Skutečný Anthony Fauci: Všichni si zaslouží znát pravdu (1. část)

Ve zkratce...

Od zfalšování údajů o účinnosti léku AZT na AIDS v 80. letech, který svou toxicitou zabil spoustu lidí, po ústřední roli v jednom z největších farmaceutických podvodů v historii - COVID-19. Kdo je Anthony Fauci a kam až sahají jeho chapadla korupce a lží? Více v první části dokumentu podle stejnojmenné knihy od Roberta F. Kennedyho, mladšího.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 18. října 2022

Druhá část:

Přepis:

J. Hayes: Dobrý den, jsem Jeff Hayes, děkuji vám, že jste se k nám připojili na tento film. Myslím, že je to Bobbyho nejlepší a nejdůležitější kniha a určitě je to i můj nejdůležitější film. Mohu vás o něco požádat? Pokud se vám bude líbit, budete ho prosím po zhlédnutí filmu sdílet, je to opravdu jediný způsob, jak ho dostat mezi lidi. Po dobu 10 dní je zdarma a my vás prosíme, abyste se k nám připojili sdílením. Děkuji.

JFK: Už samotné slovo utajení je odporné ve svobodné a otevřené společnosti. Nebezpečí nadměrného a neoprávněného utajování relevantních skutečností zdaleka převyšuje nebezpečí, která jsou uváděna na jeho ospravedlnění.

R.F. Kennedy (RFK): Tato kniha je výsledkem mého vlastního boje za pochopení toho, jak se idealistické instituce, které naše země vybudovala, aby chránily veřejné zdraví i demokracii, najednou tak násilně obrátily proti občanům a našim hodnotám. Jsem celoživotní demokrat, jehož rodina se 80 let hluboce zabývala americkou byrokracií veřejného zdraví a měla dlouholetá přátelství s klíčovými federálními regulátory včetně Anthonyho Fauciho, Francise Collinse a Roberta Galla.

Členové mé rodiny napsali mnoho zákonů, podle nichž tito muži vládnou, pečovali o růst spravedlivé a účinné politiky veřejného zdraví a bránili tuto regulační baštu proti zuřivým útokům financovaným průmyslem. S těmito osobami a jejich agenturami jsem si během let obhajoby životního prostředí a veřejného zdraví vybudoval vlastní spojenectví.

Sledoval jsem také, jak průmysl, který měl být údajně regulován, využíval své nevolníky na Kapitolu a svůj finanční vliv k systematickému vyprazdňování těchto agentur počínaje 80. lety, ke zmenožnění jejich regulační funkce a k jejich přeměně v loutky pro samotný průmysl, jehož regulací je Kongres pověřil. Zkoumal jsem pečlivě naplánovanou militarizaci a monetizaci medicíny, která zanechala americké zdravotnictví a naši demokracii rozvrácenou. Chronologicky popisuji znepokojivou roli nebezpečně koncentrovaných mainstreamových médií.

Fauci: Ve skutečnosti útočíte nejen na doktora Anthonyho Fauciho, ale i na vědu.

RFK: Velké technologie, vojenská a zpravodajská komunita a jejich hluboká historická společenství s Big Pharmou a agenturami veřejného zdraví. Rozvíjí se zde znepokojivý příběh, jaký tu ještě nebyl. A mnozí usilovně pracovali na tom, aby se o něm veřejnost nedozvěděla. Hlavní postavou je Anthony Fauci. S

6 TÝDNŮ PŘED OZNÁMENÍM COVIDU

Event201: Dnes budu vaším hlavním ceremoniářem pro Event 201. Dnešní scénář bude simulovat jednání skupiny zainteresovaných stran, která se nazývá pandemická krizová rada. Tato rada byla naléhavě svolána Světovým ekonomickým fórem.

RFK: V říjnu 2019 se pořádá simulace sponzorovaná WHO, Gatesovou nadací, Světovým ekonomickým fórem, Univerzitou Johnse Hopkinse, která je financována úřadem NIH a Gatesem. Mezi hlavními hostiteli není jen Gates, ale také Avril Hainesová, bývalá zástupkyně ředitele CIA. Co tedy dělá CIA pořádáním simulaci o veřejném zdraví? CIA není agenturou veřejného zdraví. Je to zpravodajská agentura. Nedělá veřejné zdraví.

A. Hanes (Event 201): Hranice mezi dezinformací a mylnou informací není vždy snadné najít. Neměli bychom se snažit kontrolovat komunikaci, ale spíše zaplavit zónu, v níž rozhodně vidím hodnotu neustálé komunikace o těchto otázkách, abychom se vypořádali s jakýmsi vakuem, které může za těchto okolností vzniknout. Na všechny dezinformace, které se budou objevovat, bude důležité mít odpověď na tyto otázky. Jsou zpravodajské zdroje identifikující zahraniční dezinformační kampaně.

S. Redd (Event 201): Vlády musí být ochotny dělat věci, které se vymykají jejich historické perspektivě, nebo z velké části… je to opravdu válečná pohotovost, ve které musíme být.

Connett (Event 201): Může se to stát rychle. Válečný plán může jít v platnost a stimulovat změnu velmi rychle. Nedůvěra se týká zdravotnického systému. Vláda musí zintenzivnit svoje opatření proti falešným zprávám. Musíme vzít v úvahu i to, že ještě předtím, než to začalo, bylo hnutí proti očkování velmi silné. A tohle je něco, co se rozšířilo sociálními sítěmi, takže samozřejmě důvěra ve farmaceutické společnosti a vládu je v tuto chvíli velmi důležitá.

RFK: Je to simulace koronaviru, který unikl a nakonec zabil 60 milionů lidí na celé planetě. Čínská vláda o úniku viru věděla už 12. září 2019. A je zajímavé, že tam je George Gao, který je šéfem čínské CDC. V té době George Gao téměř jistě věděl, že koronavirus koluje.

Event201: Nakažení lidé dostali respirační onemocnění s příznaky od mírných příznaků podobných chřipce až po těžký zápal plic. Nejnemocnější vyžadovali intenzivní péči, mnozí zemřeli. Rychle se šíří po místních komunitách. Mezinárodní cestování změnilo místní epidemii v pandemii pokrývající celý svět.

Nyní je hlášeno více než 30 000 případů. Odborníci varují, že to může být jen začátek celosvětového problému. Více než polovina případů si vyžádala nemocniční péči, což vytváří obrovský nápor na systémy zdravotní péče. Úmrtnost se pohybuje kolem 10 %. Zdá se totiž, že virus se snadno přenáší vzduchem z člověka na člověka.

V podstatě všichni lidé jsou náchylní. Odborníci se shodují, že pokud nebude rychle zvládnuta, mohlo by to vést k závažné pandemii, která obletí zeměkouli a postihne lidi všude. Dvakrát až čtyřikrát smrtelnější než pandemie chřipky v roce 1918, nejhorší zaznamenaná pandemie. I přesto se u některých lidí projevují pouze mírné příznaky podobné chřipce bez potřeby lékaře. Alarmující je, že tito lidé jsou schopni šířit virus, aniž by si to uvědomovali.

Ještě horší je, že zahraniční cestující přijíždějí do cílové destinace bez příznaků, ale během několika hodin onemocní. Případy související s cestováním rozkvetly na řadě míst do epidemií a rychle se rozrůstaly, než na ně zdravotnické orgány dokázaly reagovat.

Připojili se ke mně imunolog Dr. Ubani Bello a epidemiolog Dr. Rea Blakey. Oba velmi uznávaní ve svých oborech.

Dr. Bello: Vědci pracují na vakcíně. I když objevíme dobré kandidáty na vakcínu, začínáme od nuly a testování bezpečnosti a účinnosti vyžaduje čas. Obvykle to trvá roky.

Dr. Blakey: Na tyto staré časové plány a postupy se nemůžeme spoléhat, s dostatkem peněz a politické vůle je možné všechno.

Event201: Máme první výsledky průzkumů a očekávání veřejnosti ohledně vakcíny. Většina Američanů očekává, že vakcína bude k dispozici do dvou měsíců, a 65 % dotázaných je ochotno vakcínu přijmout, i když je experimentální. S tím souvisí i značně rostoucí poptávka po osobních ochranných pomůckách, jako jsou masky n95 a rukavice.

Celosvětově však nemocnicím dochází. Ubývá i dalšího zdravotnického materiálu, jako je fyziologický roztok a antibiotika. Země a společnosti údajně hromadí zásoby, což narušuje dodavatelské řetězce ve zdravotnictví a způsobuje nebezpečný nedostatek v mnoha částech světa.

Spiro: Viděli jste hlavní momenty z Eventu 201. Tato simulace pandemie koronaviru se uskutečnila asi šest týdnů předtím, než bylo hlášeno první onemocnění koronavirem v čínském Wuhanu. Tato simulace zahrnuje i zprávy, které byly vymyšleny právě pro toto cvičení.

Média: Virus podobný SARSu, který v Číně nakazil stovky lidí, se nyní dostal do Spojených států. Zaměstnavatelé nařizují zaměstnancům, aby zůstali doma.

Fauci: V NIH a s mnoha našimi spolupracovníky jsme již zahájili vývoj vakcíny.

Dr. McCullough: Nebyl jsem překvapen, když jsme ho (Fauciho) začali vídat ve světle národních reflektorů.

Dr. Risch: Na začátku pandemie jsme opravdu nevěděli, jak bude vypadat, jak ji zvládneme a jak je virus nakažlivý. A proto měl lockdown smysl jen proto, abychom získali trochu času a zjistili, co bychom měli dělat, jaké věci je třeba zmobilizovat, abychom snížili riziko nákazy a skutečně udrželi epidemii v co nejmenším rozsahu.

Dr. Malone: Přichází Tony Fauci, zachránce Západu, který prosazuje tato opatření, lockdowny, maskování atd.

RFK: Myslím, že mnoho mých kolegů demokratů ho zejména během počátku pandemie COVIDu vnímali jako takovou vlídnou, uklidňující postavu, protiváhou Donalda Trumpa a jeho protivědecké, narcistické nabubřelostí.

Trump: Je nějaký způsob, jak můžete použít světlo a teplo k vyléčení? Člověk, který má dobrý víte co…

RFK: V naší zemi panoval obrovský strach, který byl organizován a vytvářen tiskem a lékařským kartelem. Když lidé dostanou strach, jejich schopnost kritického myšlení se vyřadí… je pro lidi přirozené hledat ujištění a vedení u vůdčí autority.

Majitel pekárny: Byl tím, ke kterému jsme vzhlíželi v době, kdy jsme potřebovali odpovědi. Je velmi klidný, ale věcný. „Pekařství poctilo dr. Fauciho jeho vlastní koblihou“

Fauci: Říká se tomu Fauciho efekt. Je to hezké, ale v době normalizace nepravd a lží, to je to, co symbolizuji. Důslednost pro poctivost, pro pravdu.

RFK: Můj dojem z něj, protože jsem se jím zabýval už 17 let… A měl jsem k němu skepsi, protože jsem věděl, že byl architektem agenturního zajetí v rámci agentur veřejného zdraví.

Fauci: Pokud jde o vakcínu… jak říkám, pomoc je na cestě. Určitě je. Ale skutečnost, že pomoc je na cestě, by nás měla ještě více povzbudit k tomu, abychom zdvojnásobili některá opatření a restrikce. Fyzický odstup, všeobecné nošení roušek a zdržování se mimo davy v celé zemi.

Dr. Malone: Všichni jsme si ale mysleli, že zemřeme. Že se to přes nás přežene a všechny nás to zdevastuje, což se zneužilo pro lockdowny, zneužilo se to jako záminka pro masivní napouštění fiat měny do ekonomiky, pro způsobení toho, že lidé už nemohli chodit do práce, a tak dále.

Dr. Risch: Po nějaké době se ukázalo, že lockdowny jsou kontraproduktivní.

Dr. McCullough: A covid restrikce byly horší než samotný covid. Chrlili se na nás zprávy typu: Koupaliště je nyní zavřené. Posilovna je nyní zavřená.

Dr. Mercola: Využili strach k vytváření zdůvodnění pro zavádění všech těchto omezení osobních svobod a občanských práv. Jako zavírání podniků a způsobení jejich bankrotu.

N. Wolf: Technologické společnosti těžily z nesmyslných „pandemických opatření“, jako lockdowny, jako je nedovolit nám nakupovat osobně, vzdělávat se osobně, zamykání dětí uvnitř. Amazon má o 20 % vyšší čisté příjmy. Google vzrostl o 20 až 25 % v čistém příjmu. Microsoft má o 20-25 % vyšší čistý příjem, Nintendo má vyšší čistý příjem, všichni vytvořili nebo ovlivnili politiku lockdownů, která zabila lidské shromažďování, lidský obchod, lidskou bohoslužbu, lidskou kulturu a všechno to vyhnala na internet.

M. Miller: Všechny nejpřísnější vědecké studie zjistily, že roušky nezabraňují přenosu respiračních virů.

Dr. Risch: Roušky nemají v podstatě žádný přínos. N95 byla vyvinuta na ochranu dělníků před prachem. Prachové částice jsou jimi z 95 % odstraňovány. Prachové částice jsou tisíckrát větší než covid virus. Jako byste dávali pingpongové míčky přes řetězový plot. Z 95 % prostě projdou skrz.

M. Miller: Dr. Fauci začal tím, že správně řekl, že roušky jsou proti respiračním virům k ničemu. Uvedl to v pořadu 60 minut v březnu 2020.

Fauci: Nyní není důvod chodit s rouškou. Když jste uprostřed epidemie, nošení roušek může lidem trochu ulevit, a možná i zablokuje nějakou kapénku, ale neposkytuje tak dokonalou ochranu, jak si lidé myslí.

M. Miller: A tím, že to pro jednou řekl, vlastně reflektoval vědecký konsenzus. Ale o pár měsíců později úplně převrátil. Šéf čínské CDC George Gao, když najednou řekl, že všichni musí nosit roušku. Každý na Západě musí nosit roušku jako v Číně. Pak se postoj Fauciho změnil.

Fauci: 1. Roušky chrání. 2. Když se podíváte na děti venku, když si hrají nebo jdou po ulici, nemusíte nosit roušku. 3. Pediatrická akademie doporučuje, že děti od dvou let by měly nosit roušky.

Hlasatelka (mluví k Faucimu): Asi to chápu správně. Jedna rouška je lepší než nula roušek. Dvě roušky jsou lepší než jedna rouška, ale nemusíte mít dvě roušky. Je to tak?

M. Miller: O pár měsíců později se Světová zdravotnická organizace posunula, protože i ta řekla, správně, že roušky proti respiračním virům nic nezmůžou. Ale pak obrátila.

Média: Spor ohledně roušky vedl k tomu, že žena byla policistou omráčena taserem na středoškolském zápase. Samozřejmě k tomu nemělo nikdy dojít. Jaké je vaše právo odmítnout? A jaká je schopnost policie to vynucovat?

Muž: Musíte mít roušku.

Žena: To mě zastřelíte za to, že se snažím dýchat?

Média: A tady tancuje Barack Obama bez roušky. Mluví o tom, že je třeba se nechat očkovat, a o dalších věcech. Nemyslím si, že by se chtěl odtrhnout od CDC, které se k tomu ještě nevyjádřilo.

B. Gates: Roušky jsou dost kouzelné a nemají moc nevýhod.

„Gatesova dcera bez roušky na svatbě 2021“ (*fotka ze svatby*)

V. Sharav: Lidé s rouškami se vzdávají své individuality. Vzdávají se práv jako svobodných lidí. Je to začátek otroctví. Mnozí afroameričtí otroci v Americe nosili masky. Řekla jsem, že masky jsou symbolickým ekvivalentem žluté hvězdy, kterou jsem musela nosit. Je to znamení, že nejste svobodní, že jste podřadní. To všechno se děje jen díky poslušnosti lidí.

RFK: Myslím, že maskování bylo opravdu symbolickým signálem nejen poslušnosti, ale také toho, že bychom si všichni měli udržovat neustálý strach a že je třeba se držet dál od sebe, od vztahů a od komunity. Za mého dětství jsme měli protijaderná cvičení ve škole.

Video: Všichni víme, že atomová bomba je velmi nebezpečná, poznáte to, až přijde. Doufáme, že nikdy nepřijde. Ale musíme se připravit.

RFK: Ve škole nás neustále drilovali, co se stane, až na nás Rusové zaútočí jadernými zbraněmi. Museli jsme ze stolu sundat ostré předměty, museli jsme si dát hlavu pod lavici, když jsme slyšeli, že se rozezní alarm. Kdybyste byli paranoidní, mohli byste mít pocit, že účelem tohoto drilu bylo udržet takovou úroveň toho, co Bob McNamara později nazval masovou psychózou, kdy udržujete celou populaci ve strachu neustálým připomínáním, že jejich životy jsou ohroženy. A myslím, že jedna z věcí, která mi vadila na maskování, byla ta, že mi tu tehdejší dobu velmi připomínala.

Dr. McCullough: Pokud člověk nosí roušku nebo zůstane v malé místnosti a naplní ji virem a nadále vdechuje virus, existuje reálná šance, že by mohl lehkou nemoc ztížit, říká se tomu reinokulace. Dostali jsme telefonát z domova důchodců a jeden z pracovníků se nakazil COVIDem. A to bylo pro rok 2020 charakteristické. Vzpomeňte si na seniory v domovech pro seniory, ti nechodili ven a nedostávali COVID. Byli už zavření. A ve skutečnosti jeden pracovník dal COVID mému otci. Slyšeli jsme příběhy pacientů, kteří šli do nemocnice, byli zavřeni do izolace, už nikdy neviděli své blízké a pak v nemocnici sami umírali.

Protest: Nedostaneme se s nimi na večeři. Nedostaneme se k posezení na jejich svátek. Den památky, Den otců, Den matek.

Máma (senior): Moje dítě… Moje dítě… je moje dítě.

Pracovnice: Musíme udržovat rozestupy.

Dr. Kory: Když COVID tak nějak vypukl po celém světě, začali jsme se o této nemoci snažit dozvědět co nejvíce. Viděli jsme, jak propukla ve Wuhanu, pak v Lombardii v Itálii a pak v Seattlu a New Yorku. Znám někoho na každé jednotce intenzivní péče v New Yorku a bylo nám celkem jasné, jaké jsou hlavní mechanismy jejich onemocnění. Lidé byli hyperzanícení a obrovsky se jim srážela krev. Krev se srážela ve stříkačce a bylo jasné, že potřebují léky na ředění krve.

Dr. Marik: Covid přišel do USA převážně v New Yorku. Pacientům začalo být opravdu zle. Přijímali je na JIPky, byli napojeni na ventilátory. A víme, že úmrtnost v té době, pokud jste byli ventilováni na JIPce v New Yorku, se blížila 90 %.

Dr. Kory: Poukazoval jsem na to, že jsem viděl bezprecedentní úmrtnost a museli jsme něco udělat, ale obecný konzervativismus medicíny byl, že ne, protože byste mohli někomu ublížit, je těžké někomu ublížit, když rychle umírá. Zjevně umírali na nedostatečnou léčbu. Protože mé snahy byly blokovány a bylo jasné, že nejsem vítán, rezignoval jsem.

Dr. McCullough: To, co jsem udělal s otcem, se nakonec stalo základními principy McCulloughových protokolů. A první věc, kterou jsem řekl, je: otevřít okna. A proč? Protože jsme chtěli větrat, chtěli jsme snížit hustotu virů v aerosolu v místnosti. Čerstvý vzduch se po staletí používal při jiných respiračních onemocněních. Druhý krok: indická lékařská společnost pro lékaře již nařídila hydroxychlorochin jako standard péče jednou týdně. Zinku 50 miligramů denně. Vitamin D 5000 mezinárodních jednotek, vitamin C 3000 miligramů denně, Carsington 500 miligramů dvakrát denně.

Dr. Risch: Do července 2020 bylo provedeno devět studií hydroxychlorochinu, které nebyly randomizovány, některé ho používaly samostatně a jiné s různými doplňky. Každá z těchto studií prokázala přínos. Souhrn těchto studií, všechny analyzované dohromady, ukázal přibližně 50% snížení rizika hospitalizace a 75% snížení rizika úmrtí.

Všechny tyto studie jsou studie ambulantních pacientů, lidí, kteří dostanou COVID a jsou léčeni během prvních pěti nebo šesti dnů. Byl to velmi jasný soubor údajů, asi tak jasný, jak jen lze doufat, že se kdy podaří získat.

Dr. Kory: A přesto je Fauci v oválné pracovně a říká: tohle změní pravidla hry. A další věc, kterou si pamatujete, je, že všichni v zemi začínají používat remdesivir.

Fauci: Údaje ukazují, že remdesivir má jednoznačně významný pozitivní účinek, protože zkracuje dobu do uzdravení. To bude standardní péče. Když jsem se na tato data díval s naším týmem, připomínalo mi to situaci před 34 lety, v roce 1986, kdy jsme bojovali o léky na HIV a provedli jsme první randomizovanou studii s AZT, u které se ukázalo, že její účinek je sice mírný, ale to nebyla konečná. Protože v návaznosti na to jsme si každý další rok vedli lépe.

Farber: Je tu nový patogen a Faucismus vždy diktuje, že z nějakého podivného důvodu na něj vrhnete ty nejtoxičtější léky, a z jednoho z nich uděláte jakéhosi vládce, krále léčby. Tehdy to bylo AZT, nyní s COVIDem je to remdesivir bez jakéhokoli citu nebo ohledu nebo obav z toxicity, a zároveň očerňování, pronásledování, vytváření celé kultury dezinformací, o léčbě, která je starší, jako hydroxychlorochin, ivermektin, o kterém lékaři houfně říkají, že léčí lidi, že dostává lidi z nemocnice, že ukončuje tuto nemoc během několika dnů, ne-li hodin.

Dr. Kory: A musím zdůraznit, že mě vážně znepokojuje skutečnost, že NIH, FDA a CDC, nevím o žádné pracovní skupině, která by byla pověřena k přezkoumání léků ve snaze léčit tuto nemoc. Vše se týkalo nových a drahých farmaceuticky upravených léků, jako je remdesivir a vakcíny.

Dr. Kory: Poprvé mi volal šéf štábu senátora Johnsona, že americký senátor se mnou chtěl mluvit, protože narazil na web s našimi protokoly. Ivermektin se do našeho protokolu dostal až mnohem později. Takže to bylo v říjnu 2020. A najednou jsme začali vidět studie kolem ivermektinu, důsledně pozitivní ve velmi velkém rozsahu, a to z různých center a zemí po celém světě. Mluvili jsme s lékaři, lékaři nás oslovovali. A on byl inspirován tím, že viděl lékaře, kteří vydávali pokyny k léčbě, když vláda nedělala nic.

Dr. Lawrie: Můj vstup do arény COVID nastal, když jsem viděla svědectví dr. Koryho před Státním senátem v prosinci 2020. Viděla jsem ho až 26. prosince a připravila jsem si rychlý přehled. A předložila jsem ho orgánům Spojeného království 4. ledna, a také jsem ho poslala kolegům ve WHO a požádala je, aby ho předali týmu COVID ve WHO. A když jsem do sedmého ledna nedostala odpověď, co je v případě ohrožení veřejného zdraví rozumné, a to je šíření informací jakýmikoli prostředky.

A tak jsem se obrátila s video apelem na britského premiéra: Vážený pane premiére, jsem doktorka Tess Lawrieová a jsem ředitelkou poradenské společnosti pro medicínu založenou na důkazech. Napsala jsem zprávu s názvem Ivermektin pro prevenci a léčbu COVIDu-19. Přehled záznamů k ověření závěrů Aliance pro kritickou péči v první linii COVID-19. Dobrou zprávou je, že nyní máme solidní důkazy o účinné léčbě COVIDu-19. Jmenuje se ivermektin. V souvislosti s jeho závěry jsem v pondělí 3. ledna zaslala naléhavou korespondenci panu Hancockovi a dalším členům parlamentu. Bohužel jsem dosud nedostala odpověď, proto se vás snažím oslovit tímto videem. Prosím, můžeme ihned začít zachraňovat životy.

Dr. Kory: Byl jsem pozván, abych přednesl přednášku na mezinárodní konferenci o ivermektinu. A třetí den měl přednášku doktor jménem Andrew Hill a řekl, že je od WHO. A já jsem ho oslovil a stali jsme se velmi rychle blízkými kolegy a on byl stejně zaujatý daty jako my.

Dr. Lawrie: S Andrewem Hillem mě seznámil doktor Pierre Kory v tom prvním lednovém týdnu. Pracoval s Pierrem Korym na prezentaci důkazů v NIH. Pierre řekl, že se s ním musím sejít, že je konzultant WHO, který pracuje na ivermektinu, a Andrew Hill souhlasil, že s námi bude v týmu. Jenže ten víkend byl na preprintovém serveru zveřejněn jeho vlastní posudek. To byl velký důvod k obavám, protože to bylo zjevně uspěchané. Bylo to velmi nekvalitní se všemi zjevnými nedostatky. Napsala jsem mu: Andrew, tohle způsobí nezměrné škody. Prosím stáhni tuto recenzi a pojďme si promluvit. Mohu ti pomoci tyto chyby opravit.

Dr. Hill: Jsem ve velmi citlivé pozici.

Dr. Lawrie: Čí závěry jsou v té recenzi, kterou jste provedl? Kdo není uveden jako autor, který skutečně přispěl?

Dr. Hill: No, chci říct, že se opravdu nechci pouštět do…

Dr. Lawrie: Myslím, že to musí být jasné. Ráda bych věděla, kdo jsou ty další hlasy, které jsou ve vašem článku, které nejsou přiznány?

Dr. Hill: Unitaid se podílí na závěrech článku.

Dr. Lawrie: Takže mají slovo ve vašich závěrech?

Dr. Hill: Ano.

Obrázek z webu Unitaid – „Nadace Gatesových“ je mezi sponzory.

Dr. Marik: Ale nařízení FDA je podmíněno tím, že neexistuje žádná účinná alternativní léčba. Takže pokud by ivermektin a hydroxychlorochin byly prohlášeny za účinnou léčbu covidu, zneplatnilo by to vakcínu. Vakcíny by nemohly získat nouzové schválení.

Dr. Malone: Potlačování včasné léčby prostřednictvím tisku a různých vládních institucí, včetně FDA, je zločin. Máme značnou, zbytečnou zátěž ztrátami na životech kvůli zadržování včasné léčby, včetně léčby hydroxychlorochinem a ivermektinem. Způsobilo to zbytečná lidská úmrtí.

M. Miller: Jsme tak trochu hypnotizováni těmi jmény. New York Times, CNN. Jsme tím zhypnotizováni na základě jejich dlouholetých záznamů jako všeobecně uznávaných, autoritativních a renomovaných zpravodajských zdrojů. Došlo k té úžasné konfrontaci mezi CNN a Joem Roganem, kdy některé jejich lživé hlavy řekly, že užívá koňskou pastu.

Média: Lidi jako Joe Rogan, kteří nechtějí brát experimentální vakcínu, ale vezmou si odčervovač koní. Rogan svému Instagramu řekl, že byl léčen několika léky včetně ivermektinu, který se používá pro hospodářská zvířata. Joe Rogan, který onemocněl covidem, říká, že užíval odčervovací přípravek pro hospodářská zvířata ivermektin.

M. Miller: Byl to pokus o jeho sejmutí a zkreslení ivermektinu. A on se bránil, protože to má v povaze.

Rogan: Vadí vám, že zpravodajská televize, pro kterou pracujete, vyloženě lhala o tom, že jsem bral odčervovač koní?

Host: Nazývat to odčervovačem koní není lichotivé.

Rogan: Je to lež. Je to lež zpravodajské televize. Pracujete pro zpravodajskou organizaci. Pokud lžou o komikovi, který bere léky pro koně, co nám říkají o Rusku? Co nám říkají o Sýrii? Chápete, že proto lidé začínají pochybovat o pravdivosti médií?

Russel Brand: Průzkum říká, že spolehlivost médií je na historickém minimu. Měli byste hledat zdroje, které jsou mimo tento matrix zrady, protože jsou tam proto, aby přijímaly peníze z reklamy a lobbingu od zavedených korporátních zdrojů, což znamená, že musí fungovat poddajně a ve spojenectví s vládou. Takže z těchto zdrojů se nedozvíte poctivé informace.

Jimmy Dore: Tvrdili, že ivermektin je koňská pasta. Samozřejmě není. Je to takový zázračný lék. A před covidem si dokonce mysleli, že by mohl vyléčit rakovinu. A pak se stal COVID a oni ho museli hned démonizovat, protože je levný. Nikdo na něm nemůže vydělat. Společnost, která ho vymyslela, na něm nemůže vydělávat, protože teď ho může vyrábět kdokoli.

M. Miller: Existuje alternativní médium. Je to něco, co se objevilo velmi náhle a nedávno. Joe Rogan ho reprezentuje, Jimmy Dore ho reprezentuje, podcasteři v podstatě zaplnili díru, kterou zanechal levicový tisk. Vždycky budou nějaké tisky, které se snaží říkat strašnou pravdu.

Dr. McCullough: A dozvěděli jsme se také tohle. Jeden den je test pozitivní. Druhý den je test negativní. O týden později je pozitivní. O týden později je negativní.

Hlasatel: Není tedy PCR test dobrý barometr?

Fauci: Ano, to je velmi dobrá otázka.

Dr. Mercola: Na základě dat je zřejmé, že CDC s touto pandemií naprosto manipuluje, a to od prvního dne. Jedním z příkladů je test, který používají k diagnostice případu nebo někoho, kdo je nakažen virem. Jedná se o test PCR. A ten amplifikuje množství agens, které chcete zkontrolovat.

Farber: Kary Mullis byl vynálezcem PCR, nebyl vynálezcem PCR testu. Neexistuje žádný test ani na AIDS, ani na COVID. Jak řekl Kary Mullis: Netestuje to nic, najde to, co mu řeknete, aby našel. A vždycky říkal, že vám to neřekne, jestli jste něčím nakaženi. Neřekne vám to, jestli je pravděpodobné, že něčím onemocníte. Nic vám to neřekne. A drtivá většina údajů o testech PCR a COVIDu ukazuje, že mezi pozitivními testy PCR a výsledkem onemocnění je přinejlepším mizivá korelace. Proč tedy použili PCR pro COVID?

Hlasatel: Jak mohou lidé zjistit, zda jsou v cyklu, kdy mají COVID, nakažliví? Jak to změříte, když ne pomocí testu PCR nebo antigenního testu?

Fauci: To je pochopitelný zmatek, který lidé mají ohledně testování. Testování, které říká, zda jste nakaženi, nebo ne, versus jste nakaženi, navíc přenosní?

Farber: COVID začal v Číně jako pneumonie. A z nějakého důvodu jsme četli v novinách, že kolem 53 lidí v čínském Wuhanu mělo nějaký nový zápal plic, který předtím neviděli, a protože jsem ostražitá vůči propagandě, velmi mě znepokojilo, proč čteme o pneumoniích v Číně. V Číně o zápalu plic nikdy nečteme. Proč o nich čteme?

Dr. Malone: V prvním lednovém týdnu mi zavolal Michael. Je to bývalý projektový důstojník DARPA a doslova je to náš špičkový odborník na výzkum přidané funkce a je jím už roky a roky a už dlouho je hluboce zakořeněný jako jeden z našich nejlepších odborníků na biologickou obranu/válku, který byl v té době ve Wuhanu, v prvním lednovém týdnu, a varoval mě: Roberte, musíš svůj tým vyburcovat, protože máme problém, tenhle koronavirus vypadá, že bude velkým problémem.

Novinář: Viděl jste v tuto chvíli něco, co by vám dávalo vysokou míru jistoty, že původcem tohoto viru byl Wuhanský virologický institut?

Trump: Ano, mám. A myslím, že Světová zdravotnická organizace by se měla stydět.

Webb: Sám Fauci podle jeho emailů se podílel na snaze zakrýt původ COVIDu. A snažil se tvrdit, že šlo o zoonotický původ, a v žádném případě pro to neměla teorie o úniku z laboratoře žádnou důvěryhodnost.

RFK: Ve 2:47 v časných ranních hodinách 1. února 2020, čtyři hodin poté, co jeho věrný grantista, virolog Christian Anderson, informoval Fauciho, že on a další přední biologové věří, že genetická sekvence s největší šancí není produktem přirozeného výběru, Dr. Anthony Fauci vypálil pečlivě formulovaný e-mail Kadlekovi. Další e-maily Fauciho z toho večera naznačují, že se intenzivně obával, že čínské experimenty, které mohly vytvořit tento nový koronavirus, by nesly jeho otisky.

~ Pokračování na další stránce ~

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

16 komentářů

  1. Tvl to je vážně zase „Covid komedie nanovo, akorát pod jiným názvem“ ! Chce se mi blejt 🙁

  2. Dobrý den, poraďte mi, prosím. Jsou články a odkazy, kde se píše, že virus COVID 19 nebyl nikdy nikým izolován. Tady o tom nepadlo slovo. Pokud izolován nebyl… co těm lidem bylo… v dokumentu se tvrdí, že měli vyšší srážlivost krve.
   A hlavně prosím o radu. Existují studie, kde se vysvětluje, jak je možné, že na respirační onemocnění zabírá Ivermectin, což je antiparazitikum a hydroxychlorochin, který je antimalarikum?
   Jak je to možné? Navíc nevěřím, že by někdo na něčí příkaz vypustil virus, který by způsoboval vysoké úmrtí, protože ti, kteří za tím stojí, by nebyli chráněni. Mají rodiny, přátele a sami nemají ochranu.
   Testy byly cinknuté… úmrtí se falšovala a zvyšovala…kdyby byl virus tak strašlivý, tak by přeci nic takového dělat nemuseli.
   Ve svém okolí mám lidi, kteří jsou poškozeni vakcínou a manželovi umřela maminka po očkování. Vím i o jiných lidech, kteří po očkování zemřeli.
   Poradíte mi, prosím?
   Předem děkuji Eva

   1. PŘIPOMENUTÍ: Za vše může toxický spike protein, doposud nebyl izolována čistá forma tohoto „onemocnění“, všechny tyto izoláty, které tak označují, nejsou založeny na vědeckých důkazech ale na lžích. Vše je plné dalších příměsí, jako lidské buňky atd., vlastně celý narativ je jedna velká lež. Na podovdných PCR testech (PCR test vůbec nevypovídá o tom, zda je člověk nakažený, nakažlivý nebo nemocný. Bez dalších testů a pečlivého vyšetření zkušeným lékařem je jeho výpovědní hodnota nulová. Naprostá většina (nad 95%) pozitivně testovaných nemá žádné, nebo jen mírné obtíže.) a vakcínách se staví tedy celý světový podvod s ozančením COVID-19.

    Tyto injekce zničí schopnost imunitního systému vytvářet bílé krvinky, jsou smrtelné…vše je to jen otázka času, protože každé tělo má své limity. Tito „lidé“ stále chodící pro dalůší boostery jsou defakto závislí na těchto umělých a nebezpečných látkách asi tak, jak je pacient s cukrovkou závislý na insulinu..
    Vše se nejprve projevuje různými záněty, poruchami srdce, infarkty, rakovinou, kdy i těžké melanomy se objevují i u mladých lidí, např. rakovina ženských orgánů vzrostla od ledna 2021 o 2000% atd..
    Vše je zaviněno zničením přirozené imunity „očkovaných,“ proto někteří odpadnou hned, někdo po druhé, další po páté, osmé..už je vědecky prokázáno, ne jednou, ale po desítkách, že Spike Protein vyrobený v lidském těle je silně toxický a usazuje se po celém těle, při pitvách se našel všude po těle a i tam, kde by to nikdo dle patologů nečekal. Tady se od začátku popírá veškerá věda a všichni co nejdou s hlavním a jediným světovým narativem, jsou potlačováni. Žádné konpsirace neexistují, neexistuje žádná pravda, která se ukáže po čase a ukáže kdo měl pravdu.

    Tohle nebylo nikdy o zdraví a záchraně životů, vše směřovalo od začátku k exp. vakcínám, kdy lidi jsou jen další fází..
    …a matky, které dostaly injekce v těhotenství a nepotratily, přivedou na svět geneticky zničené děti. A i když tyto nepodlehnou genetickým mutacím, čeká je život plný nemocí a nejen to, jejich reprodukční systém je tímto umělým zásahem nadobro zničen. Takže depopulace je tímto zaručena.

    A kdo nedostane třetí, nedostane pak čtvrtou atd., a kolik bude potřeba těch „dávek?“ A která je ta konečná? Tři? Třináct? Třicettři?

   2. A nyní musíme čekat, co se stane s miliony bláznů, kteří se nechali otrávit kovidovými injekcemi.
    A v příštích několika měsících budeme svědky epidemie vážných onemocnění způsobených „očkováním“ covidem-19.
    A vláda, média a mediální lékaři budou z nemocí a úmrtí obviňovat covid-19 a chřipku.
    A odmítnou připustit, že „očkování“ kovidem-19 je nyní hlavní příčinou úmrtí.
    A odmítnou připustit, že na celém světě umírají miliony lidí, protože jejich imunitní systém byl smrtelně poškozen.

 1. A hrdinové dnes a denně, video viz: hrdinovesteckou.cz/files/1_3160.mp4
  „Až do druhé dávky jsem byla silná, fit a zdravá. 14. ledna jsem zkolabovala v práci a po šesti záchvatech mě odvezla záchranka do nemocnice, kde jsem strávila 10 dní v nemocnici a 3 dny na jednotce intenzivní péče. Z nemocnice jsem odjížděla na invalidním vozíku, neschopná chůze bez pomoci. Nikdy v životě jsem nic takového nezažila. Ten den se mi změnil život.“
  A Úmrtnost u lidí do 25 let prudce stoupla po zavedení covid vakcíny: postimg.cc/SY9w4LCm

 2. A nedalo mi to a musím se podělit o výborné 2min video pro nás NEOČKOVANÉ:
  vk.com/video-181443339_456241098

  „Message to the Unvaccinated (CZ Tit)“

 3. Ten pán hovoří téměř 2 hodiny o něčem co neexistuje. Žádný virus nebyl nikdy izolován, celá virologie je od samého počátku podvod. Smutná nevědomost uznávaných odborníků.

  1. Mám stejný názor… virus nebyl nikdy nikým izolován. Jen bych chtěla pochopit, co je to s tou údajnou srážlivostí krve. Na začátku videa se o tom mluví…nevíte o co se jedná?

 4. Takže zatím jediné, co lze skutečně předpokládat, je, že existují nějaké toxiny (nejspíš zvané spike proteiny), co se šíří jako virus, a ničí lidem imunitní systém, způsobují lidem neurodegenerativní onemocnění (to vysvětluje mnohé), a tak dále. Očkování to samozřejmě zhoršuje, protože dělá z těla továrnu na tyto toxiny. Nejspíš vzniká nějaká závislost na minimálně tzv. mRNA vakcíny, takže se ne vždy vyplatí si třeba po třetí dávce nedojít si na čtvrtou (i když to záleží individuálně). Světové elity tomu ani pořádně odborně nerozumí, je zajímá co to dělá pro nějaké své cíle. Nejspíš ani samotní výrobci vakcín pořádně nevědí, co vlastně vyrábí. Ani nemůžou, když to ještě není v oběhu dost let. Důsledkem jsou samozřejmě tzv. nadměrná úmrtí, která se pravděpodobně teprve začínají zvedat. Válka na Ukrajině od toho odvádí pozornost.

  1. To je skoro to všechno, co přijímám za něco, s čím se dá počítat, od začátku pandemie 11.3. 2020. Přitom dnes je 3.11. 2022, a stále se o tom mnoho neví, co to ten SARS 2 je. Mně připadá, jako kdyby někde v nějaké laboratoři vyrobili něco, čemu pořádně ani nerozumí. Moc se spekuluje a málo se ví. Tyhle Gatesové a Fauciové nejsou vědci, ani průměrní odborníci, a ti co pro ně pracují nejsou ve vědě o nic dále než spousta jiných. Pro tzv. elity je hlavní, že by to zhruba mohlo pomoci k dosažení jejich cílů, a udržet si svou pozici ve světě pomocí WHO a farmaceutických firem. Takže nejspíše o pro ty, co to vypustili, bude teprve překvapením, co všechno ten SARS 2 způsobí, a totéž vakcíny. Prostě nechme se překvapit.

  2. A na čipy a podobný nesmysly nevěřím. Držme se toho, co se měsíc od měsíce tváří čím dál jasněji. Tady pandemie ukazuje, že je v obyvatelstvu více „tupců“, než by člověk očekával. Tamhle spousta lidí se směje těm, co se nechali očkovat, ale pak jdou, a dělají si tzv. „covid party“. To už je vrchol, kdy „slabodušší lidé“ nevědomě usilují o to, aby jim něco ty mozky pořádně „rozsekalo, protáhlo bůh ví čím“, a u toho se smějí. Přitom jsou tito tzv. „popírači“ ještě více k smíchu, než lidé co se nechali očkovat.

  3. A to ještě prosím pěkně není žádná náhoda ty příznaky ztráta čichu a chuti, tzv. „long covidy“ a podobně. To něco musí poškozovat mozek, nejspíše trvale. To všechno se samozřejmě ta demence bude urychlovat až do úmrtí. Jen mi je záhadou, proč dělali restrikce proti SARS 2 trvalým poškozením vedoucím ke smrti (nikoliv kvůli tzv. covid chřipce), a pak stejně ve velkém jedou očkování. To je mi záhada.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů