Kabala II (17. část – Depopulace: pravda o vakcínách a jejich obsahu)

Ve zkratce...

V této velmi zásadní části Kabala II odhalíme skutečnou tvář vakcín jak z historického hlediska tak z hlediska toho, jaké toxické látky obsahují.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Předchozí části:

Pvní část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Devátá část
Desátá část
11. část
12. část
13. část
14. část
15. část
16. část
Původní série Pád Kabaly (1-10) – Konec světa tak, jak ho známe

Přepis:

Depopulační agenda v našich každodenních životech, 4. část. Slíbili jsme vám ještě jeden depopulační nástroj. Poslední na našem seznamu. Je to ale vše, co existuje? Pojďme to zjistit! Když jsme začali tvořit pokračování série Pád Kabaly, při psaní scénáře se vše vešlo do 17 epizod. Ale čím více jsme studovali, tím více jsme toho objevili. A jak čas plynul, svět se před našima očima změnil. Pandemie. Lockdowny. Nový normál. Přeměněné společnosti a celý svět. Stará známá strategie „rozděl a panuj” tajného spolku a zavádění sionských protokolů se o několik řádů urychlilo.

Kniha 1984 od George Orwella bledne ve srovnání s naším moderním světem. Není možné, aby se tohle vše vešlo do 17 částí. Ne se současnými událostmi. Kolik dalších epizod ještě vytvoříme? V tuto chvíli nemáme žádné ponětí. Pokračujme dál a uvidíme, kam nás věci zavedou. Budeme se držet našeho mota – není času nazbyt. Pokračujme s číslem 1 v našem depopulačním odpočtu. Očkování. Vzpomínáte si ze 14. části tuto jednu důležitou větu týkající se tzv. pandemie španělské chřipky? Zemřeli pouze očkovaní. Tento naprosto šokující výsledek tohoto očkovacího testu financovaného a provedeného Rockefellerovou nadací byl začátek masivního depopulačního programu, který se o století později stal naprosto zdokonalenou zbraní, jak vyhladit miliony lidí. Je mnoho, co bychom mohli říct o tomto tématu, ale pokusíme se to udržet krátké.

Dáme vám devět „věděli jste to?” věcí, které si myslíme, že byste měli znát, pokud jde o vakcíny. Prosím, udělejte si vlastní průzkum a zkontrolujte si vše, co vám prezentujeme, dobře? Jdeme na to. 1. Věděli jste, že většina nemocí už zmizela díky lepší hygieně, když začaly různé vakcinační programy? 2. Věděli jste, že miminka (od narození do 15 měsíců) v USA dostávají 26 injekcí, pět naráz, proti 14 různým nemocem? „Injekce podané dětem do jednoho roku”

Než dosáhnou věku 18 let, dostanou 14 dalších injekcí, a to nepočítáme covid. 3. Věděli jste, že ze všech těch vakcinačních koktejlů medicínský systém nikdy neprovedl žádné studie na jejich možné vedlejší účinky? Ani jednu. 4. Věděli jste, že počet lidí s autismem každým rokem exponenciálně roste? Odhaduje se, že tento rok bude diagnostikováno více dětí s autismem než s AIDS, rakovinou a cukrovkou dohromady. Ovlivňuje 1 z 54 dětí. Medicínský systém silně odmítá možnou souvislost mezi autismem a očkováním. Ale jak proboha můžete zamést pod koberec takový případ? „Všechna tři trojčata se stala autistická během hodin po očkování.”

Brenda McDowell: Každý den našeho života byl jako párty. Každý den se drželi za ruce. Usmívali se a smáli se. A navzájem se na sebe dívali. Hráli si spolu. A 25. června 2007 jsme je nechali očkovat proti pneumokokovi. Takže jen ta injekce? Jedna injekce. Přišli jsme v 10 ráno na injekci a do odpoledne byla Klarisha naprosto mimo. Jakoby byla slepá a hluchá. Nebyla schopná se radovat. Předtím byla naprosto šťastná, usměvavá holčička, a pak… tohle je její fotka… navazovala oční kontakt, byla rozkošná.

A naprosto se uzavřela. V tu chvíli akorát zírala do stropu. To bylo v poledne… na injekci jsme byli v 10 ráno. Tohle je 14:00. Sledovali jsme, jak se Richie uzavírá. Ze všech těch úsměvů… znovu ztratil radost. Přišli o všechny reflexy… přestali mrkat, zívat, kašlat, kýchat. To bylo ve 14:00, kdy jsme sledovali, jak se Richie ztrácí. Nemohla jsem dýchat. A teď… to nejhorší bylo, když uzavřelo naše poslední dítě. Robbie vypadal, jakoby do něj udeřil autobus. Robbie měl od té chvíle přísný pohled v obličeji. Přišel o své štěstí… tohle je fotka z prvního roku. První narozeniny.

David McDowell: Tři měsíce po očkování.

Brenda: Tři měsíce po očkování. Ničemu a ani nikomu se nevěnovali. Přišli o své úsměvy. Byli ve svých vlastních oddělených světech. Už se nikdy nedrželi za ruce. Už se nikdy na sebe nedívali. Poškození z vakcín je skutečné. Bylo nám řečeno, že za to mohou geny. A genetik nám pak řekl, že není možné, aby se tohle stalo třem dětem ve stejný den. Že to je naprosto statisticky nemožné, zejména když jde o dva chlapce a jednu holčičku. Také nám bylo řečeno, že nikoho nemůžeme žalovat. Bylo nám řečeno, že jsme s tím očkováním souhlasili… že nemůžeme žalovat lékaře ani výrobce vakcín. Všechny tři děti při vstupu do školky měly vážnou poruchu autistického spektra.

David: Jednoho rána jsme se probudili a měli jsme tři šťastné a zdravé devítiměsíční děti. Vzali jsme je na očkování a večer toho stejného dne byly autistické. Našemu dětskému lékaři jsme řekli, že nebudeme v žádném dalším očkování pokračovat, dokud nezjistíme, co se stalo. Ten nám řekl, že pokud nebudeme pokračovat v tom, co jsme udělali v den, kdy se naše děti staly autistické, tak nás vyhodí z jeho praxe.

Brenda: Tak se s námi rozešel. David: Ano.

Brenda: Poslal nám hezký dopis se zněním, že už v jeho praxi nejsme vítaní, protože nechceme pokračovat s prohlídkami dětí. David: A to je jedno rozhodnutí, kterého nikdy nebudeme litovat. Mohou tvrdit u rodin, co mají jedno dítě, že za to mohly geny. Mohou se snažit z toho obvinit rodinu a říct, že jejich geny jsou nějakým způsobem slabé. Ale v našem případě, kdy máme dva chlapce a jednu holčičku… u nás jejich argument neuspěje.

Jsme tedy živým příkladem, že oni všichni lžou. 5. Věděli jste, že v amišských komunitách žádný autismus není? Jejich proočkovanost je velmi nízká až neexistující. Náhoda? „Bez jediného očkování amišská komunita poráží svět v kolektivní imunitě” „Žádné vakcíny, žádná rakovina. Náhoda?” Dr. Frank Noonen, který více jak 25 let léčil amišské děti, jednou řekl: „Najdete zde vše ostatní, ale nenajdete zde autismus. Jsme přímo v srdci amišské země a není tu žádný autismus… a takto to prostě je.”

Dr. Dan Olmsted potvrdil zjištění Noonena. Tento fenomén nazval amišská anomálie. 6. Věděli jste, že americká vláda vyplatila 4,5 miliardy dolarů jako finanční kompenzaci v důsledku poškození z vakcíny? Za způsobené škody ale výrobci vakcín nic zaplatit nemuseli. Ujistili se, aby byli nad zákonem s jejich oproštěním se ze zodpovědnosti za škody. Zaplatila to americká vláda, což znamená, že to zaplatili daňoví poplatníci. 7. Věděli jste, že stejná taktika byla použita v roce 2009 pro pandemii prasečí chřipky a pro pandemii covidu-19 v roce 2019? V roce 2009 bylo vše připraveno. Od roušek, karantén po očkování.

Nicméně… Wolfgang Wodarg, předseda zdravotnické komise v německém parlamentu a Evropské radě proti tomu promluvil. Ukázal světu, že výrobci vakcín záměrně šíří strach a paniku o relativně mírném onemocnění. Podle dr. Wodarga přesvědčili WHO, aby prasečí chřipku vyhlásila za pandemii. Prasečí chřipku (H1N1) označil za „jeden z největších lékařských skandálů století”. Řekl: „Měli jsme mírnou chřipku… a falešnou pandemii.” Co vám to připomíná? „Nová prasečí chřipka bije na poplach.”

Je to důvod, proč byla covid pandemie nezbytná? Protože dr. Wodarg narušil jejich narativ? Můžete se ptát… kde byl dr. Wodarg během covid krize? Byl tam… opakovaně se proti situaci ohrazoval, jak jsme vám ukázali v našem dokumentu o covidu. Ale tajný spolek byl tentokrát lépe připraven a využil svoji propagandistickou mašinerii, mainstreamová média, do plné míry. Lidé byli zmanipulováni, aby uvěřili narativu víc, než kdy dříve.

A hlas dr. Wodarga se ztratil v neustálém šíření strachu ze strany médií. Byl zesměšňován jako další konspirační blázen. Jako vyšinutý a nebezpečný pro naši společnost. 8. Věděli jste, že 58 % úmrtí kojenců se odehrálo během tří dní od očkování a 75 % během týdne? To jsou oficiální čísla, což znamená, že skutečná čísla jsou nejspíše vyšší. Slyšeli jste někdy o syndromu náhlého úmrtí kojence (SIDS)? Jde o náhlé nevysvětlené úmrtí dítěte mladšího než rok.

K tomuto úmrtí obvykle dochází ve spánku. V USA na tento syndrom úmrtí ročně zhruba 3400 dětí. Smutná pravda je ta, že rodiče, jejichž děti zemřeli na SIDS, byli často obviňováni, že své dítě zabili tím, že s ním třásli, nebo že ho udusili. „Když děti umírají, sporná diagnóza posílá rodiče do vězení za zneužití” Mnoho těch rodičů skončilo ve vězení… mnozí byli nevinní. „Rodiče jdou do vězení kvůli lékařské diagnóze, která nemusí existovat.” „Obvinění ze syndromu třesu dětí v Tennessee zničilo rodinu – rodiče jdou do vězení.” „Angela Canningsová byla nesprávně obviněna ze zabití dvou ze svých tří dětí, co náhle zemřely. Její jediná dcera nyní říká: „Už ji nikdy nechci vidět.” „Genetika může osvobodit ženu obviněnou ze zabití svých 4 dětí a pomoct ostatním vysvětlit nevysvětlitelné.” Dokážete si představit tu hrůzu? Nejprve vaše drahocenné dítě zemře. A pak jste obviněni z jeho úmrtí?

Jakákoliv možná souvislost s očkováním, které dítě právě obdrželo, je úřady vehementně popíráno. Jste odsouzeni k několika rokům ve vězení. Vaše rodina je zničena. A vy jste z toho obviněni. Bůh ví, kolik rodičů muselo projít tímto peklem, a nikdy se z něj plně nezotavili. „Matka, co byla nesprávně obviněna ze zabití svých synů, byla doma nalezena mrtvá.” Jak uslyšíte, co ty vakcíny ve skutečnosti obsahují, pochopíte, že souvislost mezi syndromem SIDS a očkováním není založená na náhodě, jak CDC chce, abychom si mysleli. „CDC: Nebylo prokázáno, že vakcíny způsobují syndrom náhlého úmrtí kojence (SIDS).”

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Nejen to… úřady a výrobci vakcín to velmi dobře vědí. „Vakcíny a náhlá smrt kojenců: analýza databáze VAERS z let 1990-2019.” Pokud tohle ve vás nevyvolává vztek, nevíme, co bude. Takže… jdeme dál. Číslo 9. 9. Věděli jste, že se následující přísady používají ve vakcínách? Thimerosal – konzervant na bázi rtuti. Zastánci vakcín se roky snažili popřít používání rtuti ve vakcínách. Přesto thimerosal a tudíž rtuť je přítomna v následujících vakcínách. „Záškrt, tetanus, černý kašel, meningitida.”

DTAP vakcíny se navíc stále doporučují a podávají těhotným ženám. „Neplodnost, poškození nenarozeného dítěte, autismus, poškození orgánů, onemocnění jater, poškození kardiovaskulárního systému, parestezie jazyka, rtů, prstů na dlaních a chodidlech, třesy, ztráta periferního zraku…” Tento snímek ukazuje pouze shrnutí. Tohle je oficiální seznam rizik. Klidně si video zastavte. Thimerosal: „Může být smrtelný při spolknutí, vdechnutí nebo při kontaktu s kůží.” Můžeme nám prosím někdo vysvětlit, proč tento jed pícháme dětem?! A nyní naše druhá přísada ve vakcínách. Formaldehyd – balzamovací tekutina.

Přítomna ve vakcínách proti: hepatitidě typu A a B, chřipce, japonské encefalitidě, meningokokovi, obrně, záškrtu, černému kašli a jakékoliv kombinaci s tetanem. Zánět břišních orgánů, pneumonie a bronchitida, poškození jater a ledvin, a rakovina. Podle: Cancer.gov, americké Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA), Mezinárodní agentury pro výzkum rakoviny (IARC), Národního toxikologického programu, Národního institutu pro vědy environmentálního zdraví. „Formaldehyd – nebezpečí: toxický při spolknutí, vdechnutí a kontaktu s kůží. Může způsobit vážné popálení pokožky a poškození očí.

Může způsobit alergickou kožní reakci. Podezření na způsobení genetických defektů. Může způsobit rakovinu.” CDC i tak ujišťuje veřejnost, že malé množství formaldehydu ve vakcínách je bezpečné. Ale neposkytuje žádné studie, které by takové tvrzení potvrdily. Když je brán v ohledu celý dětský očkovací harmonogram, dítě bude mít do věku 6 let do těla vpíchnuto téměř 1600 mikrogramů formaldehydu. Proč proboha přidávat balzamující tekutinu do vakcín? Pak tu máme hliník, další těžký kov. Používán ve vakcínách proti: Antraxu, vakcínách DTap a Tdap, proti hepatitidě A a B, Hib, HPV, japonské encefalitidě, meningitidě B, pneumokokovi.

Vážné neurologické a autoimunitní onemocnění, Alzheimer a Parkinson. Kojenci prvního dne života dostávají 17x více hliníku, než co by bylo povoleno, pokud by se dávky upravily na tělesnou váhu… což nejsou. V současnosti neexistují žádné známé nebo publikované studie specificky definující úrovně hliníku v jakémkoliv vakcinačním produktu na základě bezpečnostních studií hliníku. Podle zásad FDA, 850 mikrogramů hliníku je pro dospělého člověka považováno za „bezpečné”.

Nicméně množství hliníku, které dostává malinkatý kojenec, drasticky převyšuje bezpečnostní hladiny. Podle současného očkovacího harmonogramu dostane kojenec 1225 mikrogramů hliníku do věku dvou měsíců a 4925 mikrogramů do věku 18 měsíců. Kromě toho nikdy nebyla stanovena bezpečná hladina hliníku pro kojence a děti. A nyní… plodová tkáň. Vakcíny musí být kultivovány v substrátu, což jednoduše znamená, že je třeba živá tkáň, aby se vytvořily mikroskopické vakcinační přísady.

Tou živou tkání byly po desítky let buňky potraceného plodu. To je známá věc, ale ne mnoho lidí ví, že italská výzkumná studie od Corvelva ukázala, že vakcína MMRV, vyráběna firmou GlaxoSmithKline, obsahuje celý lidský genom. „Obsažená DNA má molekulární váhu 20-60 tisíc bp. To znamená, že uvitř tohoto léku nejsou fragmenty DNA, ale celá vlákna s přítomností celého genomu.” Maximální limit plodové DNA ve vakcínách je nastaven na 10 nanogramů. Nicméně tato MMRV vakcína ten limit překročila 325x! To je jak šílené tak nehorázné. Tzv. výmluva „plodové buňky se pouze používají ke kultivaci virů”, kterou používají výrobci vakcín, se ukázala být naprostou lží. Více studií ukázalo, že vakcíny obsahují nepřijatelně vysoké hladiny fragmentových kontaminantů plodové DNA.

A mimochodem… tato konkrétní MMRV vakcína způsobila výzkumníkům v Corvelva ještě další šok. Nejen, že v ní objevili celý lidský genom, ale také nenašli žádnou přítomnost viru zarděnek, který tam měl být. Namísto toho objevili alarmující množství bakterií a virů, které tam neměly být. Některé z nich byly karcinogenní. A kromě toho objevili plísně, kvasinky a červy. Přesně tak… to, co pícháme malým dětem, obsahuje retroviry lidí a ptáků. Ostatní viry opic a koňů. Imunodeficitní viry lidí a opic… jinými slovy fragmenty HIV a červů. Ale hej… vakcíny jsou bezpečné. Dále… rakovinné buňky. Vakcíny obsahují rakovinné buňky ze stejného důvodu, proč obsahují plodovou tkáň. I rakovinné buňky jsou skvělou živnou kulturou.

Mají schopnost urychlit růst čehokoliv, co na nich roste. Ale, tak jak jsme právě viděli s plodovou tkání, zachází to ještě dál. V minulosti bylo několik skandálů s ohledem na plnohodnotné rakovinné buňky uvnitř např. vakcín proti obrně. Tyto skandály byly samozřejmě mainstreamovými médii rychle zameteny pod koberec. „Riziko rakoviny spojeno s opičím virem, který kontaminoval vakcínu proti obrně” V neposlední řadě… nagaláza. Enzym, který je vylučován buňkami infikovanými virem a rakovinnými buňkami v procesu napadení nádorem. Prosím, na chvíli se nad tím zamyslete.

Zopakuji vám to. Enzym, který je vylučován buňkami infikovanými virem a rakovinnými buňkami v procesu napadení nádorem. Jak to proboha může být dobré?! No… nemůže to být dobré. A není to dobré. Nagaláza brání tělu produkovat svého nejlepšího přítele, přirozeného posilovače imunity s názvem „globulinová složka faktoru aktivujícího makrofágy” (GcMAF). GcMAF aktivuje makrofágy. Jde o určitý typ bílých krvinek, které napadají rakovinné buňky a ostatní cizí útočníky.

Brání vaše tělo jako pitbul. Ale nagaláza deaktivuje vašeho pitbula! V důsledku toho se ve vašem těle může rozvinout cokoliv špatného jako rakovina bez žádných omezení. Vysoké hladiny nagalázy byly objeveny v pacientech s různými rakovinami. U lidí s autismem, cukrovkou, imunitními poruchami, plus virovými a bakteriálními infekcemi. Proč se proboha tyto sračky dávají do vakcín? No… mnoho lékařů se ptalo na stejnou otázku. Začali dělat vlastní průzkum a došli ke stejnému šokujícímu závěru. Nagaláza musela být do vakcín přidána záměrně, aby lidi pomalu zabila. Nejen to, svoje pacienty léčili pomocí GcMAF, aktivátorem pitbula, a s ohromujícími výsledky.

Jejich zjištění nebyla zrovna srdečně přijata. „Lékaři, kteří objevili enzymy rakoviny ve vakcínách, byli všichni zavražděni” „Lékaři mrtví po odhalení vakcín” „Dr. Bruce Hedendal nalezen zhroucen ve svém autě” „Dr. Sieversová zavražděna: měsíc poté a stále žádné odpovědi” Více jak 100 amerických lékařů, kteří zkoumali nagalázu v souvislosti s rakovinou a autismem, skončili mrtví. Zavražděni, „sebevražděni”. Pokud je jedna věc, kterou jsme se z veškerého našeho výzkumu dozvěděli, tak ta, že vakcinační mafie neakceptuje žádné oponenty. A ti, kteří se proti ní postaví, například díky svým bývalým konexím na tu stejnou mafii, a / nebo má velkou sledovanost online, je bez lítosti umlčen. „Vakcinační whistleblowerka Brandy Vaughanová nalezena mrtvá ve svém domě” „Odpočívej v pokoji, Brandy Vaughanová. Budeme na tebe vzpomínat…”

Těžké téma, že? A seznam, který jsme vám odprezentovali, jak v této epizodě tak těch předchozích, není ani zdaleka u konce. Co elektronické cigarety a vaporizéry? Věříte, že nabízí bezpečnější alternativu k normálním cigaretám? Na to zapomeňte… Ukázalo se, že jsou stejně škodlivé. Vědecké studie prokázaly, že elektronické cigarety mohou způsobit rakovinu, problémy se srdcem, poškození plic, a že mohou poškodit a změnit vaši DNA.

A to v důsledku chemikálií přítomných v aerosolech elektronických cigaret. Jako například formaldehyd. A akrolein: vysoce toxický. Může způsobit respirační problémy, kardiovaskulární problémy, poškození buněk (nekróza), plicní edém, zvýšený krevní tlak. A co LED světla? Propagovány a prodávány jako světla, co šetří energii. Ale… modré světlo v LED žárovkách vyzařuje ultrafialové světlo, které poškozuje sítnici vašeho oka.

Potlačuje produkci melatoninu o pětinásobek, způsobuje problémy se spaním a náladou. A ovlivňuje schopnosti vašeho těla bojovat s rakovinou, pamatujete? Řekli vám to v obchodě, kde jste je koupili? Poté, co vaše vláda zakázala prodej starých dobrých žárovek? A věděli, že každý velký farmaceutický produkt, je vyráběn na bázi ropy? Každá pilulka, kterou polykáte? Každá svíčka, kterou pálíte, obsahuje parafín, odpadní produkt ropného průmyslu, který vylučuje karcinogenní chemikálie.

A věděli jste, že mikrovlnné trouby ničí všechny živiny čehokoliv, co do nich vložíte? Věděli jste, že mamogramy obsahují tolik záření, že celé prso ženy je nejen bolestivě rozmačkáno, ale také vede k vyšší šanci, že žena dostane rakovinu? „Mamografická vyšetření vedou k nadměrným diagnózám a léčbám rakoviny prsu” „Mamografie může natrhnout nádory a rozšířit zhoubné buňky” Mohli bychom takto pokračovat dál a dál… vše bylo učiněno záměrně. Žádné náhody tady neexistují.

Hluboká touha tajného spolku se zbavit drtivé většiny nás byla detailně propracována v každé oblasti společnosti, v každém aspektu našeho života. Jestli zemřeme rychle skrze války a onemocnění, nebo pomalu tím, že nás otráví… na tom nesejde, pokud budeme do roku 2050 pryč. Maximálně může přežít 500 milionů, aby sloužili jako poslušní otroci v novém světovém řádu pod králem králů. Takže… jak nás dorazí? Zdokonalená zbraň, jak najednou vyhladit miliony lidí, už byla aktivovaná. Chcete vědět, jak špatné to je, a co s tím můžete udělat? Tak mě následujte do 18. části. Konec 17. části.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

15 komentářů

  1. Právě ale, že 99% informací ze série KABALY, které jsem si sám ověřoval, jsou pravdivé. Takže je to pravda a nic než pravda. To samé minuký díl ohledně elektrosmogu a geo!

   1. Ahoj, mohl bys mi poradit, jak přesně jsi hledal dané informace, protože ne na všechno se odkazovalo ve videu. Díky.

   2. Elektronické cigarety takové sračky neobsahují, vím, to, vyrábím náplně. Až sem jsem tomu věřil. Tímhle padá celé snažení do koše.

    1. To máš zřejmě pravdu, ale také mě napadají dve možnosti
     1.mohou být i výrobci kvalitních přísad a mohou byt i výrobci co úmyslně škodí. Také jsou svíčky které škodí a také se prodávají svíčky třeba ze sojových olejů, které neškodí.
     2. Pokud jsi TY sám těm přísadám s kterýma pracuješ udělal VLASTNI ROZBOR a proto sem píšeš a můžeš to odsvědčit. Napiš jsem vaši značku ráda budu používat jen tu. Jelikož bude tímto prokázáno, že kde pracuješ je podstivá fyrmy. Ale jestli spoléháš na to co ti tlačí na školení či napsali na papír. Potom zůstávám věřit tomuto videu!

 1. Věřte Tomu Jednomu ve vašem nitru a své intuici/budhi, rozlišujte „podle slova“ a žijte ve svém Srdci.

 2. Věřit může člověk jen sám sobě a vlastnímu úsudku. Propaganda očkování udělala vše pro to, aby jí podlehl jen naivní nebo duševně líný jedinec. U seniorů, zejména žijících v sociálních zařízení je to tak brutální nátlak, že mu dokáží čelit jen velmi stateční, odvážní a mentálně nepoškození (prášky nebo degenerací) jedinci. To čeho jsme svědky je bezprecedentní prosazování zločinné diktatury, která se o zdraví lidu nezajímá ani omylem.

  1. No ja rozmyslam, ze im ani moc nejde o depopulaciu… ide im o zisky.. naockuju ludi do chorob a potom ryzuju na ich liecbe… A tento korona projekt je podla mna tiez do velmi velkej miere o financnom zisku… keby chce niekto ludi zlikvidovat vie to urobit bleskovo…

   1. Bleskovo sa to robilo v minulosti, napr. druhá svetová. Ľudia si to všimli a zodpovední boli za to odsúdení. Teraz to robia tajne a pomaly, aby nikto z nich nebol odsúdený. Takto si to ľudia nevšimnú. A popri tom aj zarobia na vakcínach, testoch a liečbe ľudí, ktorým úmyselne poškodili zdravie.

  2. Myslím že uvádějí jejich původní a prvotní úmyslu. Také už tu bylo prohlášení od politické loutky z Rakouska že chtějí výzkum vakcín do r 2025 sledovat v populaci.
   Ale mnohé už jim bylo překazeno. Loutky mizí ze scény jakože nenápadně pod různými zámiňkami. Jejich plany se ale zhroutí už melou z posledního. Žijte normálně a beze strachu strach je živí. Na vše řekněte ne každý sám za sebe a nic stím nezmůžou. Už teď je nás spousta kdo řekne ne všem lžím. Řekni ne a zachráníš nejvíc budoucnost svých dětí.

  1. Ahoj. Bohužel musím oznámit, že odkaz nefunguje. Přesměruje mě to na „Stránka nenalezena“. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů