Steve Kirsch: Jak vakcinační společnosti mají povolení zabíjet

Ve zkratce...

Není pochyb o tom, že společnosti vyrábějící vakcíny mají povolení zabíjet. Mohou zabít tolik lidí, kolik chtějí, a nikdo v Americe jim v tom nebrání. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 5. března 2022

Není pochyb o tom, že společnosti vyrábějící vakcíny mají povolení zabíjet. Mohou zabít tolik lidí, kolik chtějí, a nikdo v Americe jim v tom nezabrání. Vše je naprosto legální.

Nejvíce frustrující na této pandemii je, že není pochyb o tom, že farmaceutické společnosti zabily více než 150 000 Američanů, ale nikdo, kdo má pravomoc tyto vakcíny zastavit, nechce o důkazech mluvit. Vakcinační program se provádí pod záminkou záchrany 10 000 životů (studie 3. fáze společnosti Pfizer ukázala, že lék zachránil přibližně jeden COVID život na každých 22 000 lidí plně očkovaných proti variantám COVID existujícím před více než 1 rokem), ale nikdo se ve skutečnosti nechce zabývat nadměrnou úmrtností ze všech příčin způsobenou vakcínami (tzv. „vedlejšími škodami“).

Existuje nějaký reálný důvod, jak tomu zabránit? Nenašel jsem ji.

Zákon chrání farmaceutické společnosti a všechny, kdo jsou s očkováním spojeni, před veškerou odpovědností. V podstatě mají povolení zabíjet.

CDC by mělo být trestně stíháno za to, že nerozpoznalo zjevné bezpečnostní signály. Protože je však podle soudu autoritou, nemůže se dopustit ničeho špatného. Existuje zde obhajoba „rozumné mysli se mohou lišit“ a naše soudy se domnívají, že CDC má rozumnou mysl. Jak tedy může jít o nedbalost, když rozumné mozky bezpečnostní signál nenajdou? Je to dokonalý zločin. Doslova vám projde i vražda.

Lidé jsou zabíjeni, ale nikdo není obviněn z trestného činu. Existují nějací okresní prokurátoři nebo státní či federální žalobci, kteří by mohli nalézt reálný důvod k žalobě?

Důkazy

Důkazy o škodách se skrývají na očích, včetně:

 1. Odhadovaná míra hlášených nežádoucích účinků činí 20 % plně očkovaných osob (očkovaných je více než 200 milionů, hlášení VAERS 1 milion a VAERS je nejméně 41krát podhodnocen).
 2. Odhaduje se, že v důsledku očkování zemřelo více než 150 tisíc Američanů (PDF v češtině)
 3. Balzamovači hlásí, že až 93 % případů má nápadné krevní sraženiny spojené s vakcínou.
 4. Krev před a po očkování se vizuálně velmi liší
 5. Míra výskytu myokarditidy až 2 % (Monte Vista Christian School a soukromý rozhovor s lékařem ministerstva obrany).
 6. Míra neurologického poškození až 4,5 % (Izraelský MOH průzkum).
 7. Minimálně 30 % (studie Petera Schirmachera) až 93 % (Bhakdiho studie) úmrtí po očkování připisovaných vakcíně
 8. Průzkum po uvedení na trh zveřejněný společností Pfizer (PDF v češtině), který je vcelku konzistentní s údaji z hlášení VAERS (později o tom napíšu samostatný podklad, ale neviděl jsem žádný přesvědčivý důkaz, který by již nebyl ve VAERS, kde jsme již věděli o tisících typů nežádoucích účinků).
 9. Odhad počtu úmrtí a URF (pohodnocená četnost hlášení), který provedl Joel Smalley na základě údajů o úmrtích v Massachusetts a který potvrzuje dřívější údaje (článek v češtině). Joel vypočítal URF 41, což přesně odpovídá mému odhadu! Vypočítal také 945 úmrtí na milion dávek (dpmd), což je ještě více než 411 dpmd, které vypočítal Mathew Crawford.
 10. Skidmorův článek, „Kolik lidí zemřelo na očkování Covid-19? Odhad na základě průzkumu obyvatelstva Spojených států„, který odhaduje 294 000 nadměrných úmrtí v důsledku očkování.
 11. Odhad údajů německé pojišťovny provedený Mathewem Crawfordem, podle něhož v USA zemřelo 120 000 lidí v důsledku očkování.
 12. Znepokojivé neoficiální zprávy

V poslední době máme také důkazy o reverzní transkripci in vitro, což je znepokojivé, protože CDC nás ujišťovala, že k tomu nemůže dojít. Míru in vivo neznáme. Jednoduše řečeno, při pokusech ve zkumavce se část genové sekvence z vakcíny dostává zpět do naší DNA, což je pro všechny nesmírně znepokojivé, protože se to nemělo stát. Je důležité si uvědomit, že zatím nejsme svědky skutečné transpozice DNA spiku do hostitelského/lidského genomu, kdy by to mohlo trvale změnit lidský genom (a pravděpodobně ne v dobrém slova smyslu). Více informací o této problematice, viz tento komentář.

Místo toho, abychom očkování po dobu vyšetřování zastavili, děláme samozřejmě pravý opak a podporujeme nebo nařizujeme další posilovací dávky. Ještě tragičtější je, když to našim dětem dělají jejich školy a univerzity (říkají tomu „ochrana“ našich dětí).

Poslední údaj je, že mám otevřenou sázku o 1 milion dolarů, že tyto vakcíny zabily více než 1 000 lidí, což z nich dělá oficiálně nejsmrtelnější vakcínu v historii USA, která je příliš nebezpečná na to, aby se používala.

Smyslem sázky je ukázat, že nikdo na světě nemá vůbec žádnou důvěru v to, že vakcíny jsou skutečně bezpečné. Jinak by si vzali moje peníze ze sázky „na jistotu“.

Jak tyto lidi pohnat k trestní odpovědnosti?

Zdá se, že je jasné, že lidé, kteří jsou za to zodpovědní, nikdy dobrovolně nepřestanou zabíjet lidi.

Existuje způsob, jak tyto lidi pohnat k trestní odpovědnosti? Zdá se, že to je naše nejlepší možnost.

Bude zapotřebí masové převýchovy, a to se zdá být těžké, protože mainstreamová média se věnují podpoře falešného narativu.

Musíme probudit miliony lidí: zde je několik způsobů, jak to udělat

Ve čtvrtek jsem se od jedné lékařky dozvěděl něco, co mě ohromilo: převýchova je možná. Sama dokázala převychovat 96 % svých pacientů a nasměrovat je na správnou cestu (zbylá 4 % se rozhodla z ordinace odejít). Nejrychlejší převýchova trvala pouhých 90 minut ve stylu „jsem tu, abych vám zodpověděla všechny vaše otázky ohledně toho, co jsem vám právě řekla o vakcínách“. Nejdelší trvala mnoho hodin.

Toto úsilí bylo úspěšné ze dvou důvodů:

 1. Má pověření důvěryhodného zdravotnického pracovníka (lékaře).
 2. existoval vztah důvěry (lékařka informovala své vlastní pacienty, nikoli pacienty někoho jiného).

Druhá část byla pro její úspěch rozhodující. Neví, jak moc byla zásadní protože to není tak, že by jí ostatní lékaři volali a žádali ji, aby informovala jejich pacienty o vakcínách.

To je tedy jeden z přístupů, hromadně vzdělávat lékaře a nechat je, aby svým pacientům podali „červenou pilulku”

Druhým přístupem je zaměřit se na přeškolení klíčových vůdců lékařského myšlení, kteří mají ještě nějaké schopnosti kritického myšlení.

Třetím přístupem je „probudit” velké publikum, které může vyvolat změnu. Myslím, že univerzitní kampusy jako Harvard, Stanford, MIT atd. jsou potenciálními kandidáty pro tento přístup. Budeme to muset několikrát vyzkoušet a uvidíme, co se stane.

Mohu vám říci, že většina dětí na univerzitních kampusech je v této otázce zaslepena. Pokud se na toto téma obrátíte na většinu studentských novin, je nepravděpodobné, že vám někdo zavolá zpět. Pokud zavoláte do Chicago Thinker a budete mít to štěstí, že budete mluvit s probuzeným pracovníkem, jako je Eden Negussie nebo Daniel Schmidt, dostane se vám vřelého přijetí (asi 50 % zaměstnanců je tam probuzených). Pokud zavoláte do studentských novin (The Chicago Maroon) a promluvíte si s Irene Qi, ztrácíte svůj čas a její.

Čtvrtým přístupem je vytvoření nového alternativního mediálního kanálu zaměřeného na odhalování příběhů, o kterých mainstreamová média odmítají přesně informovat. Mohl by zahrnovat hlasy ze zdrojů, jako jsou Sharyl Attkisson, Kim Iversen, The Highwire, The Epoch Times, The Expose, The Stew Peters Show atd. Líbí se mi Sharylin slogan: NEDOTKNUTELNÁ TÉMATA. NEBOJÁCNÉ, NESTRANNÉ ZPRAVODAJSTVÍ. Přesně tak! Potřebujeme celou takovou síť.

Pátým přístupem je pohnat k odpovědnosti veřejné činitele a veřejně je odhalit jako osoby poškozující veřejné zdraví tím, že prosazují vakcínu, roušky, atd. To je pro běžného člověka téměř nemožné, protože tito veřejní činitelé vůbec neodpovídají na otázky veřejnosti, které slouží. Dokonce ani americký senátor Ron Johnson nedokáže přimět ředitelku CDC Rochelle Walenskyovou, aby odpověděla na několik jednoduchých otázek. Většina členů městských rad je vůči místnímu úředníkovi veřejného zdravotnictví uctivých a nikdy nepoloží žádnou těžkou otázku.

Způsob, jakým zvítězíme, není založen na jediné myšlence nebo strategii. Jde o to, že se všichni zapojíme, abychom v naší komunitě něco změnili. Jsou nás miliony a toto je jen několik nápadů.

Co dnes děláte pro to, abyste něco změnili?

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů