Kabala II (8. část – O Nadaci Billa a Melindy Gatesových a plošném očkování)

Ve zkratce...

V osmé části Kabaly II odhalíme skutečnou tvář Nadace Bill a Melindy Gatesových, jejich tzv. filantropii v Indii a Africe ve formě plošného očkování, což je jeden z oblíbených nástrojů Kabaly k zavedení Sionských protokolů a Agendy 21 a 2030. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

PS: 9. část ještě v tuto chvíli (14.2.2021) není přeložena a ani nevyšla. Jak vyjde (do pár týdnů), tak přeložím a dám všem vědět.

Předchozí díly Kabala II:

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Původní série Pád Kabaly (1-10)

Přepis:

Janet (autorka): Předchozí epizoda nás konečně zavedla do lepkavé a smrtelné pavučiny Kabaly. Tohle je domov Billa a Melindy Gatesových a Warrena Buffetta. Tady se Sionské protokoly, Agenda 21 a 2030 zavádí v praxi. Chcete vidět, jak Kabal pracují, za použití jednoho jejich nejoblíbenějšího nástroje? Tak se pohodlně usaďte pro tuto osmou část. Nadace Billa a Melindy Gatesových nepotřebuje moc představení. Bill Gates je jeden z nejbohatších a nejmocnějších lidí na světě.

Podívejme se na to, jak se pan Gates nám všem prezentuje. Je nejmocnější lékař na světě. Je zván na schůzky G20 a všechna ostatní vrcholová shromáždění, kde je s ním zacházeno jako s hlavou státu. „Je s ním zacházeno jako s hlavou státu, nejen ve WHO, ale také na G20” – zástupce ženevské neziskovky. Je spasitel lidstva a Země.

„10 způsobů, jakými Bill Gates zachraňuje svět.
Bill Gates, vášeň v záchranu lidstva pomocí vakcín.”

Je ztělesněním charity. „Nadace Gatesových darovala miliony, aby přesvědčila ultra-bohaté dárce k darování více svých miliard.

Nadace Billa a Melindy Gatesových má darovat 125 milionů dolarů na vývoj vakcíny proti covidu-19. Nadace Billa a Melindy Gatesových daruje 100 milionů dolarů na pomoc v době koronaviru.” Je skvělým příkladem amerického snu. A je báječnou inspirací pro nás všechny.

„Pokud jste se narodili chudí, není to vaše chyba. Ale pokud zemřete chudí, to už je vaše chyba,” – Bill Gates.

Odkud tento génius pochází? Bill se narodil do bohaté rodiny, vlivné rodiny. Jeho matka, Mary Maxwell Gatesová, pochází z mocné bankovní rodiny. Jeho otec, William Henry Gates starší, byl advokát. Bill junior odešel z harvardské univerzity. Mary, která měla obavy o budoucnost svého syna, pomohla Billovi založit Microsoft. Využila svoje konexe na IBM k uzavření dohody mezi IBM a Microsoftem.

„Jak máma Billa Gatese pomohla Microsoftu získat dohodu s IBM v roce 1980, která vedla k obřímu úspěchu firmy. Navržení revolučního konceptu v softwaru vyžadovalo počítač s mimořádným výkonem. Na scéně se objevuje Tandy 2000.”

V roce 1991 zařídila schůzku mezi svým synem a Warrenem Buffettem, multi-miliardářem, který si vzal Billa pod svá křídla. Oba Billovi rodiče se aktivně angažovali v plánovaném rodičovství a eugenice. Jeho otec sloužil v radě Plánovaného rodičovství. Bill Gates: Můj táta byl šéfem Plánovaného rodičovství. Bylo to velmi kontroverzní, se v tom angažovat.

Bill otevřeně a hrdě mluví o těchto věcech, a jak o nich mluvili u večeře. Od útlého věku byl krmen ideologií eugeniky. Když Bill byl ve svých 30. letech, Warren Buffett k tomu přidal svým zápalem v tématu eugeniky. Buffetova nadace, nadace Susan Thompson Buffettové, je obrovský finanční podporovatel aktivit kolem potratů a politik populační kontroly. „Rodina Warrena Buffeta tajně financovala revoluci v antikoncepci.

https://otevrisvoumysl.cz/bill-gates-serie-4-dilu/

Nadace Warrena Buffetta dala 77 milionů dolarů do potratů, dostatek na zabití 220 tisíc dětí při potratech. Warren Buffett: Miliardový král potratů.” Je největším přispěvatelem reprodukčního zdraví a Plánovaného rodičovství na světě. Doufáme, že nyní už chápete, že to jsou jen hezká slova pro eugeniku. Pro více informací o Gatesově rodině a šokující pravdě o eugenice doporučujeme zhlédnout skvělou dokumentární sérii od Jamese Corbetta (naleznete ZDE).

Takže… Bill Gates, potomek Rockefellerů, jak jsme ukázali v našem dokumentu o covidu-19, byl podporován s jediným cílem, a tím nebylo počítačové programování. Jeho role v tomto světě byla rozhodnuta jeho pokrevní linií. Měl se stát tváří populační kontroly a vylidňování v rámci Agendy 21 a 2030. Podívejme se zblízka na efekty činů našich velkých mecenášů.

Nadace Billa a Melindy Gatesových v letech 2000 a 2017 mistrovsky začala používat svoji novou vakcínu proti obrně na dětech v Indii. Půl milionů dětí do věku pěti let ochrnulo. Indové byli rozzuření a Nadace Billa a Melindy Gatesových v důsledku toho byla v roce 2017 ze země vyhozena. Ale za necelé dva roky později jim bylo umožněno se znovu vrátit.

Premiér Indie, Narendra Modi, byl Billem Gatesem vyznamenán za své snahy k dosažení cílů udržitelného rozvoje OSN. Není nic, co si peníze nemohou koupit. Není zvláštní, že Gates vůbec získal příležitost začít svoji vakcinační kampaň proti obrně v Indii? Když vezmeme v potaz, že v roce 2000 se už v USA vědělo, že orální vakcína proti obrně často způsobovala ochrnutí.

„Orální vakcína proti obrně spojená s ochrnutím v Indii. Mutantní kmeny vakcíny proti obrně nyní způsobují více ochrnutí než divoký typ obrny.”

Vakcinační program proti obrně byl v Británii zastaven o čtyři roky později v roce 2004, právě kvůli této prokázané souvislosti mezi vakcínou proti obrně a ochrnutím.

„Používání orální vakcíny proti obrně bylo v Británii zastaveno v roce 2004 a v USA v roce 2000. Obrna z vakcíny se šíří Afrikou po zdolání divokého viru.”

Vakcinační program v Indii ale i tak pokračoval dalších 13 let s devastujícím efektem. Nikdo neřekl ani slovo. Ani OSN, ani WHO, ani nizozemská RIVM, která byla zahrnutá ve vývoji vakcíny.

„WHO pomáhá v přesunu nové technologie vakcíny proti obrně.”

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. David

A rozhodně ne Nadace Billa a Melindy Gatesových. V roce 2017, když škody byly napáchány, WHO neochotně přiznala, že globální nárůst v případech obrny byl převážně způsoben zmutovanými kmeny obrny použitými ve vakcínách. Povím vám to laicky… Byl nebyl jeden hnusný virus. WHO ho nazvala divoký virus obrny.

Způsoboval ochrnutí lidí, takže WHO požádala svoje poskoky, aby vytvořili vakcínu. Což udělali. Ve skutečnosti vytvořili dva typy vakcíny. Jedna, která se musela píchat, a jedna, kdy stačilo jen pár kapek do úst dítěte. Kapky, také zvané orální vakcína proti obrně, byly mnohem levnější na výrobu, takže nejchudší africké země dostaly kapky.

A ne tak chudé země dostaly ty s jehlou. Obchod je obchod, že? Ze začátku se vše zdálo v pořádku. Po mnoha letech, v roce 2020, WHO a CDC hrdě světu oznámili, že divoký typ viru obrny byl oficiálně vymýcen, zabit, zavražděn, zničen… báječné! Ale… kapky začaly způsobovat velké problémy.

Proč? Protože, podle WHO, obsahovaly živý, ale oslabený vakcinační virus, což aktivovalo imunitní reakci v těle. Nicméně oslabený virus nezemřel poté, co se tělo stalo vůči obrně imunní, stal se silnější a začal u dětí způsobovat chaos. Ti, kteří dostali orální vakcínu proti obrně, zdánlivě neškodné kapky, dostali identické příznaky jaké měl původní divoký typ viru obrny. Ochrnuli.

„Existuje rozdíl v onemocnění způsobeném vakcinačním virem a divokým typem viru obrny? Ne, neexistuje klinický rozdíl mezi ochrnutím způsobeným divokým virem obrny nebo virem z vakcíny.”

WHO nejprve obvinění popírala. Uvedla, že tohle se může dít pouze velmi vzácně.

„Pokud je populace vážně pod-očkovaná, při vzácných případech může vakcinační virus nadále cirkulovat v těle. Ve velmi vzácných případech se může vakcinační virus geneticky změnit do formy, která může způsobit ochrnutí.”

Ale jak počet ochrnutých dětí rostl a rostl a rostl, přiznali, že to způsobilo to, co nazvali „zmutované kmeny obrny uvnitř vakcíny”. Dokonce vytvořili krásné nové jméno: VDPV – Virus obrny derivovaný z vakcíny. Páni… Jsem si jistá, že ty ochrnuté děti jsou velmi hrdé na to, že mají onemocnění s tak hezkým jménem…

„OSN tvrdí, že nové vypuknutí obrny v Súdánu způsobila orální vakcína. WHO varovala, že riziko dalšího šíření obrny derivované z vakcíny napříč střední Afrikou je vysoké.”

Ale prosím, nezoufejte. WHO, jako vždy, má řešení na vše. Jak se píše na jejich webu, řešení je ve skutečnosti prosté. Všichni musí dostat vakcínu.

Video: „Ujistěme se, abychom očkovali každé dítě a navždy vymýtili veškerou obrnu. Zjistěte více o globální snaze k vymýcení obrny na: www.polioeradication.org”

Stejné vakcinační kapky, ty nejlevnější, ty, které způsobily ochrnutí. musí být podány každému dítěti do věku pěti let. Proč? Kvůli lži o kolektivní imunitě. „Společně tento virus zastavíme!” Zní to povědomě, no ne? Dostalo půl milionů ochrnutých dětí nějaké odškodnění? Ne. Byla Nadace Gatesových stíhaná? Ne. Co dál? Nadace Gatesových v roce 2002 představila projekt vakcíny proti meningitidě. Kampaň MenAfriVac, ve které tisíce afrických dětí byly nuceně očkovány. 10 % těch dětí ochrnuly.

„Přes 40 dětí v jedné vesnici ochrnulo v důsledku vakcín. Nejméně 40 dětí ochrnulo po nové vakcíně proti meningitidě.”

Lokální noviny tiskly články o tom, že jsou pouze pokusnými králíky pro farmaceutický průmysl.

„4 neetické lékařské experimenty, které použily Afričany jako pokusné králíky.”

Gatesovy činy byly popsány jako bezcitné a nemorální. Znovu bylo očividné, jak nevládní organizace OSN a WHO v tom všichni mají prsty. Projekt vakcíny proti meningitidě bylo partnerství mezi PATH a WHO. Byl financován miliony dolary od Nadace Billa a Melindy Gatesových. Nadace Gatesových pak v roce 2009 použila svoji nevládní organizaci PATH k otestování své HPV vakcíny na 23 tisících kmenových dívkách v odlehlých vesnicích v Indii.

Říkalo se, že HPV vakcína má dívky ochránit před rakovinou děložního čípku. 1200 dívek mělo vážné a chronické vedlejší účinky jako poruchy plodnosti a autoimunitní problémy. Sedm dívek zemřelo. Tisíce dívek mělo vážné křeče přímo po naočkování. WHO přiznala, že vakcína může způsobovat křeče, ale uvedla, že ovlivňuje pouze dívky s určitým genem, a že tak je to velmi vzácné. Což naprosto odporuje tomuto video záběru.

Svědectví Jeny: Tohle je moje dcera Mea, je jí 12 let. 21. září 2016 dostala ve škole první HPV vakcínu. Další ráno se vzbudila a nemohla chodit. Její nohy se třásly a po celých zádech měla vyrážku. Zavolali jsme lékaři, který řekl, ať jdeme přímo na pohotovost. Jeli jsme na pohotovost a na pár dní si ji nechali v nemocnici.

Od prvního dne jsme vše dokumentovali na video až do teď. Během 10 dní po očkování kompletně přišla o schopnost používat své nohy. O pár týdnů později přišla o kontrolu nad tělem. Posledních 13 týdnů je schopná pouze mrkat a mluvit. Nemůže používat žádné končetiny, je neschopná udržet moč.

„Nepříznivé reakce vakcíny Gardasil: žaludeční nevolnost, bolest hlavy, autoimunitní poruchy, 32 hlášených úmrtí.”

Janet (autorka): Doporučujeme vám si provést nějaký výzkum, než svému dítěti dáte HPV vakcínu. Existuje několik skvělých dokumentů o devastujících účincích, které zničily životy mnoha mladých dívek. Vakcíny byly vyvinuty velkými farmaceutickými giganty Merck a GlaxoSmithKline. V roce 2012 se tento případ dostal v Indii k soudu. Obvinění byla: Nátlak na zranitelné vesnické dívky, aby se účastnily experimentu. Šikanování rodičů. Falšování formulářů pro souhlas.

Odmítnutí poskytnutí lékařské péče poškozeným dívkám. Případ je stále u Nejvyššího soudu Indie. Už uběhlo devět let a ještě nic nebylo provedeno. Pokud někdo v tomto případě bude kdy odsouzen, budou to výzkumníci, kteří byli financováni Gatesem. Sám Gates, jeho nadace a dokonce PATH a WHO jako vždy vyjdou s čistým štítem.

Mimochodem PATH je nevládní organizace, kterou masivně financuje Nadace Billa a Melindy Gatesových se třemi miliardy dolary. Převážně se zaměřuje na plánované rodičovství. To znamená populační kontrola. Eugenika. PATH byla založena v roce 1977 jako PIACT – Program pro zavedení a přijetí antikoncepční technologie. O čtyři roky později se přejmenovala na PATH. Původní název asi příliš očividně poukazoval na jejich cíl populační kontroly. A hádejte co? HPV vakcína je nyní dostupná také pro chlapce. Nevěděla jsem, že mají dělohu! Ale počkejte… zde je oficiální vysvětlení.

Chlapci mohou dostat orální rakovinu ze stejného viru jako rakovinu hrtanu. Páni… Musíte přiznat, že tohle je naprosto geniální. Namísto pouze dívek, farma průmysl nyní může zacílit také na všechny chlapce. To je rozšíření trhu o 100 %. Dvojnásobný obrat! Naprosto geniální marketing. Dále… Nadace Gatesových v roce 2010 financovala pokus s experimentální vakcínou proti malárii vyrobenou firmou GlaxoSmithKline. Jedna pětina dětí zapojených v pokusu utrpěla vážné vedlejší účinky jako křeče a ochrnutí.

Jedna pětina! 151 afrických dětí zemřelo. Slyšeli jste o tom ve zprávách? Ne. Asociace keňských katolických lékařů v roce 2014 obvinila WHO z chemické sterilizace milionů žen v Keni proti jejich vůli pomocí tzv. programu vakcinace proti tetanu, který financovala Nadace Billa a Melindy Gatesových. Každá vakcína testovaná nezávislými laboratořemi obsahovala HCG, což je těhotenský hormon, který se tvoří, když je žena těhotná, a který způsobuje dočasnou neplodnost.

Konec konců, když je žena těhotná, nechce otěhotnět znovu s dalším dítětem, že? Tvorba tohoto hormonu je velmi inteligentní proces ženského těla, aby se dítě mohlo vyvíjet v bezpečí v děloze bez postrkování od ostatních plodů. Takže… HCG způsobuje dočasnou sterilitu. Proč byl k sakru obsažen v těch vakcínách proti tetanu? Co tam dělal?! Kdo ho tam dal?

„Dr. Wahome Ngare – gynekolog a člen keňské asociace katolických lékařů. On a jeho tým minulý rok zjistili, že vakcíny proti tetanu, představené WHO, obsahovaly sterilizující hormon HcG.

Raila Odinga – Vakcína proti tetanu udělala naše ženy neplodnými.”

Janet: Je tohle ten případ, když mluvíme o populační kontrole a plánovaném rodičovství? „

Vakcinace pro populační kontrolu. Farma společnost přišla o licenci po obvinění, že vakcína způsobila sterilizaci 500 tisíců žen a dětí. Nález hormonu HCG ve vakcíně proti tetanu v Keni vzbuzuje obavy v rozvíjejícím se světě. Očekávané výsledky jsou potraty u žen, které jsou už těhotné, a/nebo neplodnost u příjemkyň, které ještě nejsou oplodněné. Opakované očkování prodlužuje neplodnost. Výzkumníci WHO nyní pracují na silnějších vakcínách proti plodnosti za použití rekombinantní DNA. Publikace WHO ukazují dalekonosný účel ve snížení populačního růstu v nestabilních ‚méně vyvinutých zemích‘.”

Janet: Keňské ženy, které při obdržení vakcíny byly těhotné, se dozvěděly, že to ochrání jejich nenarozené děti proti tetanu. Bylo jim řečeno, že musí dostat pět dávek v šesti intervalech po měsíci. Ty děti nikdy nespatřily světlo světa. Došlo u nich ke spontánnímu potratu. Zajímavý detail o tomto případu je, že keňská vláda rázně popřela, že vakcína způsobila sterilizaci.

Prezident Uhuru Kenyatta musel následovat peníze. Nemá zrovna čistý štít. Byl obviněn za zločiny proti lidskosti a byl zapleten do několika případů podplácení a korupce. „Keňané prosí Melindu Gatesovou: Prosím, nedávejte našemu prezidentovi žádné peníze.” Velmi snadný komplic pro Gatese a WHO, kteří utratili miliony dolarů za uplacení zkorumpovaných vlád méně rozvinutých zemí, aby získali svolení pro jejich vakcinační experimenty. 30 miliard dolarů! Mainstreamová média a nechvalně známí ověřovatelé faktů v tomto konkrétním případě se snažili, co jen mohli, aby tento případ zesměšnili a popřeli. Což plně chápeme.

Co si myslíte, že se s nimi stane, jak se tohle vše dostane na veřejnost? Trest smrti. Doživotí ve vězení. V roce 2017 byla publikovaná studie v několika vědeckých časopisech, která vakcinační experimenty znovu dávala do velmi špatného světla. Organizace Unicef spadající pod WHO na začátku 80. let provedla to, co nazvali „přirozený experiment” ve městské komunitě v Guinea Bissau, zemi v západní Africe. Děti ve věku 3 a 5 měsíců dostaly vakcínu DTP (záškrt-tetanus-černý kašel).

Ta studie ukázala, že očkované děti měly pětkrát vyšší úmrtnost než neočkované děti. „Důkazy o zvýšené úmrtnosti po zavedení DTP vakcíny u dětí ve věku 6-35 měsíců v Guinea Bissau. Důkazy naznačují, že DTP vakcína může zabít více dětí na jiné příčiny, než kolik by zachránila před záškrtem, tetanem a černým kašlem. Efekt Billa Gatese: DTP vakcína od WHO zabila v Africe více dětí než onemocnění, které se snažila vymýtit.

Zavedení vakcíny DTP a orální vakcíny proti obrně mezi malými dětmi v městské africké komunitě: Přirozený experiment. Prosím, přečtěte si výsledky a závěr této studie na dalším obrázku.

Kabala II (8. část - O Nadaci Billa a Melindy Gatesových a plošném očkování) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

„Očkované děti v tomto přirozeném experimentu měly 5x vyšší úmrtnost než děti neočkované DTP vakcínou.

DTP vakcína tudíž může být spojená s negativním účinkem na přežití dětí. Vakcína DTP byla spojená se zvýšenou úmrtností.” I když je tohle samo o sobě šokující, to nejhorší teprve přišlo. Konec konců, všechny tyto věci mohly být chybami ve vývoji něčeho bezpečného a neškodného, že? No… ne. Navzdory tomu, že si byli vědomi těchto otřesných efektů, Unicef pokračoval v očkování vakcínou DTP v Africe. Neznámý počet krásných dětí zemřelo.

Životy jejich rodičů byly zničeny. Ale nic se neudělalo… až na to, že se informace o tom pohřbily a zametly pod koberec. Zdá se, že na černých životech z nějakého důvodu ve skutečnosti nezáleží. Hrají v tom roli miliardy dolarů. Obchod je obchod, že pane Gatesi? Dobře, o očkovacích skandálech bychom mohli mluvit do nekonečna. Nezapomínejme na největší podvrh všech dob, podvrh s covidem. Velmi vám doporučujeme, abyste se podívali na naši čtyř-dílnou sérii o tomto tématu (pozn. překladatele: tato série není v tuto chvíli přeložena).

Brzy vyjde nový díl, ale momentálně, věřte tomu nebo ne, je důležitější se zaměřit na Gatesovy ostatní aktivity, kdy o mnohých z nich veřejnost vůbec neví. Jakmile se tyto aktivity odhalí, zaručujeme vám, že nikdo už nikdy nebude věřit tomuto muži a jakékoliv jeho vakcíně. Bill Gates: Bereme věci, co jsou geneticky modifikované organismy, a pícháme je do paží malých dětí… prostě je stříkneme přímo do žíly. Chcete vědět o Billově posedlosti genetickým modifikováním potravin, afrických slepic a dokonce komárů?

Chcete vědět více o jeho přísně tajných konexí na americkou armádu a jejich plány na biologickou válku? Slyšeli jste o nekonečných možnostech nanotechnologických bezpilotních letadel? Jste připraveni zjistit, jak zlí jsou doopravdy Bill a Melinda Gatesovi, Warren Buffett, WHO, a OSN? Tak mě následujte do části 9. Konec 8. části.

PS: 9. část ještě v tuto chvíli (14.2.2021) není přeložena a ani nevyšla. Jak vyjde (do pár týdnů), tak přeložím a dám všem vědět.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

  1. Nejsem z bezmezně věřících Trumpovi. Ale pokud se vyjádří, že každý musí poznat pravdu v sobě, ve svém klidu a srdci, tak chápu, že nestojí o manipulace.

   Nicméně, víme jak s ním média zachází a v době kdy cca 60% lidí má zmanipulovaně upřenou pozornost na vakcínu jako modlu, tak si tyto lidi nemůže bloknout tím, že jim řekne o vakcínách to co si skutečně myslí. Navíc není vyloučeno, že se mohl pokusit prosadit placebo na místo „skutečných vakcín“..

   Davidovi za překlady moc děkuji, v článku je zmíněno toto
   Velmi vám doporučujeme, abyste se podívali na naši čtyř-dílnou sérii o covid-19 (pozn. překladatele: tato série není v tuto chvíli přeložena).

   Zvažuješ prosím její dohledání a překlad?

   Mějte se všichni krásně!

 1. Davide, díky za překlad. 👍

  Zajímalo by mě, kolik zlikvidovali Kabalisti, včetně Gatese, od samých začátků do dnešních dnů LIDÍ. Záměrně to slovo zdůrazňuji, protože oni sice teď mluví o záchraně lidstva, ale myslí pouze svoji pokrevní zdegenerovanou linii. Nás berou za zvířata. Oni likvidují lidstvo jak na běžícím pásu. To jsou největší masoví vrazi všech dob.

  Ta tisíciletí utrpení a zmatků, které nám způsobují, už je dost. Pravda byla doteď ukrytá. Ale jejich výtvor zvaný internet, se nyní otočil proti nim. Protože informace se tu nedají zcela skrýt. A pravda se valí na povrch.

  Zlo má destruktivní povahu. A nepůsobí pouze ven od sebe, ale i dovnitř k sobě. Zlo nakonec zničí samo sebe. Proto zlo nikdy nemůže vyhrát. Není to zkrátka možné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů