Násilné nepokoje migrantů a chaos v evropských městech po prohře Maroka ve fotbale

Ve zkratce...

Poté, co Maroko prohrálo s Francií na mistrovství světa ve fotbale, v několika evropských městech vypukly násilné nepokoje. Mělo to bohužel tragický výsledek a to smrt 14letého chlapce.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 16. prosince 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. A mezitím:

  Nemocnice ve Virginii jsou plné, téměř každý pokoj včetně pohotovosti je obsazen, a dokonce i přenosné postýlky na chodbách se stávají normou pro přetékající pacienty. Jak byli svědky investigativní reportéři a novináři, několik nemocnic ve velkých městech Virginie je plných až za hranicí kapacity, takže nejenže je obsazen každý pokoj, ale podél stěn dlouhých chodeb se řadí mnoho přenosných lůžek, na kterých jsou pacienti a jsou očíslovány … každý pokoj a dokonce i chodby obsazené přenosnými postýlkami… začíná ve velkém apokalypsa bílkovin hrotů z vakcín?
  VIZ: nbc12.com/2022/10/28/virginia-hospitals-experiencing-pediatric-bed-shortage/

  Pacienti si stěžují na bolesti na hrudi, vysoký krevní tlak, potíže s dýcháním a další příznaky, které zřejmě souvisejí se syndromem hrotového proteinu – kritickým onemocněním způsobeným miliony prionů, které ucpávají cévní systém a zatěžují srdce a čisticí orgány. Big Pharmas shrábli peníze, zatímco pacienti spí na lůžkách na chodbách velkých nemocnic, kde zuří podvodná epidemie.

  V důsledku “nárůstu” nemocí je v celé Virginii nedostatek nemocničních lůžek, a to i pro hospitalizace dětí. Například Dětská nemocnice v Richmondu uvádí, že pracuje s více než 95 procenty kapacity. Mohlo by to souviset s oslabeným imunitním systémem v důsledku injekcí a “posilovačů” proti ko*kovid? Od té doby, co byly toxické ko*kovid injekce podávány dospívajícím a dětem, došlo k nárůstu hospitalizací dětí. Vypadá to, že začíná proteinová apokalypsa. O kolik se může stav nemocnic zhoršit?

  == Vypadá to, že je čas opět obvinit ty zatracené videohry, pískání rozhodčích a studené sprchy… 🙂 ==

  „A v roce 2021 generální ředitel společnosti OneAmerica jako první z několika pojišťoven veřejně zveřejnil, že během třetího a čtvrtého čtvrtletí roku 2021 bylo úmrtí lidí v produktivním věku (18-64 let) o 40 % vyšší než před pLandemií. A většina těchto úmrtí nebyla přičítána ko*kovid.
  A nárůst úmrtí o 40 % je doslova otřesný, a to nejen pro zničené rodiny a komunity, které tato úmrtí přímo zažívají. Dokonce i 10% nárůst počtu úmrtí by byl událostí, která se stane jednou za 200 let. V tomto případě však šlo o 40 %.“
  = Mladí lidé umírají náhle a nečekaně v takové míře, jakou jsme ještě nezažili – umírají při sportu, umírají ve spánku. Úmrtnost Američanů v produktivním věku prudce stoupá od roku 2021…

  + Britský poslanec Andrew Bridgen vyzval k „okamžitému a úplnému pozastavení“ vakcín mRNA ko*kovid a tvrdí, že vysoký zdravotnický úředník tají zprávu, která ukazuje, jak tyto vakcíny zvyšují zánět srdečních tepen..:
  express.co.uk/news/politics/1709123/tory-mp-covid-vaccine-inflaming-heart-arteries-commons-debate-update

  „Pandemic 2 will really get people’s attention“
  -Conspirator Bill Gates

 2. ”Je vám zima a nemáte jak zaplatit topení? Vemte si svetr, my vám půjdeme příkladem. Se základem platu min. 100 tisíc hrubého schůzujeme v tričku a nemáme problém ani se zimou, ani s tím, za co zaplatíme teplo a bydlení.​”

 3. A digitální euro šit na seznamu priorit EU před volbami v roce 2024:
  europarl.europa.eu/news/en/press-room/20221214IPR64711/eu-institutions-agree-on-joint-priorities-for-2023-and-2024

  A Izraelské ministerstvo prý najednou ztratilo smlouvy se šajzrem:
  pic.twitter.com/jno4m168iz

 4. Pfizer přiznal, že mRNA injekce jsou vhodné pro úpravu genů, odkaz přímo na šajzr:
  pfizer.com/news/behind-the-science/unlocking-power-our-bodys-protein-factory

  “Technologie mRNA je vhodná pro úpravu genů. Chceme tyto editační proteiny vyrábět jen po krátkou dobu, abychom mohli upravit genom. A přechodná výroba editačních enzymů pomáhá omezit možnost vzniku necílových účinků. Závěrečná citace.” – Seng Cheng, viceprezident a vědecký ředitel oddělení pro výzkum vzácných onemocnění společnosti Pfizer.

  Společnost Pfizer na svých webových stránkách uvádí, že její injekce mRNA jsou vhodné pro úpravu genů, protože se jedná o úpravu genů..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů