Kabala II (9. část – Více o Billu Gatesovi, jeho filantropii a korupci ve WHO)

Ve zkratce...

V 9. části Kabala II se dozvíme více o Billu Gatesovi, jeho posedlosti genetickým modifikováním všeho, čeho se dotkne, a jeho tajných vazbách na americkou armádu. Také odhalíme korupci Tedrose Adhanama Ghebreyesuse, současného generálního ředitele WHO.
Facebook
Telegram
VK

PS: 10. část ještě v tuto chvíli (1.3.2021) není přeložena a ani nevyšla. Jak vyjde (do pár týdnů), tak přeložím a dám všem vědět.

První část
Druh
á část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Desátá část
Původní série Pád Kabaly (1-10)

Přepis:

Od Billa Gatese jako spasitele lidstva a planety Země, po jeho zvláštnější a tajnější aktivity, jeho posedlost genetickým upravováním čehokoliv, na co přijde, a jeho vazby na americkou armádu a jeho zájem v biologické válce. Podívejme se na některé Gatesovy aktivity, o kterých jste možná neslyšeli. Nadace Gatesových se v roce 2016 rozhodla, že africké slepice nejsou dostatečně tlusté. Nejen to, ale že jejich vejce jsou příliš malá. Gates přišel s geniálním plánem. Co takhle geneticky modifikovat slepice?

Univerzita Wageningen a Hendrix Genetics, obě z Nizozemska, vyvinuly nový druh slepic vyroben konkrétně pro chudé africké rodiny. Jaký to báječný nápad! A jaká to skvělá filantropie! Geneticky modifikované slepice, o které nežádala žádná africká rodina. Podle Janet Mawiyoové, prezidentky Nadace pro rozvoj keňské komunity, „Původní slepice jsou skvělé; mohou vypadat trochu vyzáble, ale chutnají skvěle. a nejsou očkované! Naše slepice se samy krmí v přírodě, pokud jich získáme více, kdo bude platit za jejich potravu? A kdo bude platit za očkování?” zeptala se v rozhovoru.

Promiňte?! Očkování?! Copak tyto geneticky modifikované slepice nejsou dokonalé, jak je v laboratoři vytvoří? Očividně ne. Musí být očkovány. To vysvětluje, proč nizozemská vedoucí výzkumnice. Liesbeth Van der Waaij, řekla: „Slepice musí přijít s jasným manuálem. Potřebují dobrou potravu a spoustu vody. Pokud ne, produkce bude v praxi nejspíše zklamáním…”

Takže… Geneticky modifikované slepice, které potřebují speciální potravu a očkování. Gates byl plný nadšení! Na tiskové konferenci uvedl, že se daruje 100 tisíc slepic chudým v Etiopii, Nigérii a Tanzánii. „Kampaň, kterou spustil Bill Gates, daruje slepice chudým africkým rodinám.” „Gates bude financovat produktivní volně chované slepice v Africe.” „Může dar 100 tisíc slepic od Billa Gatese pomoct nejchudším v Africe?” „Miliardář z Microsoftu Bill Gates říká, že chudí lidé by měli chovat slepice, pokud si chtějí zlepšit svůj život.” „Proč bych choval slepice.” – Bill Gates „Bill Gates spouští plán se slepicemi na pomoc chudým v Africe.”

Také se je pokusil darovat Bolívii, ale ti je nechtěli. „Bolívie odmítá ‚urážlivý‘ dar slepic od Billa Gatese.” Afričané je ve skutečnosti také nechtěli, jak uvedla Janet Mawiyoová. Ale Bill Gates z nějakého důvodu vždy dosáhne toho, co v Africe chce. Geneticky modifikované slepice, očkování. Zdá se, že navázal skvělé vztahy s převážně zkorumpovanými vůdci těch zemí. A ten příběh se slepicemi měl jeden háček… Krátce poté, co Gates představil svoje super slepice, vypuknula ptačí chřipka.

Jen v samotné Nigérii více jak 750 vypuknutí nákaz vedlo k 3,5 milionům mrtvých slepic. Náhoda? To mi povězte sami… „Agentura OSN žádá zvýšenou opatrnost po vypuknutí H5N1 v západní a střední Africe.” „FAO vyzývá ke vzýšené opatrnosti poté, co se H5N1 šíří západní a střední Afrikou.” „Ptačí chřipka se rozšířila do 26 nigérských států.” „Panika z ptačí chřipky.” Všechny ty ztracené slepice musely být nahrazeny… slepicemi od Hendrix Genetics z Nizozemska. Doufám, že jim je nabídli se speciální slevou.

A člověk, co měl na univerzitě Wageningen na starosti projekt geneticky modifikovaných slepic, Johan van Arendonk, propagátor práce, kterou jsme vám ukázali před pár minutami, byl 1. ledna 2016 společností Hendrix Genetics přivítán jako vedoucí výzkumu a vývoje. „1. ledna 2016 nastoupí na novou pozici jako vedoucí vývoje a výzkumu a člen vedoucího týmu ve společnosti Hendrix Genetics.”

O čtyři roky později byl povýšen na vedoucího pracovníka technologie a inovace a člena vedoucí rady. Takto to funguje, přátelé. Nejprve dostanete několik milionů od nadace Gatesových, nebo Rockefellerovy nadace, abyste zkoumali možnost vyvinutí nové odrůdy slepic v několika afrických zemích. Úkol samozřejmě přijmete. Vytvoříte výzkumný program, který provádí několik afrických asistujících výzkumníků pod vaším dohledem. Výzkumné publikace jsou zveřejněné a pan Gates je bez pochyby spokojen s vašimi objevy a s tím, jaké obchodní příležitosti mu nabízíte. Takže… následovala propagace. Hendrix Genetics tedy dostala dalších 9 milionů od Gatese ke genetickému vytvoření nové odrůdy slepic.

Jakmile přijmete práci v Hendrix Genetics, jste v kapse Gatese. „Bill Gates daroval očkované slepice očkovaným lidem, protože je to Bill Gates.” Vytvoříte cokoliv, co chce, abyste vytvořili. Je jedno, jestli váš výtvor přežije pouze na dobré potravě, čisté vodě a očkování. Koho to zajímá?! Nikdo to nepozná. Mainstreamová média nic neřeknou. Koho zajímá náhoda, že došlo k vypuknutí ptačí chřipky během měsíce po dodání vašeho výtvoru? Koho zajímá, že tisíce Afričanů bylo zdevastovaných, zničených? Neměli peníze, aby si koupili více vašich super slepic, ani jejich vysoce kvalitní potravu, ani jejich budoucí očkování. Nic jim nezbylo! Ale znovu… mluvíme o Africe.

Nikoho Afrika nezajímá, že? Mainstreamová média jako vždy zůstala potichu. Samozřejmě mluvili o ptačí chřipce. Další skvělá příležitost pro Billa Gatese, vyvinout další očkovací projekt. Protože to, drazí diváci, je to, co Afrika potřebuje. Nepotřebuje čistou vodu, výživné jídlo nebo školy. Potřebuje očkování! Vždy sledujte peníze! Slepice není jediný zvířecí druh, který Gatese fascinuje. Stejně tak komáři. No… ve skutečnosti je nesnáší, stejně jako kdokoliv jiný. Někteří komáři roznáší nemoci jako ziku, malárii. Gates tedy přišel s dalším geniálním plánem, jak zlepšit svět. Zaplatil britské společnosti Oxitec miliony dolarů, aby vyvinula program, jak geneticky modifikovat komáry.

Oxitec vyvinula modifikovanou verzi Aedes aegypti, komára zodpovědného za šíření ziky a horečky dengue. Samci byli geneticky upravení a dostali „sebe-omezující gen”, který cílí pouze na samice, které pijí krev lidí a tím šíří nemoci. Když se geneticky upravení samci pářili s divokými samicemi, sebe-omezující gen se přenesl na jejich potomky, čímž zabil pouze samice. Po několika generacích zbyli pouze samci. „Bill Gates daroval 4 miliony dolarů k vytvoření komárů, které se za pomocí sexu navzájem zabíjí.” „Jak sebe-omezující komáři mohou vymýtit malárii.” Samo o sobě jde o skvělý plán, jak nenásilně vymýtit celý druh komárů.

Několik testů se provedlo v Indii a Panamě. Poté došlo k prvnímu oficiálnímu vypuštění v Brazílii v květnu 2018. Miliony geneticky modifikovaných komárů bylo vypuštěných ve městě v období 27 týdnů. Výsledky se nejprve zdály slibné a Nadace Gatesových se ujistila, aby tiskové zprávy psaly o obrovském úspěchu. „Přátelští komáři z Oxitecu nyní chrání tisíce před horečkou dengue.” Ale geneticky modifikovaní samci po roce a půl se výborně bavili s místními přírodními samičími komáry a narodily se miliardy hybridních komárů, a pokračovali v páření, jakoby nebylo zítřka. Sebe-omezující gen nedělal to, co měl. Výsledek byl katastrofální. Druh komárů se pouze stal silnější než když předtím.

Slyšeli jste o tom ve zprávách? Ne. Lze to zjistit pouze tak, že si přečtete dlouhé a nudné vědecké publikace, které nikdo nečte. „Studie o šíření DNA geneticky modifikovanými komáry narazila na odpor.” „Když lidé vyvíjí transgenní linie nebo cokoliv k vypuštění, téměř všechny jejich informace pochází z laboratorních studií… Věci vždy nevyjdou tak, jak očekáváte.” Psala o tom jen některá alternativní média, ale jako vždy byla ignorována, odmítána a zesměšňována jako konspirační teorie. „Nové důkazy o neúspěchu pokusů s geneticky modifikovanými komáry Oxitecu.” Než aby potápějící loď opustil, Bill Gates šel o krok dál. Požádal Oxitec, aby geneticky modifikovala další druh.

Samice Anopheles albimanus. Jeden ze čtyř druhů komárů, které mohou šířit malárii. Testy probíhaly v Burkina Faso v Africe. Místní tomu odporovali. Požadovali moskytiéry, levné a velmi efektivní řešení. Ale, jako vždy, nebyli vyslyšeni. Jak to, že tyto experimentální testy se vždy provádí v méně vyvinutých zemích? Copak na těchto životech nezáleží?! „Vymýcení dcer: Kontroverzní experiment s komáry v Burkina Faso.” „Nechceme být pokusní králíci: jak jedna africká komunita bojuje s geneticky modifikovanými komáry.” I když představa žádných komárů se může mnohým jevit lákavá, kdokoliv, kdo rozumí čemukoliv o ekosystémech a rovnováze přírody ví, že tohle jsou špatné zprávy.

Člověk si nemůže hrát na Boha tak, aby mu to prošlo. Genetická modifikace jednoho druhu komára bude mít dalekosáhlý vliv na přírodu a tudíž na lidi. Zejména ve venkovských oblastech, kde přežití tamních lidí závisí na zemědělství. Celý ekosystém by se mohl narušit způsobem, který nelze předvídat. Normálně by trvalo roky, než by se schválil environmentální zákon pro takovéto věci. Ale kvůli covidu-19 se agentura pro ochranu životního prostředí rozhodla jinak. V tuto chvíli se nebude dohlížet na dodržování environmentálních zákonů.

Komáři mohou být vypuštěni. A tentokrát na Floridě! V létě roku 2020 se měly vypustit roje geneticky modifikovaných komárů. „Plán na vypuštění geneticky modifikovaných komárů na Floridě dostal zelenou.” Ale kvůli protestům veřejnosti byl odložen. „Občané Floridy protestují proti vypuštění geneticky modifikovaných komárů v boji proti viru zika.” „Nejsme váš experiment. Nesouhlas s vypuštěním geneticky modifikovaných komárů.” Slyším, jak si lidé říkají: „Co je na tom? Vymýcení komárů… není to splněný sen?”

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji.

No… byl a stále je, jak to představuje Gates. Ale… podívejme se na článek z časopisu Science z roku 2010. Skupina japonských výzkumníků před 11 lety vyvinula komára, který šíří vakcínu namísto onemocnění.

Kabala II (9. část - Více o Billu Gatesovi, jeho filantropii a korupci ve WHO) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Nicméně… Výzkumník uvedl: „Regulační a etické problémy zabrání tvorům, aby kdy byly vypuštěny…” Přesto o tři roky později Oddělení lékařského výzkumu a vývoje americké armády navázalo na tuto myšlenku ve spolupráci s Nadací Billa a Melindy Gatesových.

Nezdálo se, že by je trápily etické problémy. Novým cílem Gatese byla studie, jak z komárů udělat létající očkující tvory. A nejen Gatese. Proč v tom najednou byla zapojená americká armáda? Nepoukazuje to směrem k biologické válce? „Očkování skrze kousnutí komárů s radiačně oslabenými sporozoity (IMRAS). Oddělení lékařského výzkumu a vývoje americké armády. Spolupracující: Nadace Billa a Melindy Gatesových.” Pro ty diváky, kteří si myslí, že uzpůsobení komárů k vojenským účelům je příliš přitažené za vlasy, prosím, ponořte se do tématu, a zjistíte, že Spojené státy už v roce 1953 zahájily svoje „snahy uzpůsobit přenosy onemocnění k vojenským účelům,” jak to nazvali.

Zaměřili se na blechy, co šíří mor, komáry, co způsobují mozkové infekce šířením encefalitidy, a komáry, co šíří žlutou zimnici. Nad Floridou a Georgií probíhaly experimentální testy, aby se zjistilo, jestli hmyz lze úspěšně použít jako biologická zbraň k zabití městských populací. „Zrod amerického programu biologické války.” „ARMÁDA: Operace Big Buzz (velký bzukot).” PROSÍM: Udělejte si vlastní výzkum. Klidně si zastavte video.

Kabala II (9. část - Více o Billu Gatesovi, jeho filantropii a korupci ve WHO) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Bakteriální bomby. Biologická nádoba pro kontaminované/nakažené komáry, blechy, klíšťata, atd. Kazetová bomba E86 pro biologickou válku. ARMÁDA: Operace Drop Kick. Čtěte dál: Lidské experimenty v USA. „Nenásilné vojenské operace zahrnující Spojené státy.” „Vojenské experimenty se super mikroby.” Odtajněný vojenský dokument z roku 1981 s titulem: „Vyhodnocení entomologické války jako potenciální nebezpečí pro Spojené státy a evropské státy NATO” detailně popisuje, jak vláda vyvinula miliony komárů jako zbraně a vypustila je v tajných operacích nad americké občany.

Počty ukázaly, že kdyby se zabila polovina populace, jedno úmrtí by stálo pouze 29 centů. 29 centů za úmrtí. Jaký skvělý nákladově efektivní způsob, jak způsobit masakr. Není to nic nového pod sluncem. Armády po celém světě po desítky let prováděly tyto otřesné experimenty na svých vlastních nic netušících občanech a občanech ostatních zemí. Nezáleželo, kolik lidí zemřelo. Nezáleželo, jestli zemřely nevinné děti. Záleželo pouze na informacích. Což je samo o sobě příšerné. Ale jaký z toho máte pocit, že Nadace Gatesových je v tuto chvíli v tomto všem zapletená? Samozřejmě s jiným cílem, moderním vybavením. Ale myšlenka se nikdy nezměnila.

Jak provést genocidu nejúčinněji a nákladově nejefektivněji? Depopulace s velkým D. Velká část spolupráce mezi Nadací Gatesových a americkou armádou je utajená. Od roku 2013 a dál toho moc nelze najít, pokud nemáte speciální prověrku. Proč nejsem překvapená? To, co jsme objevili, bude ukázáno v části 10… A společnost Oxitec, která je financovaná Nadací Billa a Melindou Gatesových, aby vyvinula geneticky modifikovaný hmyz, má také vazby na americkou armádu. Její současný generální ředitel, Grey Frandsen, pracoval pro americké ministerstvo zahraničí. Byl poradcem pro americké námořnictvo. Napsal první „Příručku pro nevládní organizace pro armádu.”

Je považován za odborníka na vztahy mezi nevládními organizacemi a armádou. Když byl prezidentem Olfactor, společnosti, která je podobná Oxitecu, podepsal dohody s vojenským výzkumným institutem Walter Reed americké armády, aby americké základny po celém světě používaly technologie společnosti Olfactor. Hmm… Když technologii GMO společnosti používá armáda a existuje přímá vazba na bio-obrannou laboratoř Fort Detrick v Marylandu, která je známá za své tajné testy biologické války na amerických občanech, k prozkoumání proveditelnosti komárů jako přenašečů biologických zbraní, můžete si být jisti, že společnost a její prezident byli až po krk ponořeni ve vývoji GMO biologických zbraní.

Ten stejný muž nyní vede komáří projekt na Floridě jako prezident Oxitecu s penězi od Billa Gatese. Pokud Gates pracuje na lepším světě, vážně si myslíte, že některé jeho projekty by byly utajené? Proč proboha dává miliony dolarů do vývoje geneticky modifikovaného hmyzu, který lze použít a byl použit k šíření nemocí a k očkování lidí? Proč to celé utajení? Jsme používání jako pokusní králíci pro další vojenské experimenty? A proč Florida? Existuje spojení mezi malinkatými super drony, které vypadají jako komáři?

V roce 2018 se objevily titulky o závodu mezi USA a Ruskem, stát se prvním výrobcem bezpilotního letounu (UAV) nebo mikro-vzdušného letounu (MAV). Tyto malé drony za použití nanotechnologie lze nasadit proti lidem během např. mírových protestů. Tyto drony, vybavené kamerou a mikrofonem, dokážou na vás přistát, odebrat vzorky vaší DNA, nebo na vaší kůži zanechat nanotechnologii pro sledování. Co očkování? Samozřejmě bude bez souhlasu. Stále si myslíte, že Kabale záleží na vašem souhlasu? Paul Buchanam, strategický analytik, v červenci 2018 řekl NBR o zájmu o bezpilotní letouny. Předpovědi byly, že průmysl bezpilotních letounů může mít v roce 2022 hodnotu 89 miliard dolarů.

Nějakým způsobem nám přijde těžko uvěřitelné, že náš filantrop Bill Gates nemá s těmito hmyzími drony nic společného. Je nejspíše otázkou několika měsíců, než přijde s dalším rozhovorem, kde bude propagovat nekonečné možnosti nano-hmyzu. „Měníme svět pomocí technologie.” – Bill Gates. Bill Gates v červnu 2020 vyjadřoval svoje překvapení, že tolik lidí nedůvěřuje jeho dobrým úmyslům, zejména pokud jde o očkování. Řekl: „Jen rozdáváme peníze… jen píšeme šeky farmaceutickým společnostem…”

Největším sponzorem WHO až do dubna 2020 byla americká vláda. Nadace Billa a Melindy Gatesových byla druhá. Když prezident Trump tohle financování zastavil, pan Gates se stal největším bohatým páprdou pro WHO. Vlastní WHO. Zastavit financování pro Světovou zdravotnickou organizaci během zdravotní krize je tak nebezpečné, jak to zní. Svět teď potřebuje WHO víc, než kdy jindy.

Pravdou je, že WHO potřebuje Gatese více, než kdy jindy. Jak americká vláda pozastavila financování WHO, Gates nyní bude jejich největším aktivním sponzorem. Jeden z každých 10 dolarů, které WHO dostává, je od druhého nejbohatšího muže světa. Měli bychom se obávat, jak moc vnějšího vlivu má jeden muž na očividně zkorumpovatelnou entitu jakou je WHO. „Je s ním zacházeno jako s hlavou státu, nejen ve WHO, ale také v G20” – zástupce nevládní organizace se sídlem v Ženevě. Je jeden z nejvlivnějších lidí v globálním zdravotnictví. „Vliv nadace na WHO je obrovský. Pokud by tam nebyla, pokud by se svými penězi odešla, mělo by to obrovský škodlivý dopad, a všichni si toho jsou dobře vědomi.” – Laurie Garrett, Rada pro mezinárodní vztahy. WHO je vlastněno Billem Gatesem.

Její generální ředitel, Tedros Adhanom Ghebreyesus, není nic víc než pouhá loutka. Jeho nitky ovládají Gatesovi a Clintonovi. „Vyšetřovatelé Clintonových: Ředitel WHO je zkorumpovaná loutka Nadace Billa a Melindy Gatesových.” „Nadace Clintonových a Gatesových: Supervelmoci globálního zdravotnictví.” V roce 2018 se objevil další skandál. Stalo se tohle. Než se Tedros stal generálním ředitelem WHO, byl ve dvou vysoce postavených pozicích v etiopské vládě. Jako ministr zdravotnictví a následně ministr zahraničních věcí. Velmi se spřátelil s Clintonovými a byl řečníkem na Clinton Global Initiative Nadace Clintonových. A byl předsedou rady Globálního fondu.

Globální fond se prezentuje jako nezávislá organizace, která má za cíl vymýtit AIDS, tuberkulózu a malárii. Zatímco Tedros byl předsedou Globálního fondu, organizace byla zapletená ve skandálech týkajících se podvodu a zpronevěření peněz. „Peníze Globálního fondu ztraceny kvůli korupci.” „Co se můžeme naučit z obrovského podvodu Globálního fondu?” Vyšetřování zjistilo, že 67 % peněz utracených za anti-AIDS program v Mauritánii bylo promrhaných. Mauritánie nebyla jediná země, která prošvihla spoustu peněz.

Podle finančních vyšetřovatelů Larryho Doylea a Johna Moynihana jde o klasický případ praní peněz. Funguje to následovně. Nadace Clintonových obdržela miliony dolarů od chudých zemí jako Dominikánská republika, Rwanda a Lesotho, což je poněkud zvláštní, nemyslíte si? Nemají být spíše ty země těmi, které přijímají peníze? Každopádně… ty země přijaly peníze od Globálního fondu. Globální fond pak obdržel miliony dolarů od US AID prostřednictvím ministerstva zahraničí. Kdo všechny ty peníze měl na starosti? Nikdo jiný než bývalá ministryně zahraničí Hillary Clintonová. Nadace Clintonových následně obdržela miliony dolarů od Globálního fondu.

Praní peněz v tom v nejlepším… John Moynihan svědčil před Kongresem o korupci v Nadace Clintonových, ve které Globální fond, kterému tehdy předsedal Tedros, náš současný generální ředitel WHO, hrál důležitou roli. Stejný Tedros, který nyní světu říká, co dělat s covidem-19. Vtipný to svět, nemyslíte? „Dr. Fauci potvrzuje svoje přátelství s generálním ředitelem WHO dr. Tedrosem, oba mají vazby na Nadaci Clintonových v Etiopii.” „Šéf WHO Tedros Ghebreyseus je obviněn z napomáhání genocidy v Etiopii.” „Etiopská armáda obviňuje šéfa WHO Tedrose z podpory disidentské oblasti Tigray, odkud pochází, a pomáhá bojovníkům získat zbraně.” „Tedros z WHO byl obviněn z utajení vypuknutí cholery v Etiopii.” „5 šokujících faktů o šéfovi WHO Tedrosovi Adhanomovi.” „Pochybná minulost šéfa WHO je terčem pozornosti v době koronavirové reakce.” „Tedros Adhanom přistižen při skandálu s 20 miliony dolary.” „27. března 2020 – Nadace Clintonových, Gatesových, Globální fond, WHO, Tedros Adhanom a možný podvod.”

Už začínáte mít pochyby o filantropii pana Gatese? Jste připraveni na více, co Gatese dostane za mříže, pokud se o tom lidé dozví? Pak mě následujte do 10. části. Konec 9. části.

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

      1. Super, díky 🙂 Kolik je těch částí celkem?
        Jinak určitě by bylo dobré dát odkazy do všech předchozích částí na pokračování, zde je odkaz jen na tu 9. Proto jsem se pak na ni ptal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů