Zdravotníci z londýnského protestu mluví o vakcínách proti covidu a situaci v Británii

Ve zkratce...

Na londýnském protestu z 24.4.2021 proti covidovým nařízením vystoupili dva zdravotníci a sdílí svůj pohled na vakcíny a co se teď děje v Británii.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Zdravotnice: Jsem spoluzakladatelka Britské aliance ošetřovatelů a mluvili jsme s Kevinem Corbettem. Dnes jsme tady, protože víme, že je vydáno nařízení, aby se staří lidé neoživovali, aby se postižení neoživovali. To se v historii dělo jen v nacistickém Německu a pamatujte, že vše, co dělali, bylo legální. Tohle se velmi potichu prosazuje a pak se to dělá legální. Teď se chystají v UK očkovat děti od 12 let. Musíme pamatovat, že je spousta dětí v dětských domovech, které už byly zklamány lidmi, kteří je přivedli na tento svět, a brzy budou znovu zklamány vládou, ministrem pro děti a rodiny, o kterém vám dr. Corbett za chvíli řekne.

Tohle je experimentální vakcína, její třetí fáze testování nebyla dokončena. Už byly tisíce úmrtí po celém světě. Tisíce a tisíce život měnících nepříznivých reakcí. A oni se tohle chystají udělat našim dětem. Od podzimu uvidíte exponenciální nárůst úmrtí, bude to otřesné. A jak to víme? Protože… můžete vysvětlit.

Dr. Corbett: Britský lékový regulační úřad, který dává licence vakcínám, nedal plnou licenci těmto tzv. vakcínám. Dal licenci pro nouzové použití, což znamená, že by to nikdy nemělo být dáno jen tak někomu. Oni ty vakcíny rozdávají jako bonboby a teď chtějí očkovat děti. Tohle je naprostá genocida.

Vláda věděla, že je to genocida, protože minulý podzim před zavedením vakcín věděla, že tyto vakcíny budou zabíjet a mrzačit, protože regulační úřad zveřejnil veřejnou soutěž o sledovací software, a v popisu použil slova „očekávané vysoké množství úmrtí (bylo to nepříznivých reakcí, pozn. – viz odkaz vpravo/níže)

Když vláda ví, že bude zabíjet svoje vlastní lidi, a pak to jde udělat, tomu se ve slovníku říká genocida. Je to genocida na britské populaci. Jako to, co se stalo ve Rwandě, jako to, co se stalo v nacistickém Německu ve 40. letech. Zaměřili se na židovskou populaci, zaměřili se na homosexuály, na lidi se schizofrenií, na spoustu skupin… na cikány, postižené. Černochy. Černochy… celé skupiny lidí nebyly hodny života.

A lidé byli oklamáni… lékařům a setřičkám bylo řečeno, že tito lidé jsou lepší mrtví, odřízli je od léků, jídla a vody. To se tady dělo od minulého roku. Královský ošetřovatelský institut v srpnu zveřejnil prohlášení, že nařízení neoživovat se v našich pečovatelských domech a nemocnicích uplatňuje protizákonně napříč různými skupinami lidí. Nikdo z nich nevěděl, že se tohle děje. Byla jim odepřena akutní léčba a péče. Také nemůžeme zavolat komisaři, který tohle prošetřil… nic se nestalo, protože tito regulátoři jako MHRA, British Medical Council a ošetřovatelská rada jsou zkorumpované orgány, jsou to paže britské vlády a budou dělat, co se jim řekne.

Vytvořili jsme nový orgán s názvem Britská aliance ošetřovatelů a žádáme všechny kvalifikované sestry, aby se k nám přidaly. Chceme ji registrovat, protože současná rada ošetřovatelů je zkorumpovaný orgán, nefunguje v nejlepším zájmu pacientů, protože podporují genocidu a degradování lékařské praxe, což spočívá v diagnostikování covidu-19 na základě falešně pozitivních PCR testů, které nikdy nebyly licencovány. My proti tomu budeme bojovat… už proti tomu bojujeme, a dnes jsme tady, abychom uplatnili naše neodcizitelné právo se shromažďovat, protestovat a mluvit na veřejnosti. Nepotřebujeme vládu, aby nám dala naše práva, už je máme a dnes je uplatňujeme. Připojte se tedy k nám. Kdo se nenechá očkovat?

Zdravotnice: Kdo se postaví za všechny ty děti v dětských domovech? Tohle si pamatujte… tohle vše se stane. Už předtím se to stalo a stane se to znovu. Musíme pamatovat, že jindy v historii – během mého života – Pamatuji si, jak Jugoslávie byla krásná. Šlo o ropu, ta země byla vydrancovaná a spousta nevinných lidí přišlo o život. Rwanda, Irák, Afghánistán.

Tony Blair je válečný zločinec a je zodpovědný za zabití více jak 2 milionů civilistů – mužů, žen a dětí. A myslíte si, že jste tady ve Velké Británii v bezpečí s touto vládou, které na nás nezáleží? Nezáleží jí na nás. Viděli jsme je, jak si uvnitř roušky sundávají, jak si žijí… oni o svoji práci nepřišli, oni nepoužívají potravinové banky, jejich podniky a živobytí nebylo zničeno. Oni o svůj dům nepřijdou.

A pamatujte, že součástí této agendy je odebrání majetku. Jak vám odeberou vaše tělo a vaši duši, vezmou vám vše, co vlastníte. Vše… A musíme pamatovat, co to znamená být postižený? Co to znamená být v kritickém stavu skóre 6? Říkají, že ti, kteří jsou v krtiickém stavu skóre 6-9, pokud nemohou dosáhnout svůj vytoužený „životní cíl”, lékaři a sestry mají pravomoc… dostali ji 26. dubna minulý rok 2020… pravomoc, odebrat veškeré zásadní léky, jídlo a vodu.

To je podle mě vražda. Pokud jste sestra, co tohle dělá, máte svoji vinu na zločinu a budete souzena, tak jako sestry Třetí říše. Nechají vás, abyste byli usvědčeni z tohoto zločinu. Tyto vakcinační orgány nechají sestry, aby byly z toho usvědčeny. Proto vidíte ty duhy, proto vám říkají, že jste hrdinové, protože zabijí vaši profesi a odsoudí vás za to.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Dr. Corbett: To, co říkáme všem registrovaným i neregistrovaným sestrám. Jste kvalifikovaná sestra předtím, než se registrujete u ošetřovatelské rady. Já jsem byl kvalifikován jako zdravotní bratr v roce 1986 a to vám nikdy nemůže být odebráno. Nepotřebujete, aby vám ošetřovatelská rada řekla, že jste sestra. Nedefinují, co je ošetřovatelství. Ošetřovatelství definovali lidé jako Florence Nightingalová, Virginia Hendersonová a ostatní významní ošetřovatelé dlouho před založením zkorumpované ošetřovatelské rady. Tyto všechny různé orgány jsou zkorumpované. Jsou to pasáci a degradují naši profesi.

Dělají to, co jim řekne vláda. Nejsou to nezávislé rgány. Připojte se k nám do Britské aliance ošetřovatelů.

Tazatel: Poslední věc… co byste řekli lidem, kteři jsou pod tlakem se nechat očkovat.

Zdravotnice: Řekněte ne… jen řekněte ne. Pokud vám to říká kdokoliv, pro koho pracujete… pamatujte, že vlády to nedělají povinné. Nechávají to dělat podniky, které to dělají pro své zaměstnance povinné, protože vláda ví, že to pak nebude jejich zodpovědnost. Jsou to zaměstnavatelé, kteří budou hnáni k zodpovědnosti. Řekněte ne… přimějte svého zaměstnavatele, aby se zavázal, že je to bezpečné. Ať převezme právní zodpovědnost za jakékoliv poškození. Stojí vám vaše práce za váš život? Zeptejte se na to. Nechá váš zaměstnavatel svůj podnik zavřený, protože všichni zaměstnanci řeknou ne? Ne, nenechá… my máme moc. Hlasujte svými chodidly.

Dr. Corbett: Nesvolujte. Závisí to na vašem souhlasu… tohle vše závisí na vašem souhlasu. Roušky, rozestupy, očkování, antivirotika… to vše jsou nebezpečné věci. Rozestupy je nebezpečné. Máte se s lidmi setkávat a být s nimi v kontaktu. Takto si posilujete svůj imunitní systém. Takto se vyvíjí imunitní systém dětí. Rozestupy a roušky jsou pro vás špatné.

Roušky jsou špatné pro vaše zdraví. Byl jsem respirační zdravotní bratr předtím, než se tohle vše stalo. Mám magistra z respiračního ošetřovatelství a napřímo vám řeknu, že nosit roušku – pokud nejste na operačním sále – není nezbytné. SARS-CoV-2 nikdy nebyl purifikován, což znamená, že možná ani neexistuje. Je spousta toho, co ukazuje, že tohle je naplánovaná epidemie založená na falešně pozitivních PCR testech. Podívejte na přezkoumání Cormana-Drostena s ohledem na PCR testy. Jakmile si to přečtete, nikdy se tím nenecháte testovat. Ty testy nefungují a vakcíny jsou nebezpečné.

Nedávejte jim svůj souhlas. Stáhněte se a znovu se zaměřte… pokud máte problém se svým zaměstnavatelem, změňte práci. Začněte pracovat nezávisle, vystupte z NHS. Nezůstávejte a nedělejte to horší. Lékařská rozhodnutí jsou autonomní ohledně vašeho vlastního těla… neměla by být vynucována, povinná a nikdy by neměla být v pracovní smlouvě. Stůjte pevně, vystupte a převezměte kontrolu. Uplatňujte svoje svobody a nezcizitelné právo se shromažďovat.

Publikum: Moc vám děkujeme Kevine. Děkujeme.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů