Otevřená diskuze lékařů: Doporučil(a) byste z principu předběžné opatrnosti zastavit očkování? (otázka 08/12)

Ve zkratce...

Podívejte se na osmou část otevřené diskuze lékařů. Co si myslíte vy? Doporučili byste z principu předběžné opatrnosti zastavit očkování? Napište nám komentář a sdílejte, děkujeme.
Facebook
Telegram
VK
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Dobrý den, zcela souhlasím se všemi lékaři, kteří mají odvahu a stále vlastní názor. Zastavit očkování hned! Je to hon na čarodějnice tedy na neočkované. Naše vládní inkvizice si rozjela tvrdý biznis, lže, dezinformuje, porušuje vše, ale s demokracii to nic nemá.Prosím, Vystupte veřejně, lidé Vás podpoří!! Děkuji přeji hodně síly.

 2. Skvělé, že stále přibývá odvážlivců z řad odborníků, kteří chtějí rozkrýt pravdu. Klobouk dolů a jen tak dál. Přituhuje, takže je třeba zvýšit tlak i z naší strany, tedy strany neočkovaných. Moc moc díky za tuto iniciativu! Určitě má smysl.

 3. Mimochodem, proč je již 29násobný nárůst mrtvorozených dětí? Jak píše Steve Kirsch na Substack.com:
  Ve Waterloo v Ontariu se po zavedení očkovacího programu počet mrtvých dětí zvýšil 29krát. Všechny matky mrtvě narozených dětí byly očkovány …
  Jo, to je velký problém. Ale nikdo neposlouchá. Srdeční riziko by se po očkování mohlo zvýšit 1000krát a na tom by nezáleželo. Nikdo neposlouchá.
  Psychologové velmi dobře vědí, že když je strach doprovázen nadměrnou stimulací (tj. příliš mnoho zpráv, příliš mnoho hlasů, protichůdné zprávy atd.), lidé přirozeně propadají čemukoli, co zní jako autorita. Jejich racionální mysl je úplně vypnutá a už nedokážou kriticky myslet. Jakmile se jich dostatečně neúprosně bojí, vlády světa je naženou do očkovacích center, aby je poslušně očkovaly proti vylidňování. Se stránkou převzatou přímo ze Stanfordského vězeňského experimentu také mění poslušné příjemce vakcíny na sociální „vězeňské strážce“ / vymahače, kteří požadují, aby všichni ostatní byli očkováni stejným odvarem… nebo jinak.
  To je důvod, proč se tolik očkovaných lidí změnilo v šílené šílence, kteří se snaží vnutit své smrtící injekce všem kolem sebe. (A možná jim vakcinační priony sežerou mozek a způsobí agresivní změny osobnosti…)
  Deset předpovědí o tom, jak omikronovou hysterii použijí teroristické vlády k urychlení své vražedné genocidy lidstva
  V posledních několika měsících jsem předpovídal vydání nového, děsivého příběhu o biologických zbraních. Koordinované propuknutí masové všudypřítomnosti bylo snadné předvídat, a tak mnozí z nás v nezávislých médiích předpovídali právě to.
  Ale co budou dělat dál? To je také velmi snadné vidět, protože vše pochází ze stejného scénáře jako Covid. Omikronová hysterie bude agresivně pronásledována a všemi možnými způsoby využívána k získání totalitní kontroly nad masami, které pak budou seřazeny a odvezeny do táborů smrti k účinnému vyhlazení.
  Zde je mých deset předpovědí pro Omicron a rok 2022:
  Předpověď č. 1 : Hysterie s variantou Omicron bude použita k vynulování záznamů o očkování všech, což je přinutí provést zcela nové kolo očkování proti této nové variantě. Ti, kteří jsou dostatečně hloupí na to, aby skočili do varianty Omicron, se rozhodnou pro nekonečnou sérii injekcí špičkových proteinových biologických zbraní, které je nakonec zabijí.
  Předpověď č. 2 : Hysterie Omicron bude zneužita k ospravedlnění agresivních nařízení o očkování a k požadavku, aby tato „nová mimořádná událost“ měla přednost před všemi lidskými právy, lékařskou svobodou a autonomií těla.
  Předpověď č. 3 : Přestože se varianta Omicron dosud nacházela pouze u zcela očkovaných lidí, prolhaná korporátní média budou z jejího vývoje vinit neočkované.
  Předpověď č. 4 : Varianta Omicron bude korporátními médii používána jako zástěrka k vysvětlení všech úmrtí na protilátkách závislých na zesílení (ADE) způsobených vakcínami Covid. I kdyby očkovaní lidé umírali ve velkém, média budou obviňovat neočkované (viz výše č. 3) a požadovat, aby byli neočkovaní zcela uzamčeni a byl jim odepřen přístup do společnosti.
  Předpověď č. 5 : Hysterie Omicron bude použita k pokusu o vytvoření nesouhlasných názorů proti vakcínám, nařízením, státním „úřadům“ nebo zločincům stojícím za výzkumem ziskovosti funkce, jako je Anthony Fauci, kteří kriminalizují. Jakékoli výrazy, které se od tohoto odchylují, jsou označeny jako „nebezpečí pro společnost“ a ti, kteří takové výrazy pronášejí, jsou obviněni ze zabíjení lidí.
  Předpověď 6 : Masová hysterie živená novinářsko-teroristickými médii ospravedlní guvernéry nařídit další blokování, což povede k dalším selháním v dodavatelském řetězci, nedostatku produktů a cenové inflaci.
  Předpověď č. 7 : Pokud se médiím podaří rozdmýchat omikronskou hysterii dostatečným násilím, bude to použito ke zrušení pololetních voleb v roce 2022 nebo k výzvě k všeobecnému hlasování poštou s odvoláním na „extrémní nebezpečí“, která vyzařují z každého, kdo se zúčastní. na veřejnosti.
  Předpověď č. 8 : Jakýkoli ekonomický neúspěch způsobený neschopným, zločinným Bidenovým režimem bude obviňován na Omicron. Tato pomyslná „varianta“ se okamžitě stává obětním beránkem pro nebetyčně vysoké ceny energií, úzká místa v zásobování a prázdné regály v obchodech s potravinami. Média vše podstrčí na Omicron a pak na neočkované podstrčí Omicron.
  Předpověď č. 9 : V určitém okamžiku bude buď varianta Omicron, nebo další falešná varianta, která má být vydána, použita k ospravedlnění povinného očkování od dveří ke dveřím v Americe spolu s lékařským únosem každého, kdo se ocitne proti, aby je přivedl do covid koncentrační tábory pro účinné vyhlazování. (Tato praxe již začala v Austrálii, kde armáda unáší domorodé obyvatele a odváží je do táborů se zbraní v ruce).
  Předpověď č. 10 : Omicron nebude poslední variantou použitou k vytvoření masové hysterie a miliardových vládních plateb společnosti Big Pharma. Tento podvod se bude opakovat každý rok nebo tak dlouho, dokud lidé budou žít ve strachu a budou s ním souhlasit.
  https://uncutnews.ch/zehn-vorhersagen-der-omicron-varianten-fuer-2022-und-darueber-hinaus-der-spielplan-der-globalisten-enthuellt/?fbclid=IwAR0Zje1r4r8j3MbnZ1tFWy7CxDy1KDi4ctkLVPIREmJsgVw5azSEVLkLdQ0

 4. Děkuji všem zúčastněným za jejich odvahu..Moc si toho vážím..Jsem ráda, že jste slyšet..vidět..a doufám se núnavně dál budete bít za nás všechny…My jako obyčejní lidé, nebudeme mít nikdy dost inteligence pro autority, když už primář ohodnotí pana Dr. anesteziologa, že nemá právo jako řadový Dr. mluvit negativně o covidové politice s kleinty..Nás nebudou poslouchat vůbec..
  Pokračujte dál, prosím..JM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů