OSN chce legalizovat pohlavní styk s dětmi & ostatní deviace

Ve zkratce...

Podle OSN bychom měli ve jménu lidských práv dekriminalizovat všechny sexuální a drogové aktivity, včetně sexu s nezletilými. A chtějí, abyste mohli kadit na ulici. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub, BitChute, Odysee, Rumble, Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 18. dubna 2023

Odkaz na originální dokument OSN ZDE

Odkaz na strojově přeložený dokument do češtiny ZDE

Přepis:

N: OSN tvrdí, že bychom měli ve jménu lidských práv dekriminalizovat všechny sexuální a drogové aktivity. To zahrnuje i sex s nezletilými a chtějí, abyste mohli kadit na ulici. Tohle považujeme za pokrok v oblasti lidských práv? A co vaše právo nežít v místě, kde se obchoduje s nezletilými a kde lidé kadí na ulici?

C: Můžu se tam nastěhovat?

N: Podle všeho na to nemáš právo.

R: Při obchodování s nezletilými by se mi líbilo, že bych nemusel hledat toaletu.

N: Podle mě vykadit se v lese je v pohodě… je to dobré pro půdní biom.

C: Jen to nedělej před kavárnou, když si chci zajít na kávu.

N: Chcete žít na místě, kde lidé pravidelně kadí na ulici, kudy chodíte?

C: Nechci ani, aby lidé nechávali na ulici výkaly svých psů.

N: Michael Shellenberger uvádí tento skvělý argument ve své knize San Fransicko, že Harvey Milk se proslavil ne proto, že byl prvním otevřeně homosexuálním starostou. To nebyla v San Franciscu v době Harveyho Milka žádnou velkou událostí. Ale jeho velkou platformou bylo, že obyvatelé San Franciska musí sbírat psí hovínka na ulici. To byl velký problém, žádné psí výkaly na ulici. A on z toho dokázal udělat velkou platformu a stal se díky tomu slavným. A byl také výstřední a gay. Teď jsme se dostali do bodu, že korupce uvnitř San Franciska je taková, že lidé sbírají psí výkaly a také dovolují lidské výkaly.

C: Po svých psech hovínka seberou, zatímco oni sami kadí na ulici. Zatímco jsem tady dole, ulevím si, ale po tobě to uklidím, hafane.

N: Je tam tolerance k lidským výkalům a netolerance k psím výkalům. Tak si projděme, co o těch lidských právech říká OSN. Snaží se říct, že pokud kriminalizujete věci jako sex a drogy, je to rasistické a porušuje to lidská práva. Dobře, to je hezká myšlenka, že nechceme kriminalizovat lidi za věci, které by možná kriminalizovány být neměly.

Ale oni teď jdou tak daleko opačným směrem, že už neexistuje věk souhlasu pro nezletilé, to je to, co říkají. Takže víte, cokoliv, čtyřleté dítě, udělejte to… a neexistuje žádný způsob, jak to kriminalizovat. Nevím, jestli je pro to jiné slovo. Já jsem to moc neřešila, když jsem to hledala. Ale říkáme jim ještě pasáci? Lidi, kteří vydělávají na prodeji sexu jiných lidí?

C: Já ano.

N: Existuje nějaké pokrokovější slovo pro pasáka?

R: Podle mě se jim teď říká podnikatelé.

C: Už vím… státní školy.

R: Nekonvenční podnikání.

N: Souhlasíte s používáním slova pasák?

C: Jo.

N: Existují nějaká pravidla na YouTube, že nemůžeš mluvit o pasácích? Nebudu vám říkat, jak to dělat… OSN si myslí, že je v pořádku, že to děláš. Takže budu předpokládat, že YouTube si to myslí taky. Tohle všechno pochází od organizace OSN s názvem UNAIDS. Byla to zpráva, která byla vydána 8. března na Den žen. Je to něco jako osvědčené postupy, návrhy pro mezinárodní společenství, jak kontrolovat nebo nekontrolovat chování spojené se sexem, reprodukcí, HIV, užíváním drog, bezdomovectvím a chudobou.

A samozřejmě je tam pro jistotu i něco o genderové identitě. Zde jsou rámce, o kterých mluví. V podstatě chtějí mluvit o těchto věcech – sexuální reprodukční zdraví, konsensuální sex, genderová identita, genderové vyjádření, nezveřejňování HIV, užívání drog a bezdomovectví a chudoba. Je to velmi zvláštní dokument. Přeskočím rovnou k té nejpodivnější věci, nejznepokojivější jsou Zásady 16, týkající se dobrovolného sexuálního chování. Říkají, že by v podstatě žádné dobrovolné sexuální chování nemělo být kriminalizováno. Jde o vztahy mezi osobami stejného i různého pohlaví, konsenzuální sexuální vztahy mezi trans nebo nebinárními lidmi. Předmanželské, mimomanželské, žádná kriminalizace sexu, tečka.

Pokud jde o prosazování trestního práva, jakákoli předepsaná minimální věková hranice pro dobrovolný sex musí být uplatňována nediskriminačním způsobem, to znamená, že jaksi počítáme s tím, že osoby mladší 18 let se mohou rozhodovat o tom, zda se zapojí do dobrovolného sexuálního jednání, a s jejich právem být vyslechnuty. Když si to přečtete, není zde žádná věková hranice. Chápu, že možná nechcete někoho poslat do vězení na doživotí za sex se sedmnáctiletou, když je mu devatenáct. Dobře… ale co 7letou? 12letou? 4letou? Žádná věková hranice?

R: Když se můžou rozhodnout o svém pohlaví a brát blokátory puberty v tomto věku, tak proč ne. Ta rozhodnutí, která ty děti budou moci dělat, se budou stále rozšiřovat na to, že se najednou chtějí vdát, žít s někým.

N: Dejte čtyřletému dítěti kreditní kartu, jistě.

C: Bavili jsme se o tom v kuchyni, a Myles, náš dvanáctiletý, se zeptal: Tati, co je to nezletilý? A já jsem řekl, že to jsi ty, dokud se v 18 letech nestaneš dospělým. Do té doby jsem král. Ona je královna a ty dělej, co ti řekneme. A já jsem řekl, takže my vládneme, dokud nebudeš dospělý a my tě nevykopneme. A on řekl: Co když nechci odejít? A já na to: Já nechci, abys odešel… jakmile jednou půjdeš v 18 letech, jsi dospělý právně podle zákona. To je, kdy můžeš sloužit v armádě. To je, kdy můžeš jít do války.

N: Můžeš volit a v Evropě pít. I když víme, že proces plné dospělosti mozku nekončí do 30 let. Ale OSN si asi myslí, že bychom měli brát v úvahu konsenzuální chování nezletilých, že se mohou sami rozhodnout. Chápu, že 17 a 18 let je něco, co by se mohlo brát v úvahu. Ale teď se říká, že dekriminalizovat úplně všechny věkové skupiny. Nemyslím si, že bych měla argumentovat, proč je to problematické.

R: No, to je to, co „plus“ v LGBTQIA. Teď existují MAPs, což jsou osoby, které přitahují nezletilí, a mají i svou vlajku. To je ohromující. L: Jo, ale nejsou obecně přijímáni v LGBTQ komunitě. Oni se tam akorát tlačí sami.

R: Zatím ne.

L: No, není důvod si myslet, že budou.

N: LGB a TQIA mají odlišné platformy. A my jsme tento argument uváděli opravdu dlouho. Ale oni chtějí argumentovat tím, že gay je queer, a queer je pak něco, co můžete řekněme aplikovat na všechny způsoby deviace. OSN říká, že kriminalizace sexuálních praktik vede neoprávněně k mučení, zatýkání, diskriminaci a odebírání lidských práv. Ve skutečnosti říkají, že kriminalizace čehokoli je obecně problematická. Zde je jejich úvod, kde říkají, že trestní právo patří k nejtvrdším nástrojům, které máme. A mělo by být až poslední možností.

Takže kriminalizace všeho je poslední možnost. Je to špatné, bere to lidská práva. V tomto dokumentu, který vám doporučuji si přečíst, OSN říká, že je důležité, abyste mohli svobodně vyjádřit jakýkoli sexuální akt a nebyli za to kriminalizováni, ale není vaším právem, aby na vás někdo tyto akty nevyjadřoval. Takže pokud jste se stali obětí sexuálního trestného činu, máte smůlu. Někdo jiný to mohl svobodně udělat. To byla jejich svoboda. Není to vaše svoboda, aby vám to nebylo provedeno.

C: Bude to prostě jako společnost plná exhibicionistů.

N: Jo, rozhodujeme, čí práva jsou důležitější. Obětí sexuálních zločinů? Ne, jejich práva nejsou důležitá. Ale právo sexuálních pachatelů dělat ty věci je důležitější než moje právo nebýt sexuálně zneužívána.

C: Když jsem byl malý, byl jsem s kamarádem Benem v obchoďáku v Berkshire. A slyšel jsem to i od jiných kluků v mém věku, kteří měli podobné příběhy jako tenhle. Stalo se to spoustě kluků. Je to trapné o tom mluvit, ale promluvme si o tom. S Benem jsme byli herně v obchoďáku, v naší oblíbené herně, a byli jsme venku v prostoru s jídlem a šli jsme na záchod. A tenhle chlápek… a my byli mladí, byli jsme zvyklí poslouchat autority. Myslel jsem, že je to hlídač.

A on říkal: Pojďte sem. A já nevím, co dělal. Mával na nás, abychom šli na záchod. A pak nám chtěl něco ukázat, jestli víte, co tím myslím. A my v šoku ihned vyběhli pryč. Nevrátili jsme se do herny a pak jsme narazili na hlídače a řekli mu, co se stalo, a on do vysílačky začal mluvit: Pojďme všichni. Ihned se mobilizovali, aby toho úchyláka našli. Nevím, jestli toho chlapa vůbec našli.

N: To bylo pro něj porušení lidských práv.

C: Jo, já nemám dovoleno být uražen.

N: Ne, nemáš právo na to, abys to neviděl.

C: Měl jsem tam zůstat a dívat se.

N: On má právo to tobě udělat. Tvoje právo není, aby ti to nebylo provedeno.

C: Vzdávám to.

N: Podle OSN by tohle nemělo být kriminalizováno. Voyeurství a exhibicionismus je v tuto chvíli na většině míst nezákonné. Organizace spojených národů si myslí, že to není dobrá věc. Tady je ještě něco, co obhajují, co chci nazvat klauzule Jeffreyho Epsteina. OSN říká, že by nikdo neměl být zatčen nejen za nákup nebo prodej sexuálních služeb, ale také za pasáctví. Takže ano. Výměna sexuálních služeb za peníze nebo zboží? Naprosto v pořádku, ať už kupujete, nebo prodáváte, ale podívejte se na druhý odstavec.

Trestní zákon nesmí předepisovat jednání třetích osob, které přímo nebo nepřímo za získání finančního nebo majetkového prospěchu za spravedlivých podmínek… co jsou spravedlivé podmínky sexuální práce? Nemohou být trestáni za řízení, organizování, komunikaci, v podstatě všechny tyhle věci jsou v pořáku, můžete dělat pasáctví ostatních lidí za peníze. Takže chápete, proč tomu říkám Epsteinova klauzule. Ghilaine Maxwellová a její parta neměli být stíháni, její lidská práva na obchodování s lidmi jsou důležitější než práva obchodovaných. Práva pasáků…

To je asi součást sílícího hnutí, že sexuální práce je práce. Vidím to hodně online, kde lidé nazývají sexuální práci poctivou a tvrdou práci, a kritizují ty, kdo si myslí, že by někdo chtěl něco jiného. Nazývají to rasistické a třídní. Když řekneš, že sexuální práce je vykořisťovatelská, tak jsi mimo, protože jsi třídní a elitářský, když říkáš takové věci.

Kdo to ale říká? Lidi, kteří nejsou sexuální pracovníci. Sexuální otroci v Africe a Asiii nepíšou na internetu, že je to jejich právo být obchodováni. Kdo za ně mluví? Momentálně za ně mluví trestní právo. Mělo by to být nezákonné. OSN hovoří o tom, že oni by tato práva mít neměli, práva by místo nich měli mít ti, kdo je zneužívají.

R: To udělá radost Billu Gatesovi. Už tomu nebude muset říkat večeře…

N: Ano, ty večeře s Jeffreym Epsteinem.

C: Dochází k jakési normalizaci sexuální práce. Ta myšlenka platformy OnlyFans. Když jsme se ptali na nový název pro pasáky, spousta lidí říkala, že nový název pro pasáky je OnlyFans. Možná je to jako normalizace. Tyhle lidi nemůžete zakázat. Tohle je dobrá poctivá tvrdá práce.

N: V různé míře. Teď se stalo, že když se vyslovíte pro to, aby někdo třeba nechtěl dělat sexuální práci, tak jste mimo a elitářští. A tak ano, absolutně dochází k normalizaci využívání lidských těl jako zboží. A co se týče užívání drog, tak OSN si myslí, že žádné užívání drog by nemělo být trestné, tady je jejich část o tom. Ne držení, ne koupě, ne užívání, ne držení žádných z těchto sad, ne vyhledávání zdravotních služeb pro užívání drog, nic ohledně užívání drog by nemělo být kontrolováno.

Takže to není jen vaše právo brát drogy, nemáte ani právo žít v místě bez drog. Pokud žijete ve čtvrti rozervané drogami a násilím, máte smůlu, policie ani vláda by se neměly snažit, aby tomu tak nebylo. Chci odkázat na knihu Michaela Shellenbergera San Fransicko, kde hovoří o tom, že když drogy nekriminalizujete, skončí to tak, že na ulici umírá spousta lidí. To je asi jejich právo. Podle OSN není vaším právem žít v místě, kde lidé neumírají na ulicích na drogy.

V jedné studii zjistil, že pokud lidi nenutíte, aby se očistili, ale jen jim dáte domy, opravdu v nich zůstanou po dobu trvání experimentu s bydlením, ale zvrat v experimentu, a ten byl proveden v San Francisku, spočívá v tom, že poskytnutí domů lidem nesnížilo počet úmrtí, protože jim bylo umožněno pokračovat v užívání drog, akorát byli v domě. Bylo to 37 úmrtí ze 199 účastníků v kontrolní skupině a 33 úmrtí z 224 v experimentální skupině.

A tak bylo překvapivé, že lidé, kteří nejsou požádáni, aby se očistili, se neočistí a prostě zemřou na pohodlnějším místě. Stále umírají, jen možná umírají pomaleji nebo umírají uvnitř místo venku. Tohle je to, co OSN chce? Nen nechat lidi, aby se odrovnali k smrti jako lidské právo, kvůli autonomii těla? A výsledné komunity, kde lidé žijí a pak musí, víte, být závislí na drogách? No jo, říkají, že byste měli mít možnost kadit a čůrat na ulici, protože jste si vypěstovali tu závislost na drogách, možná i na sexu, a neměli byste být kriminalizováni za to, že se na veřejných místech věnujete životně důležitým ekonomickým činnostem, jako je žebrání.

Prodávání na ulici nebo jiné neformální komerční aktivity zahrnující neprodejné předměty, nebo provozování život udržujících činností na veřejných místech, jako je spaní, jedení, příprava jídla, praní prádla, nebo i močení a kálení na veřejných místech. Opravdu se mi zdá, že OSN podporuje sociální kolaps, že?

C: Na to se chci zeptat. Když vidíte takový příběh, tak si říkáte: Panebože, ti pokrokáři všechno ničí. Uvádějí nás do záhuby. Ale není to součást plánu? Když se zamyslíte nad tím, co chce Světové ekonomické fórum, tak oni nechtějí, abychom pracovali mimo dům. Chtějí, abychom pracovali z domova, že?

N: To je teorie, proč to dělají schválně.

C: Dělají to schválně? Jen to nadhazuji. Protože je děsivé opustit dům. Chceš teď jít po ulici v Chicagu a jít si koupit hamburger? Narazíte tam na kdo ví jaké existence… můžu pracovat z domova, nemusím dojíždět, můžu to všechno dělat na dálku, můžu mít všechno zařízené za sebe, protože venku je to děsivé. A tohle je způsob, jak nás tak nějak donutit, abychom byli víc uvnitř.

R: Natalie, kdybys jela v San Franciscu kolem čtvrti Tenderloin, tak tohle je v podstatě to, co udělali. Zlegalizovali drogy, dávají jim příslušenství a drogy, dávají jim všechno, co potřebují. A lidi se povalují na ulicích. Vloupávají se a kradou věci. Ale nikdo s tím nic nedělá. Odstranili policejní moc a všechny věci, které by lidem v tom mohly zabránit. Takže to zřejmě musí být to, co někteří z těch lidí chtějí, jinak by s tím něco dělali.

N: Jo, existuje spousta teorií o tom, proč. To, čemu Michael Shellenberger říká bezdomovecký průmyslový komplex, protože existuje spousta konkurenčních peněz, vládních peněz, vašich peněz, jdou různým konkurenčním organizacím, a pak je tu policie a pak jsou tu obhájci bezdomovců. A nespolupracují. Jsou motivováni k tomu, aby to neřešili jako problém.

Proč by OSN chtěla podporovat bezdomovecký průmyslový komplex? Proč by chtěli odlidštit lidská těla do té míry, že by bylo společensky přijatelné mít konsenzuální sex s desetiletým dítětem? Nevím. Tohle nahrává mým teoriím o transhumanismu. Prostě rozložit celou lidskou zkušenost, aby… to se může zdát jako přitažené za vlasy. Já nevím. Je tu tolik otázek.

Proč odstranit věk konsenzuálního sexu? Proč umožnit lidem brát drogy ke své vlastní škodě, ke škodě jich samotných a lidí kolem nich? Myslím třeba na malé stařenky, které žijí v komunitách, kde vychovaly své rodiny, které jsou teď zamořené drogami a plné kriminality. A my říkáme, no, promiň, stará paní, my ti nepomůžeme, protože je to jejich právo dělat tyhle věci kolem tebe. Já opravdu nevím. Ale tohle je skutečný dokument.

Organizace spojených národů si to opravdu myslí. Opravdu mám pocit, že žiju ve světě klaunů. Dejte nám vědět, co si o tom myslíte.

C: Chtěl jsem říct, že ty nejúžasnější věci, o kterých tady v pořadu mluvíme, nepocházejí z nějakých podivných míst. Pocházejí z webových stránek OSN nebo Světového ekonomického fóra. Lidé mohou říkat, že to jsou konspirační věci, ale ne. Jděte si přečíst, co měsíce dávali dohromady a zkoumali a rozhodli se, že tohle je publikace, kterou vydají. A žádná média o tom nemluví, ale my ano.

R: Mám k tomu dvě otázky. Zajímalo by mě, jak dlouho bude trvat, než někdo přijde a řekne: Tohle se nemělo vydat. Udělal to tenhle stážista. Ta druhá souvisí s těmi obrázky, proč je ten dokument sakra ozdobený ostnatým drátem?

N: To mě také zajímalo.

R: Kdo používá ostnatý drát jako grafický návrh?

N: Jo. Podívej se na začátek, můžeš se vrátit k obálce? Je tam baculatější barevná žena s šedivými vlasy. A je zavřená za… nevím, co to má představovat.

C: Je to něco jako: Ona je v podstatě v okovech.

N: Za to, že je bezdomovec. Nemá oblečení. Je neupravená. Ale taky je pak omotaná ostnatým drátem, protože si nemůže jen tak kadit, kde chce. Takže to je poslední věc, která jí brání ve svobodě. Její možnost umýt se kdekoliv, kde chce. To je moje teorie.

N: Tolik otázek. Mám otázku od jednoho našeho diváka: Takže zruší „Chyťte predátora“? Pamatujete si na ten slavný seriál? Byl to seriál NBC nebo ABC?

N: Jo, to je rasistické.

R: Ten seriál už zrušili.

C: Vážně?

R: Už je to nějaká doba. Seriál zrušili už před nějakou dobou kvůli jedné z posledních epizod. Na YouTube pokračuje dál, ale seriál už neexistuje.

C: To je porušení lidských práv.

N: Podle téhle definice, koho tedy budeme stíhat? Vlastně už není co stíhat. Masoví střelci? Ne, to je jejich právo to dělat. Vyjádřit své Antifa postoje.

C: Půjdeme po tobě, pokud vlastníš zbraň. Co ještě?

R: Pokud nebudeš platit daně. To souvisí s tím zákonem Restrict Act, v rámci kterého budou moci vědět o každé transakci, kterou uděláte. A pokud je něco, co nechtějí, abyste si koupili, jako množství benzinu, nebo zásobníky na zbraně… nemusíme to zakazovat, ale ty si to nekoupíš.

C: Jo, nebudeš mít hotovost, protože té se zbavíme.

R: Přesně tak.

C: Budeme schopni sledovat každou transakci, tak jak si to pak koupíš? Zakážeme kryptoměny a budeme používat naši kryptoměnu 2.0, což bude digitální měna. Šílené věci.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Pekne sa odkrývajú satanistické organizácie: OSN, NATO, MMF,… ak toto ľuďom nepríde a neodtrhne ich to od mraveniska štát, tak potom už neviem čo. Triedenie a prebúdzanie duší stále pokračuje. Stále majú možnosť výberu prejsť na diskomfortnú stranu svetla, vziať život do vlastných rúk a prestať sa klaňať mravenisku štát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů