Zmrzlina zdarma za covid očkování pro děti bez nutného souhlasu rodičů

Ve zkratce...

V Kanadě začínají mířit očkováním proti covidu na děti a motivují je zmrzlinou zdarma - mohou se přijít nechat očkovat i bez souhlasu rodičů a bez zdravotní karty. Rodiče, probuďte se! Tohle míří i k nám. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Zdravím, posloucháte Hugo Talks. Promluvme si o Kanadě a o tom, jak cílí na děti. Snaží se jim dát injekci. Injekci s experimentální genovou terapií, která není schválená a až do roku 2023 je stále ve třetí fázi testování. Injekce na virus, o kterém sami vědci říkají, že děti na něj mají 99,99% šanci na přežití, pokud jím vůbec onemocní. Je to naprosté šílenství. Podívejte se na tohle… tohle je tweet města Toronto. Vážně vyvíjí velký nátlak… píšou tu: „Mládež nemusí chodit na kliniku s rodičem nebo pečovatelem, jelikož rodičovský souhlas není vyžadován k obdržení vakcíny, za předpokladu, že zdravotník podávající vakcínu usoudí, že mládež je schopná pochopit rozhodnutí se nechat očkovat.”

Tohle jsou ty nesmysly, o kterých jsem vám říkal před pár týdny. Tohle je vtip… V Kanadě je třeba rodičovský souhlas, aby 12leté dítě mohlo jet na školní výlet. Dítě potřebuje svolení rodičů, pokud si chce propíchnout ucho na piercing. Ale ne… pro experimentální koktejl, který nebyl testován pro dlouhodobé účinky, který používá mRNA technologii, která na lidech nikdy předtím nebyla použita, ne, to je v pořádku… na to není třeba souhlas rodičů. Nevím, co říct… nechci být posel špatných zpráv, ale oni jdou po vašich dětech. Kde jsou všichni stejní lidé na světě? Kde se skrývají? Tohle je šílenství… nedává to žádný smysl.

Dává to pouze smysl, pokud tito lidé chtějí dětem způsobit újmu, protože proč by kdokoliv v pozici s výkonnou mocí podniknul takové riziko se všemi těmito dětmi, a nechal je očkovat něčím, co ani není schválené?! A to kvůli viru, který je nijak neohrožuje. Jestli svému dítěti dovolíte si tohle vzít, měli by vás zavřít, a vaše dítě by vám měli vzít. Myslím tím… co si myslíte?

Tohle je něco… myslíte si, že tohle je něco, co se děje každý den? Myslíte si, že světové vlády se každý druhý rok rozhodují… „Co kdybychom nařídili očkování všech dětí na světě experimentální genovou terapií, která je stále testovaná?” Myslíte si, že to je normální? Ne, není to normální. Nikdy předtím se to nestalo. Ani se to nestalo se schváleným lékem, natož experimentálním za použití nové, netestované technologie. Podívejte se na tuto reklamu… zdá se vám normální? Zmrzlina za vakcínu.

Ukazují zmrzliny se šťastnými obličeji… podívejte se, jak jsou šťastné? 12-15leté děti dostanou za očkování zmrzlinu zdarma. Akorát jim tam chybí fotka chytače dětí. Nic zlověstného se tu neděje. No tak… zde je další. Náměstí Nathana Philipse, upřednostňující 12leté děti. Zdravotní karta není pro očkování povinná. A samozřejmě zmrzlina zdarma a také živé vystoupení s DJem. To stejné můžete očekávat kdekoliv, kde se nacházíte, ať je to Spojené království, Irsko, Francie, Nizozemsko, Austrálie… kdekoliv.

Zdá se, že tohle je plán, a je to naprosto šílené. Dobře? Nedává to žádný smysl. Sdílejte tohle video s lidmi, které znáte, kteří mají děti, aby měli představu, co se chystá. Zde je pár záběrů z Kanady z Toronta o tom, o čem mluvím.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Muž: Stovky lidí čeká ve frontě na svoji covid vakcínu. Tohle je dětská událost. Děti jsou pobízeny, aby přišly… rodiny… všichni jsou pobízeni, aby přišli. Ale motivují je zmrzlinami a hračkami. Takto se to prezentovalo. Jak vidíte… je tady spousta rodin a dětí. Jsou tu i nezletilí… dívejte na tyto přede mnou. Nejsou tady s rodiči. Jsou tu děti středoškolského věku a jsou tady z vlastní vůle. Zdá se, že takto nastavili ta pravidla, že děti zde mohou přijít bez souhlasu rodičů. A mohou se registrovat pro injekci.

Žena (protestující): Jsme na náměstí Nathana Philipse. Jsme u dočasné vakcinační kliniky. A policie nám právě řekla, že nemůžeme být přímo na náměstí Nathana Philipse, tak jsme na chodníku. Snažíme se mluvit s policií.

Muž (protestující – mluví k policii): Podívejte, víme, že z toho, že tady my a vy stojíte, nic nevzejde. Ale já vím, že slyšíte naše slova, že slyšíte naše srdce. Co je důležitější… vy se musíte podívat, co se tu děje. Není vyžadován souhlas rodičů, žádná zdravotní kartička. pro dětskou vakcínu, která není schválená úřadem FDA, má pouze nouzové schválení a to kvůli viru, který vaše děti neohrožuje.

Jak dnes půjdete domů, musíte pochopit, že po celé Kanadě k těmto klinikám chodí děti, které tam jsou lákány věcmi jako zmrzliny. A ty děti tam s radostí půjdou a píchnou si něco, o čem ani neví, co obsahuje, a neví to ani většina rodičů. Pokud dnes nezaujmete postoj, což chápu, jsme na veřejnosti…. co uděláte, jak dne večer přijdete domů? Budete mluvit se svými nadřízenými? Půjdete za starostou a řeknete: Je správné, co se tady děje? Nemusíte tady veřejně zaujmout postoj, ale já vím, že vy přemýšlíte jako my.

Vím, že jsou věci, které můžete dělat v pozadí, abyste se přidali na naši stranu. Nejsme proti ničemu… jsme zastánci volby. A tato propaganda, kterou krmíme naše děti, není volba. Zmrzlina? Žádný souhlas? Ale potřebují souhlas (rodičů) kvůli piercingu, v Ontariu? Potřebují souhlas rodičů, aby mohly jet na školní výlet. Tohle je šílenství. Potřebujeme vaši pomoc. Rodiče jsou poslední obrannou linií.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů