Německá konference: Alarmující zjištění obsahu covid injekcí & Celosvětová výzva k zastavení očkování

Ve zkratce...

Před pár dny proběhla v Německu mezinárodní konference lékařů v Institutu patologie, kde lékaři a vědci se světem sdíleli zjištění o obsahu covid injekcí, a jaký vliv mají covid injekce na lidské tělo. V tomto videu uvidíme několik snímků z těchto zjištění. To, co objevili v lahvičkách Pfizeru, Moderny a AstraZenecy, je alarmující. Tito lékaři vyzývají k okamžitému zastavení covid očkování po celém světě. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

PS: Na překladu samotné konference se pracuje, je ale hodně dlouhá, tak to nějakou chvíli potrvá. Zatím jen v němčině ZDE.

Přepis:

Stew: Dnes je tu s námi dr. Jane Rubyová s tím, co jsou podle ní šokující zjištění skupiny na konferenci Korona komise. Říká, že tohle je nevyvratitelný důkaz, že jakákoliv země, která nadále používá covid injekce, kterým se říká vakcíny, nese spoluvinu na zločinech proti lidskosti a plánované vraždě. Dr. Jane Rubyová je teď s námi. To zní dost průkazné.

Dr. Rubyová: To ano, Stew. Tato konference se pořádala před pár dny… museli jsme si ji poslechnout. Je nesmírně výbušná. Pořad Stew Peterse byl první, který lidem přinesl příběhy lékařů, kteří začali zkoumat krev očkovaných pod mikroskopem. Nyní máme sdružení těch lékařů, ale z celého světa. Mluvíme o 35 skupinách napříč USA, Británií, Německem, Rakouskem, Japonskem. Všichni se spojili. Společně se podívali na stovky… říkám stovky, možná přes tisíc lahviček těchto injekcí od Pfizeru, Moderny a AstraZenecy. To, co objevili, je šokující. Našli miliony kovových kousků s ostrými hranami… a to mluvíme jen o kapce této injekce. A našli v ní stovky těchto ostrých kovových kousků.

Viděli tam parazitický materiál. Stew, jedna z nejděsivějších věcí je ta, jak ten roztok pod mikroskopem ohřáli, částice se začaly velmi rychle a synchronně pohybovat. Tohle je nesmírně děsivé… dnes jsem zde přinesla několik snímků a ohromující video, což je ve skutečnosti jen část několika hodin videa od těchto výzkumníků. Než se dostaneme ke snímkům, ráda bych tu přehrála to video, abychom všichni viděli, o čem tu mluvíme.

Video z konference: „Uvnitř této vakcíny je tato… jde o vakcínu uvnitř nádobky. Našli jsme tam tuto strukturu, což vypadá jako malá SIM karta z mobilu. Dívali jsme se na ni a přiblížili k ní magnet, Neobjevili jsme žádnou reakci této části na magnet, kterou jsme k ní přiblížili. Je to velmi zajímavé.”

Německá konference: Alarmující zjištění obsahu covid injekcí & Celosvětová výzva k zastavení očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Stew: Páni.

Dr. Rubyová: Je to ohromující, že?

Stew: Co přesně tady tvrdí?

Dr. Rubyová: Tohle byl anglický překlad doktorky Marii Hubnerové z Německa. Nebo z Rakouska, omlouvám se, pokud jsem to spletla. Tohle vše mi přímo poslal jeden z lékařů, který také vypovídal na této konferenci. Dr. Axel Bolland. Provedli tedy analýzu několika lahviček. Vzali jednu kapku, kterou zkoumali pod obyčejným mikroskopem… nemluvíme o ničem nóbl, co nikdo jiný nedokáže zopakovat. A mnoho z nich to zopakovali. Viděli všude ostré kovové předměty. Ostatní odborníci jim potvrdili, že tam vidí vrstvy grafenu. Všude je viděli. Viděli velké obdélníkové struktury. Podívejme se na ty snímky. Ráda bych začala s jedním konkrétním snímkem.

Ve skutečnosti je to kompozit čtyřech snímků. Když se podíváte na levý horní roh, vidíte tam dvě struktury… velmi vlnitou a zářivou strukturu na spodku.

Německá konference: Alarmující zjištění obsahu covid injekcí & Celosvětová výzva k zastavení očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

To je kov… nějaká kovová struktura. Samozřejmě každý z těchto čtyřech snímků je zvětšený… trošku odlišně, ale jde v podstatě o obyčejný světelný mikroskop. A pak v tom rohu vidíte další vertikální strukturu, s téměř obdélníkovým tvarem s neurčitým špičatým spodkem. Tohle jsou ohromující struktury, které tito odborníci nikdy předtím neviděli. Řekli, že nejsou biologické, což znamená, že jsou anorganická a podle nich nemají vůbec co dělat uvnitř lidského těla. Vpravo nahoře na snímku vidítě něco, co vypadá jako kus skla nebo kovu. To je ve skutečnosti ostrý kovový kousek. Řekli, že v pouhé kapce jich tam jsou tisíce.

V levém spodním rohu vidíte takový zkroucený materiál.

Německá konference: Alarmující zjištění obsahu covid injekcí & Celosvětová výzva k zastavení očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Nebyli schopni ho identifikovat. Jen řekli, že je to neurčitý kousek. Ale když se na tyto kousky podívali ve videu… a tohle je tří hodinová tisková konference… vidíte, jak se spousta těchto věcí rozzáří, velmi rychle se pohybují. Vypadá to, jakoby se pohybovaly s nějakým úmyslem směrem k sobě a pak pryč od sebe. A pak v pravém dolním rohu vidíte…. tady vzali uzavřenou lahvičku a dali ji pod mikroskop. Takže levý dolní roh je mimo lahvičku, a pak v pravém horním rohu toho snímku vidíte dvě… vlastně tři… ale vidíte tam tyto struktury. Jedna je dlouhý pruh a druhá je shluk materiálu v pravém dolním rohu.

Německá konference: Alarmující zjištění obsahu covid injekcí & Celosvětová výzva k zastavení očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
Německá konference: Alarmující zjištění obsahu covid injekcí & Celosvětová výzva k zastavení očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ověřili, že jde o kovové struktury a to na základě toho, jak odráží světlo. Když se podíváte zblízka na oblast kolem toho dlouhého tlustého pruhu, hned pod ním uvidíte kousek, který vypadá jako… o tom mluvil ve videu, že vypadá jako SIM karta. Podle mě si nemyslel, že je to SIM karta, ale ten kousek se ve videu sám o sobě pohybuje a snaží se najít cestu kolem těch struktur. Takže velmi děsivé… další snímek, který chci publiku ukázat, je tento jedinečný snímek. Vpravo vidíte čtyři lékaře.

Německá konference: Alarmující zjištění obsahu covid injekcí & Celosvětová výzva k zastavení očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Na samotném snímku uprostřed vidíte dlouhý pruh s kratším kouskem, který ho protíná. Řekli, že tohle v každém ohledu vypadá jako parazit. Chci jen říct, že tohle byla velmi dlouhá tisková konference. Tato konkrétní sekce, o které tu mluvím, je pouze jedna část konference. A musím vám říct, že tato tisková konference měla dvojitý název.

Můžete si ji najít všude na internetu. Jsou dva názvy: „Příčina úmrtí po covid vakcíně”. O tom budeme mluvit v pondělí. Tyto konkrétní informace, o kterých tu mluvím, jsou z druhé části konference s názvem „Neodhalené složky covid vakcíny”. Tato konference se pořádala v Institutu patologie v Reutlingenu v Německu. A jak jsem předtím řekla, tito lékaři tohle viděli několika set krát. Tvrdili, že nebyli překvapeni, že tam tohle vidí, ale že svět by měl být v šoku. A vskutku řekli… tohle je obsaženo v tekuté vakcíně. Jsou tam částice, které se neustále pohybují. V pondělí uvidíme, co tyto částice dělají, jak jsou ve vaší krvi, a jak vaše bílé krvinky, granulocyty a lymfocyty na tyto částice reagují. Je to nesmírně děsivé. Přijde mi to naprosto šokující.

Stew: Takže tohle bylo provedeno jako tisková konference? Přednášeli před médii?

Dr. Rubyová: Ano, snaží se ta zjištění šířit. Snaží se říct – dívejte, tohle je celosvětová záležitost. Máme 35 skupin čítající stovky výzkumných vědců, právníků a lékařů, kteří přináší všechny svoje důkazy. A všichni viděli to stejné. Naprosto neuvěřitelné. A řekli to, co jsi říkal na začátku… jakákoliv země, jakákoliv vláda, jakákoliv společnost, která v této očkovací kampani po dnešku bude pokračovat, co je nyní tohle známo, bude a měla by být stíhaná za zločiny proti lidskosti. Oni vyzývají k celosvětovému okamžitému zastavení očkování. A prosím, neočkujte děti… mají velké obavy, protože vidí, jak tyto společnosti jdou po stále mladších dětech.

Stew: To je pro mě bod zlomu. Nikdo tohle do mých dětí nepíchne… jen na základě toho, co už o tomto vím. Ale pokud to, co říkáte, lze ověřit… a vypadá to, že lze… existují video důkazy. Doporučil bych všem, aby si to sami prověřili, zjistili si, kdo jsou tito lidé… já se teď tohle právě dozvídám. Ale důvěřuji vašemu procesu ověřování. Určitě jste si zjistila, co je to za skupinu, kdo jsou tito lidé na konferenci Korona komise, která proběhla… a řekla jste, že tohle video má tři hodiny. Je přeloženo do angličtiny. Určitě jste si ověřila, že jde o přesný překlad.

Pokud to tak je, a jak vidíme ty snímky, nedávno jsme mluvili s odborníkem na mikroskopii, který říkal, že on v těch injekcích objevil nerezovou ocel a ostatní kovy společně s oxidem grafenu a parazity. Tohle jen potvrzuje to jeho zjištění. A také to obhajuje nás všechny…. pamatujete, když jsme měli pocit, že jsme sami, protože jste byla jediná, která křičela o oxidu grafenu? Teď se o něm mluví všude… podle všeho je to jedna z hlavních složek této věci, nebo je alespoň součástí, a je pro lidi jedovatý. Teď o tom všichni mluví… Karen Kingstenová řekla, že oxid grafenu je ve skutečnosti naše nejmenší obava s ohledem na to, co uvnitř těchto injekcí ve skutečnosti je.

Dr. Rubyová: Ano, a Stew, v pondělí budu mluvit o další části jejich tiskové konference, ve které zkoumali těla 40 lidí, kteří zemřeli do dvou týdnů po očkování. Mají jejich srdeční tkáň, mozkovou tkáň. Ukážou vám, jak tyto tkáně byly ovlivněny, a jak jsou zanícené. Uvidíte, že někdy se ten efekt projeví pomaleji a někdy to lidi složilo velmi rychle, jako těchto 40 lidí. Tohle je z pitev, takže je to certifikované od lékařů a vědců. Tohle bude další šokující zpráva.

Stew: A jen aby všichni věděli, nezadržujeme ty informace záměrně, abychom vás drželi v napětí. Máme tu další program a došel nám čas. Dr. Jane Rubyovou najdete na jejím Telegram kanálu: t.me/drjaneruby, a pokud máte tip nebo otázku pro náš týdenní segment „Ask Dr. Jane”, napište jí na . Máme tu jen další důkazy… prosím, nenechte si tuto věc píchnout. Tohle je otřesné.

Dr. Rubyová: Jen počkejte.

Stew: Ani nečekejte… na co čekat? Jen to nedělejte… pokud si ji dáte později, jen oddalujete to nevyhnutelné – zemřete. Prosím, nedávejte tohle svým dětem. Pokud si chcete hrát se svým tělem, to je v pořádku, ale nedávejte to prosím svým dětem. Tohle by mělo stačit. Stovky lékařů, stovky vědců z celého světa, kteří se spojili bez politické agendy, kteří říkají, že tohle se musí zastavit, a kdokoliv, kdo tohle podává, nebo vyrábí nebo rozváží, kdokoliv, kdo je v tomto zapojen, by měl být souzen za zločiny proti lidskosti, a já souhlasím.

Dr. Rubyová, moc vám děkujeme.

Dr. Rubyová: Děkuji Stew.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

13 komentářů

 1. Ďakujem vám veľmi pekne za preklad tohto videa a vôbec všetkých videí, ktoré ste doteraz uverejnili, a som vám veľmi vďačná za to, že pracujete na preklade samotnej konferencie, nielen mne ako človeku, ktorý po nemecky nevie ani ceknúť, tým veľmi pomôžete, Boh vám žehnaj.

 2. Nestálo by za to zařadit originální zdroj? Tj. video pořízené přímo Corona Commite?

 3. Další potvrzení všeho co se děje.. Viděl jsem i zde prezentované video od Němců a i na zahraničních webech další. Vše je to bohužel pravda. To už nejde popřít. Média mlčí a mlží…

 4. V posledních 14.dnech začali lidé hromadne marodit-jako blesk z čistého nebe přijde vysoka horečka, cca kolem 39. az 40.c° .
  K tomu problémy s dýcháním, bolesti těla, schvacenost.Horečky bez léků vůbec neustupují, tělo jede az nadoraz.Trva to zhruba 3-5 dni.Horečky provází stavy deliria,halucinace. Doktor řekl doslova :“jooooó, to má ted pulka Brna.Běžte domu ,berte Paralen a když to do 3.dnu nepřejde ,dam Vam antibiotika. Pohoda,jazz!
  Nemoc se jmenuje „to“ a trvá jen 3dny !S horeckama kolem 40c°! Postihuje jak jinak očkovane.A nikdo z nich to nahlas neřekne, ale každý to podezreni v sobe dusi.
  Řeknu to znova :Radši shniji v pekle,než by přiznali,ze byli blbci,ze se milili, že to posrali a ze se nechali zmanipulovat.Na tuhle trapackou pýchu jich umře většina!

  1. TO NEVYMYSLÍŠ, na to musíš logicky přijít, že úlohou dnešní medicíny je ŠKODIT v jakékoliv podobě
   souhra vakcín a satelitů … horečka je obrana organizmu na něco, co IS potřebuje zničit … a lékař naordinuje Paralen, aby potlačil práci IS …na potlačení správné práce IS … když horečka trvá déle než 24 hodin … ale proč bych čekal až… při prvních příznacích nevolnosti z horečky nad 39°C MOHU použít přírodní prostředky a pomoci tělu se zbavit škůdce …odvar z čekanky čím víc, tím lépe …lipový čaj, cibulový čaj, všechny bylinky, které vyvolávají pocení … zabalit se do peřin … a vydržet tak aspoň 2 hodiny a VYPOTIT to, co v mém těle nemá, co dělat …POMOCI imunitnímu systému – IS, který se nachází v tenkém střevě – jsou to užitečné bakterie „ty naše“ vykonávající správný proces uzdravování skrz spalování nečistot…a když přijde horečka znova…znovu se zabalit a vypotit BEZ chemie, která opět jen potlačí práci IS… tady je vidět, proč potřebují zabít nejdříve STARÉ lidi, protože mají INFORMACE z dětství – dříve se neběželo s každou třískou k doktorovi – nebyli peníze na doktora … a lidé si věděli pomoci sami, dokonce se i vyléčit z těžkých onemocnění .. obraťte se na léčitele v případě obtíží, NE na doktora

   1. Prvni co se dozvim od zchytralych lidi na, ze u tezkych stavu maji zkusit vse:, ze:“vetsina lecitelu jdou podvodnici“. Kdyz oponuji, ze i vetrina doktoru nejsou lekari, ale jen doktori, a nikdo mne pred navstevou doktoru podvodniku neodrazuje, odpividaji „to ano ale.. .“ Video s rozhovorem a snimky o obsahu vakcin.., tohle obsahy vakcin prosly schvalenim? Kde jsou odbojnymi pravniky pidana trestni oznameni na schvalovaci organy u nas SÚKL? A kde jsou razie a zatykani Policie na MZ, vlady pro obecne ohrozeni zdravi obyvatelsva. Vyhlaseni vyjimecneho stavu z duvodu obecneho ohrozeni. Kde je 4. odboj proti totalitnimu statu, vcetne vyhlasene obcanske neposlusnosti obcanu, jako pri okupaci v 68(ve skutecnost slo o maskovani umisteni raket na hranici s SRN). Selhavame vsichni, uz K Kryl psal nezajimejte postoje stujte chlapi!

  1. Dobry den Karpiczi, diky za souhrn lekarsky, pravni i eticky, skutecne inteligentni, moudry, prevysujici inteligenci polovzdelancu i vdelancu, urceny zdravym skutecne inteligentnim lidem bez rozdilu odbornosti. Dekuji, jako ucitel Hnuti Ja, „vypoved“ Spartaka i preklad vitam pro aplikaci u zdravych s vedomim a mysli, pro spravnou praci, podobnou te Vasi.

 5. Viděl jsem i zmíněnou konferenci a jen takový detail – tato americká intepretace je v některých ohledech zesílená. Nevím jestli záměrně, ale spíš jen nepochopením toho, co se říká v originální německé konferenci (což ale také na důvěryhodnosti moc nepřidá).
  1) u fotografie „parazita“ je v originálu řečeno, že snímkování mikroskopem s temným polem může někdy poskytovat parazitické struktury. Což nemá s parazitem nic společného, ale jde zkrátka o artefakty, které nic neznamenají. Vznikají např. lomem světla, jednoduše řečeno, je to taková fata morgána, vidíte něco, co tam vlastně není. Prostě se to stává.
  2) u fotografie s řetízkovými strukturami a jasným zářícím pruhem dole – zde se tvrdí, že to je metalický objekt, v původní přednášce lékařka jasně mluvila o tom, že jde o hranu krycího sklíčka, proto je tak výrazná.
  Tyto věci nijak nesnižují závažnost takových objevů, jen je zmiňuji jako věc, co je v tomto videu mírně překroucená.

 6. Dobrý den!

  Moc děkuji za Váš přínos článků..Je nedocenitelný..Ještě jsem neshlédla všechny stránky..jsem tu teprve 2 den..a nestačím se divit..
  Doufám, že budete a jste připraveni na to, že jednou budete považováni za nebezpečný web, tak si raději všechny články a videa zálohujte..
  https://otevrisvoumysl.cz/nemecka-konference-alarmujici-zjisteni-obsahu-covid-injekci-celosvetova-vyzva-k-zastaveni-ockovani/
  Měla bych příspěvek k tomuto videu o krvi v mikroskopu po očkování..

  Jeden čas jsem pracovala jak terapeut a dělala jsem vyšetření z kapky krve světlým i tmavým polem..Viděla jsem krev, kde se objevovaly podobné částečky jako paní prezentovala..a to ještě nebyl covid..Šlo o různé těžké kovy a chem. látek, které jsem pak podstoupila dalšímu rozboru..ale to není důležité..Taky svítily..
  Dále, spodní obrázek parazita..Pokud nejde o rozbor přímo očkovací látky, pak v takové krvi, se objevuje běžně..Jde o helminta (většinou roup, vlasovec, svalovec)..Protože se lidi už léta neodčervují, nedivím se, že se jim tam objevil..
  Další věc je, že helminty nikdy neuvidíte samotné, vždy tam budou prvoci a těžké kovy..Jde tzv o jejich obranný štít..Když odstraníte kámen na zemi, co tam uvidíte? Žížaly, mravence, vlasovce, stonožky ap..
  Obrázek, který vypadá jako střípek, může být grafen, ale také, pokud svítí, ve světlém poli by to bylo vidět lépe, by tom mohla být kyselina močová (brzy takový člověk pocítí dnu, má problémy s ledvinama)..
  A poslední věc, nevidím nikde krvinky..Ty zmizely..V takové krvi bych nechtěla plavat..

  S přátelským podzravem..Maliariková Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů