Candace Owens: Důkazy, že manželka francouzského prezidenta Macrona je… muž?

Ve zkratce...

Candace Owensová komentuje nová zjištění dvou francouzských novinářů, kteří po tříletém vyšetřování přišli s důkazy, že manželka francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, je ve skutečnosti muž, a že žila prvních 30 let jako muž jménem Jean-Michel. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 11. března 2024

Celý článek od novinářů o jejich vyšetřování se všemi důkazy najdete ZDE (pouze v angličtině)

Přepis videa:

Tohle je šílené. Mluvím něčem, co je naprosto šílené. Přestaňte se vším. Dávejte pozor. Pokud řídíte, zastavte. Dělám si legraci, nemusíte zastavovat, ale jen se připravte na to, co se právě teď děje ve Francii. Trochu pozadí. Emmanuel Macron je prezidentem Francie. Je ženatý s Brigitte Macronovou. Jejich milostný příběh byl vždycky extrémně divný a děsivý. Je jí údajně 70 let. A jemu je pouhých 46 let. Je mezi nimi 24letý věkový rozdíl. A přinejmenším, jen při pohledu na jejich milostný příběh, se díváte na to, co by mohlo být, protože v průběhu let měnili věk, příběhem pedofilie.

Řeknu vám, jaký je jejich oficiální příběh. Ten zní, že když bylo Emmanuelovi pouhých 15 let, byl studentem dramatického oboru na škole. A jeho učitelkou byla Brigitte, a přestože byl velmi mladý, nějak se do sebe dokázali zamilovat, což by Brigitte činilo příliš starou na to, aby se zamilovala do patnáctiletého, šestnáctiletého nebo čtrnáctiletého podle toho, který článek čtete. Zřejmě byla z jeho hloubky tak dojatá, a ze způsobu, jakým psal, že se do sebe zamilovali natolik, že nynější první dáma opustila svého tehdejšího manžela, přestože měli tři děti. To je oficiální příběh.

To nikoho nezajímá. „Nezáleží na tom, stalo se to tak dávno, teď je z ní první dáma, měli bychom ji oslavovat.” Teď se děje zásadní aktualizace toho příběhu. Povím vám, jak jsem se k tomuto příběhu dostala. Právě vyšel článek v deníku The Daily Mail. Tady je titulek. „Důkaz, že první dáma Francie se nenarodila jako muž.”

Říkala jsem si: Cože? Samozřejmě jsem si to přečetla, protože co je to za bizarní věc, že vůbec potřebujete předložit důkaz, že se Brigitte Macronová nenarodila jako muž. A v rámci článku vložili dvě fotografie a já vám je hned ukážu. Tohle je první fotka, tohle je údajně Brigitte Macronová, když byla malá holčička a seděla své matce na klíně.

Candace Owens: Důkazy, že manželka francouzského prezidenta Macrona je... muž? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ale když jsem tuhle fotku viděla, první, čeho jsem si všimla, bylo, že osoba úplně vlevo, ten chlapec, skutečně vypadá jako Brigitte Macronová.

Provedu vás svým myšlenkovým pochodem. Možná vypadá stejně jako její bratr. Ale nevidím tam žádnou podobu s malou holčičkou. Tady je druhá fotografie údajně mladé Brigitte Macronové. Ale tato fotka vypadá příliš nově, aby to byla fotografie 70. leté osoby, když byla dítě. To jsou mé myšlenkové pochody. Když jsem si pak přečetla článek, nebylo tam vůbec žádné vyvrácení. Jen označovali lidi, kteří tvrdili opak, za krajní pravici.

Ty typické nálepky – krajní pravice, konspirační teoretici, rasisti, sexisti, je to homofobní, je to antisemitismus. Prostě to, co jsme teď všichni schopni okamžitě prohlédnout, tyhle názvy už nic neznamenají. A to vás jen nutí se údajnou teorií hlouběji zabývat. A já to udělala a svatá prostoto. Takže ta v uvozovkách konspirační teorie je vlastně tříleté důkladné vyšetřování, které vedli novináři, kteří spolupracovali s genealogy. Bylo publikováno v šesti číslech francouzského časopisu. Vydali šest čísel, kde odhalují, co zjistili po tříletém vyšetřování, a tady je to, co říkají.

Budu říkat údajně, ale tohle je to, co zveřejnili. Podle jejich teorie se první dáma Brigitte Macronová skutečně narodila jako Jean-Michel. Takže Brigitte je ve skutečnosti John Michael, který žil 30 let jako muž, zplodil pět dětí… a pak se ve 30 letech přeměnil a stal se Brigitte. Ukážu vám tuhle fotku před a po. Jako součást vyšetřování použili čínský software.

Candace Owens: Důkazy, že manželka francouzského prezidenta Macrona je... muž? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Je to taková podoba. Automaticky vám tam naběhne, že tito dva jedinci vypadají stejně. Takže vlevo je John Michael, vpravo je fotografie první dámy.

Teď vám řeknu, proč to má nohy a proč vás budu vybízet, abyste si přečetli velmi dlouhý dokument, na který dáme odkaz. První zřejmá věc, první zřejmý důvod, proč velmi věřím tomu, co zveřejnili, je ten, že první dáma prostě není schopna předložit žádné své fotografie za celých prvních 30 let svého života. Lidi, jak snadné je to vyvrátit. Kdybyste řekli: Candace, ty jsi vlastně žila 30 let jako muž… já jsem žila 30 let, ukážu vám každou fotku z každého roku, kdy jsem žila, tady jsem na vysoké škole. Tady jsem, když jsem čekala děti, tady jsem s manželem na svatbě, bylo by tolik fotek, které by Brigitte měla mít k dispozici, pokud je to lež, ale oni žádnou nepředloží.

Prostě nadávají všem do zpátečníků a transfobů. Prostě předložte fotky. Jediné fotky, které předložili a které kolují v médiích, jsou fotky, které jsem vám právě ukázala. A jak jsem řekla, na té první fotce vypadá spíš jako John Michael, o kterém tvrdí, že je to vlastně její bratr, kterého jen tak nepředstaví veřejnosti. Pokud je to ve skutečnosti váš bratr, prosím, jen se s ním projděte. Abychom to mohli zachytit a říct: Aha, jen vypadá jako její bratr. Tady je John Michael. Ne, John Michael zmizel. Genealogové nemohou najít jedinou stopu po Johnu Michaelovi od doby, kdy Brigitte ve třiceti letech vstoupila do veřejného prostoru. John Michael tedy podle genealogů existoval 30 let.

A pak John Michael přestane existovat a Brigitte existuje, ale prvních 30 let neexistuje. Ta druhá fotka, která vypadala na údajného sedmdesátníka příliš čerstvě. No, ano, podařilo se jim vyvrátit, že to je ve skutečnosti fotka její dcery Tiphaine. Tady to vidíte. Samozřejmě, že je to její dcera.

Candace Owens: Důkazy, že manželka francouzského prezidenta Macrona je... muž? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Naprostá podoba její dcery. Tak proč byste kolorovali fotku a udělali ji černobílou a snažili se ji vydávat za sebe, když je to vaše dcera? Někdo řekne, no, nepocházelo to přímo od první dámy.

Je naprosto zřejmé, že se pokoušejí vyvrátit narativ narativ tím, že předkládají tyto dvě fotografie, které jsou snadno vyvratitelné. Tady je druhý pádný důvod. Než aby předložila to, co by mělo být dostatečným důkazem vaší existence po dobu prvních 30 let vašeho života, rozhodla se žalovat… První dáma skutečně žalovala dva z novinářů, kteří se podíleli na tvorbě příběhu.

Tady je titulek z Telegraphu: Brigitte Macronová žaluje ženy, které tvrdily, že je transgenderová. Za pozornost stojí, kvůli čemu přesně Brigitte žaluje. Žaluje je za porušení soukromí a základních osobních práv plus za nezákonné použití jejího image. Co to ale znamená? To nic neznamená. Proč neřeknte: Vy jste lhali a já to můžu dokázat a zničím vám celý život… stačilo by ukázat fotky z prvních třiceti let života, ale ne, tohle je jen taktika, jak se tvářit, jako by ti novináři nepředložili konkrétní důkaz, který by jejich tvrzení doložil. Mimochodem, ti dva žalovaní novináři se jmenují Amandine Roy a Natasha Rayová a nakonec byli potrestáni symbolickými pokutami za, tuším, narušení soukromí první dámy.

Bude to ale ještě šílenější, protože novinářům, kteří na případu pracovali, bylo také vyhrožováno. Poslali na ně policii, aby jim vyhrožovala, když prováděli výzkum. Natasha Rayová, žena, která byla potrestána symbolickou pokutou, když prováděla výzkum, někoho oslovila, aby jí položila pár otázek o výchově první dámy, o prvních třech letech života první dámy. A když tyto nesrovnalosti v příběhu zkoumala, stalo se to, že 13. července 2021 vtrhla do jejího domu policie. Poté ji vzali do vazby, aniž by byla předvolána pod záminkou podané stížnosti od jednoho člověka, kterého oslovila. Po pěti hodinách náročného výslechu s poučením ji pak propustili. Snažili se ji ponížit. Pokusili se jí vyhrožovat.

A to samozřejmě jen ještě více přimělo veřejnost, aby se o příběh zajímala. Požádali ji také, aby předložila seznam novinářů, s nimiž byla v kontaktu, a policie jí také zabavila telefon. To není normální. Nic z toho by se nemělo dít v příběhu, který by bylo opět tak snadné vyvrátit. Podobně zatkli muže jménem Eric Verhi, další novinář pracující na příběhu, podobně neměl žádné obvinění. Chtěli ho jen vyslechnout. Já nevím, řekněte mi, co si myslíte.

Když tvrdíte, že někdo byl prvních 30 let svého života mužem, proč se takhle namáhat, když můžete prostě ukázat fotky? Ale samozřejmě, abyste mohli říct tak velkou lež, museli byste mít velmi dobrou paměť. To říkala soudkyně Judy, ráda jsem se na ten pořad dívala v mládí. A ona říkávala: Když nelžete, nemusíte mít dobrou paměť. Ale když lžete, musíte mít velmi dobrou paměť. A co se děje po celá ta léta, co je první dámou… takže od roku 2017… pokaždé, když první dáma vypráví příběh o sobě z dětství, nikdy to moc nesedí. Například vzpomínala, jak žila sama ve Spojených státech během přistání Neila Armstronga na Měsíci v roce 1969. Jediný problém je, že by jí bylo pouhých 16 let. Cože?

V 16 letech žít o samotě ve Spojených státech? Ale pokud je teorie pravdivá, že je ve skutečnosti Jean-Michelle, který je o osm let starší, což by znamenalo, že první dámě je dnes 78 let, ten příběh by dával smysl, protože samozřejmě můžete žít sami v USA, když je vám 24 let. Existuje více příkladů toho, že první dáma je prostě příliš mladá, pokud jde o příběhy z minulosti, které neustále vypráví. Pak je tu podivný případ údajného bývalého manžela Brigitte. Jen pro připomenutí, příběh zní, že byla vdaná.

A ve svých 40 letech se zamilovala natolik, že opustila svého manžela, protože prostě milovala toho šestnáctiletého nebo patnáctiletého nebo čtrnáctiletého studenta natolik, že opustila svého manžela a své tři děti, aby mohla být s ním. Takže by mělo být snadné najít jejího bývalého manžela, se kterým měla tři děti. Ale ukázalo se, že toho muže nemohou najít. V době, kdy byl Emmanuel Macron zvolen prezidentem, novináři po celém světě samozřejmě pátrali po jeho minulosti a její minulosti a toho muže prostě nemohli najít.

Údajně se jmenuje Andre Louis Oxyair a mezinárodně ho prostě nemohli najít. Údajně je to bankéř nebo byl bankéř, protože teď se říká, že zemřel, prostě náhle zemřel. Ale údajně byl bankéř. Takže je to velmi podivné, že by novináři nenašli žádnou stopu. Během prezidentských voleb v roce 2017 se s ním snažili udělat rozhovor a všechny jejich pokusy byly marné. V článku, který vyšel ve francouzském časopise, nadepsali článek, jako by nikdy neexistoval. V roce, kdy se stal prezidentem, si prostě řekli, že tenhle druhý člověk jako by neexistoval.

Zdá se také, že pokaždé, když se tisk snaží napomoci narativu, že existoval, náhodou ukazují fotografie jiných mužů. Například France 3TV v roce 2018 vyprodukovala film s názvem „Brigitte Macronová a Roman Francais” a velmi rychle ukázali tuhle fotku, na které je Brigitte a její první manžel Andre Louis Oxyair, ale při kontrole se ukázalo, že to vlastně není on.

Candace Owens: Důkazy, že manželka francouzského prezidenta Macrona je... muž? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ve skutečnosti je to stará fotka z fakulty, protože se potvrdilo, že Brigitte byla učitelka, tak se zamilovala do mladého studenta Emmanuela. A tady je celá fotka z fakulty… jejda.

Candace Owens: Důkazy, že manželka francouzského prezidenta Macrona je... muž? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Zase jsme se spletli. Když vám řeknu, že pro toto tvrzení existuje tolik důkazů… Nejsem člověk, který by jen tak vypouštěl do světa takovéto příběhy.

Nejsem člověk, který říká, pojďte se mnou a budeme zkoumat QAnon nebo Pizza Gate. Říkám vám, že to má nohy a vy víte, že to má nohy, protože tisk dělá to, co obvykle, snaží se to odmítnout jako krajně pravicovou konspirační teorii, kterou prosazují lidé, kteří jsou zpátečníci a rasisté a homofobové a transfobové. Ne, to už dělat nebudete. Je velmi jednoduché to vyvrátit. Mělo by být tolik důkazů. Kdybych to byla já a někdo lhal o prvních třiceti letech mého života, udělala bych tiskovou konferenci, měla bych tam svého bratra, řekla bych, tady je můj bratr, John Michael.

Ano, jsme si podobní, ale vy jste šílenci. A pak bych tam měla kamarády z vysoké školy. Řadu fotek z dospívání. Celou svoji rodinu. A pak bych řekla, že je škodlivé vytvářet konspirační teorie. Když už jsme to vyvrátili, pojďme si promluvit o škodlivosti konspiračních teorií. Ale oni nic takového nedělají. Proč je tento příběh důležitý? Proč vás žádám, abyste se o něj podělili? Jak jsem řekla, měli jsme o tom vědět.

Děje se to už od roku 2017. Ale taky proto, že oni říkají, že důvod, proč o tom tisk píše… že státní média o tom píší, je ten, že to, co se tady skutečně děje, je, že dvě osoby byly vybrány do čela národa, byly vybrány na principu vydírání, to je to, co říkají… že vybrali tyhle dvě osoby, protože je mohou ovládat, protože vytvořili manželku. Protože znají zdejší historii. A můžou v podstatě říct: Tohle budete dělat, Emmanueli Macrone a Brigitte. Prosadíte tyto politiky. A nemůžete udělat nic, abyste zastavili to, čeho chceme dosáhnout, protože my vás ovládáme… my jsme vás stvořili.

Po celé zemi ve Francii… dokonce tam mají protesty. Nosí paruky, které se podobají paruce, kterou nosí Brigitte a požadují pravdu o této situaci. A jestli se to prokáže, že je to fakt, a opět, dám vám odkaz, měli byste si to přečíst. Má to asi šestnáct kapitol, trvalo mi dva dny, než jsem to celé přečetla, a čelist jsem měla na podlaze. Ale jestli se to prokáže jako pravda, tak to, co tady odhalujeme, je přesně to, co odhalujeme v Americe, že vydírání je to, co vládne světu. A to je vše, co k tomu chci říct.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů