Co NIKDO neříká o lockdownech

Ve zkratce...

Pokud zastáváte lockdowny, nesete spoluvinu v rozdělování rodin, máte svoji vinu na obrovském utrpení milionů lidí po celém světě. Nesete spoluvinu na uvalení těch nejchudších a nejzranitelnějších lidí v naší společnosti do ještě větší chudoby. Nesete spoluvinu na vraždě.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Corbett: Tady James Corbett z CorbettReport.com. Středoškolská studentka z Albuquerque v Novém Mexiku v roce 2006 vyhrála třetí místo ve vědecké soutěži za svůj projekt o „omezení šíření” infekčního patogenu během pandemického nouzového stavu. Tvrdila, že za použití počítačové simulace, kterou vyvinula s otcem, že ke zpomalení šíření nemoci by vlády měly zavřít školy, držet děti doma, a nařídit dodržování rozestupů. Je neuvěřitelné, že ten projekt, co vyhrál třetí místo ve středoškolské vědecké soutěži, lze přímo spojit s pandemickými nařízeními, které dnes zavádí vlády po celém světě.

Ten otec, se kterým vyvinula svoji počítačovou simulaci, nebyl žádný obyčejný, milující táta, ale nejvyšší výzkumník v Sandia National Laboratories, který tehdy pracoval na plánech pro reakci na pandemie pro americké ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Jeho návrh k uzavření škol, a pokud bude třeba i uzavření zaměstnání v případě pandemické pohotovosti, byl vyvinut alespoň částečně v reakci na středoškolský projekt jeho dcery.

Ti, co zastávají lockdowny, viděli, jaké škody a úmrtí ta nařízení tento rok způsobila. Momentálně to prožíváme. Nejen, že jsou lidé v důsledku lockdownů ochuzováni o své živobytí, a jsou nuceni žít v chudobě, ale nyní je nepopiratelnou pravdou, že pokud zastáváte lockdowny, zastáváte to, že určitá část populace bude odsouzena k smrti. Tohle už není diskutabilní. Dokonce Světová zdravotnická organizace, i když příliš pozdě, to už otevřeně přiznává.

Prof. David Nabarro (WHO): Chci znovu říct… my ve Světové zdravotnické organizaci nezastáváme lockdown jako hlavní prostředek k ovládnutí tohoto viru. Příští rok se může zdvojnásobit míra chudoby na světě. Podvyživenost dětí se přinejmenším zdvojnásobí, protože děti nedostávají jídla ve školách a jejich rodiče, z chudých rodin, si je nemohou dovolit. Tohle je ve skutečnosti otřesná globální katastrofa. Vyzýváme všechny světové vůdce: přestaňte používat lockdown jako svoji hlavní metodu řízení. Vytvořte k tomu lepší systémy. Spolupracujte a navzájem se od sebe učte. Ale pamatujte, že lockdowny mají jeden důsledek, který nikdy nesmíte znevažovat. A tím je: dělání chudých lidí mnohem chudšími.

Corbett: Tohle je chvíle, ve které lidé budou určitě očekávat, že přijdu s daty k podpoření nekontroverzního pozorování, že lockdowny zabíjí. I když ta data nijak neproniknou do vědomí těch, kteří se považují za morálně vyspělejší za hájení uzavření miliard lidí po celém světě jako vězňů v jejich vlastních domech. Já ale setrvám.

Například poukážu na dopis podepsaný stovkami lékařů, kteří sami nazývají lockdowny „incident hromadných obětí” a vyzývají politiky, aby lockdowny ukončily. Navedu vás na výzkum, který ukazuje, že tisíce lidí zemřou v důsledku odložení operací rakovin kvůli zdravotním lockdownům.

Poukážu na výzkum WBT, co ukazuje, že se očekává, že 75 tisíc Američanů zemře ze zoufalství včetně zneužívání alkoholu a drog, a sebevražd… a to pouze tento rok v důsledku lockdownů.

Poukážu na výzkum z Lancetu, co ukazuje, že 265 milionů lidí se očekává, že spadnou do vážné potravinové nejistoty v důsledku těchto lockdownů.

Dokonce poukážu na výzkum ukazující, že 125 tisíc dětí se očekává, že zemřou na podvýživu v důsledku těchto lockdownů.

Ale jak říkám, tato úmrtí jsou bezvýznamná pro ty, kteří už usoudili, že oni mají pravdu a jsou mravní za obhajování uzavírání velké části lidské populace v jejich domovech, kde umírají hladem, a to ve jménu „zpomalení šíření” nemoci, o které i epidemiologové, kteří se tento rok ve všem mýlili, nám říkají, že zabije méně než 1 % nakažených. Ano, zpomalení šíření… ne zastavení šíření. Tohle nikdo nebylo o zastavení pandemie. To neříkali ani ti, co hájí lockdowny.

Na to se ale nějak zapomnělo a 15 dní ke „zploštění křivky” dalo volnou ruku státu k implementaci celé řady drakonických nařízení na své populaci. Celé řady nařízení ze seznamu aspirujícího diktátora. Nejen uzavření lidí uvnitř jejich domu, ale neustálé sledování populace skrze trasování kontaktů přes aplikace, které se po celém světě stále více zavádí, a nevyhnutelné návrhy pro nařízení experimentální vakcíny, kterou agenti státu budou násilím píchat lidem proti jejich vůli.

Tohle není přijatelné. Tohle nesmíme dovolit. Pokud se vzdáme svého nejzákladnějšího práva… práva vykročit ze svého vlastního domu, tak se vzdáváme své vlastní lidskosti. Důležitá věc, která nás dělá lidmi, se nám odebírá ve jménu „zastavení šíření covidu-19”. Jsou ale i dobré zprávy pro ty, kteří si ještě drží zdravý rozum v době ztráty rozumu. Nepotřebujeme složitý plán k rozvrácení této agendy. Nepotřebujeme speciální pověření nebo žádat vládu o povolení. Nemusíme se přidávat do nějaké politické strany nebo protestního hnutí. Stačí nám neuposlechnout tato nezákonná nařízení.

Reportáž: Vytrvalí odpůrci lockdown říkají, že nezapomenou na 112 dní opatření, když se vydali před budovu parlamentu. Mají transparenty s nápisy „Nevěřte vládě” a volali na policii, aby se k nim přidala.

Majitel podniku: Přišel jsem o kamaráda, který se zabil. Viděl jsem klienty, kteří zemřeli kvůli ztrátě svého živobytí.

Zdravotní inspektor: To mě mrzí.

Majitel podniku: Já vím a jen žádám, abyste měli trochu soucitu.

Ashley Driemeyer:Můžete nás všechny zatknout? Protože jak se tady společně shromáždíme, půjdeme proti svému guvernérovi.

Majitelé podniků: Vypadněte! Vypadněte! Vypadněte!

Corbett: Pokud se vám podařilo si udržet zdravý rozum během této doby rozšířeného šílenství, gratuluji vám a ujišťuji vás, že nejste sami. Mnozí lidé po celém světě se vzpírají nařízením. Protestují proti těmto lockdownům. Staví se na odpor a neposlouchají. Ale samozřejmě korporáty řízený tisk nechce, abyste věděli, že neposlušnost je možnosti, a nebudou o tomto podávat zprávy. Ale neposlušnost je možností. Otevřete svůj podnik. Vyjděte ze svého domu. Nežádejte o povolení. Neuposlechněte.

Ti, kteří stále zastávají lockdowny… doporučuji vám, abyste tak učinili osobně před těmi rodiči, kteří přišli o své děti kvůli sebevraždě v přímém důsledku lockdownů, a řekněte jim, že na smrti jejich dítěte nezáleží, protože její příčina nebyla označena jako covid-19. Nebo tak udělejte před desítkami tisíc ostatních, kteří už přišli o své blízké v přímém důsledku těchto lockdownů.

Nebo dalších stovek tisíc, kteří zemřou, pokud tyto lockdowny budou stále platit. Pokud zastáváte lockdowny, nesete spoluvinu v rozdělování rodin, máte svoji vinu na obrovském utrpení milionů lidí po celém světě. Nesete spoluvinu na uvalení těch nejchudších a nejzranitelnějších lidí v naší společnosti do ještě větší chudoby. Nesete spoluvinu na vraždě. Nacházíme se mezi dvěma tábory. Na jaké straně historie jste? Rozhodněte se nyní a moudře, protože vaše činy během této doby nebudou zapomenuty. Byli jste varováni. Jsem James Corbett z CorbettReport.com

Překlad: David Formánek

Zdroj

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

1 názor na “Co NIKDO neříká o lockdownech”

 1. A to samé plati pro pravoverne rouškaře!
  A vlastně pro všechny ty,kteří podporují a nebo i jen veri,ze existuje virus.Kdo zije v pravdě,nikdy nelituje námahy při jejím hledani.
  Chciříct,že pokud si člověk da trochu prace,pak urcite najde dostatek relevantních informací a seriózních informací.A jestli je schopen je objektivne posoudit, pak nemůže věřit na covid.
  Veri se na panaboha,na nemoci nikoliv.
  Nikdy jsem si nemyslela, že se veda a medicína otevrene da na cestu víry. To,že víru tohoto typu praktikují lidé, to je stará věc. Doktor člověka 3x málem zabije a člověk si k němu jde pro 4. našup!
  Ale ted už v existenci viru a nemoci veri i odborníci. Oni veri!
  Víte, všichni ti bojovnici proti lockdownum a ostatním zhovadilostem jsou vlastně uplne mimo mísu a jejich aktivity nemůžu vůbec brát vážne! Pokud není ustredni premisou jejich protestu fakt,že covid je krytim opravdového nebezpeci EM útoků a tento podvod je vázán na megalez stoleti o virech jako o puvodcich nemoci,pak je to jen plácání do vody,ve snaze o co největší kola na hladině!
  Ps:Vir,virus je z rectiny;znamena JED!
  Je to jedovatý fragment buňky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů