JP Sears – 12 důvodů, proč se neozvat a jít s davem

Ve zkratce...

JP Sears přináší další z parodických videí na téma, proč je lepší se v dnešní době proti tyranii a utlačování neozvat a jít raději s davem.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 29. září 2021

Přepis:

JP Sears: Všimli jste si, jak všude na světě probíhá tyranie? Autoritativní režimy, co vyžadují poslušnost, aby mohly všechny ovládat? Snaží se vytvořit dvě třídy občanů svými pasy a nařízeními, která porušují všechna vaše ústavní práva. A možná jste předstírali, že se nic neděje, protože se bojíte se ozvat. Já jen chci, abyste věděli, že to je super! Bylo by špatné se v době, jako je tato, ozvat. Zde je důvod.

Na začátek… ozvat se znamená, že můžete ztratit přijetí některých lidí.A to by pro vás bylo vážně strašidelné. Proto byste to neměli dělat… kvůli svému strachu. A tudíž neozvat se znamená, že získáte přijetí lidí, kteří schvalují žití ve strachu. Ozvat se vyžaduje odvahu a nikdo neuznává odvážné lidi. Uznávají pouze ty, kteří neustále se vším souhlasí. A pokud dokážete souhlasit se vším, co tyrani říkají, pak víte, že ve světě děláte dobrou práci, protože souhlasíte s tyrany.

Chápu to, nechcete se ozvat, protože se bojíte, že o nějaké věci přijdete, jako práci, přátele, svůj stav věcí… Když se podíváte na tyranské režimy a jak fungují, zjistíte, že tím, že se neozvete, abyste se ochránili před ztrátou těch věcí, ve výsledku přijdete o všechno. Ale komu na tom záleží? Alespoň budete stále poslušní. Když jsou lidé terčem zla a zneužívání, hrdinové ve společnosti to vidí… a nic neudělají. Jste hrdina, co nechce lidem pomáhat, abyste si ochránili své vlastní zájmy. Pokračujte!

Komise okresku Clark ve Vegas hlasovala a schválila rezoluci, která zakazuje svobodu slova. A Bílý dům říká Facebooku, co cenzurovat. Takto vláda objektivně odebírá vaše právo prvního dodatku Ústavy na svobodu slova. A tím, že se proti tomu nyní neozvete, zatímco máte šanci, pomáhá vytvořit lepší svět, kde se proti tomu nebudete moct ozvat. I kdybyste chtěli. To vše je pro vaši ochranu, že?

Samozřejmě byste se nechtěli ozvat proti tak užitečné ochraně. Vládní vojáci v Austrálii střílí na lidi gumové projektily, protože mírumilovně protestují proti nařízením. A nuceně zavírají lidi v jejich domech. Tady vrhli 74letou ženu na zem a stříkají na ni pepřový sprej. Můžeme se prosím všichni shodnout na tom, že tohle je stále pro naši ochranu? Protože pokud se na tom dokážeme shodnout, nebudeme muset cítit nepohodlí z toho, že se postavíme za svá práva.

Autority porušují ústavní práva všech tím, mimo jiné, že uzavírají podniky, uzavírají kostely, a nutí děti si zakrývat obličej. A vy byste měli pokračovat v tom, že se proti tomu neozvete, protože oni to nechtějí.

Jakoby tyrani a pachatelé plánovali zavést systém sociálního kreditu, a zatímco sledujete, jak se to vše zavádí, a nijak se proti tomu neozýváte a nic proti tomu neděláte, získáváte už tak dobré sociální skóre, což vám zaručí, že budete za dobře s tyrany, než abyste byli za dobře s dobrými lidmi. Pokud hollywoodské celebrity, které kdyby šly proti mainstreamovému narativu, tak je z Hollywoodu vykopnou, vám říkají, abyste zmlkli a řídili se mainstreamovým narativem, myslím si, že je dobrý nápad zmlknout a řídit se mainstreamovým narativem. Pokud někdo, kdo svou duši prodal za peníze, vám říká, abyste něco udělali, protože jim bylo zaplaceno, aby vám to řekli, tak si myslím, že je dobrý nápad, tu věc udělat.

Možná jste influencer, který nechce rozrušit své publikum, abyste neriskovali ztrátu svého pohodlného života… vy ze všech lidí byste se neměli ozývat. Protože se hrdě postavit za to, co je správné, má to riziko, že tak ve skutečnosti získáte respekt svého publika. Zakázat lidem účast ve společnosti není problém, proti kterému byste se měli ozývat, protože pak si můžou myslet, že jste „jeden z nich”. Namísto toho, když si představíte dny, kdy černoši měli menší práva, ženy neměly žádná práva, a nacisté diskriminovali Židé tím, že jim neumožňovali být součástí normální společnosti, určitě věřte tomu, že v dnešní době je to dobrý nápad. A je to dobrý nápad, protože je to pro vaši ochranu. Stejně tak, jako běloši byli chráněni před černochy a Němci byli chráněni před Židy. Takže… je to něco podobného.

Jednou nejspíše budou točit filmy o lidech jako vy, kteři nic nedělali, zatímco autoritáři rozdělovali a ničili společnost. Jako v Schindlerově seznamu… natočili film o muži, který pomohl zachránit životy lidí, kteří byli diskriminováni. To ale nejspíše není pro vás. Nechtěli byste se raději podívat na film o lidech, kteří prostě zmlkli a donášeli na své sousedy? Pokud byste se ozvali, mohlo by být fajn, že vám jednou vaše děti a vnoučata poděkují za to, že jste bojovali za jejich svobodu. Ale namísto toho, díky vaší ochotě se nezastat jejich svobody, protože se příliš bojíte, vaše děti a vnoučata možná nikdy nepoznají, co je svoboda… kvůli vám.

Myslím si, že se vším, co se teď děje na světě, správná věc je zmlknout a nechat, aby se to dělo. Pokud stojíte na okraji a nic neděláte, i když se vám věci nezdají správné, jen tam dál stůjte. Protože pokud se něco vážně bude muset udělat, udělá to někdo jiný. Že?

Závěrečný vzkaz od JP Searse: Ahoj kamarádi, rychlý vzkaz z mého srdce k tomu vašemu. Vím, že žijeme ve velmi jedinečné době v historii, kde jsou bezpochyby zlí lidé, co se nám snaží vzít naše práva. Vím, že ozvat se a udělat, co je správné, může být děsivé a nepohodlné. Ale nyní je čas, kdy potřebujeme, aby se lvi (a lvice) probudili. A oni se vskutku probouzí. Lvi se nebojí udělat to, co je správné, a ozvat se, jen protože je to nepohodlné. Lvi jsou ti s odvahou se ozvat a udělat, co je správné, i když je to nepohodlné. V této době, kdy se tyrani snaží lidem vzít svobodu, přichází mi na mysl jedno rčení: „Pravda vás osvobodí”.

Ale aby nás pravda osvobodila, pravda se musí vyslovit a je třeba se podle ní zachovat. Proto potřebujeme, aby lvi říkali pravdu tak, jak ji vidí. Odvážně, vášnivě a mírumilovně. Uvnitř vás je lev a lvice, a je načase, aby se váš lev zatraceně probudil! Čas nadešel, lvi a lvice.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů