tom myslíte. Jako vždy, děkuji za poslech. Přihlašte si odběr na hugotalks.com, místo pro podobně naladěné duše, které nenásledují falešná média. Mějte se.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Ještě lepší..: Zemřelo 17 pilotů letadel po vakcinaci na COVID, viz: https://www.newindianexpress.com/business/2021/jun/04/17-pilots-died-of-covid-in-may-indigo-worst-hit-with-10-casualties-sources-2311634.html

    „Soukromí dopravci, jako jsou Vistara a AirAsia India, již nyní poskytli alespoň první dávku vakcíny COVID-19 přibližně 99 procentům a 96 procentům svých způsobilých zaměstnanců. Po zpoždění kvůli nedostupnosti vakcín začala společnost Air India očkovat své zaměstnance od 15. května, uvedli úředníci dopravce..“

    = Mrtvé nahradili AI (umělá inteligence), žádné výplaty odchodu do důchodu pro všechny lidi, kteří zemřou na vakcinaci, je to část plánu..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů