Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu)

Ve zkratce...

Třetí díl širší série o největším podvodu v historii lidstva: Covidu-19. Dozvíme se o kontaminovaných rouškách, opatřeních a mnohem víc.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 23. prosince 2021

Předchozí části:

Pvní část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Devátá část
Desátá část
11. část
12. část
13. část
14. část
15. část
16. část
17. část
18. část
19. část
Původní série Pád Kabaly (1-10) – Konec světa tak, jak ho známe

Přepis 20. části:

Kabala II – 20. část Mistrovské dílo tajného spolku začalo postupně, počínaje rouškama a sociálním distancováním. Vše se v té době zdálo poněkud nevinné, ale bylo to tak? Podívejme se, jak byl strach využíván k podřízení lidí vůli několika málo osob. Šlo o ovlivnění hlavně našeho chování. Jinými slovy, byla to a stále je manipulace mas. Říkali nám to do obličeje, ale z nějakého důvodu to lidé neslyšeli. Jakmile se objeví strach, uši se zavřou. My lidé jsme byli nuceni nosit roušky, i když oni všichni věděli, že nenabízí žádnou ochranu. Členové elitního tajného spolku a jejich loutky na vysokých postech předstírají, že nosí roušky, nebo se ani vůbec neobtěžují. Jsou očividně nad zákonem.

Doufáme, že si uvědomujete, že tito členové tajného spolku a jejich loutky velmi dobře ví, že to, co jsme říkali v předchozí části, je pravda. Existence viru SARS-CoV-2 nebyla prokázaná, protože neexistuje. Je to obyčejná chřipka, která byla a je co nejvíce zneužívaná skrze jejich média šířící strach. Vážně si myslíte, že by riskovali svůj život? Královská rodina? Hollywoodské celebrity? Politici? Zamyslete se znovu. „Pobouření ohledně Meghan a Harryho: pár byl spatřen BEZ roušek pár minut poté, co s nimi pózovali.“ Pokud by tu byl skutečně smrtelný virus, oni by jako první nosili roušku, umývali si ruce, udržovali rozestupy a sami se izolovali. Ukazují vám, že to vše je podvod. V naší domovské zemi, Nizozemsku, královská rodina si během pandemie jela na dovolenou poté, co se na každého obyvatele Nizozemska naléhalo, aby zůstal doma kvůli zvyšujícímu se riziku onemocnění covidem a úmrtí.

Zatímco si užívali požitky v Řecku, zapomněli na nošení roušek. Jak nešikovné… v době, kdy jejich občané dostávali pokuty a někteří byli i uvězněni za to, že zapomněli nosit roušku. Oh… a pak tu byla slavná svatba našeho ministra spravedlnosti a bezpečnosti, Ferdinanda Grapperhause.

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tento muž je nesmírně striktní a spravedlivý. Zajistil, aby všichni byli nonstop sledováni, a ti, kteří poruší covidová pravidla, jsou trestáni způsoby, na které nikdy nezapomenou. Na kameře dokonce uvedl, co si myslí o lidech, kteří pořádají večírky během těchto nebezpečných covidových dnů. Grapperhaus: Pokud za těchto okolností pořádáte večírek, kde nelze dodržovat 1,5 metru rozestupy, jak všichni dobře ví, jste jen banda asociálů! Nyní… tento muž se oženil a uspořádal krásný večírek v době povinných roušek, rozestupů a obecného zákazu organizování večírků! Náš ministr spravedlnosti a bezpečnosti… přesně tak.

Stejný muž, který dovoluje existenci politické pedofilní straně a jejich odporné příručce. Stejný muž, který po velkém tlaku občanů vytvořil speciální komisi k prošetření satanského rituálního zneužívání dětí v Nizozemsku. Komisi, do které jmenoval předsedu a prvního člena, se kterým se dohodl, že jejich zjištění nejprve bude sdílet s ním, než se představí sněmovně reprezentantů, což znamená, že komise má daleko do nezávislosti. Je součástí ministerstva spravedlnosti, což způsobilo, že se oběti nepřihlásily a nevypovídaly, protože některé ze svých násilníků a mučitelů označily za vysoké vládní úředníky téhož ministerstva.

Stejný muž, který nyní odmítá tu komisi rozpustit a vytvořit novou, která by byla skutečně nezávislá. Ten muž, Ferdinand Grapperhaus, na své vlastní svatbě porušil všechna covidová pravidla a nizozemským občanům se vysmál do obličeje. Když lidé byli rozzuření, omluvil se a dal symbolický dar Červenému kříži a zaplatil symbolickou pokutu za jednu osobu, konkrétně sebe, namísto celé skupiny. Tento muž očividně zešílel… myslím tím… kdo by proboha objímal svoji tchyni? Uvědomte si, že nizozemský ministr spravedlnosti a bezpečnosti měl nyní záznam v trestním rejstříku. V Nizozemsku nemůžete mít práci jako státní úředník, pokud máte záznam v trestním rejstříku. Pokud samozřejmě nejste ministr spravedlnosti. V tom případě se pouze omluvíte. Hned po této nepříjemné události se premiér Rutte zastal Grapperhause.

Obhajoval ho, aby nemusel rezignovat. Grapperhaus využil ihned příležitosti a uvedl, že chtěl říct, že váš záznam z porušení covidových pravidel může být odstraněn z trestního rejstříku. Samozřejmě obecně, nemyslel jen sebe. No… možná jsou chytřejší, než si myslíme. Víte… skandál se svatbou Grapperhause se ukázal být návnadou, rozptýlením od něčeho, co nechtěl, aby bylo ve středu pozornosti. Co se stalo? Platforma pro investigativní žurnalistiku, Argos, 27. června 2020 zveřejnila šokující audio dokument o satanském rituálním zneužívání dětí v Nizozemsku, což vytvořilo pořádnou bouři. Jak občané tak sněmovna reprezentantů trvali na oficiálním vyšetřování tohoto hrozného tématu.

Ale náš ministr spravedlnosti a bezpečnosti to nechtěl. Jen Bůh ví, proč. S vědomím, že jednoduché ne si nenajde přízeň, použil svoji svatbu jako návnadu. Udělal z toho skandál tím, že ignoroval covidová pravidla. Myslím tím… vážně si myslíte, že nevěděl, že bude mít problém, jakmile lidé uvidí ty fotografie? A božínku… byly publikovány v každých novinách a časopisu, který vás napadne. „Nové fotky z Grapperhausovy svatby: objímání a podávání rukou“ „Nové fotky fyzického kontaktu na Grapperhusově svatbě“ „Grapperhaus a manželka zaplatí pokutu 390 euro Červenému kříži“ „Státní zástupce udělil Grapperhausovi pokutu za porušení covidových pravidel“ „Grapperhaus po svatebním skandálu může zůstat, Rutte ho podporuje“ „Žádný záznam v trestním rejstříku po korona pokutě, ani za staré případy“ „Korona pokuta snížena na 99 euro, žádný záznam v rejstříku“

Grapperhaus o pět dní později potichu napsal dopis, ve kterém odmítl vytvořit komisi k vyšetření satanského rituálního zneužívání dětí. Než aby jako náš ministr spravedlnosti, proboha, si vyslechl otřesné příběhy obětí, které se přihlásily po dokumentu od Argosu, když si uvědomily, že nejsou sami, Grapperhaus je všechny odmítl a nepřímo je nazval poblázněnými šílenci. Ale kvůli svatebnímu skandálu si toho nikdo nevšimnul. Bylo to pouze díky některým vytrvalým jedincům, že Grapperhaus vytvořil komisi, která je nyní pod palbou. Když Gideon van Meieren se obětí zastal a zeptal se Grapperhause, proč odmítnul vytvořit novou komisi nezávislou na ministerstvu spravedlnosti, Grapperhaus byl rozzuřený.

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Když van Meieren znovu poukázal na to, že někteří z údajných násilníků pracují v jeho ministerstvu, tohle byla jeho reakce:

Grapperhaus: Tohle je nepřípustné! Vyzývám celou sněmovnu… vážně, tohle jednoduše nepřijímám! Přijde mi to sprosté!

Prosím, zůstaňte v bezpečí, Gideone. Jste jeden z mála, kteří lidem dávají hlas. Moc hrdinů není, ale vy jste rozhodně jeden z nich. To je Nizozemsko během těchto dní, moji přátelé. S naší vlastní verzí plešatého a krásného. Tato umělecká zeď stála daňové poplatníky 200 tisíc eur. Rozšířený vtip v Nizozemsku je: „Může se už někdo prosím pro změnu trefit?!“ Zpět k našemu ději. Jak jsme říkali na začátku a v předchozí epizodě, tohle všechno byl jen behaviorální experiment. Fáze 1 šla přesně tak, jak očekávali. Většina populace nyní nosila roušku, jako dobří poslušní občané. Nám lidem se říkalo, abychom kupovali pouze nezdravotnické roušky, jelikož ty skutečné jsou pouze pro chirurgy. Na balení nezdravotnických roušek si můžete přečíst, že neposkytují žádnou ochranu před covidem-19. Ale hádejte co. Lidé poslouchali.

Většina lidí, na se které tajný spolek dívá opovržlivě, uposlechla jejich absurdní pravidla jako část jejich behaviorálního experimentu. Nový normál. Tohle je bezpečné místo, takže si roušku můžete sundat. Ale když půjdete na záchod a od stolu vstanete, jste vysoce nakažliví a jste ve smrtelném nebezpečí, takže si roušku musíte znovu nasadit! V naší domovské zemi to byly naše ND, Nizozemské dráhy, které začaly s povinnými rouškami. Lidé, kteří neuposlechli, byli násilně vyhnáni z vlaku, buď průvodčím nebo policií. „Zaměstnanci ND podezřelí z násilí a upravování policejních zpráv“

Upřímně řečeno… nebyli jsme překvapeni. Byly to právě Nizozemské dráhy, které během 2. sv. války deportovaly Židy do koncentračních táborů. „Nizozemské dráhy budou kompenzovat potomky Židů, kteří byli deportováni do nacistických táborů“ „Nizozemské dráhy zaplatí reparace za deportace během 2. sv. války“ ND se vždy více zajímaly o zisk než etiku. „Nizozemské dráhy drží téměř jednu miliardu eur ve výdělcích v irské společnosti“ „Daňový únik – více než 250 milionů euro“ Co nás ale překvapilo, bylo to, jak snadné bylo si podrobit lidi vůči jejich vůli. Než aby masivně bojkotovali Nizozemské dráhy a srazili je na kolena tím, že jim zničí výdělky, lidé uposlechli.

Pravidla se stávala čím dál tím divnější. „Žádné líbání – vykřičená čtvrť v Amsterdamu se znovu otevírá po korona lockdownu“ „Město New York zveřejnilo příručku pro „bezpečný sex“ během koronaviru“ „Kanadská zdravotnická agentura doporučuje „glory hole“ (díry ve zdi) pro bezpečný sex“ Roušku jsme také museli nosit na pláži. Pokud se všechny koronaviry šíří přes kapénky, čili vydechováním, kýcháním nebo kašláním, nevypařily by se na pláži? Ale znovu… kdo jsme, abychom zpochybňovali schopnosti lékařů v televizi nebo naší vlády, která myslí jen na naše nejlepší zájmy, že? Takže… noste svoji zatracenou roušku na pláži. Ti, kteří neuposlechli, byli zatčeni a vláčeni do policejního auta, a pokud bylo třeba, tak násilně. Konec konců… bylo to pro vaše vlastní zdraví. Mohli jsme tušit, že lékaři v televizi byli zaplaceni těmi, kteří z covidového projektu mají obrovské výdělky. Nadace Billa a Melindy Gatesových. Rockefellerova nadace. A všichni ostatní tzv. filantropové, které jsme odhalili v našich předchozích epizodách. Vážně si myslíte, že by dovolili nezávislým vědcům, aby promlouvali k veřejnosti? Samozřejmě, že ne!

První věc, kterou by řekli, je, že virus je příliš malý na to, aby ho rouška zachytila. Ukázali by pro to vědecké důkazy. To nebyl záměr. Záměr byl zjistit, jak snadné je lidi vyděsit a potlačit. Jak snadné je jim odebrat všechny svobody, jednu po druhé, aby si toho nevšimli, a pak nakonec se jich jednou pro vždy zbavit. A fungovalo to. Strach je udržoval v poslušnosti a tam, kde patřili. Na kolenou a před brzkým zhroucením z utlačování. Jak šel čas, výstražné značky se rozšířily na obchodní centra, parky a dokonce na staré památky. Není to tak, že podceňujeme obecně důležitost vědy. Některé věci je jen třeba říct, že? Ale… myslím tím… vážně?! To si myslí, že jsme malé děti? „Žádné podávání rukou“ Ta nejzvláštnější věc je, že nebyly podniknuty žádné snahy ke sběru a likvidaci nošených a tudíž kontaminovaných roušek. Byly všude!

Lidé přesto udržovali krok, jakoby to byla nejpřirozenější věc na světě. Byli úspěšně zmanipulováni, aby uvěřili tomu, že covid-19 je vysoce nakažlivý a nebezpečný, přesto s kontaminovanými rouškami se tak zacházet nemuselo. „Viděli jste kdekoliv něco takového?“ Nikdo se neptal. I když se na sociálních sítích virálně šířila tato videa, lidé se drželi představy o bezpečnosti svých roušek, tak jako dítě, které se drží své uklidňující deky. Lékařští odborníci promluvili a varovali lidi před nebezpečím neustálého nošení roušek. „Vyrážka po nošení roušek“ Poukazovali na chronický nedostatek kyslíku, který může vyvolat únavu, bolesti hlav, závratě. „Prosím, vyzkoušejte si tento experiment u sebe doma. Kupte si nebo půjčte si monitor kvality ovzduší a udělejte následující…“

Muž testující hladinu kyslíku: Budu teď testovat hladinu kyslíku pod rouškou za použití oficiálně schváleného monitoru kvality ovzduší od OSHA, který měří hladiny kyslíku, hladiny nebezpečného plynu, LAL, CO, NH3, H2S, apod. Tento monitor je testován každý den a kalibrován každý měsíc. Organizace OSHA požaduje hladinu 19,5 % kyslíku v pracovním prostředí… vyhledejte si to. Normální hladiny kyslíku se pohybují na rozmezí mezi 20-21 %. Provedu zde jeden test. Trubici si dám k okraji svých úst… nevyvíjím žádnou námahu, jen tu stojím. Dám si ji přímo tady… ta trubice vede přímo do monitoru. 20,5 %. A nyní s rouškou. Můžete slyšet alarm, což znamená, že tam je nebezpečná atmosféra. Uvidíme, jaké hladiny naměříme. 17,5 %. Nevíte, proč máte bolesti hlav, apod.? Teď víte proč. Protože nedostáváte dostatek kyslíku.

„Myslíte si, že tato rouška funguje?“ Tak se podívejte na to, co vydechujete skrze dvojitou roušku, když vzduch – obsahující virus – je viditelný.

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Plicní specialista promluvil a varoval nás před novým typem plicního onemocnění způsobeného v důsledku vdechování vláken z roušek. Prosím, uvědomte si, že roušky obsahují polymery, čili plasty, které je otřesné celý den vdechovat, a pro životní prostředí jsou ještě horší. „Výrobci polymeru Ascend a DSM vstoupili do obchodu s rouškami“ „Roušky: Potenciální zdroj mikroplastů v prostředí“ Všechny roušky obsahují PTFE, což je karcinogen vyráběný ze syntetického fluoridu a je spojován s celou řadou zdravotních problémů, včetně rakoviny. „Studie zjistila, že dlouhodobé nošení roušek může přispět k pokročilé fázi rakoviny plic.“ „Jednorázové roušky uvolňují potenciálně nebezpečné chemické škodliviny.“ „Je maska, která zakrývá ústa a nos bez nežádoucích vedlejších účinků při každodenním používání a bez potenciálních rizik?“ Syndrom vyčerpání vyvolaný maskou.

Zastavte si video a přečtěte si následující: Objektivizované hodnocení prokázalo změny v respirační fyziologii nositelů masek s významnou korelací poklesu kyslíku a únavy, shlukovou kookurencí respirační poruchy poklesu kyslíku a únavy (67 %), masky N95 a vzestupu oxidu uhličitého (82 %), masky N95 a poklesu kyslíku (72 %), masky N95 a bolesti hlavy (60 %), poruchy dýchání a vzestupu teploty (88 %), ale také vzestupu teploty a vlhkosti (100 %) pod maskami. Prodloužené nošení masek u běžné populace by mohlo vést k příslušným účinkům a důsledkům v mnoha lékařských oborech.

„Německá neuroložka o rouškách: nedostatek kyslíku způsobuje trvalé neurologické poškození.“ Bludné šílenství, které nutí děti nosit roušky, hrubě ignoruje varování odborníků: „Dítě potřebuje mozek, aby se mohlo učit, a mozek potřebuje kyslík, aby mohl fungovat. Na to nepotřebujeme klinickou studii. To je jednoduchá, nezpochybnitelná fyziologie.“ Známá německá neuroložka a neurofyzioložka Dr. Margarite Griesz-Brissonová varuje před tsunami demence, která se dostaví po letech v důsledku nedostatku kyslíku při dnešním nošení roušek.

Jste ochotni riskovat svůj mozek kvůli vědecky nepodloženým, politicky motivovaným nařízením? Opětovné vdechování našeho vzduchu bezpochyby způsobí nedostatek kyslíku a záplavu oxidu uhličitého. Víme, že lidský mozek je na nedostatek kyslíku velmi citlivý. Existují nervové buňky například v hipokampu, které nemohou být déle než 3 minuty bez kyslíku – nemohou přežít. Akutními varovnými příznaky jsou bolesti hlavy, ospalost, závratě, problémy se soustředěním, zpomalení reakční doby – reakce kognitivního systému. Při chronickém nedostatku kyslíku však všechny tyto příznaky zmizí, protože si na ně zvyknete. Vaše výkonnost však zůstane narušena a nedostatečné zásobování mozku kyslíkem nadále postupuje. „Řidič, co hodiny nosil respirátor N95, omdlel a narazil přímo do sloupu.“ „Má se za to, že k nárazu došlo v důsledku toho, že řidič několik hodin měl nasazený respirátor N95 a následně za volantem omdlel kvůli nedostatečnému příjmu kyslíku a nadměrnému příjmu oxidu ohličitého.“

Pediatři promluvili. Byli přesvědčeni, že děti a miminka nosící roušky budou mít v životě zpomalený vývoj v důsledku chronického nedostatku kyslíku.

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Všichni nás varovali, že roušky mohou vážně ovlivnit vaši schopnost jasného uvažování. Ukázalo se, že měli pravdu. Někteří policisté také nebyli schopni jasného uvažování. I když vláda umožňovala lékařské výjimky na nošení roušek, dost z nich na to zapomnělo. Nejspíše kvůli nedostatku kyslíku v jejich mozcích. „Řekla policistům, že má lékařskou výjimku (Austrálie)“

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

VIdeo: Dusíte mě! Co to kurva?! Máte v hlavě nasráno! Co mi to kurva děláte? Co jsem provedla? Co jsem sakra provedla? Ale vy ji dusíte! Vždyť ten chlap na ní leží a dusil ji. Kvůli čemu? Že neměla roušku? Myslíte to vážně?!

„Bojujeme s nejsmrtelnějším virem pomocí gumových projektilů.“

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tajný spolek nás měl přesně tam, kde chtěl. Neschopni jasného uvažování. Paralyzováni strachem. Už připraveni prodat svoji duši za řešení této velké pandemie. Desetkrát denně jsme si umývali ruce. Používali jsme dezinfekci rukou, tak jak nám řekli naši vůdci. „Ellen DeGeneres učí fanoušky, jak si správně umývat ruce k ochraně před koronavirem.“ Nezáleželo na tom, že naše kůže začala puchýřovatět. Nezáleželo na tom, že dezinfekce zabíjela také dobré bakterie. Ty, které potřebujeme pro silnou imunitu. Nezáleželo na tom, že ty stejné dezinfekce obsahují toxický metanol, který když je kůží vstřebán v určitém množství, může vést k otravě metanolem s celou řadou příznaků.

Počínaje bolestí hlav, nevolností a závratěmi po problémy se zrakem, ztrátu vědomí a dokonce úmrtí. „4 úmrtí ve dvou státech spojená s dezinfekcemi na ruce na bázi metanolu.“ „3 mrtví podle všeho požili dezinfekce na ruce s metanolem.“ Na tom všem nezáleželo, jelikož teď vládnul strach a vůdci s řešeními, nehledě na jejich absurdnost, měli víru lidí. Covidová pravidla a nařízení v nich vyvolávala pocit bezpečí. Nicméně, k velkému zděšení tajného spolku, více a více lidí začalo kritizovat covidová nařízení. Někteří si roušky zkusili dát pod mikroskop a našli v nich přítomnost něčeho, co tam být nemá. To, co tady vidíme, jsou morgelony.

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Morgelony jsou malinkatá vlákna, která způsobují tzv. morgelonovu chorobu.

Pacienti popisují pocit něčeho živého, co jim leze pod kůží a kouše je. Jako malinkatý hmyz. Často mají ošklivé rány, které se nechtějí zahojit.

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Někteří trpí otřesným svěděním. Mnozí se cítí chronicky vyčerpaní a trpí ztrátou paměti a zmatením. Bolí je svaly, mají křeče. Mají zvětšená játra. Jejich kosterní struktura se degeneruje. Z kůže jim lezou malinkatá vlákna různých barev a černé skvrny. Lékaři nemají ani nejmenší ponětí, co to je, jak to vstoupilo do těla, nebo jak se toho zbavit. Skromný, přesto povýšený názor CDC po dlouhou dobu byl, že jde pouze o bludnou parazitózu.

To znamená parazita, který existuje pouze v představivosti. „Nechce se pustit kůže… jak se nakonec vytáhne, vezme s sebou kousek kůže. Ano, rozhodně něco bludného!“

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ale po velkém množství příchozích zpráv se CDC rozhodlo změnit jméno od bludné parazitózy na „nevysvětlitelné onemocnění kůže známé jako morgelony“. Podle doktorky Hildegarde Staningerové, která je roky studovala, morgelony nejsou paraziti, ale na 100 % jsou uměle vytvořeny skrze nanotechnologii. Strašidelné na tom je, že je možné je najít na místech, kde je neočekáváte. Ve vzorcích chemtrails, což znamená, že jsou na nás rozprašovány. Jsou v rouškách, nosních tyčinkách a vakcínách. Nevěříte nám? Ukážeme vám důkazy, které je mimochodem velmi snadné najít. Stačí vám udělat malý experiment.

Začněme s rouškou, ano? Umístěte roušku nad misku s horkou vodou, což napodobuje efekt vašeho vydechování. Teď roušku umístěte pod mikroskop a hleďte… morgelony ve vaší roušce! Technologie umělých nanobotů, kteří se chovají jako paraziti, kteří jsou aktivováni, když dýcháte do své roušky, kvůli vašemu tělesnému teplu, a také reagují na magnety. Když jsou vystaveni extrémnímu teplu, tak se nespálí. Co víc… pohybují se směrem k malým zbytkům jídla ve vaší roušce. Co sakra dělají v rouškách?! Uvědomujete si, že tyto věci ve skutečnosti vdechujete?! Víme vůbec, co ve vašich plících způsobí? Nizozemský Národní institut pro veřejné zdraví (RIVM) píše o této záhadě na svém webu. Ano, v rouškách jsou skutečně nanočástice a nemáme ponětí, jestli to na lidi má nějaký negativní efekt. No teda… není ta jejich upřímnost báječná?

Čekali byste, že lidé se v tuto chvíli už probudí, že? Pamatujeme si, že jsme v televizi viděli záběry milionů Nizozemců, jak spalují své roušky a oslavují svůj znovu získaný přístup ke kyslíku, teď když už i RIVM přiznal, že na těch rouškách je něco podezřelého. Ale ne… k našemu údivu jsme viděli stejné šíření strachu a zdůrazňování důležitosti nošení roušek a dodržování rozestupů. Strach udeřil a výsledkem byla šílenost. Že to všechno byl jen behaviorální experiment, bylo nadmíru jasné díky malým zábavným experimentům jako je tento.

Kabala II (20. část) | COVID-19: O kontaminovaných rouškách a mnohem víc (3. díl série o covidu) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

To, co začalo jako virus, se stalo IQ testem. Jak se začal projevovat společenský rozkol, jedna skupina věřila oficiálnímu narativu a druhá ne, nebo alespoň měla nějaké vážné pochyby. Tento rozkol byl jen počátkem smutného odcizení mezi lidmi, ne jen ve společnostech, ale také v rodinách a mezi přáteli.

Věřící se už nedokázali ztotožnit s nevěřícími, a naopak. Strategie tajného spolku „rozděl a panuj“ byla znovu vítězná. „Pokrývky úst (masky) jsou starý nástroj používaný k psychologickému zlomení lidí. Byl to počátek odstranění individuality. Zakrytím nosu a úst se jejich vůle a osobnost zlomila. udělalo je to submisivní…“ Stačilo to k tomu, aby nám odebrali naši totožnost, tak jak dělali za starých dob s otroky? Nebo mají pro nás přichystáno víc? Pojďme to zjistit v části 21.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Sluneční soustava spolu s planetou Zem/gaia prochází fotonovým pásem Světla vyzářeným z centra Galaxie Mléčná dráha v r.2012/12/12 cca od 2020 do 2024, fotony jsou částice světla i my jsme Světlo/duch – jsme energetické bytosti v biotělech , kde tělo je tvořeno z cca 70% tekutinami- krev, lymfa, trávící a vyměšovací šťávy, těla jsou tvořena „tekutým krystalem“ s jednotkou uhlík C12, v biosféře základní jednotkou lidského těla je aminokyselina/bílkovina. Proto zanecháváme „uhlíkovou stopu“ a na tyčinkách testů se najdou bílkovinové fragmenty. Nemůžeme zanechat např. křemíkovou stopu…a na tyčinkách nemůžou být chemikálie a jiné patoky. Je to transmutace uhlíku na vyšší atomové číslo C14, u některých ještě duchovněj žijících lidí i více. Transmutace se projevuje jako „onemocnění“ těla, je to očista od negativních vlastností duše, je to zvýšení vibrací. Symptomy jsou podobné chřipce. ten kdo rozehrál „covidovou pandemii“ více či méně má přehled, co se děje. A jelikož je třeba „uklidit na planetě“, rozhodl se použít zbraň, o které nemá dosud žádných znalosti – genetickou zbraň – vakcinu.
  S doplňky filtry a maskami.Tady např. https://www.youtube.com/watch?v=9Ay-RmI3IMY Pro zdraví potřebujeme vdechovat správný poměr dusíku a ksylíku – že o tom se žádný doktor zatím nevyjádřil, se velice divím, ale každý hřeje tu polívčičku „své profese“ diskrétně….Podstatou je zbavit se strachu z neznáma, polepšit se – odpustit a poděkovat za zkušenost, netáhnout břemeno se sebou , odlehčit tělu -očistou, pohyb, zdravý vzduch, doporučuje se nyní brát energii ze stromů hlavně jehličnatých, nejlepší jsou k tomu ůčelu cédry – sibiřský a libanonský, mír v duši a pracovat na zvýšení vibrací duchovně obracením se k tvůrci všeho s prosbou o radu a pomoc. Každý je zodpovědný jenom za sebe a za sebe bude skládat ůčty při odchodu z těla.

  1. Máte velice fundovaný příspěvek, proto Vám mohu něco říci, co jistě pochopíte. „Teorie se stala dokonalou, pokud jste schopni to sdělit příteli, když si ho potkáte na ulici.“ Právě o to se snažím, protože sálodlouhé povídání není to správné, přesto pravdu nelze zjesnodušit jen povoleným způsobem bez ztráty podstaty. To video, co jste zdělila je zajímavé, proto na to naváží hlaavně proto, že ten Tarot, co ta paní použila v té první serii má na zadní straně karet kríž rosicrucianů, což je na základě zasvěcovací knihy Sefer Yetzirah (Knihy Stvoření), co dostal Biblický praotec Abraham spolu s jazykem hebrejským od prvního seráfa jménem Vehujah. Abraham pak stvořil mnoho Golemů lidi i zvířata na základě této knihy. To také poukazuje na to, že jsme kosmické bytosti a každý orgán lidského těla je telepaticky spojen s příslušným kosmickým centrem. Posilněním těchto telepatických vazeb je schopen člověk uvést kosmické síly do pohybu, pokud k tomu dospěl ve svém duchovním vývoji, jako např. Mojžíš, Elijáš, Abraham, Pán Ježíš, Apollos, apoštol Jan a další, abych vzpomínal jen vybrané jednotlivce, ale bylo jich mnohem více v dějinách lidstva. Např. každý vznešený Atlantický mistr měl tyto schopnosti a bylo jich velké množství v té době a je i stále, protože dosáhli nesmrtelnosti, jako každý opravdový kabalista jaký byl i Mojžíš i Elijáš, kteří byli přivolaní Pánem Ježíšem před zrakem vybraných apoštolů a rozmlouvali se s Pánem Ježíšem o jeho odchodu ze Země. Apoštol Petr byl z toho nadšen, když to viděl a řekl Pánu Ježíši: „Pane, je znamenité, že jsme tady. Nyní chci postavit 2 stany, jednoho pro Mojžíše a druhého pro Elijáše.“ Na to pak zastínila je oblaka a zmizeli před zrakem apoštolů. Pán Ježíš pak jim řekl, aby o tom zatím nikomu nemluvili a uchovali to v tajnosti. Toto je napsáno v Evangeliu a Pán Ježíš s tím nám dal podstatný klíč k pochopení, co mnozí až dodnes nechápou. Protože kdyby Mojžíš a Elijáš již nedosáhli astrální nesmrtelnosti, pak by je Pán Ježíš nemohl přivolat tak, že s ním rozmlouvali o aktuálních událostech. Nyní si uvědomují, že je to hodně informací a nelze to nijak obejít. Pán Ježíš nedotazoval o ničem Mojžíše a Elijáše, jak to udělal král Saul, když nechal přivolalt ducha proroka Samuela za co byl pak odsouzen Bohem. Tak vysoký zasvěcenec jaký byl Pán Ježíš ovšem je schopen nést odpovědnost před Bohem za takové přivolání tělesně zemřelých, co spiritistický médium přivolávající ducha Samuela na žádost krále Saula, nebyla schopná. To je ten rozdíl, že vyšší zasvěcenec může udělat to, co nižší nesmí, protože není schopen nést za to karmickou odpovědnost před Bohem. Mrtví tudiž by se nikdy neměli zasahovat do záležitostí živých, což je kosmický zákon a Bůh Otec to přísně trestá karmicky, pokud to někdo poruší a ještě není na tak vysoké duchovní úrovni, že bere na sebe plnou karmickou odpovědnost za takové své konání. Nuže ten kříž rosicrucianů má uprostřed Alef, Mem a Šhin, což jsou 3 akášické praživly z kterých spolu se sefiroty byly stvořeny ostatní písmena, kolem nich je 7 dvojitých písmen Bet, Gimel, Daleth, Kaf, Pe, Rešh a Taw, oni odpovídají duchovní podstatě 7 základních planetárnách sfér: Saturna, Jupitera, Marsu, Slunce, Venuše Merkuru, a Měsíce. Kolem nich jsou 12 základních písmen: He, Vav, Zajin, Chet, Theth, Jod, Lamed, Nun, Samek, Ajin, Cade a Kof (Góf). Tyto základní odpovídají základním duchovním energiím 12 hvězdních uskupení: Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby. Každé písmeno je ovšem stezka moudrosti oscilující mezi dvěma duálními polaritami, čemu říkáme dynamická rovnováha života. 3 + 7 +12 = 22, to jsou souhlásky a sefiroty jsou od 0 do 9, spolu tedy tvoří 32 stezek moudrosti. Takže nejen souhlásky, ale i samohlásky neboli sefiroty oscilují mezi duálními propipóly a proto jsou stezky moudrosti. 32 tedy s oscilacemi je 64 různých duchovních energií. Abychom, tedy pochopili písmena, je nutné znát nejen 32, ale 64 různé duchovní energie, což jsou 64 hexagramy Knihy proměn (I-Ging). 64 energií je ovšem jen část Staroegyptského Tarot, které má 78 karet a je to úplný zasvěcovací systém starých Egypťanů a má jinou strukturu ve kterém energie nejsou jen dvoupólově dynamizované, ale čtyřpólově, to se ovšem projeví jen u 10 Sefirotů, kde každé číslo může být pohár, meč, disk anebo hůl. U Velké Arkány Tarot je 22 symbolů, to jsou souhlásky od Alef až do Taw, které jsou také v symbolice rosicrucianů, jak jsem o tom zmínil v souvislosti s tím videem a zadní stranou prvních karet v tom videu. Navíc ovšem 22 symbolů Velké Arkány Tarot není možné pochopit bez duálních protipólů, protože u některých je zdůrazněna jeden a u jiných druhý duální protipól oscilace. Jaké je z toho poučení? – 1. Tarot nelze pochopit bez znalosti toho, že každá duchovní energie je stezka moudrosti a osciluje mezi dvěma duálními protipóly. Navíc u Malé Akrány jsou sefiroty dynamizované ne dvoupólově, ale do konce čtyřpólově. Proto paradoxně pochopení Malé Arkány Tarot je vyšší zasvěcení, než pochopení Velké Arkány staroegypského Tarot. Nejvyšší symboly jsou pak 16 karet, kde čtyřpólová dynamizace Sefirotů od 0 do 9 je dále čtyřpólově dynamizovaná do ještě vyšších rovin základního Božského vědomí. To je pak nejvyšší zasvěcení. Tak je 40+16+22 = 78 symbolů. 2. Každá energie planet i hvězdních uskupení Zodiaku jsou přítomné v písmenech objektívně, což je prvotné poznání a pokud astrologové s tím nejsou v jednotě, pak mají zkreslené poznání. A jak by ne, když to vše ani neznají. Proto také Nostradamus začíná svou prorockou knihu takto: „Ať se zdržují opodál od mé knihy blázniví astrologové.“ Není odsouzena astrologie, ale neseriozní astrologové, kteří neznají jak souvisí základní duchovní energie písmen se základními energiemi planetárních sfér a znamení Zodiaku. Navíc Uran, Neptun a Pluto jsou řídící sféry a nejsou součástí základního systému a mají velice komplexní působení až nepochopitelné pro nezasvěcené jednotlivce. Základní zasvěcení záskáte ze zasvěcovacích knih Františka Bardona, kdo hned na začátku upozorňuje na magii vody, co používal k léčení i Vincenz Priessnitz a až dodnes nikdo nepochopil správně jak vlastně léčil studenou vodou, protože to je léčení magnetickým fluidem vody, která vstřebává do sebe astrální nečistoty astrálního těla neboli duše. Kromě toho existuje i duch neboli mentální tělo, co dozvíte z knih F. Bardona. 3. poučení je, že numerologie úzce souvisí se Staroegyptským Tarot, ale ne tak jak jsou přiřazená čísla k symbolům Velké Arkány od 0 do 21, protože by se energie Seforotů od 0 do 9 opykovaly, což by porušil základní princip nezávislosti energií Tarot. Pokud již chceme číslovat symboly Velké Arkány, pak od 10 do 31 a nikoliv tak, jak jsou číslované. Je to tak, jak je, nesmysl a je velice slabá analogie s numerologií. Upozorňují opět, že navíc Velká Arkána je nepochopitelná bez znalosti duálních energií pásmen.

   1. Když jsem uvedl souvislosti energií Tarot se Sefiroty od 0 do 9 a se souhláskami od Alef do Taw (10 až 31), považuji za důležité si upozornit na jeden omyl v Tarotu, kdy k symbolu 15 Velké Arkány přiřadili Ďábla, což je nesprávné modelování objektivní reality, protože každá z těchto energií jsou pozitivní Božské energie neboli duální protiklady stezky moudrosti podle Knihy Stvoření (Sefer Yeztirah, což má více verzí a jen Sa’Adja a Krátká verze jsou originální, u Gra-Ari verze jsou planetární sféry přiřazené jinak k dvojitým písmenům Bet, Gimel, Daleth, Kaf, Pe, Rešh a Taw, což jsou sice silné analogie, ale není to správně originální, což poukazuje na složitost chápání základních energií planetárních sfér a je proto pochopitelné proč Gra a Ari se v tom mýlili navzdory svému velkému poznání a právě proto, což souvisí s omyly v přiřazení čísel k písmenům v hebrejské kabale, což je sice silná analogie, ale není to přesné podle Univerzální pravdy, protože Alef není 1, ale [10; 53] a Rešh není 200, ale [29; 34], kde 29+34 = 63, a 63 je druhá polarita Sefirotu Keter [0; 63], tzv. Alfa a Omega). Navíc symbol Velké Arkány s číslem 15 je Ajin [25; 38], kde 38 = 32+6, takže má silnou analogii s číslem 6 v systému analogií hexagramů, kde 38=bin100110 a 6 = bin000110. Navíc Sefirot [6; 57] je [Vítězství, Nevinnost], a 6 se spojuje s Ďáblem podle podstaty jeho antiídee, což je absolutizace existence vyhrávající strategie v každém boji (AD). Energie 38 je tedy ze všech energií nejsilněji v analogii s číslem 6 v systému analogií hexagramů I-Ging. (Nyní jsem dal navíc důležité doplňující informace.) Jenže ani 25 ani 38 nemají nic společného s Ďáblem. Nějak dotlačili do Tarot Ďábla, ale je to nesprávný model a je velký omyl, protože 38 je „Náprava zkaženého“ podle I-Ging, což není „zkaženost“, jak to mylně interpretují, ale právě naopak: „Božská nezasloužená laskavost“ neboli „Božské milosrdenství“ a ne „zkaženost“, ale „Nápava zkaženého“ podle I-Ging (Knihy proměn, což je 4000 let stará kniha čínských taoistů). Je to tedy jeden z mnoha různých omylů chápání Ďábla pramenící z nedostatku objektivního poznání Jednotné Univerzální pravdy. Energie Ďábla není ani v systému písmen ani v systému I-Ging, protože je jeho energie založena na antiídeu v rozporu s láskou Agape, co je hlavním učením Krista a všech 9 avatarů Vishnu Krista před příchodem Pána Ježíše. To je na dlouhé povídání podle Véd, kde jsou uvedené i časy mnohem a mnohem dávnější, než v Bibli. Bible je právě pokračováním Véd. (Véda=Pravda). Kristus byl v geologicky dávných dobách na Zemi již mnohokrát. Jeho sedmá inkarnace je Král Rám, kdo žil na Zemi v předchozím interglaciálu před asi 100 000 lety. (O glaciálech a interglaciálech naleznete informace například na Wikipedii.) Úplná pravda je mnohem složitější, než by si to kdokoliv představoval. Vědci se nemýlí, když uvádějí až miliardy let Země. Kristus neboli Vishnu musel přijít na Zem vždy, když bylo potřebné omezit pravomoce démonů bránících dalšímu rozvoji života, protože omezování pravomocí démonů je v kompetenci Krista (neboli Vishnu podle Véd), což ani samotný Mahadév Shiva (Pomocník) nemá právo omezovat, jedině Kristus podle svých etických zákonů založených na lásce Agape, což je podstata učení Krista neboli Vishnu. Láska Agape je společenská láska schopna zajistit opravdovou Svobodu pro každého člověka. Jestli o tom chcete podrobné informace, doporučuji 300 dílný seriál indické televize Ramayan 2008 v režii Anand Sagar.

    1. Snažil jsem Vám popsat základy jednotné Univerzální pravdy co nejjednodušeji jen připomínám, že číslování hexagramů je nesprávné stejně jako číslování písmen podle hebrejské kabaly, ba ještě více, číslování hexagramů v I-Ging je totálně nepoužitelné a je nutné si vzít binární kódy hexagramů jako číslo daného hexagramu, kde dole jsou nižší váhy a nahoře vyšší váhy 1, 2, 4, 8, 16, 32, kde 32 je vrchní čára hexahramu, Jang je 1 a Jin je 0. Ke každé rovině v binárním kódu patrí 2 axiomy abstraktní teorie množin moderní axiomatické matematiky. Dále pro upřesnění přesného váznamu energií je dobré si vzít MedicineCards.com s číslováním energií amerických Indiánů, což je totéž. Je přeloženo i do češtiny. Je zajímavé, že američtí Indiáni vytvořili stelný systém jaká je I-Ging (Čínskí kniha proměn) zcela nezávisle navzájem, co také silně potvrzuje, že je to správné. Také knihy Robin Steinové halavně „Numerologie pro naše títě“ je významné a hodně pomůže při pochopení Božských energií. Proste Bůh Otec vložil veškerou svou moudrost do čísel a do písmen, protože písmeny jsou čísla, přesněji dvojice duálních čísel a čísla jsou tak i písmena. Sefiroty jsou Samohlásky. Keter je ticho, Moudrost je „é“ slovanské, Poznání je a, Láska Philia je i, í, Moc je au (AUM), Krása je „e“ slovanském, Vítězstvé je o, Sláva je ö, Základ je u, Království je ü (y). To jsou samohlásky a také Sefiroty.

 2. Morgelony v rouškách, které se dostaly do těla rozpouští Borax. Tam, kde je hodně Bóru ve vodě (Ne Bróm, pozor, ale Boron (Bór)), tam neznají co to je artróza a řednutí kostí ani bolesti kloubů. Je to tam 40 mg bóru ve vodě, co se bere jako standardní dávka. Již jsem uvedl, že molekulární bioložka MUDr. Soňa Peková dokázala existenci Sars-COV-2, tekže existuje. Izolace viru je obtížná. Tohle je to video od Jaroslava Chvátala o knize Haim Eshed:
  https://www.youtube.com/watch?v=6dOnw6R7Sd0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů