Pouze 100 cest autem ročně mimo město – Británie plánuje klimatické lockdowny

Ve zkratce...

V Británii v jednom z velkých měst začínají testovat de facto klimatické lockdowny pro tamní obyvatele. Chcete si vyjet autem mimo město vícekrát, než je povoleno? Vláda říká ne. Na jedno auto budete mít povoleno jen 100 cest mimo svůj domov. Cesty budou kontrolovat kamery. Vítejte v blížícím se Orwellovském světě. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 5. prosince 2022

Související o klimatických lockdownech:

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Na Googlu a YouTube bude zaveden systém „kontroly faktů“ napojený na Sorose, který má potlačit pravdu a katapultovat oficiální LŽI. +dohodím ještě něco, co se děje a na co upozorňuji dělšíé dobu.. Nedostatek potravin se blíží, jako řešení nám podstrčí hmyzí dobroty..:
  i.postimg.cc/Vvk6Fnsy/cvrccikotas.jpg
  i.postimg.cc/NFC0CFLK/cvrccikotas2.jpg
  i.postimg.cc/7PKbZsXq/cvrccikotas23.jpg

  A Německým zemědělcům bylo nařízeno SNÍŽIT spotřebu dusíkatých hnojiv, aby vyhověli zeleným tyranům z EU. Během posledního roku se zelené byrokracii EU podařilo téměř zničit energetické vztahy západní Evropy s Ruskem, takže kontinent zoufale potřebuje energetické vstupy, aby udržel svou energetickou síť funkční. Nyní je zásobování Evropy potravinami pod přímým útokem prostřednictvím několika programů, které mají zřejmě za cíl skoncovat s dostupnými potravinami ve stejné době, kdy se elektřina stává nedostupnou pro podniky i domácnosti.
  Původcem zákazu jsou byrokraté EU, kteří vedou válku proti dusíku, základnímu prvku, který tvoří téměř 80 % zemské atmosféry a je rozhodující pro produkci plodin. Poté, co vyhlásili válku uhlíku – stavebnímu prvku biologického života – se globalisté nyní zaměřují na dusík jako na prostředek k záměrnému vyvolání rozsáhlého hladomoru a masové smrti (depopulace)!
  Hnojiva na bázi dusíku produkují potraviny, které živí přibližně 4 miliardy lidí na planetě Zemi (zdroj: OurWorldInData.org). Bez dusíkatých hnojiv by doslova polovina stávající světové populace zemřela hlady. Němečtí zemědělci zatím dostali příkaz snížit používání dusíku o 20 %, ale to je jen první fáze. !!Jako u všech podobných programů bude vláda brzy požadovat další škrty a nebude trvat dlouho a dusíkatá hnojiva budou díky „kultu klimatu“, který nyní řídí politiku, téměř zakázána ve všech zemích EU!!

  A SRÍ LANKA? TA se nedávno pokusila zakázat dovoz dusíkatých hnojiv a tento policejní krok vedl ke katastrofálnímu kolapsu tamního hospodářství, vlády, dopravy, financí a právního státu. Rozšířily se masové vzpoury, zatímco potraviny z farem hnily na polích kvůli nedostatku zásob pohonných hmot a funkčních dopravních prostředků. Dokonce i vlaky byly vyřazeny z provozu.

  A BRITÁNIE: Ve Walesu občané jedí psí žrádlo, které se ohřívá svíčkami! Nedostatek potravin a energie dosahuje alarmujících bodů zvratu, zejména mezi chudými. Jak nyní informuje server WinePressNews.com, lidé ve Walesu doslova jedí krmivo pro domácí mazlíčky a ohřívají si taková jídla svíčkami, protože si nemohou dovolit pořádné jídlo ani elektrické vytápění. Britské rodiny jsou tak bez peněz a zoufalé z nedostatku jídla, že některé z nich začaly jíst místo jídla pro domácí zvířata a ohřívat si ho při svíčkách.

  A NIZOZEMSKÝ STÁT oznámil, že plánuje zabavit asi 3 000 soukromých farem tím, že je donutí prodat svou půdu státu a pak je prostě zavře. Zemědělci a vláda vedou již několik měsíců spor o nové klimatické cíle, které donutí tisíce zemědělců prodat svou půdu stát…Vláda odhaduje, že celkem bude muset kvůli splnění nových klimatických cílů zavřít asi 11 200 farem a dalších 17 600 farem bude muset výrazně snížit stavy hospodářských zvířat!!

  Tak JAK TO TEDY JE? Nejdříve klimatičtí kultisté tvrdili, že hlavní hrozbou pro planetu Zemi je CO2, ale nyní tvrdí, že planetu ničí potraviny. Proto se systematicky zaměřují na způsoby výroby potravin a zavírají je. Vše se děje záměrně a plánovaným cílem je samozřejmě masový hladomor a kolaps!!

  Zatím není jasné, odkud si klimatičtí sektáři myslí, že budou brát potraviny poté, co budou zemědělské provozy záměrně zastaveny, ale tito byrokraté nejsou známí tím, že by předvídali důsledky svých činů (PĚTIDEMOLICE V ČR). Klimatický kult je v podstatě kultem sebevrahů. Jejich cílem je téměř úplné vyhlazení lidské rasy na planetě Zemi a dusík je prvek, na který se nyní zaměřují, aby se pokusili ospravedlnit svou genocidu ve jménu „klimatické vědy“.

  A nejen to!! Ekonomika (to, co z ní zbylo) bude zničena. Malé podniky a osoby samostatně výdělečně činné budou zničeny. Inflace a jak jsem taky dříve upozorňoval – tak přijde HYPERINFLACE a ta zasáhne všechny..
  I kdby se všem zvedl plat dvakrát tolik, budou platit vyšší daně, potraviny a pohonné hmoty budou stát dvakrát tolik a peníze budou mít jen menší a menší hodnotu. Což je samozřejmě přesně to, co ti političtí srá*či a konspirátoři chtějí. Všichni si pak budou myslet, že vyhráli, když dostanou větší platy. A stávky nebudou potřeba. Má to ovšem háček. Inflace vyletí do nebes. A za tři měsíce budou všichni chtít další zvýšení platů… FINANČNÍ RESET?! = Stále prot někoho dezinformace, stejně jako tomu bylo u ko*kovid podvodu?.. hele, a JAK VYMAZAT VŠECHNY DLUHY ZEMÍ/STÁTŮ?

  A proč všichni dezoláti, konspirátoři, antivaxeři..NETRPÍ MYOKARTITIDOU ČI KREV. SRAŽENINAMI?

  A nikdy se nepoučí – FRANICE: Francouzští občané odevzdávají zbraně po tisících, zatímco vláda požaduje odzbrojení lidu (stejně jako dříve např. v Kanadě).

  TAKŽE:
  – Německá vláda nutí zemědělce, aby snížili používání dusíkatých hnojiv na farmách
  – Lidé ve Walesu nyní jedí „psí žrádlo“, protože si nic jiného nemohou dovolit
  – Někteří ohřívají jídlo svíčkami, protože nemají elektřinu
  – Jaké krmivo pro domácí zvířata byste jedli, kdyby to byla vaše poslední zbývající možnost?
  – Vědecká studie neodhalila žádný rozdíl mezi maskami N95 a špičkovými lékařskými maskami!
  – Látkové masky se ukázaly jako v podstatě nepoužitelné
  – Senátor Rand Paul odhaluje Fauciho spoluúčast na masové vraždě 7 milionů lidských bytostí
  – Ředitel sexuální výchovy v plánovaném pedofilním rodičovství tvrdí, že děti se RODÍ jako „sexuální“ od prvního dne života
  – Technologie „neuralink“ Elona Muska způsobila, že si opice ukously prsty
  – Švýcarsko zakáže elektromobily, když je elektrická síť napjatá..

  1. + Především se musí přestat užívat vše od Facebook, Google, Youtube, Twitter, Apple…atd. = jsou to „jejich nástroje“ zla!

   A dodám sem: Google oznámil spuštění nového propagandistického programu na vymývání mozků s názvem “Info Interventions”, jehož cílem je lépe ovládat myšlení a jednání moderních lidí. Cílem projektu je “naučit” uživatele Googlu, kterým informacím se mají vyhýbat jako “nepravdivým”, a zároveň je vycvičit, aby si všímali a přijímali pouze informace, které Google považuje za “pravdivé”. Pokud budou uživatelé Googlu používáni tak, jak je zamýšleno, budou “imunizováni” proti online “dezinformacím”.

   a toto: Na Googlu a YouTube bude zaveden systém “kontroly faktů” napojený na Sorose, který má potlačit pravdu a katapultovat oficiální LŽI. A dohodím ještě něco, co se děje a na co upozorňuji dělší dobu.. Nedostatek potravin se blíží, jako řešení nám podstrčí hmyzí dobroty..:
   i.postimg.cc/Vvk6Fnsy/cvrccikotas.jpg
   i.postimg.cc/NFC0CFLK/cvrccikotas2.jpg
   i.postimg.cc/7PKbZsXq/cvrccikotas23.jpg

 2. Prečítajte si, ako začali špiny novinárske v Čechách maskovať a zdôvodňovať následky očkovania – zástavy srdca, ktoré sa už začali šíriť ! https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/730086/pandemie-srdecnich-problemu-nekvalitni-potraviny-a-deprese-prinesou-cechum-potize-tvrdi-kardiologove.html

  Všimnite si, že rok 2022, keď extrémny nárast rakoviny a kardiovaskulárnych ochorení prepukol, lebo je to hlavne po 3 a viac dávkach vôbec neriešia? V roku 2019 a 2020 boli podobné počty všetkých chorôb, jemný nárast začal v 2021, ale obrovská zmena nastala až ako som vyššie uviedol v 2022 ! Takže sa obávam, čo bude v ďalších rokoch, keďže to len stúpa…

  no a potom neskor tu príde hlúpy Roman a začne šíriť mediálne a politické hovadiny 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů