Kabala II (5. část – pokračování desetidílné série Pád Kabaly)

Ve zkratce...

V 5. části Kabala II se dozvíme o Georgijských poradních kamenech, temné straně OSN, Agendě 21, Agendě 2030 a „mírotvůrcích”.
Facebook
Telegram
VK

6. ČÁST

Přepis:

V předchozích částech jsme odhalili tajný spolek Kabala a jejich zlověstné plány, jak jsou popsány v jejich sionských protokolech. Jak to vypadá v dnešní době? Dosáhli svého cíle světové nadvlády? Pojedeme na exkurzi do Georgie v USA. Na kopci v okrsku Elbert je žulový monument s názvem Georgijské poradní kameny. Monument byl postaven v roce 1980 a je zahalen pod tajuplným závojem. Nechal ho vyrobit muž, který použil pseudonym R.C. Christian.

Zaplatil značnou sumu, ale trval na tom, aby zůstal v anonymitě. Monument tvoří čtyři obří stojaté kameny s jednou kamennou deskou nahoře, kterou podepírá pilířový kámen, a k tomu ještě jeden vysvětlující kámen. Úchvatné jsou dvě věci. Zaprvé, monument je astronomickými hodinami a kalendářem zaměřený na slunce, Měsíc, rovnodennosti a slunovraty. V jednom z kamenů byla vyvrtaná díra, skrze kterou lze vidět Polárku. Zadruhé, kameny jsou popsány textem, informacemi o budoucí Zemi a věku rozumu.

Text je sepsaný v osmi moderních jazycích. Angličtina, španělština, svahilština, hindština, hebrejština, arabština, čínština, ruština. Kratší vzkaz je vrytý podél vrchního kamene ve čtyřech dávných jazycích: babylonštině, klasické řečtině, sanskrtu a starověké egyptštině.

Kabala II (5. část – pokračování desetidílné série Pád Kabaly) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tohle je ten vzkaz: „Udržujte počet lidí pod hranicí 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou. Dělejte reprodukci moudře s ohledem na zlepšování tělesné kondice a rozmanitosti. Sjednoťte lidstvo novým živým jazykem. Ovládněte vášně – víru – tradice a všechny věci smírnou cestou.

Ochraňujte lidi a národy spravedlivými zákony a soudy. Ať se všechny národy řídí svými zákony a externí spory nechť řeší světový soud. Zrušte zbytečné zákony a zbytečné úředníky. Vyvažujte osobní práva povinnostmi ke společnosti. Oceňujte pravdu, krásu a lásku ve snaze o harmonii s nekonečnem. Nebuďte rakovinou na Zemi – dejte prostor přírodě – nechte místo pro přírodu.”

Ve zkratce, kontrola populace. Vyhlazení velké části populace, omezit reprodukci skrze eugeniku, jeden jazyk, jeden světový soud, povinnosti ke společnosti nad osobní práva, rozum nad vášeň, oceňovat pravdu… čí pravdu? A příroda nad lidskou rasou, rakovinou na Zemi. A nezapomeňme na to, čemu říkají „věk rozumu”. Ne věk lásky nebo věk soucitu nebo věk hojnosti pro všechny. O tomto monumentu pochopitelně nelze říct, že jde o hoax. Konec konců, jednoduše tam stojí.

O co tedy jde? Kdo byl záhadný pan Christian, který byl ochotný zaplatit tolik peněz za něco tak spletitého a kontroverzního? Myslíme si, že Georgijské poradní kameny dokonale znázorňují cíle Kabaly, jak ukazují sionské protokoly a způsob, jakým se snaží skrýt své skutečné záměry. Pomocí důvěřivého výrazu: udržitelnost. Takže… co v dnešním světě odráží tyto pokyny, tyto cíle? Seznamte se s Organizací spojených národů (OSN). Většina lidí je přesvědčena, že jde o úžasnou instituci. OSN byla založena po 2. sv. válce v říjnu 1945. Oficiálně byla založena, aby udržela celosvětový mír a bezpečí, a aby mezi národy navazovala vztahy na bázi spolupráce.

Jejich modré přilby si mnozí spojují s ochranou lidí. Říká se jim mírotvůrci. No… to je jedna strana mince. Druhá strana ukazuje jiný obrázek. Obrázek, kde cílem OSN je nový světový řád, jedna světová vláda, jak o ní mluvili učení sionští mudrcové. Je to prokázaný fakt? Ano. OSN v roce 2008 založila vlastní projekt s názvem OSN Nový světový řád, vedený vnukem Nelsona Mandely a bývalým členem CIA Jayme Illienem. „Projekt Nový světový řád OSN je globální iniciativa založená v roce 2008, vedená Jayme Illienem a Ndaba Mandelou k podpoře nového ekonomického paradigmatu a nového světového řádu pro lidstvo, což je součástí globálních cílů OSN pro Udržitelný rozvoj do roku 2030…”

Podle vysoce vlivných lidí, jako prezidenti George Bush, starší a George Bush, mladší, a Gorbačov, nový světový řád musí být založen na principu kolektivní bezpečnosti. A to je přesně role, kterou hraje OSN. Modré přilby OSN mohou zákonně zasáhnout, kdykoliv je OSN přesvědčena, že daná země představuje nebezpečí pro kolektivní bezpečnost. Mohou do té země zákonně poslat armádu a zaútočit na ni. Jak udělali v korejské válce v roce 1950 a znovu v Perském zálivu v roce 1990. Nebo mohou do země zákonně vyslat vojenské mise, jako v případě Sierra Leona v letech 1999-2006. Armáda OSN obsahuje 70 tisíc vojáků z různých zemí. Je tohle dobrá nebo špatná věc?

Podívejme se na to takto… za předpokladu, že záměr byl dobrý, výsledek byl často špatný. Ve skutečnosti příšerný, dokonce otřesně odporný. Nyní chápeme, že spousta lidí bude mít potíže si uvědomit, že organizace jako je OSN a WHO nejsou laskavé entity, jak o sobě tvrdí. Chápeme, že to může vyvolat kognitivní neshodu a popírání, je ale podstatné si uvědomit, že jak OSN tak WHO jsou ve svém jádru nástroje Kabaly. Skrývají se za maskou krásy. Ale nenechte se oklamat, za tou maskou se skrývají monstra. Takže, abychom se vypořádali s mýtem mírotvůrců, zde jsou fakta, která všichni musí znát. OSN byla desítky let zapletena do sexuálního vykořisťování a zneužívání.

Existuje řada svědectví o sexuálním zneužívání, znásilnění, obchodu s ženami a dětmi. Když mírotvůrci OSN byli v roce 1993 nasazeni do Kambodži, jen za ten rok se zvýšil počet prostitutek ze 6000 na více jak 25 tisíc. Rozšířené využívání prostitutek zahrnovalo násilné sexuální zneužívání dívek. OSN mluví o prostitutkách… „Ženy a dívky, které byly znásilněny a se kterými se obchodovalo, nejsou prostitutky. Jsou oběti obchodu s lidmi/dětmi a znásilnění.” Zamyslete se nad tím… Odpověď OSN byla trojnásobná. Vedoucí mise oznámil, že to není dostatečně důležité pro další šetření, a že „kluci budou kluci”. Vedení mise radilo mírotvůrcům, aby při návštěvě prostitutek nenosili uniformy a neparkovali OSN auta přímo před budovou. Do Kambodži se poslalo dodatečných 800 tisíc kondomů k zabránění šíření HIV.

Ále… 1993 bylo už dávno. Dobře, o dva roky později, v roce 1995, se objevily důkazy, že v Bosně a Hercegovině se obchoduje s ženami a dívkami, aby pro pracovníky OSN pracovaly jako sexuální otrokyně. Později se zjistilo, že tito mírotvůrci nesli spoluvinu v sexuálním obchodu. Bosna a Hercegovina: romské děti jsou trénovány k poskytování sexuálních služeb. Nicméně trvalo šest let, než OSN přišla s veřejným prohlášením a pouze kvůli stoupající pozornosti veřejnosti. Bolkovac: „OSN se snaží utajit skandál sexuálního zneužívání ze strany mírotvůrců” „OSN slíbila, že prošetří obvinění ze sexuálního zneužívání ze strany mírotvůrců. Vyšetřovatelka lidských práv K. Bolkovac se pokusila prošetřit podobný případ v Bosně, a přišla o práci. Policistka K. Bolkovac jela do Bosny, aby byla součástí mezinárodní policie OSN, ale tam objevila aktivity s ohledem na obchod s lidmi a sexuální otroctví, které hlavně řídili pracovníci OSN. Děti byly prodávány obchodníkům v Bosně.”

Oficiální vyšetřování této záležitosti poukázalo na zřejmou neochotu OSN uznat zapojení mírotvůrců v obchodu s lidmi. Výsledek? Stíhala OSN jakékoliv pachatele a viníky? Ne, nestíhala. Přepsala definici „nelegálního obchodování”, čímž z něj v rámci mezinárodního zákonu udělala méně vážný zločin a neposkytla řádnou ochranu obětí.

Nezávislí poradci krátce na to bili na poplach, že OSN a zaměstnanci nevládní organizace (NGO) zneužívají místní ženy a dívky v uprchlických táborech v Guinei, Libérii a Sierra Leone. Podle vyšetřování OIOS z roku 2001 bylo sexuální vykořisťování a zneužívání velmi běžné. Příklady? Sexuální vztah mezi civilním pracovníkem OSN a 17letou uprchlicí výměnou za školní poplatek. Násilné znásilňování dívek zaměstnanci NGO, znásilňování chlapců modrými přilbami v Sierra Leone, výměna sexu za jídlo poskytované zaměstnanci NGO, a odmítnutí mezinárodních pracovníků převzít zodpovědnost za děti, které zplodili s místními ženami.

Od oportunistického sexuálního zneužívání, transakčního sexu a sítě sexuálního zneužívání po plánové, sadistické útoky. 2015 – Středoafrická republika. Dvě dívky ve věku 14 a 18 let byly hromadně znásilněny ozbrojenými mírotvůrci MINUSCA nedaleko jejich základny. 18letá dívka žádala o jídlo. 14letá dívka jednoduše byla poblíž. Ve stejný rok a ve stejné zemi, hladovějící chlapci bez domova ve věku od 8 do 15 let byli 26 mírotvůrci OSN opakovaně znásilněni. Francouzští vojáci obviněni ze znásilnění hladovějících dětí bez domova ve Středoafrické republice. Mírotvůrci OSN dále nahodile zastřelili 16letého chlapce a jeho otce, a znásilnili 12letou dívku. V roce 2016 se vyšetřovalo více jak 108 dalších případů, včetně sexuálního zneužívání 98 dívek ze strany mezinárodních mírotvůrců. Seznam sexuálního zneužívání je nekonečný.

Titulky z médií:

Skandál mírotvůrců OSN: Vojáci ve Středoafrické republice platili 50 centů za sex s 13letými dětmi.

Mírotvůrci OSN obviněni ze znásilněni ve Středoafrické republice.

Pracovník mezinárodní pomoci OSN suspendován za odhalení zprávy o zneužívání dětí francouzskými vojáky.

Informátor terčem pozornosti za odhalení znásilňování dětí vojáky OSN

Středoafrická republika: Vražda ze strany mírotvůrců

Středoafrická republika: OSN dokončila vyšetřování obvinění ze sexuálního zneužívání mírotvůrci MINUSCA terčem dalšího skandálu sexuálního zneužívání

„Skandál sexuálního zneužívání v OSN: Vzestup obvinění proti mírotvůrcům”

„Odpovědi OSN na sexuální zneužívání žen a dětí mírotvůrci během mírových misí”

„Sexuální zneužívání dětí mírotvůrci”

„Případ vojáků OSN zodpovědných za znásilnění dívky a nerozvážné zabíjení je třeba vyšetřit”


Jestli se Vám líbí překlady, zvažte podporu projektu ve formě příspěvku skrze formulář níže. Děkuji. David


Tato obvinění ze znásilnění a nerozvážného zabíjení ze strany vojáků OSN jsou podložena fyzickými důkazy a svědectvími V každé zemi, od Haiti po Somálsko, po Rwandu a Libérii, kde 58 tisíc žen a dívek bylo znásilněných v prvních devíti letech UNMIL, z více jak 75 % ze strany pracovníků OSN, po Sarajevo v Bosně, kde italští mírotvůrci ze svých kasáren vedli kruhy dětské prostituce, modré přilby za sebou zanechaly stopy zneužívání a trauma. Jak je uvedeno v jedné oficiální zprávě: „Mnoho částí světa, kde byla přítomna OSN, upadalo v chaos ne-li peklo, a pravděpodobně s pomocí OSN.”

Vyšetřování bylo spousta, ale téměř žádní pachatelé, co se přiznali ke svým zločinům, byli stíháni. Zamyslete se nad tím… OSN i nedávno byla zapletena do obchodu s dětmi a zneužívání dětí, když kanadský magnát OSN, Peter Dalglish, byl přistižen při činu zneužívání dvou mladých chlapců v Nepálu. Byl odsouzen k devíti letům ve vězení. Než byl v roce 2019 zatčen, Dalglish byl prezentován jako světec, ochránce dětí. Byl zástupcem země pro OSN-HABITAT v Afghánistánu. Měl vážně zájem o děti…

Kabala II (5. část – pokračování desetidílné série Pád Kabaly) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Dokonce založil organizaci Street Kids International, aby pomohl dětem bez domova. Jaký to světec… Určitě bude našim dětem chybět…

OSN má toho na svědomí mnohem víc. Pamatujete na válku v bývalé Jugoslávii v letech 1992-1995? OSN v červenci 1995 nedokázalo ochránit tzv. „bezpečnou oblast” v enklávě Srebrenica. Než aby ochránila Bosňany, kteří tam utekli, OSN se obrátila zády a nebylo nic, co Bosňané mohli dělat. Byli také zrazeni na nejvyšší úrovni. Vrchní představitel OSN Yashushi Akashi.

Kabala II (5. část – pokračování desetidílné série Pád Kabaly) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Pamatujete na něj z Kambodži? Byl také zodpovědný za genocidu ve Srebrenice.

8372 bosenských mužů a chlapců byli jedné noci odděleni od své rodiny a byli srbskými ozbrojenými silami pozabíjeni. Masakr v Srebrenice Srebrenica měla být útočištěm OSN pro desítky tisíc bosenských muslimů, kteří v roce 1995 byli vyhnáni z okolních měst. Bylo tam 600 ozbrojených nizozemských mírotvůrců, aby je ochránili před armádou srbského generála Ratko Mladice.

Kabala II (5. část – pokračování desetidílné série Pád Kabaly) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Bylo zmasakrováno více jak 100 tisíc lidí v této zbytečné válce… převážně Bosňané. Bylo znásilněno a vyvezeno ze země 30-50 tisíc žen, dětí a starých lidí. Oficiální status genocidy byl v rámci mezinárodního práva uznaný až v roce 2004. Zpět k oficiální misi OSN: „Udělat z tohoto světa lepší místo.” Tento cíl vyzdvihuje Římský klub, skupina 100 mocných mužů a žen, která byla založena v roce 1968 kromě ostatních Davidem Rockefellerem na jeho soukromém pozemku nedaleko Říma. Soukromý klub, který se prezentuje jako think-tank poskytující návrhy pro OSN. Co je jeho cílem? Debatovat o svých obavách o budoucnosti planety Země, vymyslet řešení a naléhat na vlády po celém světě, aby přijaly ta řešení.

V roce 1972 byla zveřejněna kniha „Limity růstu”. Šlo o první publikaci Římského klubu o problémech lidstva, na kterou navázala kniha „První globální revoluce” v roce 1991. V této knize se píše o lidstvu jako o hlavním problému všeho utrpení na světě. „Jelikož je třeba společný nepřítel, proti kterému se můžeme sjednotit, usoudili jsme, že znečištění, globální oteplování, nedostatky vody, hladomor, atd. jsou dokonalými kandidáty. Tohle jsou hrozby, kterým se musíme společně postavit. Ale neměli bychom si plést příznaky s příčinou. Všechny tyto hrozby jsou zapříčiněny lidským zásahem do přírodních procesů, a řešením je pouze změna přístupů a chování. Skutečný nepřítel je samotné lidstvo.” – Římský klub Tohle, moji přátelé, bylo základem pro vše, se mělo odehrát. Lidstvo jako příčina všech problémů. OSN měla radost z Římského klubu.

V roce 1993 založila Světovou komisi pro životní prostředí a rozvoj. Podobnosti se závěry výzkumné publikace První globální revoluce byly zřejmé. Od té chvíle se „udržitelnost” stalo magickým slovem Kabaly. V roce 1992 v Rio de Janeiru v Brazílii se uspořádala první konference OSN o životním prostředí a rozvoji, kde první agenda pro životní prostředí a rozvoj, také známá jako Agenda 21, byla vytvořena a přijata. 21 byl odkaz pro 21. století, kdy se musí naplnit všechny stanovené cíle. 178 vlád souhlasilo a podepsalo dohodu.

Na summitu OSN o udržitelném rozvoji v roce 2015 se představila Agenda 2030, což je rozšířená verze Agendy 21. Přidalo se dalších 11 cílů k původní agendě, všechny zaměřené na budoucnost naší planety a lidské rasy. Všechny jsou zaměřené na udržitelnost. V tuto chvíli se účastnilo 193 zemí. Víte, kolik zemí je na světě? Pouze o dvě více… 195. Jediné dvě země, kterým se říká „pozorovací státy”, jsou Vatikán a Palestina. Agenda 2030 obsahuje 91 odstavců. Odstavec 59 popisuje 17 cílů pro udržitelný rozvoj. Líčí 169 cílů a 232 indikátorů.

Je poměrně obtížný na přečtení, ale my jsme si ho přečetli a zapůsobil na nás. Zapůsobila na nás úroveň chytrosti a lstivosti, se kterou něco tak zlého bylo prezentováno tak zdánlivě neškodně. Za použití komplexních frází, ve kterých slova jako „mír, rovnost, bezpečnost a jistota” se často opakují. Ve čtenáři to ve skutečnosti zanechá dobrý, pozitivní pocit.

Nyní vám ukážeme těch 17 cílů pro udržitelný rozvoj. Klidně si zastavte video a pořádně se podívejte. Budeme pokračovat rychle, jelikož chceme ukázat na ty pasáže, které jsou pro nás zásadní, a ne na ty, které se jeví správně.

 • Cíl 1: Vymýtit chudobu ve všech jejích formách všude na světě
 • Cíl 2: Vymýtit hlad, dosáhnout potravinové bezpečnosti a zlepšení výživy, prosazovat udržitelné zemědělství
 • Cíl 3: Zajistit zdravý život a zvyšovat jeho kvalitu pro všechny v jakémkoli věku
 • Cíl 4: Zajistit rovný přístup k inkluzivnímu a kvalitnímu vzdělání a podporovat celoživotní vzdělávání pro všechny.
 • Cíl 5 : Dosáhnout genderové rovnosti a posílit postavení všech žen a dívek
 • Cíl 6: Zajistit všem dostupnost vody a sanitačních zařízení a udržitelné hospodaření s nimi
 • Cíl 7: Zajistit všem přístup k cenově dostupným, spolehlivým, udržitelným a moderním zdrojům energie
 • Cíl 8: Podporovat trvalý, inkluzivní a udržitelný hospodářský růst, plnou a produktivní zaměstnanost a důstojnou práci pro všechny
 • Cíl 9: Vybudovat odolnou infrastrukturu, podporovat inkluzivní a udržitelnou industrializaci a inovace
 • Cíl 10: Snížit nerovnost uvnitř zemí i mezi nimi
 • Cíl 11: Vytvořit inkluzivní, bezpečná, odolná a udržitelná města a obce
 • Cíl 12: Zajistit udržitelnou spotřebu a výrobu
 • Cíl 13: Přijmout bezodkladná opatření na boj se změnou klimatu a zvládání jejích dopadů
 • Cíl 14: Chránit a udržitelně využívat oceány, moře a mořské zdroje pro zajištění udržitelného rozvoje
 • Cíl 15: Chránit, obnovovat a podporovat udržitelné využívání suchozemských ekosystémů, udržitelně hospodařit s lesy, potírat rozšiřování pouští, zastavit a následně zvrátit degradaci půdy a zastavit úbytek biodiverzity
 • Cíl 16: Podporovat mírové a inkluzivní společnosti pro udržitelný rozvoj, zajistit všem přístup ke spravedlnosti a vytvořit efektivní, odpovědné a inkluzivní instituce na všech úrovních
 • Cíl 17: Oživit globální partnerství pro udržitelný rozvoj a posílit prostředky pro jeho uplatňování

Přiznejme si to… tyto cíle nejsou proveditelné. Římský klub a OSN mohou používat řadu krásných slov, ale jak chtějí dosáhnout těchto 17 cílů? Budou po nás chtít platit více daní?

Zamyslete se nad tím. Cíl 1: Ukončit chudobu ve všech formách a všude. Vážně? Jak? Slovo „udržitelný” je použito 10x. Proč? Aby nám do očí hodili třpytky, abychom neviděli? Abychom dobrovolně platili více a více daní? Aby svět byl v bezpečí před námi, rakovinou na Zemi? Na těchto 17 cílech není nic rozumného. Nejsou vůbec logické. Vemte si cíl 7. „Zajistit přístup k dostupné, spolehlivé, udržitelné a moderní energii pro všechny.” Jak? Konečně nám dají potlačovanou energii nulového bodu od Nikola Tesly? Vážně?

Skutečný důvod, proč byly tyto cíle vytvořeny, je k dosažení závěru, že nemohou být nikdy dosaženy, dokud všechny podílející se země na světě a všechny vlády budou muset spolu komunikovat. Když se příliš mnoho času a příliš mnoho peněz ztrácí kvůli nekonečným setkáním. Vsadím se, že dalším krokem bude oznámení, že 17 cílů pro udržitelný rozvoj lze dosáhnout jedině s jednou světovou vládou. Země se budou muset vzdát své suverenity, aby zachránily svět. Zapamatujte si moje slova… Poslední výzva Merkelové: Národní státy musí přijít o svoji suverenitu, občani musí být ignorováni. Podstata celé Agendy 2030 je socialisticko-komunistická. Popisuje rovnoměrné rozdělení zboží a peněz, což zní skvěle, ale ve skutečnosti to znamená, že bohaté země mají sdílet svoje bohatství s chudými zeměmi.

Tyto chudé země jsou obecně řízeny vysoce zkorumpovanými uzurpátory, diktátory jako je Kenyatta z Keni a Obiang z Papui-Nové Guinei nebo Xi Jinping z Číny. Budou se svými lidmi sdílet svoje bohatství, svoje krvavé peníze? To zní jako skvělý nápad, jak se navždy zbavit chudoby. Všichni by okamžitě byli bohatí. Vezmeme všechny peníze těmto zkorumpovaným vládám, k tomu přidejme obrovské bohatství Rothschildů, Rockefellerů, jak britské tak nizozemské královské rodiny, a samozřejmě Vatikánu. Tohle bohatství rozdělme mezi lidi po celém světě. Božínku… jaký to báječný nápad, jak jednou pro vždy ukončit chudobu. No… však víte. Sdílet s ostatními budou lidé.

V mém případě bude nizozemský daňový poplatník muset platit a sdílet s chudými lidmi, v tomto případě Nové Guinei. Nechápejte to špatně, jsem rozhodně pro sdílení, ale ne podle plánů OSN, kde zkorumpované vlády zůstanou neovlivněny. Přečtěte si odstavce s cíli a indikátory Agendy 2030. Přečtěte si je pozorně a uvidíte, že krvácet budou lidi, ne vlády. Kdykoliv vlády mluví o rovnosti, můžete si být jisti, že je v tom zapojený komunismus. A ani to neskrývají. Vrchní globalista jako je bývalý vedoucí NATO Javier Solana, socialista, otevřeně oslavoval plán jako „další velký skok dopředu”. Přesně tak… starý slogan z kampaně čínské komunistické strany.

Není zvláštní, že v podstatě každá země na světě se rozhodla účastnit a spolupracovat? Každý diktátor každé zkorumpované vlády, kteří na svých rukou mají krev nevinných obětí, podepsali Agendu 21 a později Agendu 2030. Země, které spolu roky válčily, jako např. Etiopie a Eritrea, si nyní najednou podaly ruku, před kamerami se usmály a rozhodly se zapomenout na své války proti drogám, zbraním a obchodování s lidmi, jen aby se zaměřily na důležitost lepšího světa? Na udržitelnost? Děláte si srandu? O co tu ve skutečnosti jde? Jak moc bude implementace Agendy 2030 vůbec stát? Podle OSN, a potvrzeno Světovou bankou z prohlášení z roku 2015, to bude stát 3-5 bilionů dolarů ročně! To je 12 nul.

5 bilionů dolarů ročně! Odkud OSN plánuje tolik peněz získat? Všechny ty nuly se budou sbírat od daňových poplatníků, od vás a ode mě. To je podstata celého řešení OSN. Jakmile se dítě narodí, má uhlíkovou stopu. A od chvíle, kdy se narodí, to dítě bude muset platit. Není to skvělé? Božínku… to množství hanby a viny, které na nás uvalují. Agenda 21, Agenda 2030, Římský klub, OSN… všichni tvrdí, že my – lidé – jsme zodpovědní za utrpení na světě, od chudoby po nerovnost. Od hladomoru po odčerpávání zdrojů planety. Dobře, promluvme si o zdrojích planety. Slyšeli jste o Henry Kissingerovi? Uslyšíte… budeme pokračovat v 6. části.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

10 komentářů

 1. Hele, již dlouhou dobu studuji skutečnou historii lidstva a drtivá většina informací mi je již víceméně známa. Vděčím jim většinou za dokumenty jako jsou tyto a lidem, jež na nich strávili svůj čas, patří mé obrovské DÍKY. Chtěl bych jen podotknout, že boj o moc (nejen) na této planetě, vedou zaslepení lidé, „pravé“ Židy nevyjímaje. (např. Miloš Zeman – zakladatel Československé asociace Římského klubu a tisíce dalších …)
  NAMASTÉ ❤❤❤

   1. Bohužel autorka dokumentu se nehlásí, nevím, kdy bude další díl. Lidé se ptají v komentářích pod jejím posledním videem, ale žádná odpověď. Budeme muset počkat.

 2. Už dlouho je odmlka mezi 5. a 6. dílem.. Napjatě očekáváme další díl.. Bude nebo nebude? Mnohokrát děkuji za informaci..

  1. Bohužel autorka dokumentu se nehlásí, také nevím, co se děje. Lidé se ptají v komentářích pod jejím posledním videem, ale žádná odpověď. Budeme muset počkat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů