Brandy Vaughanová: Temná stránka farmaceutického průmyslu a vakcín

Ve zkratce...

Bývalá zástupkyně společnosti Merck Brandy Vaughanová, zakladatelka webu LearnTheRisk.org, odhaluje temnou stránku farmaceutického průmyslu a pravdu o vakcínách a jejich rizik.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 7. prosince 2016

Přepis:

Ahoj všichni. Děkuji, že jste se ke mně dnes připojili. Chci poděkovat Brianovi za to, že mi umožnil hovořit o tématu, které je pravděpodobně jedním z nejpalčivějších problémů, s nimiž se dnes ve zdravotnictví potýkáme. Takže farma, vakcíny a vy. Jsem tu dnes proto, abych vám řekla, co všechno přichází prostřednictvím agendy vakcín a jak vás to ovlivní a jak to zastavíme. Mnozí z vás už slyšeli o povinném očkování.

Jedním z důvodů, proč jsem tak nadšená, že tu dnes před vámi mohu být, je to, že jsem ve velmi přátelském davu, který bojuje v první linii ve zdravotnictví a snaží se udělat tuto zemi lepším místem. A jsem mezi lidmi, kteří jsou pravděpodobně označováni za blázny stejně jako já. A to je úžasné. Víte co? Jsme blázni, že si myslíme, že můžeme změnit svět. A my to potřebujeme a budeme to my, kdo to udělá. Každý člověk v této místnosti je tu z nějakého důvodu. My jsme ti, kteří jsou na té misi, my jsme armáda, kterou tento svět potřebuje. Abychom se dočkali lepšího zdraví a naše děti měly lepší svět. Tohle je důvod, proč jsem dnes tady… jsem bláznivá pro něj. Tohle je můj syn.

A spousta lidí říká: „Brandy, takže jste pracovala ve farmacii, oni nemají rádi, když se bývalý zaměstnanec ozve. Proč jste to udělala?“ Víte co, oni nehrají hezky. Ale já to dělám pro něj. Protože on je můj svět a já pro něj chci lepší svět. Svět s lepším zdravím, svět, kde máme právo rozhodovat o tom, co půjde do našich těl. Protože jaké zásadnější právo mít, než právo na zdraví? Začala jsem mluvit až loni, kdy schválili zákon v Kalifornii, který říká, že můj pětiletý syn, bez jakýchkoliv očkování a naprosto zdravý, nemůže chodit do školy veřejné ani soukromé. Ale to je teprve začátek.

Když jsem se o tom zákonu dozvěděla, snažila jsem se dva týdny… protože jsem měla takový ten vrozený pocit, že se něco chystá, že mě v životě čeká velký úkol… moje máma říkávala, že jediný důvod, proč se narodila, bylo aby porodila mě, protože jsem měla změnit svět. Ona zemřela ve 40 letech. Byla jsem její jediné dítě.

Prostě jsem věděla, že něco přijde. A když jsem o tom zákonu slyšela, dva týdny jsem plakala, protože jsem si uvědomila, že se musím postavit proti společnosti, která je větší než většina malých zemí. To je… svatá prostoto. To není přesně to, co jsem měla v plánu v tomto životě. Zákon SB277 je pouze začátek. USA Today chce uvěznit všechny rodiče, kteří své děti neočkují. Časopis Time chce všechny jejich jména zveřejnit, jako databáze sexuálních predátorů. Ve farmacii jsem se naučila, že vždy dávají nápovědy.

Pokud si myslíte, že tohle nepřijde… možná budete za deset let litovat, jestli se nestanete součástí té armády, která to zastaví. Ti, kteří mají privilegium vědět, mají povinnost jednat. Lidé se mě ptají: Proč jste se postavila proti farmacii? Jste šílená? No, ano… jsem. Dost na to, že si myslím, že k tomu vybuduji armádu. A já vím, že jsem sem byla poslána, abych to dělala. A mám k tomu znalosti. A někdo musí jednat. A nemůžeme se spoléhat na to, že to za nás udělají všichni ostatní. Musíme si vzít zpět svoje zdraví a postavit se systému. Každý z nás v této místnosti. Jak jsem se sem dostala?

Pracovala jsem pro firmu Merck, prodávala jsem lék Vioxx. Vzpomíná si někdo na Vioxx? Ano, zabíjel lidi. Zabíjel lidi a Merck to věděl. A další důvod, proč jsem dnes tady, je ten, že jsem prodávala lék, který lidi zabíjel. A to mě tíží. Takže když jsem se vrátila se svým neočkovaným synem, viděla jsem ten tlak na vakcíny… a když přišel zákon SB277, řekla jsem: Bože, tohle je jejich další krok. Nemůžu se k tomu nevyjádřit.

Moje zkušenost s prodáváním Vioxxu, za což jsem získala ocenění… čtyřnásobné zvýšení rizika infarktu a smrti. Merck to věděl, zastavili studii, už o tom mluvili s doktory. A pak vám najednou zabavili materiály a vy už o tom nemůžete mluvit. A pokud máte otázky, no, nedostanete odpovědi. Šlo o největší stažení léku z trhu všech dob… 6 miliard dolarů zaplatili v pokutách, ale i tak to byl ziskový lék. I tak na něm vydělali miliony. Všechny ty ztráty, všichni ti zemřelí… prostě náklady na podnikání. Pro zisk na úkor lidí.

Na tom jim záleží. Na tenhle systém se nemůžeme spoléhat. FDA oficiálně uvedla, že zemřelo 50 000 lidí. Jiní říkají, že 500 000 zemřelo na Vioxx během pěti let, co byl na trhu. A nikdy na trhu neměl být. Já odešla ještě před stažením z trhu. Ty jejich praktiky byly i na mě příliš. Jak to udělali? Projdu si rychle tyhle slajdy, protože mám jen tak půl hodiny. Struktura indoktrinace… vy to znáte, 250 studentů medicíny na Harvardu řeklo, že chtějí farmacii pryč ze vzdělání, z kanceláří našich profesorů a z našich učebních osnov.

Farma má stínové spisovatele, kteří píšou osnovy pro lékařské fakulty. Píšou učebnice… a víte, co Harvard udělal? Absolutně nic. Absolutně nic. Musíme se zachránit. Co výzkum? Lidé říkají: Ach, Brandy. Jsou studie, co podporují vakcíny. Kdo je financuje? Farma průmysl financuje 75 % studií farmaceutických léků. Financuje v podstatě všechny vakcinační studie, buď skrze agentury NIH nebo CDC. Jsou zaujatí, ale nevěřte mi, věřte Dr. Hortonovi, je to současný šéfredaktor Lancetu, jednoho z nejprestižnějších lékařských časopisů.

Dokonce řekl, že dnes možná polovina vědecké literatury je prostě nepravdivá. Proč? Kvůli střetům zájmům, malým studijním vzorkům a zaujatosti. Věděli jste, že farmaceutické firmy mohou zastavit studii s negativními výsledky a ani to neříct FDA? Udělali to s Vioxxem, protože je to legální. A co FDA? Jsou tu přece od toho, aby nás chránili, ne? Je to regulační orgán. Chrání nás před nebezpečnými chemikáliemi ve vodě a v lécích.

Víte, kdo byl právě dosazen do čela FDA? Dr. Caleb. Slyšel o tom někdo? Tohle je skandál. Dokonce i New York Times napsaly, že jeho vazby na léky lidi děsí. Je to největší zasvěcenec farmaceutického průmyslu. Ve své sekci střetu zájmu má deklarovanou finanční podporu od 20 biotechnologických a farmaceutických společností a je v čele regulační agentury. Jeho slavný citát: „Regulace narušuje inovaci.“ Děsí to někoho?

Protože mě ano. To mě hodně děsí. Musíme se proti tomu postavit. Centrum pro kontrolu nemocí, CDC, je stejně špatné. Julie Gerberdingová vedla CDC sedm osm let. Zdvojnásobila očkovací plán. Za jejího působení se očkovací kalendář pro děti zdvojnásobil. Poté přešla do Mercku, kde vedla Globální vakcinační oddělení v hodnotě 5 miliard dolarů. Za dva měsíce zinkasovala 3 miliony v akciových opcích.

Farmaceutický průmysl… tohle víte… vytváří zákazníky od kolébky až po hrob. Ale my dospělí… už teď užíváme tunu prášků. Kde jsou skutečné peníze? Jsou v dětech. A jsou ve vakcínách, protože vytvořily tolik nemocí a poruch, že jim dochází způsoby, jak nás udělat více nemocné, ale mohou vytvořit vakcíny na všechny ty nemoci, které už vytvořili. Jsme země, kde lidé užívají nejvíce léků na světě. Ale trh s léky na předpis je nasycen. Je plný. Máte 6-10 léků na jednu nemoc… není tam velký trh.

A je plný odpovědnosti… za Vioxx zaplatili pokutu 6 miliard. Nemohou si vytvářet další nemoci a léky. Ale jaká to geniální strategie, zaměřit se na vakcíny. Tam směřují dál pro zisky. A každý člověk tady je jen další zákazník. A jestli si myslíte, že vás nedostanou, jen počkejte. Ukážu vám, jak to plánují udělat. Jak se jim daří v jejich snaze udržet nás nemocné? Toto jsou šokující čísla. Jeden ze tří mužů a jedna ze čtyř žen zemře na rakovinu.

Jedna z 12 žen má nyní autoimunitní onemocnění. Vidím to u svých přátel, kterým je přes 30. Lupus, artritida, střevní problémy, IBS, Crohnova nemoc… Já dostala syndrom dráždivého tračníku (IBS) hned po očkování proti hepatitidě B, než jsem nastoupila do Mercku. Musela jsem se očkovat proti hepatitidě B a o 2 týdny později jsem dostala IBS.

Měla jsem vysoké horečky a arytmii. Je spousta věcí, které se dějí špatně v našem lékařském systému, a vakcíny jsou obrovskou součástí problému. Všechny tyto věci tady jsou považovány za vedlejší účinky vakcín. Četli jste příbalové letáky vakcín? Já si tyhle věci nevymýšlím. Existují tisíce studií, které ukazují spojitost mezi vakcínami a toxiny a problémy, které vidíme. Nejde jen o vakcíny, ale jsou toho součástí. 16 milionů má alergie, třicet milionů má astma, to všechno jsou autoimunitní poruchy.

Moji přátelé v Evropě se mě ptají: Co tím myslíš, že nemůžeš přinést do školy buráky kvůli alergiím? Kdo je alergický na jídlo? To nedává smysl. Jste alergičtí na jídlo. A na vzduch… senná rýma. Divoká zvířata, která nejsou součástí našeho lékařského systému, která nejsou očkovaná… mají astmata, sennou rýmu, jsou alergická na potravu, na vzduch? To, co je v naší zemi normální, by nikdy nemělo být normální.

Tohle není normální. A neměli bychom to přijímat jako normální. Míra chronických onemocnění v USA je jedna z nejvyšších. Míra demence, Alzheimeru raketově stoupá. 1 ze 3 lidí mají chronický zdravotní problém. Dává někdo pozor? Vím, že spousta z nás tady jsou zdraví, protože tohle známe, ale my jsme ti, kteří musí vyjít do přední linie a ukázat to ostatním, kteří tohle nevidí, kteří tohle nechápou. To je naše práce a role. A každý z nás tady je toho součástí. Naše děti jsou na tom ještě hůře.

Jedno ze šesti dětí má zpožděný vývoj. Logopedie a ergoterapie se právě teď nesmírně rozrůstá. 1 ze 6 má astma, 1 z 15 má záchvatovité poruchy. A víte, co se teď děje po očkování? Děti chodí na pohotovost se záchvaty a je jim říkáno, že je to normální. Rodičům se říká, že febrilní záchvaty jsou normální. To není normální. A to jsou ti šťastlivci, kteří se dostanou na pohotovost.

Máme 10 000 dětí, které každý rok zemřou na SIDS, a to během několika dní po očkování. Tohle je první generace dětí, která je nemocnější než jejich rodiče, a podle odborníků je nepřežije. Co se děje? Řeknu vám… lékařská věda udělala tak obrovský pokrok, že už skoro nezbývá zdravý člověk. Šílené. To je šílené. A jak se to děje? Mayo Clinic – rakovina je mutace genů po narození. Není genetická.

Nenechte si to namluvit. Je po narození a příčina je převážně toxiny v životním prostředí, chemikálie, kouření, znečištění, záření. Autoimunitní poruchy většinou kvůli faktorům životního prostředí. Trávíme sami sebe. A je mnoho věcí, které jsou součástí tohoto obrazu. Vzduch, který dýcháme, jídlo, které jíme… jsme pod toxickou polévkou a musíme minimalizovat jakoukoli expozici. A víte co? Vakcíny jsou součástí toho.

Vakcíny obsahují stejné chemikálie, které nechceme vdechovat. Formaldehyd, který je v čínských dřevěných podlahách. Slyšeli jste to? Neobjednávejte si podlahy z Číny, protože se z nich vypařuje formaldehyd, a to způsobuje rakovinu. Ale nemluvte o něm ve vakcínách. Nebo nás nazvou bláznem… ale pak budete dost blázniví na to, abyste změnili svět. Injekce versus požití… cokoliv injekčně píchnete, jde přímo do životně důležitých orgánů. Věci, které spolknete, projdou přirozenou obrannou cestou, detoxikační cestou těla.

Většina se odfiltruje… 99 % hliníku, který se sní, je odfiltrován skrze tělo. 99 % hliníku, který je vstřikován, jde přímo do mozku. A do střev. Injekce versus požití. To je tak zásadní. Musíme lidi přimět, aby pochopili. Ty samé chemikálie, které jsou v potravinách a ve vodě… formaldehydy, hliník, těžké kovy, olovo… to všechno je ve vakcínách.

Proč o tom nikdo nemluví? Podle mě je tohle šílené. Proč o tom nemluvíme? A já doufám, že po této přednášce o tom budete mluvit. Protože to potřebujeme, někdo to potřebuje, protože se řítíme ke dnu co se týče zdraví. A farma průmysl na nás bude dál bušit. Ještě neskončili. Takže mám oči dokořán. Prodávala jsem Vioxx. Uvědomila jsem si, jak zkorumpovaný je farma průmysl… pak jsem žila osm let v Evropě a viděla, co je skutečné zdraví. Uvědomila jsem si, že máme otřesnou nemocenskou péči.

Jen léčíme symptomy. To není zdraví, o to se náš systém zdravotní péče nestará. Vydělávají na tom, že nás udržují v nemoci. Žila jsem v Holandsku, měla jsem tam svého syna, kterého jsem porodila přirozeně doma s porodními asistentkami. O vakcínách nechtěli ani mluvit. Ptali se mě, co vakcíny? A já: je naprosto zdravý, proč bych chtěla mluvit o vakcínách?

A ony: Super, vakcíny taky nechceme. Po návratu do Ameriky bylo mému synovi šest měsíců bez jedné vakcíny… šla jsem na prohlídku k pediatričce, což je v podstatě očkovací návštěva… 75 % jejich peněz z dětských prohlídek je z vakcín. Takto pediatrici vydělávají peníze. Proto jich moc nevidíte tady na pódiu. Očkovací návštěva a lékař povídá: Oh, on potřebuje 15 vakcín. Musí to dohnat. A já: Můj syn je dost zdravý, takže ne, děkuji.

A on: Důvěřujte mi. Povídám: Já pracovala pro Merck, já vím, že vám nemám důvěřovat. Nebudu vám slepě věřit, chci si věci ověřit. Ukažte mi příbalové letáky. Celý zčervenal a šel pryč. Přišla sestřička a povídá: Uvidíme se za 2 měsíce. A já na to: Ha, mě už tady neuvidíte. Syna už tam neviděli. Je dokonale zdravý. Žádné alergie, astma, žádné vakcíny. Žádné chronické nemoci. Kamarádi se nás ptají: Co může jíst? Cože? Co tím myslíš?

Tohle není normální! Tohle nesmíme přijmout. Postavte se na odpor! Po té návštěvě jsem začala studovat vakcíny a zjistila jsem něco, co je mnohem horší a více šokující, než co jsem viděla u Vioxxu. Je to vážně děsivé. Jsou vakcíny vážně o zdraví? No, nevěřte tomu, co říká WHO, ale tento slajd se mi líbí, protože mluví o vakcínách jako o byznysu. Je to nový podnikatelský model pro farma společnosti. Nový obchodní model pro růst a nový motor růstu.

A tato čísla jsme už přesáhli… do roku 2018 a ne 2025 to bude mít hodnotu 100 miliard dolarů. Tato čísla jsou tři roky stará. Měli jsem ebolu a ziku… všechny tyto super věci. Tato čísla trumfneme. Takže když zdravotnická organizace ukáže takovýhle slajd, zajímalo by mě, jestli se opravdu zaměřují na zdraví? Nebo se zaměřují na podnikání? A komu jsou skutečně zavázáni? Pokud si z této přednášky něco odnesete, bude to jedna věc. Nikdy… nikdy nebylo prokázáno, že vakcíny jsou bezpečné.

Když jsem pracovala v Mercku, zlatým standardem testování bezpečnosti byly dvojitě zaslepené dlouhodobé studie založené na placebu, bez kterých byste nemohli dostat lék na trh. Vakcíny nejsou klasifikovány jako lék na předpis. Jsou klasifikovány jako biologický přípravek. Testování, kterému se podrobují, je podřadné, velmi nízké. Vakcíny ani netestují proti placebu. Testují jednu vakcínu proti jiné vakcíně a říkají: No, zabíjí stejný počet lidí a škodí stejnému počtu lidí. Tudíž musí být bezpečné. FDA tomu dá razítko a schválí to.

A víte co? Nikdy bezpečné nebudou. Nenaleťte na „bezpečnější vakcíny“. Nikdy nebudou vyrobeny bezpečné. Protože v tom není žádná odpovědnost za škody. Federální vláda USA dala v roce 1986 farma společnostem naprostou ochranu proti žalobám v souvislosti s vakcínami. Jde jen o jednu ze dvou věcí v USA, která je federálně chráněna. Protože Nejvyšší soud řekl, že vakcíny jsou nevyhnutelně nebezpečné. Nejsou bezpečné a nikdy nebudou. A víte co… Tohle to schválení zákonu umožnilo. Trojnásbný nárůst.

Pokud vám někdo někdy řekne: Já jsem očkován a jsem v pohodě. Pokud je jim nad 5 let, nejsou dost staří. Dnes je to naprosto jiný příběh. Když to uslyšíte, řekněte: Oh, ty jsi dostal 72 vakcín? Oni na to: Ne… jasně, že ne. Ale ty nejsi očkovaná. A nejspíše nejsi v pohodě. Dáváme tolik vakcín, že bychom měli mít velmi zdravé děti, že? Dáváme 28 v prvním roce života. Dvě ještě v děloze. Měli bychom mít nejzdravější děti na světě, že? Ne! Máme ty nejvíce nemocné. A máme nejvyšší kojeneckou úmrtnost.

Ročně zemře 10 tisíc dětí na SIDS (syndrom náhlého úmrtí kojenců), obvykle během pár dní po očkování, většinou během pár hodin. Nejvyšší kojenecká úmrtnost v rozvinutém světě. A lidé rádi říkají: To je náhoda. Může za to nízký příjem. Ve skutečnosti vydáváme na zdravotní péči víc než kterákoli jiná vyspělá země na světě. V přepočtu na obyvatele vydáváme více. Pro tohle číslo není důvod.

Pokud za to nemůžou vakcíny… Když mluví o náhodě, řekněte: dobře, je to náhoda. proč máme první den nejvyšší míru úmrtnosti novorozenců? Tohle je ze zprávy z loňského roku, máme nejvyšší míru úmrtnosti první den. Možná protože se všechny rodí v nemocnicích a dělají se císařské řezy, ale jsme také jediná země, která novorzencům dává vakcínu proto hepatitidě B. Už mě nebaví farmaceutické náhody… jsem tady, abych vám řekla, že náhody se nedějí. Imunitní systém novorozenců není ještě rozvinutý.

Dáváme šest až devět dávek, neexistují žádné kombinované studie, žádná hematoencefalická bariéra. Trávíme naše děti. Víte, co je v té jehli? Vy to víte… hliník, rtuť, formaldehyd, MSG, polysorbát 80 spojen s neplodností. Hádejte, co dnes hodně frčí za byznys? To poslední, o čem nikdo nerad slyší, že? Cizí lidská a zvířecí DNA.

Ale já se do toho pustím, protože si beru na paškál farmacii. Tak proč ne, proč to přikrášlovat? Kam si myslíte, že Plánované rodičovství prodává všechny ty děti? Jo. A kde jsou církve? Hliník… známý neurotoxin. Je spojován s rakovinou prsu skrze tradiční deodorant. Farma se nám směje, protože vyvíjí vakcínu proti rakovině prsu a hádejte, s jakou přísadou? Hliníkem! Neskrývaně se nám vysmívají. Proboha!

Musíme být venku a křičet to ze střech. Ale všichni říkají: Ale imunita… Brandy, vakcíny nás zachránily. Imunita nevzniká z paže… nemůžete obejít přirozený imunitní systém, píchnout něco do paže a získat skutečnou imunitu. Dočasný nárůst protilátek, které mohou trvat měsíce až rok… protilátky nejsou skutečná imunita. Nemůžete obejít imunitní systém a očekávat skutečnou imunitu. Také to obchází detoxikační systém, a proto vidíme tolik škod a nemocí.

Nevěřím moc CDC, ale tohle je skvělá zpráva, která bude nejspíše z webu stažena už zítra. CDC tvrdí, že za snížení infekčních nemocí může chlorovaná voda. Chlorovaná voda… ne vakcíny. Takto to překroutil farma průmysl, aby vydělával na vašem zdraví. Druhý největší zabiják v USA v roce 1900 byla tuberkulóza. Cholera taky. Pneumonie… žádné očkovací programy. Pokud by nás vakcíny skutečně zachraňovaly, všichni bychom byli mrtví. Nejlepší obrana proti nemocem je zdravý a silný imunitní systém, který není zatížen toxiny z jídla, vody, ze vzduchu a z vakcín.

A tohle musíte vy všichni tady přimět své blízké a známé, aby pochopili. Ale více lidí začíná vakcíny zpochybňovat. Takže… mimochodem všimněte si, že slovo „pharma“ v sobě obsahuje slovo „harm“ (škodit). Pravda přímo tady, černé na bílém. Musí je udělat povinné. Začínají s povinným očkováním pro děti, ale oni se dívají spíše na těch 85 % dospělých, kteří podle CDC nejsou řádně očkováni.

Neočkovaní… posilovací dávky jsou jen ty stejné vakcíny. Těch 85 %… farma průmysl chce své další zisky získat právě od lidí jako jste vy v této místnosti. Ale my nemáme rádi injekce, že… tak začínají u dětí, protože rodiče jsou zvyklí dávat dětem injekce. A děti můžete zkrotit a donutit. Tak začínají s povinným očkováním právě u dětí, aby vypadalo normální, když později udělají vakcíny povinné pro dospělé. Imunizační program dospělých… chtějí, aby všichni dospělí byli očkováni 130 vakcínami v průběhu jejich života do roku 2020… v tom mají trochu zpoždění, ale ne moc. A nezastaví se. Ve vývoji je téměř 300 vakcín.

Lidé říkají: Ale Brandy, do mě tu jehlu nedostanou. Mě nedostanou. A já na to: Máte zdravotní pojištění? A oni: Samozřejmě, musíte mít zdravotní pojištění. Je to povinné. Bum… takto vás dostanou. Všichni tady, kteří si myslíte, že domácí vzdělávání vás zachrání, že lékařská výjimka vás zachrání, kteří si myslíte, že vy děti nemáte, nebo že máte starší děti, že jste v pohodě… Není to tak. To chtějí, abyste si mysleli, abyste přestali bojovat. Jdou po všech z nás.

A je na každém z nás, abychom s tím něco udělali. Přijde toho více… začíná to zákonem SB277 a to je jen špička ledovce toho, co se chystá. A někdo mi řekl, že než se žaloby na SB277 vyřeší, tak se to udělá povinné na federální úrovni ve všech státech. Vysmívají se nám, zatímco my si myslíme, že nás něco zachrání, ale to se nestane. Odebírají nám naše základní právo. Je to na nás všech, my jsme armáda. Jsme v předních liniích. Jak to zastavíme? Když jsem pracovala ve farmacii, byla jsem vyškolena nejlepší marketingovou společností. A teď to používám k tomu, abych nám pomohla si udržet naše zdravotní práva.

Po Mercku jsem pracovala pro nadnárodní společnosti se svou marketingovou firmou. Tohle dělám už roky. Každá část skládačky mého života do sebe zapadla, když jsem slyšela o zákonu SB277. Proto jsem dva týdny plakala, když jsem si uvědomila, co mě čeká. Život v boji proti farmacii. Takže… spustila jsem marketingovou kampaň. O tom vám řeknu za chvíli… nejprve jsem vás vyděsila,že? Ale chci vás motivovat, protože to zvládneme.

95 % lidí intuitivně ví, že jehly pro nás nejsou dobré. Když se k nám blíží jehla, cukáme sebou. Těch 5 % pracuje pro farmacii, těmi se zabývat nebudeme. 95 % potřebuje někoho, kdo jim to vysvětlí. To je na nás. Musíme vzdělávat ty, kteří zpochybňují vakcíny. Musíme se zbavit stigmatu, a musíme mluvit o riziku, protože nikdo nebude bojovat za svá práva, pokud neví, že existuje riziko.

Všichni si zapínáme pásy v autě, že? Proč? No co, dovolíme, aby byl zákon, že něco musíme dělat na svém pozemku, na svém těle… protože tam není vnímané riziko. Když nebudeme mluvit o riziku, nikdo nebude bojovat. Merck nám říkával, že lidé musí něco slyšet 10-12x, než změní své myšlení. než to začnou zpochybňovat. Ale jak je to po 15., získáte je. Kdykoliv slyším: Ale lidé neposlouchají. Ano, poslouchají. Jen to musíme opakovat. A musí to přicházet z různých zdrojů. Nemůže to být od jedné osoby. Proto jsem vytvořila kampaň s billboardy, plakáty na zastávkách, příspěvky na Facebooku.

Všude spouštíme místní skupiny. Takto to zvládneme. A víte co… oni možná mají peníze, ale my máme pravdu. Máme pravdu, máme lidi a máme vášeň, a máme moc! A to je k nezaplacení. Takže jsme už vyhráli, pokud začneme bojovat. Pokud se vrátíme domů ke své televizi, nemůžu nic slíbit. Spustila jsem LearnTheRisk.org, neziskovou marketingovou kampaň. Neberu žádnou výplatu, dělám to sama a potřebuji pomoc. Protože tohle není hnutí pro mě.

Tohle je pro všechny z vás tady. Kolik z vás zná děti, má děti? Kolik z vás chce mít děti? Kolik z vás jste dospělí? Tohle je o každém z nás tady. Musíme začít… plán farma průmyslu je opožděn. Musíme začít nyní. Už nestačí jen souhlasit. Takže… Prosím, podpořte to, co dělám. Vy jste armáda. Tohle jsou některé z billboardů. Na webu je spousta materiálů. Tohle je platforma pro tohle hnutí. Prosím, potřebujeme podporu. Pořádáme protesty. Za rok jsme připravili 20 billboardů, kterými jsme oslovili 15 milionů lidí a s plakáty na zastávkách 4 miliony. To je 20 milionů, ale potřebujeme z toho udělat 300 milionů krát 15.

Týdenní dosah na Facebooku kolem milionu. Desetitisíce na webu. 10 akcí kolem zdraví, velké protesty. A víte co, média to sledují. Pokud jste dostatečně hlasití, média o tom budou mluvit. Ale my jsme nebyli dostatečně hlasití. A nedali jsme jim nic, o čem mluvit. Hnutí roste, ale potřebuji každého z vás, aby pomohl a byl součástí té armády. Připojte se. Prosím, ať si za 10 let neříkáte: Sakra, kéž bych býval Brandy více poslouchal. Kéž bych býval něco udělal. Nevěděl jsem, že to bude tak špatné. Protože tam směřujeme a vidím to, protože jsem ve farmacii pracovala. Vím přesně, co dělají.

Prosím, poslouchejte, protože nikdo si ani nemyslel, že projde zákon SB277, ale prošel. Neohlížejte se za 10 let s lítostí, že jste toho neudělali víc. Potřebujeme hlasy. Využijte svůj čas, peníze a hlas. Buďte součástí této armády. Prosím, nyní. Nemáme čas. Dnes. Neočekávejte, že to za vás udělá někdo jiný. Pod svými židlemi nebo na nich máte informace o partnerském programu, který jsme právě spustili za malý měsíční příspěvek na podporu kampaně. Máme obálky pro dary. A máme tu dobrovolníky.

Prosím, podívejte se na to. Najděte to. Protože každé dítě… každá rodina, která zažila život měnící situaci kvůli vakcínám, každý, kdo zemřel… je to pro ně. A je to na záchranu ostatních, a to zahrnuje vaše rodiny a přátele. Nemáte ponětí, kdo bude negativně ovlivněn. Prosím… udělejte to nyní. Předejte ty obálky dobrovolníkům, co tu chodí.

Prosím, buďte součástí tohoto hnutí. Protože ti, kteří mají to privilegium vědět, mají povinnost jednat. A každý v této místnosti musí dnes učinit závazek. Prosím, buďte změnou, kterou chcete ve světě vidět. Prosím, udělejte to. Budoucnost tohoto lidstva a světa spoléhá na nás. Pokud začneme bojovat, tak jsme už vyhráli. Prosím, buďte změnou. Děkuji vám.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Takových statečných lidí kdyby bylo…..- Ale z vlastní zkušenosti vím, že lidé zmanipulovaní médii , se opravdu těžko přesvědčují. Sama jsem to zkoušela v době tzv pandemie.

  1. Koroner v Santa Barbare dospel k záveru, že národne známa aktivistka proti vakcínam Brandy Vaughanová zomrela vo veku 44 rokov „prirodzenou smrťou“ 7. decembra 2020 vo svojom dome v Santa Barbare na East Sola Street. To sa stalo po tejto prednáške.
   Čítal som to vtedy, keď sa to stalo a vtedy som videl aj toto video. Stále sa to dá dohľadať na nete.
   Bola to bojovníčka. Nech odpočíva v pokoji 😥

   1. Bože, normálne mi je do plaču…. Po pozretí tohto videa mi bola tak VEĽMI sympatická…. a zrazu sa dozviem toto…….

 2. Táto prednáška sa konala v roku 2015. Zavraždená bola v decembri 2020. Akurát pred očkovaním proti Covidu.

  Pár mesiacov pred smrťou, Brandy Vaughan zverejnila postupne na jej facebooku nasledovné:

  “Príspevok, ktorý by som si priala, aby som nemusela písať… Ale vzhľadom na určité tragédie za posledných pár rokov mám pocit, že je absolútne nevyhnutné to zverejniť.“ napísala Vaughan.

  „V tomto živote mám veľké poslanie. Aj keď je to veľmi ťažké a desivé, NIKDY by som si nevzala život. Bodka,“ pokračovala.

  Vaughan o svojom synovi napísala: „Bastien pre mňa znamená všetko a NIKDY by som ho neopustila. Dodala, že lieky nebrala desať rokov. „Inými slovami, nie som na ničom, čo by ma mohlo nečakane alebo náhle zabiť,“ napísala.

  „Ak by sa mi niečo stalo, bola by to neslušná hra a vy presne viete, kto a prečo – vzhľadom na moju prácu a poslanie v tomto živote,“ pokračovala.

  „Niekedy sa obávam otravy.“

  Keď sa Vaughan vrátila z protestného zhromaždenia proti SB277 v Sacramente, prvýkrát začala zažívať činy zastrašovania, vysvetlila.
  Opísala, ako prišla domov zo Sacramenta, aby na prahu našla kľúč od svojho domu, ktorý predtým ukryla v kríkoch. „V ten deň som si vymenila zámky a o dva dni neskôr som nainštalovala poplašný systém za 3000 dolárov,“ povedala Vaughan.

  Jej alarmová spoločnosť ju neskôr informovala, že niekto spustil jej alarm o 3:45 ráno a okamžite ho vypol pomocou hlavného kódu, o ktorom Vaughan povedala, že ho nemá nikto okrem nej. Ktokoľvek vošiel, prešiel jej chodbou, vypol snímač a otvoril a zatvoril okno v jedálni predtým, ako o 3:49 opustil dom.

  Vaughan opísala, ako len o niekoľko dní neskôr našla svoj počítač presunutý zo svojho úkrytu nad mikrovlnnou rúrou do stredu podlahy v kuchyni. Potom, čo opustila mesto na pár týždňov, sa vrátila s priateľom, aby našla svoj rebrík, ktorý mala vo svojej garáži, hneď za oknom spálne svojho domu – jediné okno so žalúziami, ktoré zostalo otvorené. Sused jej oznámil, že rebrík tam deň predtým nevidel.

  „Je to dosť strašidelné.“ Po všetkých týchto zastrašovacích taktikách je veľmi ťažké cítiť sa bezpečne a isto, ale ja neodídem – myslím tým, že nenechám sa umlčať, pretože toto sú dôležité otázky a musíme odhaliť, čo sa skutočne deje za účtami za povinné očkovanie.“

  Vaughan vo svojom príspevku na Facebooku v roku 2019 napísala:
  „Ak by sa mi niečo stalo, zariadila som, aby úzka skupina mojich priateľov založila GoFundMe a najala tím súkromných detektívov, aby zistili všetky podrobnosti.“
  „Na tejto alebo podobnej misii bolo veľa ľudí, ktorí boli zabití a je načase, aby sa to zastavilo.“ Temnota nemôže vyhrať.“

  Vaughan údajne zomrela na „komplikácie žlčníka“, hoci zdroj správy nebol citovaný, ani nezdieľal konkrétnu príčinu komplikácií.

  Po jej smrti bola spustená stránka GoFundMe s cieľom splniť „Vaughan želania“ vrátane právnych krokov, pamätníka/pohrebu a pomôcť financovať platformu LearnTheRisk.

  1. Ďakujem za upresnenie. Ja som tú prednášku videl v decembri 2020, bolo to pár dní po jej smrti. Teraz (8/3/23), keď som to hľadal, tak som sa nevedel dopátrať, z ktorého roku je tá prednáška. Ešte raz ďakujem

 3. Chudák deväťročný syn, prišiel o mamu. Kvôli tomu že bojovala za pravdu, slobodu a lepší svet pre syna.
  Avšak mnohým ľuďom otvorila oči a zanechala veľa nasledovníkov. Jej projekt LearnTheRisk pokračuje ďalej…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů