Velký restart – Starý plán, nová tvář

Ve zkratce...

Velký restart - často se teď o něm mluví, co to ale je? Je to vážně tak „benevolentní” věc, jak se nám elity snaží namluvit? Posuďte sami...
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Vítejte ve Velkém restartu, nebo jak mu ráda říkám, Velká kokotina. Vezmete starou kokotinu, oprášíte ji a použijete ji jako novou kokotinu. Možná jste slyšeli o Velkém restartu pod jeho známějšími názvy jako Agenda 21, Agenda 2030, čtvrtá průmyslová revoluce nebo můj nejoblíbenější, nový světový řád. Nenechte se oklamat výrazem „restart”, protože neplánují nic restartovat. Restart je to, když váš počítač začne zlobit, tak zmáčknete tlačítko, restartujete ho a jede znovu.

Tohle je něco takového, až na to, že když počítač znovu zapnete, než abyste viděli svoji plochu s ikonkami, vašemu počítači narostou nohy a ruce, a jde zabít vaši babičku. Mluvíme tady o naprosté transformaci lidstva do bezbožné, transhumanistické noční můry z Orwellovského pekla. Chci vaši pozornsot nasměrovat na Světové ekonomické fórum, které vytvořilo tento ďábelský plán, a zejména na jeho zakladatele, Klause Schwaba. Pan Schwab rád říká spoustu populárních slov, aby přesvědčil masy lidí, že tato agenda je pro zlepšení lidstva. Slova jako „udržitelnost” a „inkluzivita” a „rovnoprávnost pro všechny”.

Ve své knize „Čtvrtá průmyslová revoluce” z roku 2016 je mnohem otevřenější o elitářském plánu pro světovou nadvládu. Projděme si nějaké útržky z tohoto literárního skvostu. „Nástroje čtvrté průmyslové revoluce umožní nové formy sledování a další prostředky řízení, které jsou v rozporu se zdravou a otevřenou společností.” No to zní hezky… „Veřejný zločin pravděpodobně ustoupí díky zavedení senzorů, kamer, umělé inteligence a softwaru na rozpoznávání obličejů.”

Tyto technologie „mohou narušit až doposud soukromý prostor naší mysli, číst naše myšlenky a ovlivňovat naše chování.” To zní jako ovládání mysli, ale to je konspirace, takže to nemůže být pravda. „Jak se schopnosti v této oblasti vylepší, zvětší se pokušení policejních agentur a soudů používat techniky ke zjištění pravděpodobnosti zločinné aktivity, vyhodnocení viny nebo i získání vzpomínek přímo z mozků lidí. Dokonce přechod přes národní hranici může jednou zahrnovat detailní mozkový sken k vyhodnocení bezpečnostního rizika daného jedince.” A v neposlední řadě… „Budoucnost zpochybní naše chápání toho, co to znamená být člověkem, jak z biologického tak společenského hlediska.”

To abych zavolala Sáru Connorovou (z Terminátora). Pokud posledních 8 měsíců neužíváte mikrodávky sedativ, určitě si nyní uvědomujete, že pandemie Covidu-19 byla vytvořená k nastartování této agendy. A pokud jste si nevšimli, gratuluji vám, je dobrá šance, že se vyhnete vypaření. „Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla.” Ale příběh o neviditelném strašákovi nevydrží na věky, a Světové ekonomické fórum o tom ví. Proto mají záložní krizi, aby tuto agendu implementovali.

O jakou krizi jde? Přesně tak… uhodli jste to. Náš starý dobrý přítel, globální oteplování. Ti z vás, co to neví, globální oteplování je umělá krize vytvořená Římským klubem, což je krizový think-tank založený v roce 1968 s cílem přesvědčit masy lidí, aby souhlasili s vlastním zánikem. Buďte připraveni, že uslyšíte o všem, co budete muset obětovat, abyste „zachránili planetu”. Obětovat věci jako práva na svůj majetek, přestěhovat se do chytrých měst, a nechat si píchnout nanotechnologii, aby mohli zjistit vaše myšlenkové zločiny.

Proč by kdokoliv s trochou selského rozumu si myslel, že je dobrý nápad, dát elitářům, kteří ničí planetu, více moci, aby teď planetu zachránili? To nechápu, ale mluvíme o stejném druhu, který si dává do pusy prací prostředek a myslí si, že polyester ho zachrání před virem.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. dobrý den,
    je možné někde dohledat zdroj těchto videí? ráda bych je přeposílala ang. mluvícím přátelům.
    Marcela Malíková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů