CDC přidává více než 2000 úmrtí spojených s injekcemi COVID-19 za jeden týden – 917 úmrtí nenarozených dětí

Ve zkratce...

Americké CDC dnes zveřejnilo další údaje ve svém systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), což je databáze financovaná americkou vládou, která sleduje poškození a úmrtí způsobená vakcínami, a přidalo více než 2000 úmrtí po očkování vakcínou COVID-19 oproti údajům z minulého týdne.
Facebook
Telegram
VK

Americké CDC dnes zveřejnilo další údaje ve svém systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (VAERS), což je databáze financovaná americkou vládou, která sleduje poškození a úmrtí způsobená vakcínami, a přidalo více než 2000 úmrtí po očkování vakcínou COVID-19 oproti údajům z minulého týdne.

Minulý týden hlásili 6 985 úmrtí a tento týden toto číslo vyskočilo na 9 048.

To je zdaleka největší nárůst zaznamenaných úmrtí za jeden týden od doby, kdy začali hlásit úmrtí po očkování vakcínou COVID-19.

CDC přidává více než 2000 úmrtí spojených s injekcemi COVID-19 za jeden týden - 917 úmrtí nenarozených dětí • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Kromě 9 048 úmrtí je po injekcích COVID-19 evidováno 7 463 trvalých postižení, 56 971 návštěv pohotovosti, 26 818 hospitalizací a 7 822 život ohrožujících poškození.

A přesto se žádné z těchto vládních údajů neobjeví v žádném zpravodajském vysílání korporátních médií a ti, kdo se je pokusí zveřejnit na sociálních sítích velkých technologických firem, budou „ověřovateli faktů“ označeni za „falešné zprávy“.

Nejde ani o pravdivá čísla, protože CDC si selektivně vybírá, co každý týden zveřejní, a samozřejmě mnoho úmrtí a zranění zůstane nezveřejněno, protože veřejnost je podmíněna přesvědčením, že žádná z těchto úmrtí a zranění nemají nic společného s injekcemi COVID-19.

Pro představu, za 7 měsíců od uvedení očkování COVID-19 na trh v prosinci 2020 bylo zaznamenáno o 30 % více úmrtí než za celou 31letou historii systému VAERS, který zaznamenává úmrtí po očkování od roku 1990.

Od roku 1990 do listopadu 2020: 6 145 úmrtí po VŠECH VAKCÍNÁCH. (Zdroj)

Od prosince 2020 do 2. července 2021: 9 048 úmrtí pouze v důsledku očkování proti COVID-19. (Zdroj)

Minulý týden jsme informovali o 622 úmrtích nenarozených dětí, když těhotná matka dostala injekci COVID-19. Při použití stejných parametrů vyhledávání se tento týden toto číslo zvýšilo na 803 případů. (Zdroj)

Úmrtí zaznamenaných ve věkové skupině 12-15 let se však podle údajů, které CDC zveřejňuje, zatím skutečně nezvýšila, a tak jsem se začal dívat na úmrtí v „neznámé“ věkové skupině, abych zjistil, zda tam nějaká jsou. Pár jsem jich našel, ale zjistil jsem také, že existují i jiné „příznaky“, které údaje VAERS používají a které při hlášení úmrtí nenarozených dětí u těhotných matek, které se nechaly očkovat, neobsahují termín „potrat“.

Zaznamenal jsem tedy tyto příznaky, jako například „úmrtí plodu, předčasné úmrtí dítěte, narození mrtvého dítěte“ atd. a počet úmrtí se zvýšil z 803 na 917. (Zdroj) A je velmi pravděpodobné, že mi ještě nějaké chybí, nemluvě o těch, které se nikdy nehlásí, nebo pokud se hlásí, CDC je nezveřejňuje.

Z 9 048 úmrtí, která CDC zaznamenalo, je 3 073 úmrtí uvedeno jako „neznámého věku“. (Zdroj: CDC)

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Při pokusu o několik různých vyhledávání mezi touto „neznámou“ věkovou skupinou jsem našel 13letého chlapce, který zemřel, a kuriózní záznam o 11leté dívce, která zemřela a kde „rodina, která se nechala očkovat, zemřela spolu se svým psem kvůli tomu, že byla vystavena členům, kteří se nechali očkovat“.

VAERS ID: 1440065 – Zápis: zemřel tři dny po očkování vakcínou Covid; Pitva prokázala zvětšené srdce a tekutinu obklopující srdce; Jedná se o spontánní hlášení od kontaktovatelného spotřebitele nebo jiného nezdravotnického pracovníka v reakci na zaslaný mail týkající se potvrzení níže uvedeného dotazu. Třináctiletý pacient obdržel druhou dávku vakcíny bnt162b2 (PFIZER-BIONTECH COVID-19 mRNA VACCINE, složení: B16N-116, injekční roztok, číslo šarže/partičky a datum exspirace neuvedeny) blíže neurčenou cestou podání do blíže neurčené anatomické lokality v blíže neurčeném termínu jako jedna dávka pro imunizaci proti COVID-19. Anamnéza pacienta a souběžné léky nebyly uvedeny. Pacient již dříve obdržel první dávku bnt162b2 (PFIZER-BIONTECH COVID-19 mRNA VACCINE, složení: B16N-116, injekční roztok, číslo šarže/číslo šarže a datum exspirace neuvedeny) blíže neurčenou cestou podání do blíže neurčené anatomické lokality v blíže neurčeném termínu jako jednotlivá dávka pro imunizaci proti COVID-19. V nespecifikovaný den pacient po podání druhé vakcíny Covid od společnosti Pfizer o tři dny později zemřel. Pacient podstoupil laboratorní testy a procedury, které zahrnovaly pitvu: zvětšené srdce a tekutina kolem srdce způsobené očkováním vakcínou Covid. Výsledek událostí byl fatální. Následné pokusy nejsou možné, informace o čísle šarže/šarže nelze získat; Hlášená příčina (příčiny) úmrtí: zvětšené srdce a tekutina obklopující srdce.

VAERS ID: 1320319 – Zápis: Rodina dívky, která se nechala očkovat, zemřela spolu se svým psem v důsledku expozice členů rodiny, kteří se nechali očkovat; 11letá dívka, která se nechala očkovat; Jedná se o spontánní hlášení od kontaktovatelného spotřebitele. Jedenáctiletý pacient blíže neurčeného pohlaví obdržel BNT162B2 (PFIZER-BIONTECH COVID-19 VACCINE), blíže neurčenou cestou podání v blíže neurčený den (číslo šarže/číslo šarže nebylo uvedeno) jako jednu dávku k imunizaci proti covidu-19. Anamnéza pacienta a souběžná medikace nebyly hlášeny. Hlásící osoba uvedla, že 11letá dívka, která se nechala očkovat, zemřela spolu se svým psem v důsledku expozice členů, kteří se nechali očkovat. Pacientka zemřela v blíže neurčeném termínu. Nebylo oznámeno, zda byla provedena pitva. Bylo vyžádáno číslo šarže/šarže; Hlášená příčina (příčiny) úmrtí: Rodina dívky, která se nechala očkovat, zemřela spolu se svým psem v důsledku expozice členů rodiny, kteří se nechali očkovat.

CDC přidává více než 2000 úmrtí spojených s injekcemi COVID-19 za jeden týden - 917 úmrtí nenarozených dětí • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Neurochirurg, který operoval 18letou Italku, jež zemřela, promluvil: „Nikdy jsem neviděl mozek zmenšený za těchto podmínek tak rozsáhlou a závažnou trombózou.

Dne 15. června letošního roku jsme zveřejnili příběh Camilly Canepy, 18leté Italky, u které se objevily krevní sraženiny a která zemřela dva týdny po experimentálním očkování vakcínou AstraZeneca. Celý příběh byl původně zveřejněn na blogu The COVID Blog.

Její smrt natolik šokovala komunitu, kde žila, že bylo zahájeno trestní vyšetřování a Itálie změnila svou politiku týkající se injekce AstraZeneca COVID-19 a omezila ji pouze na osoby starší 60 let.

Neurochirurg, který ji operoval mozek, mezitím promluvil a tento týden se alternativními médii šíří anglický překlad jeho vyjádření.

Našel jsem původní zdroj z Itálie, který o tom informoval, a zde je překlad, s laskavým svolením DeepL.

Smrt Camilly Canepy šokovala celou Itálii natolik, že poté, co se smrt osmnáctileté dívky ze Sestri Levante v důsledku trombózy objevila několik dní po podání vakcíny AstraZeneca, rozhodlo ministerstvo zdravotnictví zakázat přípravek proti Covidu osobám mladším 60 let.

Na pitvu těla mladé ženy, která bude provedena v úterý, čeká Gianluigi Zona, ředitel neurochirurgické a neurotraumatologické kliniky nemocnice San Martino v Janově, aby se vyjádřil pro La Stampa: „Ještě nikdy jsem neviděl mozek zmenšený za těchto podmínek tak rozsáhlou a závažnou trombózou.“

„Rozum do hrsti – vysvětluje lékař polemiku o tom, proč nebyl u Camilly proveden okamžitý zákrok – je to všechno snadné a každý je mistr světa, poslední lékař, který přijde k pacientovi, je vždy nejchytřejší.

Nemohu posoudit, co mohlo být zachyceno už na prvním CT, to do San Martina vůbec nedorazilo. Obvykle, pokud nejsou žádné indicie, které by vedly k domněnce, že se děje něco vážného, žádný lékař na pohotovosti nepředepisuje CT s kontrastem ani jiná vyšetření.“

Situace byla okamžitě vážná, jakmile začala operace: „Všechny žilní dutiny byly ucpané tromby, což je scénář, který jsem za mnoho let této profese ještě neviděl. Žilní dutinu si musíte představit jako řeku uprostřed údolí, v němž se sbíhá několik potoků.

Postavíte-li uprostřed řeky přehradu, řeka se rozvodní a v tom místě se přítoky nemohou vypouštět, což má za následek, že tlak proti proudu stoupá. Před obrazem, který jsem viděl v hlavě té dívky, je jasné, že – uvádí vedoucí lékař – čelíme něčemu, co není normální“. (Zdroj)

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Všechny tyto informace jsou 100% pravidvé, jen dodávám pro případné trolly. Může si je kdokoli jiný taky ověřit, jsou veřejně dostupné..

    1. kotasi, aji kdybs ty najivní a hlupe lidi co se nechaji 10x očkovat vzal na patolku a ukazal jim pitvu a co dokaže očkovaní spusobit… tak stejně budou dale tvrdít že očko na cov je v pořádku !
      zatím sem přišel už o moc lidi co sem znal všichni mněly jedno společné očko na cov ! a zemřely nahle bud embolie nebo selhaní srdce !
      a hodně lidi co znám má zdrav problemy po očko na cov ! od lupenky po šilené rakce kdy člověku sleze doslova kuže z těla ! až po silné problemy z organý a serdcem atd ! mužu říci že 90 procent těch co maji ruzné problem není schopno připustit že to je po čkov na cov 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů