Dr. Madejová odpovídá: „Po vakcíně mi nic není. Proč šíříte lži o tom, jak je nebezpečná?”

Ve zkratce...

Dr. Carrie Madejová v tomto krátkém videu odpovídá na dotazy ohledně covid očkování.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Kamalpreet Singh: A doktorko, mám jednu otázku. Někteří lidé, kteří se nechali očkovat, nemají žádné problémy, a jejich přátelé také, tak pak říkají: Nechal jsem se očkovat, nic se mi nestalo. Proč tedy šíříte tolik lží a strachu?

Dr. Madejová: Zaprvé, nacházíme se ve čtvrté fázi výzkumného experimentu. V jakémkoliv experimentu máte vždy placebo. Oni nám teď o tom neříkají, ale mimo záznam mohu říct, že někteří pracovníci nemocnic nám odhalili, že 20 % podávaných očkovacích látek jsou placeba. Někdy se jich podává víc. Tohle v tom rozhodně hraje roli. Další problém je, že to, co si necháváte píchnout do svého těla, vás nemusí okamžitě ovlivnit. Vedlejší účinek z toho se může projevit kdykoliv během vašeho života. Tak jako u jakékoliv jiné vakcíny.

A výrobci těchto injekcí se také vážně vychvalují tím, že používají něco, čemu se říká „systém na dodávku léků na požádání”. To je zajímavé, protože „na požádání” znamená, že něco to musí spustit, aby to začalo fungovat. Nikdy nám neodhalili, co to znamená. Znamená to…. nevím… další nákazu? Znamená to frekvenci? Znamená to pH rovnováhu? Nevíme, co to znamená. Jde o to, že jsem šťastná, díky bohu, že lidé nemají všechny tyto reakce… Nevíme, jaké to pro lidi bude mít následky do budoucnosti. Snad to nebude tak špatné, jak očekáváme. Může se stát spousta různých věcí, nemusí to být okamžitý efekt. Mějte na paměti, že tuto očkovací kampaň jsme právě začali… jak je to dlouho? Před šesti měsíci? Bylo to teprve šest měsíců.

Kamalpreet Singh: Doktorko, další otázka od diváka: Vzal jsem si jednu dávku a pak jsem si uvědomil, že jsem udělal chybu. Měl bych si jít pro druhou, nebo ne?

Dr. Madejová: Nedoporučovala bych nikomu si vzít jakékoliv další injekce, protože jsou vážně experimentální. Co se týče ingrediencí v těchto injekcí, bereme je na lehkou váhu. Jejich efektivita je přinejlepším malinkatá, možná může snížit vaše příznaky na dva měsíce po druhé dávce, ale nic jiného… nezabrání vám dostat to onemocnění, nezastaví přenos, nezabrání vám před úmrtím na onemocnění, ani před hospitalizací. Neberte si tedy jakékoliv další injekce, které mohou poškodit vašeho tělo. Čím méně, tím lépe. Účinky tohoto jsou kumulativní, takže čím více toho dostanete, tím více můžete poškodit své tělo. Pokud máte jen jednu dávku, další neberte.

Kamalpreet Singh: A pokud si někdo vzal obě dávky a teď si uvědomí, že to byla chyba, jaké je řešení?

Dr. Madejová: No… neberte si žádné další. Pokuste se co nejvíce detoxifikovat svoje tělo. Čím je vaše tělo zdravější, tím více bude schopno se s věcmi vypořádat. A já věřím v modlitbu… Síla naší mysli a síla naší duše převažuje veškeré naše fyzické bytí. Nejde ani o to, že tomu věřím já… sama věda prokazuje, jakých úžasných věcí jsme schopni. Neberte si žádné další… věřím v modlitbu a v sílu naší mysli. A jsem přesvědčená, že když se spojíme dohromady a navzájem si pomůžeme, a zanalyzujeme, co přesně je v těch lahvičkách, vždy existuje řešení na vše. Takže naděje není ztracena.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Dobrý den. Vážený pane, nejdou mistahovat Vaše videa. Nepřichází mi žáden email na stažení. Prosím o radu popřípadě pomoc. Děkuji předem s pozdravem pokoj a dobro Jidřich Balla OFS.

 2. Přesně tak, NADĚJE NENÍ ZTRACENA ani pro již naočkované…MODLITBA A SÍLA NAŠÍ MYSLI (či SÍLA naší DUŠE a DUCHA) je silnější než vše hmotné a fyzické. Děkuji milá paní doktorko Carrie Madej za tato povzbuzující slova a děkuji Davidovi Formánkovi za nalezení tohoto videa a za překlad.

 3. modlitba to nebude.. myslím, že očkování je jen „křoví“ pro celou tu komedii a další kroky.. Ať už jde o ekonomiku, nebo nastavení společenských hodnot a „pravidel“.
  Má co dělat s organizovaným fašizmem proti lidem..

  Řešení existuje!
  Máme možnost přestat poslouchat loutky tohoto fašizmu = politiky.
  Za 31 let dokázali opakovaně, že jim o lidi a tuto zemi nejde. Opozice a koalice se dokonce spojuje, porušují zákony a s ústavou si vytírají zadek 🙁

  Letos jim nedáme svůj hlas.. dáme ho sami sobě + lidem a dáme to tu SPOLEČNĚ do pořádku.. Pokud jste tedy spíše na straně lidí, než politiků a fašizmu , přidejte se..
  https://zivotscinnoukompetenci.cz/pridejte-se/ (najdete tam i co, proč a jak chceme společně udělat)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů