Výsledky Bhakdiho/Burkhardtovy patologie ukazují, že 93 % lidí, kteří zemřeli po očkování, bylo usmrceno vakcínou

Ve zkratce...

Dr. Sucharit Bhakdi v tomto videu prezentuje výsledky patologa dr. Arne Burkhardta, které poukazují na ničivý efekt covid očkování na lidské tělo. Zjistili, že u 14 z 15 pacientů se vyskytly rozsáhlé známky toho, že tělo napadlo samo sebe, což se nikdy předtím nestalo. Ve všech 14 případech bylo napadeno srdce. Více ve videu a článku.
Facebook
Telegram
VK

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 24. prosince 2021

Originál článku (níže) publikován ZDE: 28. prosince 2021

Přepis videa najdete níže pod článkem.

Doplňující článek k videu od Steva Kirsche:

Souhrn

Vakcíny jsou špatnou zprávou. Bylo vyšetřeno 15 těl (všechna zemřela 7 dní až 6 měsíců po očkování; věk 28 až 95 let). Koroner ani státní zástupce nespojili vakcínu jako příčinu smrti v žádném z případů. Další zkoumání však ukázalo, že vakcína byla zapletena do úmrtí 14 z 15 případů. Nejvíce napadeným orgánem bylo srdce (u všech zemřelých), ale napadeny byly i další orgány. Důsledky jsou potenciálně obrovské a mohou vést k milionům úmrtí. Vakcíny by měly být okamžitě zastaveny.

Není třeba se obávat. Je pochybné, že se něco stane, protože práce nebyla publikována v recenzovaném časopise, takže bude vědeckou komunitou ignorována. Tak to prostě funguje.

Publikace

Nedávno jsem dostal e-mail od Mikea Yeadona, bývalého viceprezidenta společnosti Pfizer, který mě vyzval, abych se podíval na toto video (viz výše). Tento e-mail mi napsal 24. 12. 2021:

Steve, tohle je asi nejhorších 15 minut, jaké jsem kdy viděl. Masové očkování proti covidu-19 vede k masovému vraždění. Mike

Video odkazuje na tento článek, zveřejněný 10. prosince 2021, O vakcínách COVID: proč nemohou fungovat a nezvratné důkazy o jejich příčinné roli v úmrtích po očkování – sepsal doktor Sucharit Bhakdi a Arne Burkhardt. V poslední době se mu dostává velké pozornosti.

Podívejte se na počet lajků a retweetů… jen za první 3 hodiny!

Výsledky Bhakdiho/Burkhardtovy patologie ukazují, že 93 % lidí, kteří zemřeli po očkování, bylo usmrceno vakcínou • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Autoři provedli pitvu u 15 pacientů, kteří zemřeli (7 dní až 6 měsíců) po podání vakcíny COVID. Ve všech těchto případech koroner rozhodl, že příčinou NEBYLA vakcína.

Zjistili, že u 14 z 15 pacientů se vyskytly rozsáhlé známky toho, že tělo napadlo samo sebe, což se nikdy předtím nestalo. Ve všech 14 případech bylo napadeno srdce.

Ve všech postižených tkáních všech případů dominovala řada významných aspektů:

  1. zánětlivé procesy v malých cévách (endoteliitida), charakterizované množstvím T-lymfocytů a sekvestrovaných, mrtvých endoteliálních buněk v lumen cévy;
  2. rozsáhlá perivaskulární akumulace T-lymfocytů;
  3. masivní lymfocytární infiltrací okolních nelymfatických orgánů nebo tkání T-lymfocyty.

Lymfocytární infiltrace se občas vyskytovala v kombinaci s intenzivní lymfocytární aktivací a tvorbou folikulů. Pokud byly tyto projevy přítomny, byly obvykle doprovázeny destrukcí tkáně.

VAERS i další nezávislé studie (např. viz tento článek o poškozeních způsobených vakcínami) ukazují, že vakcíny zabíjejí lidi a že výskyt srdečních příhod byl velmi zvýšený. Tato studie je s těmito výsledky v souladu.

Tato práce nezávisle potvrzuje analýzu Petera Schimachera, která ukázala, že minimálně 30-40 % úmrtí po očkování bylo způsobeno vakcínou.

Reakce vyrovnaného vědce (jméno nezveřejňujeme, abychom ho ochránili před útoky)

Pokud pitevní nálezy potvrdí další patologové s dalšími vzorky a pokud se spojí s nálezy Dr. Hoffeho (> 60 % příjemců očkovací látky má zvýšené hodnoty D-dimerů a známky srážlivosti krve) a Dr. Colea (nárůst rakoviny po očkování, včetně dvacetinásobného nárůstu rakoviny dělohy), jsme svědky katastrofy nepředstavitelných rozměrů. Závěr (pokud bude podpořen dalšími údaji) je, že v podstatě KAŽDÝ příjemce očkovací látky utrpí poškození, přičemž po každé injekci je poškození větší. Vzhledem k závažnosti typů poškození (autoimunitní onemocnění, rakovina, opětovně se objevující spící infekce, srážlivost krve/mrtvice, poškození srdce atd.) se tyto účinky projeví zkrácením délky života, což by se mělo počítat jako úmrtí na očkování.

Takže v USA, kde bylo plně naočkováno ~200 milionů lidí, nebude počet úmrtí činit asi 10 000, jak uvádí VAERS, nebo více než 150 000 úmrtí podle VAERS, ale může se blížit desítkám milionů, až se účinky očkování projeví! Výše uvedená tři zjištění (Burkhart, Hoffe, Cole a předpokládám, že i mnoho dalších, kteří se zatím nepřihlásili) ukazují, že účinky po očkování nejsou vzácné (jak uvádějí média – vláda), ale ve skutečnosti jsou časté. Mohou být ve skutečnosti univerzální, přičemž závažnost a poškození se u každého příjemce liší.

Otázkou podle mého názoru je, zda je možné tyto nežádoucí účinky na základě očkování zvrátit. Lze plně obnovit vrozený imunitní systém? Lze zvrátit mikrosrážlivost? Lze zvrátit autoimunitu? Viděl jsem široké spektrum názorů na to, zda je to možné, z nichž žádný není příliš přesvědčivý.

Směřujeme k situaci, kdy ~30 % neočkovaných bude zasvěcovat svůj život provozování všeho, co zbylo z ekonomické infrastruktury, a sloužit jako pečovatelé o očkované? Uvědomuji si, že výše uvedené zní extrémně, a možná až bude shromážděno více údajů z nesčetných důvěryhodných zdrojů, výsledky a závěry se mohou změnit, ale právě teď se zdá, že výše uvedené údaje jsou synchronizovány s prokázanými základními mechanismy poškození. Navíc se zdá, že zdvojnásobujeme očkování, přičemž čtvrtá posilovací dávka byla navržena pro Izrael a Velká Británie navrhuje čtvrtletní posilovací dávky.

Reakce Dr. Ryana Colea

Výsledky Bhakdiho/Burkhardtovy patologie ukazují, že 93 % lidí, kteří zemřeli po očkování, bylo usmrceno vakcínou • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Překlad zprávy dr. Colea: „Souhlasím s hodnocením a závěry. Je nesmírně důležité, aby vakcíny nezpůsobovaly produkci sekrečního IgA v člověku. V poslední době tohle zdůrazňuji v mnoha přednáškách. To je důvod, proč očkovaní přenáší vysokou virovou nálož. T-buněčné infiltráty jsou destruktivní pro tkáň. Studie, kterou bych rád viděl, je spike (protein) uložený v orgánech v místě infiltrátů. Tuto studii by šlo provést za pomocí speciálního barvení tkání. Potřebujeme vidět více a více sérií případů jako jsou tyto.

Pozadí dvou vědců, kteří se na studii podíleli

Dr. Bhakdi se celý život věnuje lékařské mikrobiologii a infekčním chorobám, vyučuje je a zkoumá. Od roku 1990 až do svého odchodu do důchodu v roce 2012 vedl Ústav lékařské mikrobiologie a hygieny na Univerzitě Johannese Gutenberga v německé Mohuči. Publikoval více než 300 vědeckých článků z oblasti imunologie, bakteriologie, virologie a parazitologie a v letech 1990-2012 působil jako šéfredaktor časopisu Medical Microbiology and Immunology, jednoho z prvních vědeckých časopisů tohoto oboru, který v roce 1887 založil Robert Koch.

Dr. Arne Burkhardt je patolog, který vyučoval na univerzitách v Hamburku, Bernu a Tübingenu. Byl pozván na hostující profesorské/studijní pobyty do Japonska (Nihon University), Spojených států (Brookhaven National Institute), Koreje, Švédska, Malajsie a Turecka. Osmnáct let vedl Ústav patologie v Reutlingenu. Následně pracoval jako samostatně praktikující patolog s konzultačními smlouvami s laboratořemi v USA. Burkhardt publikoval více než 150 odborných článků v německých a mezinárodních vědeckých časopisech a také příspěvky do příruček v němčině, angličtině a japonštině. Po mnoho let prováděl audity a certifikace ústavů patologie v Německu.

~ Konec doplňujícího článku ~

Přepis výše uvedeného videa:

Dr. Sucharit Bhakdi: Nejprve bych rád řekl, že se nesmíme hádat kvůli detailům. Fakta jsou na stole a fakta byla před týdnem prezentovaná Arne Burkhardtem. A fakta jsou průkazná. Všechny genové vakcíny, bez ohledu na výrobce, produkují v očkovaných ten stejný výsledek. Burkhardt se v posledních čtyřech dnech díval na 15, a to číslo se zvýšilo na 17 jedinců, kteří zemřeli po očkování. Bez jakékoliv souvislosti s očkováním, kterou by úřady uznaly. Takže tito lidé zemřeli buď doma, v práci, v autě, během sportování, atd. Tohle je velmi důležité. Pitvy byly provedeny, protože pozůstalí na nich trvali. A nic nebylo zjištěno. Orgány se zdály být normální, každopádně…

Když Arne Burkhardt, profesor patologie, jeden z nejzkušenějších profesorů v Německu, který je nyní mimochodem v důchodu jako já, tyto orgány v posledních šesti měsících zkoumal, strávil den co den díváním se na tyto orgány. Objevil něco, co bylo tak naprosto průkazné a naprosto… víte, teď už není žádný pochyb o tom, co se děje, a o odpověď je, že u 90 % případů objevil v orgánech těchto lidí jasné důkazy autoimunitního sebeútočení zabijáckých lymfocytů na tkáně.

Hlavní napadené orgány byly srdce… plíce a poté ostatní tkáně jako játra, atd. Zpráva o tom byla nyní zveřejněna na webu Lékařů pro covid etiku. Šíří se virálně po celém světě, protože tato data jsou tak průkazná, že nemusíte hledat jiná data, abyste věděli, že tyto vakcíny zabíjí mladé a staré. Zabíjí mladé a staré. A zabíjí naše děti. Nevím tedy, o čem mluvíme. Podívejte se na tyto snímky. Podívejte se na tyto kulky, které se střílí do lidí, kteří se nechávají očkovat. Na děti, které…

Víte, natočili jsme video… a řekli jsme: Dobrá, děti. Postavte se ke zdi. Tohle je vodní pistole, kterou na vás střelíme. Nebude to bolet. Voda se vám může dostat do očí, mohou vás začít pálit. Oči vás mohou pálit, ale nic se vám nestane a budete chráněni a ochráníte svoje rodiče a prarodiče… všechny tyto nesmysly! Děti tedy stojí při zdi a oni střílí… tito zatracení lidé střílí a zabíjí naše děti. Nedokážu se na to dívat! Máme čtyřletého syna a opustíme tuto zatracenou zemi, protože nedovolíme, aby se nechal zastřelit.

Nyní… už se ví, že tyto vakcíny spouští autoimunitní útočné reakce vedoucí k sebezničení. Arne Burkhardt zjistil, že u 90 % zemřelých ve věku 28… ve věku 28 až 90 let, ženy a muži, jedna ku jedné, o kterých se nikdy ani nepomyslelo, že by je tyto vakcíny zabily… Arne u všech z nich objevil stejná patologická zjištění. A tohle prokazuje, že vakcína je zabila.

Nyní… pokud vakcína zabila 90 % těchto lidí, tím, že vyvolala sebezničení srdce pomocí autoimunitní reakce… což bylo… a nemůžeme to prokázat… ale jediný společený jmenovatel bylo očkování touto zatracenou genovou vakcínou, která způsobila produkci tohoto zatraceného spike proteinu v tkáních. Neexistuje jiný důvod, proč zemřeli. Není jiný důvod. Nyní poslouchejte velmi pozorně.

Čtyři z 15 lidí byli očkovaní pouze jednou a zemřeli. To, co Arne Burkhardt objevil, a říkám vám… Arne Burkhardt je jeden z nejzkušenějších patologů v Evropě. A to, co říká, tak je. Má snímky, které jsou nyní zdokumentované a nikdy je nelze zničit. Každý na světě si je může prohlédnout. Když říká, že zabijácké lymfocyty napadly srdce a plíce, a někdy i ostatní orgány těchto lidí, nadnáší to otázku – proč k sakru zabijácké lymfocyty napadají orgány? Jediná odpověď je, že tyto orgány produkují cíle, které tyto zabijácké lymfocyty vyhledávají.

A tím cílem je virový protein. Protože takto imunologie funguje od počátku času, a funguje stále stejně. Vy, politici, a vy, úřady, se podívejte na tyto snímky, na tyto zemřelé lidi. Tito lidé, kteří kvůli vám zemřeli! Nemůžu to vystát! Jak o tom nadále můžeme mluvit?

Máme důkaz, který může vidět celý svět. Povím vám další věc. Je naprosto jasné, že většina lidí, kteří se nechávají očkovat, ať jednou nebo dvakrát, po dvou dávkách je to samozřejmě horší… po třech dávkách je to stále horší a horší. Protože váš imunitní systém se stává agresivnější. Nyní… první věc je ta, že skrze první dávku vaše krevní cévy začínají prosakovat, protože jejich povlak se poškrábe a poškodí, jak už říkáme jeden rok.

Poté dojde k tomu, že mRNA prosákne do vašich orgánů a srdečních svalů, do jater a plic, kde se začnou produkovat tyto zatracené (spike) proteiny. A pak vaše zabijácké lymfocyty, které mají všichni… všichni mají tyto zabijácké lymfocyty… ty lymfocyty napadnou ty proteiny a zničí se. Zničí vaše srdce, vaše plíce, vaše játra, atd. Proč to nezastavíte?! Proč nepřinutíte své politiky a úřady, aby to zastavili?

Proč?! Proč o tom nemluvíme? Poslední věc a pak končím. Poslouchejte velmi pozorně. Tohle říkáme už celé měsíce. Poukazujeme na to, že tyto zatracené vakcíny se samozřejmě dostávají do lymfatických žláz, samozřejmě, že buňky těch lymfatických žláz začnou produkovat ty zatracené spike proteiny, a samozřejmě ty buňky, které produkují spiky, budou zabity zabijáckými lymfocyty, které my všichni máme. Co se stane? Vaše lymfocyty a buňky, které jsou zodpovědné za imunitní kontrolu vašeho těla, začnou umírat. Umírají… Umírají v těch ubohých dětech, které jsou očkovány. Umírají v těch ubohých lidech, dospělých lidech ve věku 20 až 90 let.

Co se stane, jak tyto hlídající lymfocyty ve vašich lymfatických žlázách zemřou? Jsou zodpovědné za kontrolu: Zaprvé – virů, které jsou ve vašem těle, jako virus Epsteina–Barrové. Infekční mononukleóza. Pokud to nedokážete kontrolovat, exploduje to… Pokud nedokážete kontrolovat například virus herpes, exploduje a vy dostanete pásový opar. Bože, copak je to tak těžké na pochopení? Je to tak obtížné? Povím vám něco jiného. Existuje mnohem více zatraceně nebezpečných infekčních patogenů, které proudí v tělech miliard lidí na celém světě. První je tuberkulóza. Víte, že já mám také v těle bakterii tuberkulózy, ale moje lymfocyty v lymfatických žlázách ji udržují pod kontrolou. Pokud ty lymfocyty zabiji, protože jejich bratři a sestry je zabijí, protože začnou produkovat tento zatracený (spike) protein, moje ochrana proti tuberkulóze se rozloží. Existuje další nemoc s názvem toxoplazmóza, která se vyskytuje po celém světě, ale zejména ve Středomoří… a pokud u vás propukne toxoplazmóza, Bůh vám pomáhej. Ale Bůh vám pomáhej, pokud u vás propukne tuberkulóza. Tuberkulóza kdysi byla hlavním zabijákem lidstva.

Takže… my, Lékaři pro covid etiku, jsme před několika měsíci sepsali článek, který si můžete vyhledat: „Vakcíny a pásový opar: Co nám říkají?” V tom článku jsme psali, že se bojíme, že nečinné infekce virů a bakterií jako tuberkulóza explodují. Nyní… kdy explodují? To nikdo neví. Tuberkulóza potřebuje čas, aby explodovala. Tyto bakterie jsou velmi pomalé. Před dvěma dny mi přišel email od kolegy tady v Německu. Psal: Je to zvláštní. Viděli jsme ženu s příznaky v jejím břichu, které jsme nedokázali vysvětlit. Nikdy jsme neviděli nic podobného. A nevíme, co měla. Měla horečku, byla v bolestech, a trpěla. Ale asi po dvou týdnech jsme provedli důkladnou diagnostiku a zjistili jsme, že v celém jejím břichu se reaktivovala tuberkulóza, a nyní bojuje o svůj život. Protože tuberkulózu je velmi obtížné léčit. Zejména pokud je mnohočetně rezistentní, což jich mnoho je. Nyní… předvídám… a tohle jsme předpověděli, že kvůli tomuto zatracenému očkování dojde k nárůstu tuberkulóz po celém světě.

Zejména v těch zemích, kde bakterie tuberkulózy nečinně ležela v tělech lidí. A to je Indie, Afrika, celá Asie. Bohužel ne mezi politiky v Evropě, kteří jsou očkovaní, protože pak by poznali, jaké to je zemřít na tuberkulózu. Nyní… víte, jsem z toho hodně rozhořčen. Protože moji lidé, Thajci, jsou cílem. A lidé v Indii… také pocházím z Indie… jsou cílem. Říkám vám, neptejte se, jestli je to krátkodobé, střednědobé nebo dlouhodobé. Tuberkulóza vás zabije z dlouhodobého hlediska. Stejně tak je to s nádory. Všichni musíte vědět, že dochází k explozi rakovin a nádorů mezi očkovanými, což nikdo nechápe, ale jde o stejný princip. Lymfocyty ve vašem těle jsou zodpovědné za udržení nádorových buněk pod kontrolou. Nádorové buňky ve vašem těle vznikají každý den, každou hodinu. Pokud je nebudete kontrolovat, vy budete cílem.

Takže… přestaňte mluvit o úmrtích. Začněte hledat tyto účinky. Začněte hledat viry, herpes, virus Epsteina–Barrové cytomegalovirus, který zabíjí děti v ženské děloze. Tuberkulózu, toxoplazmózu, rakovinu. A přísáhám vám, že najdete věci, které vás zděsí. A to, pokud nezastavíte tohle očkovací šílenství. To jsem dnes chtěl říct.

Související videa a články:

1. Jak neutralizovat potenciální poškození z mRNA vakcín

2. Konference patologů: Negativní vliv covid očkování na lidskou tkáň (část 1/2)

3. Konference patologů a lékařů: Analýza covid injekcí a jejich obsahu (část 2/2)

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. vakciny Vás odpojí od Zdroje – Vašeho Boha, protože Vy nejste jenom tělo…a pak nastávají nezvratné reakce v organizmu…s Bohem komunikujeme prostřednictvím žláz s vnitřním vylučováním: epifýza, hypofýza, štítná žlázam, thymus-detská žláza pod hrudní kostí, pankreas, vaječníky a prostata…jediným řešením by možná bylo – okrem ne – vakcinace, duchovní práce na sobě, přijmout tezi, že jste energetická bytost na 3 ůrovních existence a chcete obnovit/sprovoznit opět jednu z těchto ůrovní – tu tělesnou

  2. Komu více důvěřovat? Panu doktorovi ve videu, nebo tupcům jako jsou Fiala, Babiš, Vojtěch, a Prymula a tak dále? To je otázka. Pravdou je, že tělo je velice složité, a i malinkatá změna v něm může zabíjet.

  3. Vláda, MZČR, světová jelita a různé „odborné“ komise rádoby zdravotnických poradců na nás chrlí dezinformace o tom, jak lidé hromadně umírají na covid, jak je důležité dodržovat opatření typu roušky, rozestupy, lockdown a nechat se „naočkovat“ těmi jedy.
    Naproti tomu internet je plný sdělení jiných našich i zahraničních odborníků poukazujících na nízkou smrtnost covidu, nesmyslnost proticovidových opatření vlád a hlavně na nebezpečnost vedlejších účinků očkovacích vakcín.

    A Kubkové tady byli vždy, krysy chtějí svých třicet stříbrných…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů