Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom)

Ve zkratce...

V 10. části Kabala II prozkoumáme vazby Billa Gatese na usvědčeného pedofile Jeffrey Epsteina, Gatesovy investice do obrovských společností, které jsou aktivní v oblastech manipulace, cenzury, obchodování s dětmi a adrenochromu. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Devátá část
Původní série Pád Kabaly (1-10) – Konec světa tak, jak ho známe

Přepis:

Ještě jsme s králem charity neskončili! Přidejte se k našemu zkoumání jeho finančních zájmů, některých jeho velkých investicí, jeho vazeb na jedny z nejzajímavějších společností. Od jeho zájmu o děti po jeho pobyt na Epsteinově ostrově. Od jeho fixace na vakcíny po adrenochrom. Ponořme se hlouběji do králičí nory… S panem Gatesem jsme ještě neskončili. Ve skutečnosti jsme teprve začali. Co jiného má za lubem? Skupuje velké podíly společností a tím si kupuje vliv ve velkých společnostech jako je Apple, Twitter, Alphabet (mateřská společnost Googlu), Amazon, a Alibaba. Společnosti, které mají obrovský vliv v oblasti trasovacích aplikací, globálního sledování, rozpoznávání obličejů a špionážního softwaru.

Jeho podíl v Alphabet a Twitteru vysvětluje absurdní míru cenzury, kterou zažíváme, když zveřejňujeme nebo hledáme cokoliv kontroverzního o očkování a v současné době o covidu-19. „Tento tweet porušil pravidla Twitteru o šíření zavádějících a potenciálně škodlivých informací o covidu-19.” Ovládněte internet a ovládnete veřejné mínění. Amazon je terčem kritiky za to, že na svém webu stejně divné věci jako Wayfair. Pokud jste promeškali skandál s Wayfair, stalo se tohle. Výzkumníci při stíhání obchodníků s dětmi narazili na tohle. Absurdně vysoké ceny za průměrné produkty. Při prozkoumání se zjistilo, že jména těchto produktů odpovídají jménům pohřešovaných dětí. Náhoda? Rozhodně, jak tvrdí ověřovatelé faktů.

Ale… spojili produkty s nesprávnými dětmi. Nějaká další vodítka? Ano. Pamatujete na tuto pohovku s touto zvláštní cenou? No, hádejte co? Tato čísla jsou skutečné souřadnice Epsteinova ostrovu. Malý svatý James, pedofilní ostrov, ostrov na orgie… má mnoho jmen. A podívejte se na jméno pohovky! Ona (Ghislaine) byla společnice usvědčeného pedofila Jeffrey Epsteina. Nyní je ve vězení a zpívá jako kanárek.

To znamená, že dala vyšetřovatelům seznam se spoustou jmen, které patří lidem, kteří s ní byli na Lolita Express, soukromém letadle Epsteina, kterým navštěvovali ostrov Malý svatý James, kde společně znásilňovali a vraždili děti, jak tvrdí whistlebloweři. Dívka, která je mučena elektřinou… záběr z Epsteinova ostrovu. Záběr z bezpečnostní kamery zobrazující podzemní komory na Epsteinově ostrově. Mezi těmi jmény jsou hollywoodské hvězdy. Vysoce postavení úředníci. Politici. Chris Rock a Bill Clinton Členové královských rodin.

„Oběť tvrdí, že princ Andrew sledoval a smál se, jak mladá dívka byla přinucena se svléct na pedofilním ostrově.”

A… Bill Gates. Takže, ověřovatelé faktů. Možná, že konspirační teorie o tom, že Gates skupuje akcie společností, které jsou hluboce zapojené do obchodu s dětmi nebo obecně obchodu s lidmi, není tak přitažená za vlasy, jak si můžete myslet. Je snadné vyvrátit teorii, ale dokážete vyvrátit fakta? Absurdně vysoké ceny produktů, jejichž jména odpovídají jménům pozůstalých dětí. Fakt.

Cena pohovky je identická se souřadnicemi Epsteinova ostrovu. Fakt. Epstein je usvědčený pedofil, co zneužíval děti. Fakt. Jméno té pohovky odpovídá jménu Ghislaine Maxwellové, Epsteinově společnici a „handlerovi”. Fakt. Ghislaine Maxwellová je teď ve vězení, kde vyšetřovatelům poskytnula černou listinu. Fakt. Černou listinu se stovkami jmen členů elity. Fakt. Skrytý význam jména Wayfair: waif + fare. Fakt. Waif: Opuštěná osoba – zejména dítě bez domova. Extrémně hubená a obvykle mladá žena. Fare: Cena za dopravu – Materiál poskytovaný k použití, konzumaci nebo požitku.

Bill Gates na seznamu cestujících soukromého letadla Epsteina. Fakt. „Bill Gates v roce 2013 letěl s Jeffrey Epsteinem na Lolita Express, s mužem, jehož charita má za cíl posílit pozici mladých žen.” Bill Gates popírá, že by byl přítel nebo obchodní společník Epsteina. Fakt. „Bill Gates popírá vazbu na Jeffrey Epsteina.” „Neměl jsem s ním žádný obchodní vztah nebo přátelství,” Bill Gates.

Reportáž: Říká, že s ním neměl žádný vztah… nic. Vy říkáte, že tito dva muži se potkali alespoň šestkrát. Co o tom říká Gates?

Reportér: Podle mě se setkali vícekrát, a on a jeho mluvčí neříká, kolikrát se celkově setkali. Mezi ně patřily návštěvy sídla, setkání v Seattlu, let na Epsteinově letadle, když víme, že Bill Gates má vlastní letadlo za 40 milionů dolarů. Jako investigativní reportér… proč by Gates říkal, že s ním neměl žádný vztah, když ví, jaká jsou fakta? To vždy upozorňuje na nějaké nesrovnalosti.

Reportérka: Má také jednu z největších a nejetablovanějších nadací. Proč by kdy založili charitativní fond, který má přínosy pro Jeffrey Epsteina?

Reportér: Nejen, že má největší charitativní nadaci, ale nadaci, jejíž jeden z hlavních cílů je, pomoct mladým ženám ve znevýhodněných zemích. Jeffrey Epstein vykořisťoval mladé ženy… z východní Evropy, z Jižní Afriky, lákal je do své pavučiny. Je to pravý opak toho, za čím stojí Gatesova nadace. Mimochodem, někteří zaměstnanci nadace Gatesových byli zděšení, když si uvědomili, co Epstein dělal, a řekli, že s tím nechtějí mít nic společného, a přesto projekt pokračoval.

Reportérka: Jaké má Gates pro tohle vysvětlení?

Reportér: Že to vše bylo o filantropii, že Bill Gates jen chtěl najít zdroje peněz.

„Neměl jsem s ním žádný obchodní vztah nebo přátelství,” Bill Gates.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

Ne moc chytré, Bille. Důkazy existují. Nikam nezmizí. Gates a Epstein se potkali při několika příležitostech, aby probrali záležitosti kolem filantropie. Dovolte mi hádat. Hádám, že chtěli udělat více, aby ochránili mladé dívky a ženy, že? Pokud se tohle kdy dostane před soudce, Gates bude shledán vinným a zbytek svých dní stráví v zátoce Guantánamo, a to v případě, pokud ho neodsoudí k smrti. Zpět k internetu. A zpět ke Gatesovým obrovským investicím ve společnostech jako Amazon, který je od skandálu Wayfair předmětem vyšetřování.

Amazon je nechvalně známý za svoji cenzuru knih a dokumentů o obchodu s dětmi a pedofilii. „Více kontroverze pro Amazon poté, co stáhli knihu o pedofilii?” „Amazon nadále cenzuruje knihy, ale nechce říct proč” témata jako incest a pedofilie. Ale prodávají takovéto předměty.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek
Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„Pizza je krycí název pro děti zneužívané pedofily. Pro více informací o obchodu s dětmi mezi elitou zhlédněte náš první dokument Pád Kabaly – Konec světa tak, jak ho známe.

Vrtá to člověku hlavou, že? Možná ne, když si uvědomíte, že při hlubším vyšetřování jsme objevili, že Amazon má přesně stejný poměr mezi cenou a kvalitou pro některé produkty jako Wayfair.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Identický produkt na jiné stránce… za 24 dolarů namísto 1070 dolarů.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Dětsku hračka Rozumná cena 2951 dolarů (cca 65 tisíc Kč). Věk: 3 měsíce a více.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Identický produkt někde jinde… (12,99 dolarů).

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Prodej sexuálních panenek představující osmileté holčičky, s „funkčními panenskými vagínami” a „BSDM doplňky”. Amazon Francie prodává sexuální panenky dětí. A pro naše nizozemské diváky, stejně tak Bol.com. Brožovaná kniha, 85 stran. 514,15 euro. Identický produkt někde jinde. 15,42 euro. Brožovaná kniha, 380 stran. 1299,99 euro. Identický produkt někde jinde. 26,97 euro.

Možná je na čase, aby vyšetřující jednotky pro obchodování s dětmi také prošetřily bol.com? A co Alibaba? Adrenochrom. Stránky plné adrenochromu. Pamatujete? Krev dětí plná adrenalinu způsobené těžkým traumatem?

Speciální víno, které vám dává věčný život?

Adrenochrom: Sérum nesmrtelnosti získáváne z nadledvinek živých dětí poté, co byly terorizovány, aby se v nich vytvořilo co nejvíce adrenalinu. Adrenochrom má vlastnosti jako LSD a používá se v satanských rituálech, které provádí monarchie, politici, kongresmeni, celebrity, generální ředitelé a elita. Děti jsou jejich droga.


Prosím, podívejte se na předchozí sérii Pád Kabaly, pokud jste ji ještě neviděli. Adrenochrom souvisí s aférou Pizzagate, obchodem s dětmi, obětním zneužíváním, a teď Alibabou a tudíž Billem Gatesem. „Předseda Alibaby se připravuje skončit a říká, že se řídí kroky Billa Gatese.” „Jack Ma z Alibaby a Bill Gates probírají charitu při večeři v Pekingu.”

Zajímavý obchod, pane Gatesi. Věříte stále, že je nevinný? Když Alibaba, Amazon, Wayfair a bol.com byli dotázáni na tato zvláštní fakta, samozřejmě všichni tvrdili, že šlo pouze o chyby v softwaru. To moc nevysvětluje tohle, že ne?

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Souřadnice pedofilního ostrovu, oficiálně pojmenovaného: Malý svatý James. Více produktů od: Malý sv. James. To je vážně chyba?

Tohle téma bychom mohli do hloubky rozvést a taky tak v brzké budoucnosti učiníme, ale momentálně se zaměřujeme na zánik Billa Gatese. Pokud ale toužíte si udělat vlastní průzkum, zde je pár nápověd a tipů. Například si vezměte houpací křeslo.

Našli jsme ho tak, že jsme vybrali oddělení v hlavním menu, filtr jsme změnili na „cena: od nejvyšší po nejnižší”. Houpací křeslo bylo na vrcholu seznamu. Přinejmenším zajímavá cena. Okopírovali jsme popis produktu, vložili do nového okna a vybrali obrázky.

Objevil se stejný produkt, který prodává jiná společnost. Klikněte a najdete normální cenu.

Vrátili jsme se na Amazon. Co dalšího nás zaujalo? Zasílá se z a prodává se od: něco, co nikdo nedokáže vyslovit.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

To je zvláštní. Tak jsme to vložili do nového okna a našli tohle. Kliknuli jsme na první výsledek a našli tohle. U prvních třech nejsou žádné ceny, ale čtvrtý produkt je zajímavý.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Absurdní cena… znovu jsme tedy okopírovali popis produktu, vložili do nového okna a zvolili obrázky. Stejný produkt prodává jiná společnost. Klik a voila. Normální cena.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Vrátili jsme se na Amazon. Co dalšího nás zaujalo? Jméno výrobce… klik. Znovu zvláštní jména… klik.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A tak dále… Neexistující společnost – Neexistující adresa

Další zvláštní „náhoda”: Když jsme hledali stejný produkt u jiného dodavatele, abychom zjistili průměrnou cenu předmětu, ve vyhledávání se objevil i odkaz na Amazon! Ale když jsme kliknuli na odkaz, dostali jsme se na jinou stránku: stejný produkt, ale obyčejná cena!

Jedna možnost od: 169,99 dolarů. Takto to funguje. Jste vedeni od stránky ke stránce… funguje to jako hádanka. Používají krycí názvy, aby vás zavedli ke konečnému produktu. A v tu chvíli po vás chtějí číslo vaší karty a více osobních informací. Tehdy jsme přestali… Do tohoto se musí ponořit FBI. To stejné se mimochodem stalo, když jsme hledali adrenochrom. Alibaba vám před pár měsíci ukázala přímo svoje nabídky, ale když jsme to zkusili znovu, vše bylo odstraněno. Žádné výsledky. Ale když si jednoduše projdete jejich celou nabídku, jsme tu znovu. Tentokrát se ale přidalo jedno slovo. Semikarbazon nebo karbazochrom.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Dvě samostatná slova. Proč tedy nemůžeme vyhledat adrenochrom? A proč se tato slova používají dohromady, když nejde o stejnou věc? Je to zvláštní. Rozhodli jsem se použít naše staré snímky obrazovky, abychom zjistili, co nás zaujalo. Nízké ceny za tak něco mimořádného. Minimální nákupní cena je 10 tun?!

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A možné vodítko na dodavatele. Dodavatel se zdál být profesionální, ale podívejte se… Alibaba. Když jsem se ten produkt pokusili koupit, zavedlo nás to zpět na web Alibaby.

Je to důvod, protože dodavatel exkluzivně prodává přes Alibabu? To nám přijde těžké uvěřitelné. Tak jsme znovu hledali, jestli jsme něco přehlédli. Ano, přehlédli. Našli jsme dodavatele bez odkazu na Alibabu, ale to nás zavedlo na web naprosto jiné společnosti. Stejné jméno, ale jiný web, bez žádné nabídky.

Kabala II (10. část – Vazby Billa Gatese na Epsteina, obchod s dětmi, adrenochrom) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Zástěrka. 2 celé produkty?

Všechny tyto záložky jsou prázdné. Falešná adresa. Zkontrolovali jsme každého tzv. dodavatele pro Alibabu. Všichni byli falešní. Falešné weby, falešné adresy, a cokoliv, na co jsme kliknuli, zavedlo nás to zpět na Alibabu. Luna Li Majitelka/podnikatelka Manažerka Jo, jasně! Společnosti Shell… ne „shelf” (regál), ale Shell, jinými slovy prázdné. Zástěrka pro zločinné transakce.

Muž jako Bill Gates přesně ví, co dělá, když do těchto společností investuje miliony dolarů. Nenechte se oklamat… je si toho dobře vědom. Nenavštívil tolikrát Epsteinův pedofilní ostrov, aby si tam dal kávu a užíval prostředí. Bill Gates říká „Udělal jsem chybu”, když jsem se setkal s usvědčeným sexuálním zločincem J. Epsteinem. Vážně? Co se stalo s… „Neměl jsem s ním žádný obchodní vztah nebo přátelství.”

Co dál? Gates investoval alespoň 1,3 miliardy dolarů do Walmartu. Teď chápete, proč je Walmart ohledně dodržování covidových nařízení od začátku tak extrémní. „Walmart začne omezovat počet lidí v obchodech v boji proti šíření covidu-19.” „Obchody Walmart zavádí nová omezení pro zákazníky.” Mimochodem Walmart je vysoce kontroverzní podnik. V roce 2019 zaplatil 282 milionů dolarů jako vyrovnání 7 let dlouhého vyšetřování podplácení. Na chvíli se nad tím zamyslete…

Nejprve podplatili mexické a čínské úředníky, a pak vyrovnali zločinné vyšetřování? Není to další forma podplácení? A pan Gates poté do této společnosti investoval svých 1,3 miliardy dolarů, po čemž Walmart najednou začal projevovat zájem o blaho svých zákazníků a obecně lidí. Jak báječné. Walmart se jen tak změnil od zločinné organizace do dobročinného podniku, který se zavázal, že vymýtí zabijácký virus covid a udrží svět v bezpečí. Walmart byl ihned připraven k podpoře testování na covid-19 a podávání vakcín. „Walmart rozšířil přístup k vakcínám proti covidu-19 do 1400 lékáren ve 35 státech.” Páni… přímo před očima! Jak miliony malých a středních podniků zbankrotovaly kvůli humbuku kolem covidu, Walmart měl astronomické zisky díky Gatesovým PCR testům, jeho vakcínám a eshopu Walmartu, který během pandemie vyrostl o 74 %.

A pak tu máme Monsanto, které bylo nedávno skoupeno firmou Bayer. Gates v roce 2010 koupil 500 tisíc akcií Monsanta v hodnotě 23 milionů dolarů. O osm let později se jejich hodnota zvýšila na 64 milionů dolarů. Monsanto jako podnik začal s výrobou činidla Orange, silné a vysoce toxické chemikálie, která se používala ve válce ve Vietnamu ke zničení lesního porostu a obilovin. Její otřesné vedlejší účinky byly všechny formy rakovin a vrozených vad. „Vietnam žádá, aby Monsanto odškodnilo oběti chemických útoků činidlem Orange.”

Monsanto moc nezměnilo své zlé skutky a stalo se známé za svá geneticky modifikovaná semena a obiloviny. A za svůj jedovatý zabiják plevele – Roundup. Bill Gates otevřeně propaguje GMO jako odpověď na světový hlad. Monsanto bylo v roce 2018 skoupeno Bayerem, chemickým gigantem, který vyrábí jedy. Jinými slovy… naše zásoba potravin je nyní z velké části ovládaná výrobci karcinogenních jedů. Jen pokud jste to neslyšeli, zopakuji to. Naše zásoba potravin je z velké části ovládaná výrobci karcinogenních jedů.

Karcinogenní znamená, že to způsobuje rakovinu. „Karcinogenní zabiják plevele Roundup byl nalezen v cereáliích pro děti.” „Zabiják plevele od Monsanta nalezen v Cheerios a ostatních oblíbených jídlech!” Zajímá mě, kolik lidí si myslí, že je tohle normální. A Rob Horsch, zástupce ředitele týmu pro zemědělský výzkum a vývoj v nadaci Gatesových až do své penze, strávil 25 let své kariéry v Monsantu. Malý to svět… zlí hráči. A co Gatesova láska pro velké farmaceutické společnosti jako Bayer, Merck, Pfizer? Koupil si svoji cestu dovnitř skrze akcie, s nespočtem milionů dolarů.

Chcete vědět proč? Aby mohl prosazovat svůj fetiš pro vakcíny a jedy u všech zemí na světě, a u toho vydělávat astronomické zisky skrze svoje akcie ve společnostech, které ty jedy vyrábí. „Bill Gates říká, že svět bude potřebovat 7 miliard dávek vakcíny k zastavení pandemie covidu-19.” Klidně si video zastavte a podívejte se na vazby Gatese v různých společnostech. Tohle je šílené! Gates je vážně všude! Víte, jak to funguje? Zde je příklad. Nadace Gatesových dá peníze Pfizeru, Mercku, GlaxoSmithKline nebo jinému farma gigantu, ve které má Gates finanční zájmy, aby vyvinula novou vakcínu. Nadace dále dá peníze politickým lobbistům, aby vytvořili trh pro jeho vakcíny. Gates poté zajistí fixní a příliš vysokou cenu za vakcínu skrze Gavi, další Gatesovou entitu.

Nadace Gatesových a / nebo jakékoliv zapojené společně profitující nevládní organizace jako Globální fond dávají dary cizím vládám, aby vakcíny nakoupily. Ty vlády jsou povinny vakcíny nakoupit od výrobce vakcín, jako Merck nebo Pfizer. Globální fond dostane svůj dar zpět od USAID. A v neposlední řadě, Nadace Billa a Melindy Gatesových vydělá obrovský zisk a nemusí platit ani korunu na daních. „Největších a nejlepší úleva na daních všech dob.” Takže… kdo platí za vývoj a nákup vakcín? Přesně tak… vy a já. Daňoví poplatníci.

Reportérka: V posledních dvou dekádách jste investoval 10 miliard dolarů do vakcín, a zjistil jste, jakou to má návratnost… docela mě to zaskočilo. Můžete nám o tom říct?

Bill Gates: Návratnost je více jak 20:1. Když se podíváte na ekonomické přínosy, je to dost silné číslo v porovnání s čímkoliv jiným.

Reportérka: Myslím, že jste říkal, že kdybyste ty peníze dal do indexu S&P 500 a dividendy znovu investoval, na konci byste měl kolem 17 miliard, ale tady je to 200 miliard dolarů.

Bill Gates: Ano.

Janet: Pro Nadaci Billa a Melindy Gatesových jsou lidé v méně rozvinutých zemích ukradení. Zajímá je pouze zisk. Zisk skrze technologii, výzkum a vývoj, GMO, vakcíny a více jedů Nic z toho není o srdci, nic z toho není o skutečné charitě z lásky pro svého bližního. Je pan Gates jednoduše posedlý technologií? Nebo máme co do činění s psychopatem?

Výslech Billa Gates (1998): Podíl na (internetovém) prohlížeči byl v Microsoftu velmi, velmi důležitý cíl.

Bill Gates: Řekl jste… velmi, velmi… nevím, jestli se konkrétně ptáte, že jsem někdy použil slova „velmi, velmi”. Je to ta otázka?

Janet: Podívejme se, co má skutečně v plánu. Podívejme se na účinky jeho filantropie v méně rozvinutých zemích. Připojte se k nám a v 11. části uvidíte, jak tento muž za sebou zanechává cestu destrukce. Konec 10. části

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Je strašne to vidieť.Až neskutočné čo tie dievčatká a deti……atd.atd. musia prežívať.Hrôza!!!!!!!!!!Iba trest smrti osnovatelom,týchto hrôz im môže biť daný a to s poučením pre všetkých.Nemám zľutovania pre takéto monštrá ako je Gates,Soroš,Bergoglio,Trump,Biden,Merkelová a ďalší……
  Existuje Palkova dcéra ktorá žije v N.Y.u Š.T.Bleckovej(možno teraz inde) jej pravé meno je Soan a je incesmanka a tá riadi tiež túto pedofíliu a incet.Jej veľký pomocníci sú dvaja trans sexuáli.Jeden z nich robí dvojníka lezbe.Čo robia s týmto divadlom dvojníka si viete predstaviť,viem to preto,že mne samému toto divadlo chceli spraviť

  1. Proč do toho pytle monster hážete i Trumpa ?? Soudíte snad podle toho, že byl kdysi dávno vyfocen vedle Epsteina ?? Nenapadlo Vás, že Epstein se stále motal kolem bohatých a slavných lidí, aby se s nimi mohl fotit a později je třeba zkusit vydírat a kompromitovat ??? Anebo že Trump byl ještě jako slavný businessman Aliancí nastrčen jako špión, aby se naoko přátelil s Epsteinem, aby o něm zjistil co nejvíc a o lidech, se kterými se přátelí ? Doufám ,že jste od loňského roku už prozřel a že už víte, že Trumpova největší politická ambice a mise (viděla jsem krátké video, kde to i přímo řekl) byla, je a bude, zbavit svět těchto monster a vrahů dětí, pedofilů a satanistů a obchodníků s lidmi.

   1. Gabriel súdi vždy správne a bez ohladu na osobu. Vie velmi dobre o tajných veciach, tajomstvách písiem a biblii i čo v kom je. A AMEN je tiež jedno z mien Gabriela ako aj Michaela – Ježiša.
    Pokial ide o antikrista Trumpa zhrniem zopár z jeho zločinov : 1. Skutočné riadenie ostrova spolu s Uršulou a luciferom Bergogliom. Zavraždenie Epsteina bolo iba preto aby ten nespieval i o ňom.
    2. Zlomok žien ktoré sexuálne obťažoval a jednu čo znásilnilo to prasa Trump o ňom svedčilo verejne. Je ich ovela viacej čo nevypovedali či nemohli vypovedať už viac nikde. Okrem toho je aj incestman a aj na verejnosti sa velmi divne správal k svojej dcére.
    3. Zrušil INF najväčšiu bezpečnosť sveta a uvalil najviac sankcií na Rusko
    4. Riadil aj Bidena a i sabotáž Nordstramu, bol to práve Trump kto prvý verejne vystupoval proti Nordstreamu a obchodu Nemecka a EU s Ruskom
    5. Dodával zbraňové systémy do Polska i na Ukrajinu. Obchod s luďmi na UA čo presunuli z toho ostrova tiež tam mal prsty
    6. Riadil operáciu warp speed a včeličkovanie. Verejne velebil pfajzer ( napojenie na Uršulu a spol.) a tvrdil klamstvá o tom že si to dal ako i drahý liek čo luďom odpaloval ladviny a ich plúca zalialo vodou.
    7. Je priamy súvis medzi obchodom s včeličkami a obchodom s luďmi ( nielen na orgány a súčasti včeličiek ) a vo včeličkách našli aj HIV ( keďže i tam skončila časť z tých čo sa ich zbavili po tom čo ich zneužívali)
    8. Mal prsty v rôznych kauzách vrátane odstránenia iných ludí ako i Kuciaka u nás
    9. Bombardovanie v Sýrii a anexia Palestínskych území
    10. Nezabudli ste ako vravel že Poľsko bude štátom troch morí a plyn sa nebude dovážať z Ruska? On stojí za sabotažou na nord….
    A ešte jedna drobnosť. ako sľuboval že opet zvýši ekonomiku USA?
    Takže odtiaľto fúka vietor v ekonomike EU. nechal ju zdevastovať cez zrúdy Bergoglia a Uršuli aby všetky koncerny sa prestahovali do USA. Nezdá sa vám tento postup podivný – zničiť závislosť energie (fosílnych palív od Ruska)
    A mnoho iného je čo má na rováši.A sú k tomu zčasti i rôzne videá a fotky na nete a vyjadrenia i jeho prerieknutia a aj nedávne vyjadrenie Putina k sankciám atď.
    Tých odhalení a nielen k Trumpovi a vyššie menovaným je ovela viac. Lenže to treba úplne otočiť a neveriť prasatám a potkanom u koryta, ale Gabrielovi a biblii a nebesiam.
    Už len za to že na lži tvrdia mikulášenci a ich žiaci AMEN a pričom ide o jedno z mien Boha ktoré zlahčujú a pritom chcú bojovať s Bohom a hájiť zločincov nemajú ospravedlnenia…

 2. Praha, naše Praha. Jedného dňa budeš odhalená, plne odhalená. Je to nevyhnutné!! Tvoje deti to urobia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů