PETICE – DŮLEŽITÉ: Vyjádřeme se k vakcinačnímu programu na covid-19

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK
https://youtu.be/Dq4uhPkgbLQ

ODKAZ NA ČESKOU PETICI: BIT.LY/PETICE40BODU

Přepis videa:

Kéž bych mohl říct, že mám 100% jistotu, že se nám podaří vyrobit vakcína proti covidu-19. Problém je, že lidé, kteří si myslí, že mohou převzít zodpovědnost za svoje vlastní zdraví a podstupovat vlastní rizika, podle mě chybně chápou situaci.

Cokoliv, co byste o pandemii mohli říct… podle mě si musíme uvědomit, že tohle je z velké části náš výtvor. Nejradikálnější změna pro britský zdravotnický zákon za více než polovinu století se má stát v říjnu. Změny umožní experimentální vakcíně proti covidu-19, aby se zavedla a propagovala tak, jak žádný jiný lék z minulosti. Také ji budou moct podávat lidé, kteří nejsou kvalifikovaní zdravotníci.

Máme už 30 milionů dávek nasmlouvaných u firmy AstraZeneca. Ve skutečnosti ty dávky už začínají vyrábět ještě před schválením. Takže pokud se schválí, a stále to není jisté, ale vypadá to slibně, pokud se schválí, budeme připraveni je zavést.

Testování vakcíny proti koronaviru na Oxfordu bylo dočasně pozastaveno poté, co dobrovolník dostal neznámou nemoc. Výzkumníci budou zkoumat, jestli pacient utrpěl nepříznivou reakci na vakcínu. Máme krátkou příležitost, tohle zastavit.

Ale je třeba co nejvíce lidí, aby namítali, aby parlament změny v zákonu automaticky neschválil. Tu příležitost nabízí možnost podat připomínky, kterou organizuje ministerstvo zdravotnictví a sociální péče, která končí 18. září. Budeme mít jednu šanci, dát svoje námitky vědět vládě předtím, než dodatky k britskému zdravotnickému zákonu půjdou do parlamentu. Tohle není jen o vakcíně proti covidu. Změny v zákonu probíhají ve stejné době, kdy Británie kvůli Brexitu přejímá plnou zodpovědnost za svoje zákony o lécích od Evropské unie. Bezpečnostní testování léků a vakcín vždy nezastaví prodej nebezpečných léků.

Proto léky Vioxx, Baycol a Bextra musely být staženy z prodeje. Testování bylo do 60. let 20. století ještě méně striktní. Tehdy došlo k pohromě s Thalidomidem, který způsobil epidemii vrozených vad u dětí matek, které Thalidomid používaly pro svoji ranní nevolnost nebo úzkost během těhotenství. Moderní testovací protokoly, které tyto nové zákony zavrhnou, byly pozastaveny na otřesných zkušenostech s Thalidomidem. Nikdo nechce opakovat takové pohromy.

Ale nová cesta, na kterou nás navádí vládní změny v zákonu, by tyto pohromy mohla znovu způsobit. Urychlování regulačních schvalovacích protokolů, lhostejnost vůči řádně informovanému souhlasu, tvorba nové skupiny očkujících, kteří ani nejsou zdravotníci a ani se nezodpovídají žádné radě, společně s odstraněním 42letého zákazu přímého inzerování a propagování léků na předpis a vakcín, by mohlo vytvořit dokonalou bouři pro takovou pohromu.

Musíme vládě říct, že nepodpoříme změnu v legislativě, která otevírá dveře nátlaku na veřejnost v masovém vakcinačním programu za použití experimentálních vakcín založených na platformách genetického inženýrství, které nikdy nebyly v této míře použity. Daňoví poplatníci platí a také pojišťují komerční zájmy před jakoukoliv občanskou odpovědností v případě škody. Líbí se vám, že výrobci těchto nových vakcín dostávají plnou imunitu proti soudnímu stíhání, pokud těm očkovaným způsobí škody?

Možnost posílat připomínky končí 18. září (pro ČR končí 21. září). Máme velmi krátkou dobu na svoje odpovědi. a také na to, abychom řekli svým přátelům a známým, aby také reagovali. Návrh odpovědi jsme zveřejnili na svém webu, pokud vám pomůže ve vytvoření vlastní odpovědi. Prosím, klikněte na odkaz níže. Vyjádřete se nyní… nelitujte toho později.

ODKAZ NA ČESKOU PETICI: BIT.LY/PETICE40BODU

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Záměr dobrý, ovšem proč to je takový dort jako od pejska a kočičky? Proč do toho motáte chemtrails, Billa Gatese a podobně? Takto vás nikdo relevantní nemůže brát vážně. Stačilo by přece požadovat, aby očkování nebylo povinné a související věci …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů