Klimatický lockdown – další věc na pořadu dne. Co to je?

Ve zkratce...

Co je klimatický lockdown a proč se o něm stále častěji mluví? O tom se dozvíme v této krátké reportáži v pořadu Tuckera Carlsona.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Tucker Carlson: Více se dozvídáme o smutném dopadu korona lockdownů. Ale podle Bidena nás mohou čekat další lockdowny, ne ale kvůli koronaviru, ale kvůli krizi, která je stejně nebo více vážná než koronavirus, a tou krizí, jak říká Joe Biden, je změna klimatu.

J. Biden: S radostí oznamuji, s že jsme vytvořili tým, který bude vést ambiciózní plán mé vlády k řešení existenční hrozby naší doby…. změny klimatu. Lidi… jsme v krizi. Tak jako musíme být jednotní v reakci na covid-19, potřebujeme jednotnou, národní reakci na změnu klimatu. A z této krize… měl bych říct z těchto krizí… musíme využít příležitost vybudovat zpět lépe, než kde jsme byli předtím.

Tucker Carlson: Jednotná národní reakce. Víme jednu věc… je nedobrovolná. Co to znamená? Zjišťujeme, že pracovníci WHO napsali zprávu o tom, že by se mohl zavést klimatický lockdown… tak jako covid lockdown. Klimatický lockdown. Marc Morano o změně klimatu toho hodně napsal. Dnes je tu s námi. Marcu, děkuji, že tu jsi. Klimatický lockdown… vysmál bych se tomu, až na to, že z toho, co jsme za posledních 18 měsíců prožili, víme, že je možné cokoliv. Co to přesně znamená?

Marc: V mé knize Green Fraud o tom mám dvě kapitoly. V prvé řadě… klimatičtí aktivisté žárlili, když přišly covid lockdowny… byli celí bez sebe a říkali: Jak je to možné? Všichni od Grety Thunbergové po Johna Kerryho, pracovníky OSN… a pak začali říkat: Musíme se tímto řídit. Pokud se můžeme uzavřít kvůli viru, můžeme to stejné udělat kvůli klimatu.

A to teď vidíme… v Austrálii jsou akademici, co navrhují, aby se do úmrtních listin přidávala změna klimatu. Bill Gates řekl, že počet obětí změn klimatu bude vyšší. Následují každý krok cesty, a nejde jen o pár profesorů tady, a pár lidí z akademické obce… vyšla velká zpráva z Británie, vyšla zpráva od mezinárodní agentury vyzývající po stejném typu lockdownů… vše od omezení vašeho termostatu, omezení pohybu. V klimatické pohotovosti budete moct létat jen tehdy, když je to „morálně odůvodněné”.

Něco jako když při lockdownu musíte odůvodnit návštěvu obchodu pro nezbytnosti. Chtějí omezit svobodu pohybu, chtějí omezit soukromé vlastnictví aut… chtějí omezit cokoliv, co to znamená být svobodným člověkem, a dát to do moci administrativnímu státu. Zahrnovalo by to to uzavření továrny na iPhony v Číně? Účastnila by se Čína a Indie v těchto klimatických lockdownech, nebo by to jako první schytala hlavně Amerika? Víš… lockdowny nikdy předtím nebyly použity.

Řídili jsme se čínskou komunistickou stranou, která doporučovala lockdown, pak se toho chytla WHO. Zaměstnanci WHO teď doporučují tyto klimatické lockdowny. Jedna země, kterou to neovlivní, je Čína. Jak říkáš, my se doma koukáme na Netflix… nebudeme mít svobody, které jsme mívali. V Británii navrhují uhlíkové přídělové kartičky, kdy vláda nebo zaměstnavatelé budou sledovat tvoji úroveň spotřeby oxidu uhličitého… jak moc energie spotřebáváš, jak moc cestuješ, jakým autem jezdíš… pokud tu hladinu překročíš, zaplatíš pokutu… pokud jsi pod ní, získáš kredity.

Uhlíkový příděl pro každého muže, ženu a dítě na světě… tohle navrhuje jeden klimatický poradce z Německa. Tomuto tedy čelíme. Mluvil jsem s Němcem, který mluvil o východním Německu… tam mívali tato omezení pro cesty do zahraničí. Ale my teď mluvíme o tom, že by se to zavedlo v USA uvnitř země. A to jsme měli během covidu… mluvilo se o zakázání cestování mezi státy (USA). Řekl to jeden z Bidenových poradců.

Cokoliv je možné… Chuck Schumer vyzývá Bidena, aby vyhlásil národní klimatickou pohotovost. Tak jako guvernér modrého státu by mohl mít mimořádné pravomoci.

Tucker Carlson: Cítím tak velký stud, že Američané souhlasili s tím, čím jsme si právě prošli, a doufám, že s tímto souhlasit nebudou. Marcu, moc ti děkuji.

Marc: Ano, děkuji, Tuckere.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Za otepleni ve stredni Evrope se muzeme podekovat nemeckym zelenym teroristum a Merklove a Lejnove. V poslednich 15 letech se postavilo v zapadni Evrope pres 50 000 (jen v Nemecku 30 000) drticu ptaku a netopyru, (vetrnych kol). Tyto drtice predstavuji 3 nova pohori napric Evropou v delce pres 1300 km a vysce pres 600 m. Tyto drtice zabranuji zapadnimu proudeni vlhkeho vzduchu od more a misto toho proudi casto do Evropy teply jizni vzduch i ze Sahary. Proto mene prsi a je tepleji, jinde je spise chladneji. Stredni Evropa se tim meni na step, kurovec tomu poradne pridal. To je potom to ekologicke fuseractvi zelenych teroristu a Eriky (STASI kryci jmeno Merklove podobne jako Bures). Vetrne drtice ptaku emituji tez infrazvuk. Infrazvuk rozrusuje DNA kmitanim epithelu a svalstva zivocichu a zpusobuje rakovinu.

    Emise CO2 na to nemaji nejmensi vliv.
    O nejakem globalnim oteplovani v dusledku emisi CO2 mohou placat jen dementi co neumi ani trochu myslet. 95% C02 emituje priroda sama, 5% lidstvo a z tech 5% zpusobuje Evropa pouhych 6%, t.j. 0.3% z celkovch emisi. Za poslednich 200 let se zvysil obsah CO2 zhruba z 0.03 % na 0.04%. A zvyseni CO2 o 0.01% za 200 let melo zvysit teplotu o 2.5°C? Takovou hovadinu muze snad verit jen osoby s malym intelektem. Kdyby se zvysil obsah CO2 na zemi o 100%, mela by Zeme teplotu podle zelenych teroristu 100 deleno 0.01 krat 2.5°C rovno 25 000 °C. Ale Slunko ma jen 6000 °C. Neco v tech zelenych uvahach nehraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů