Současný pohled na vakcinaci Covid-19 – 20.11.2023 – seminář v Poslanecké sněmovně ČR

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK

Zdroj videa: KTV Live

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Díky všem zúčastněným, dále je třeba sehnat právníky, aby postavili kovidový apartheid mimo zákon kam patří. Segregace pomocí kovidpasů ať je mementem pro budoucnost.
  Lži a fabulace odborníků musí taktéž na pranýř.

 2. Jo, vše je to fajn, ale s ofcema to zatím moc nehlo a asi nehne. A už teď má ten fialový bu*zík z lidí srandu, jelikož se plánuje u stovky firem na pondělí štrajch (stávka), to samé školy či školky..tak už předem řekl, že to nic nezmění. Já bych věděl, co by to změnilo: V TO PONDĚLÍ MUSÍME DO ULIC VŠICHNI, DO ULIC!!!

 3. Jsem velmi rád, že jsem mohl celý seminář vidět..zmínil bych se tu o dvou bodech vystoupení prof. Turánka. První byl dotaz, kolik je v publiku poslanců..v té době již patrně žádný. Na začátku zřejmě pouze dva za SPD..kterým je potřeba za organizaci poděkovat. Druhý bod byly obrázky na závěr jeho prezentace, kde byla oficiální fotografie krystalizace grafenu a fotografie z jejich vlastního průzkumu vakcíny. Obě si byly velmi podobné. Takže nám prof. Turánek potichu řekl, že tam ten grafen opravdu je. A pročpak asi ? Může tato koncentrace pocházet z kontaminace při filtraci přes grafénové filtry-síťky nebo je to tam úmyslně přidané a pročpak asi ? Bohužel je jasné, že i tento seminář bude zameten pod koberec a nic se nezmění. Většina lidí i politiků stejně nechce nic vědět..

  1. Nemyslím si, že bude seminář zameten pod koberec..Už je těch lží, postižených lidí vakcinací, úmrtí a všeho tolik, že už to nelze přehlédnout a nechat to být..Kromě toho ti co se na tom podíleli, mlčí..To je jako úplné doznání, že vědí o všech zvrácenostech kolem vakcín.

 4. + !! Film „Shot Dead“ vypráví příběhy dětí, které zemřely po očkování !!

  SNÍMEK JE CCA 1 HODINU DLOUHÝ, ODKAZ:

  wethepatriotsusa.org/shot-dead-movie/

  „Vůbec poprvé uslyšíte příběhy o úmrtí na kovidové injekce, jak je vyprávějí rodiče, kteří přišli o své děti.“

  = A můj názor? Oni kdykoli mohli nahlas říci „TOHLE JE ŠPATNĚ!“, ale místo toho trvali na tom, že budou následovat „novou“ západní módu, nechat sebe a děti „naočkovat“.
  A teď prosí o slitování. A z jejich hlouposti těží lidé, kteří předstírají dobrosrdečnost…

  + nové další informace jsem zaktualizoval zde, pokud má někdo zájem:

  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&p=798#p798

 5. + Cemper nedávno označil článek Davida Šubika pro Resetheus s názvem „Ministerstvo zdravotnictví nemá důkaz, že virus SC2 reálně existuje“ jako dezinformaci. A Cemper soud prohrál. Soud navíc konstatoval, že ministerstvo ten důkaz skutečně nemá..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů